PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ Aprilia Pegaso 650 Trial - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ



FUJI
21/04/2006, 01:33
ΦΙΛΟΙ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΗΣ APRILIA 650 - TRAIL, ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΟΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠ' ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΗΧΑΝΑΚΙ Ή ΑΠΟ ΤΟ STRADA, ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΦΩΣ. ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΣΙΜΟ, ΣΕ ΤΡΑΒΑ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ; ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΙ ΠΗΓΑΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥ STRADA ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΝ ΚΑΤΙ;
ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ, ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΤΟΥΣ, Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΟΤΟ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΕΝΙΣΕ; ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ! :wave2: :wave2: :wave2:

Smith
23/04/2006, 06:21
Ε....αντε κάνε click εδώ www.apriliabikers.gr και..θα βρείς πολλά...

ε..είμαι και κάτοχος Πήγασου:cool:
Από το 2000 και μετά με τα Injectuion βελτιωθηκαν πολλά...στην Ελλάδα το πρόβλημα είναι ότι δεν υπήρχαν συνεργεία που να είναι εξουσιοδοτημένα ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ από Πήγασους και κάθε φορά ''τα φορτώναν στον κόκκορα΄''...κοινώς στον Πήγασο...εγώ πάντως μετά από 33,000 κλμ...αιματηρά και καταπιεσμένα είμαι ευχαριστημένος...
Επίσης σε προσκαλώ είτε έχεις το Trial είτε κάποιο άλλο στην
1η Πανελλήνια Συνάντηση Aprilia Bikers στο Καρπενήσι 20-21 Μαίου...
Για πληροφορίες στο site ή με π.μ. σε εμένα ως διοργανωτής για Ξενοδοχείο και για να γνωρίσεις αν θες άτομα και να έρθεις παρέα...Φιλικά....και...apriliana....:beer: :beer: :beer:

FUJI
27/04/2006, 09:23
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ Smith ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΘΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ.:beer:

road spirit
22/06/2006, 16:44
υπάρχουν νεότερα για το Pegaso trail? δεν βλέπω να κυκλοφορούν στο δρόμο, και ψάχνω για γνωμες από κατόχους, άτομα που ξέρουν.

Στο apriliabikers.gr δεν υπάρχει τπτ, εκτός από ενα ποστ για ενα σπασμένο ελατήριο στο καπάκι της θηκης στο ντεπόζιτο.

προσοχή μιλάω για το trail, οχι για strada. Αν και ουσιαστικά πρόκειται για ιδια μηχανακια, ωστόσο λογο ετεροχρονισμένης εμφάνισης του trail, ενδεχεται να έχουν διορθωθεί όποια προβλήματα υπήρξαν (αν υπήρξαν) στο strada.

Smith
23/06/2006, 00:46
'Εχουν πάρει κάποια άτομα...ρίξε πόστ στο apriliabikers και ρώτα..πάντως έχω ακούσει τα καλύτερα...βέβαια ιπποδύναμη είναι ίδια με το παλαιότερο αλλά νομίζω είναι εντυπωσιακό μηχανάκι... (στην κατηγορία του ε..και για μονοκύλινδρο...μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα...):wave2: