PDA

View Full Version : xeretismata kai apo mena se olous tous users



Eos
21/04/2006, 11:51
ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ Ο meni0s ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ΜΕ ΕΨΗΣΕ ΚΑΙ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΟΥ FZ6 ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ (ΟΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΕ ΤΟ COROLA ΓΙΑ AVATAR MAD ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ) ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

menie ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΧΝΕΣ ΤΟ forum ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΨΥΝΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D meni0s + mad + eos to the bone lol ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ (ΙΔΕΑ ΤΟΥ meni0s ΦΥΣΙΚΑ) ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ :beer: :beer: :beer: :beer: :evil: :evil:

McGyver
21/04/2006, 11:59
Welcome aboard mate!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

as_pino
21/04/2006, 12:02
καλοσηρθες φιλε :beer: :beer: :beer:

makis206
21/04/2006, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eos
ΦΙΛΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ (ΙΔΕΑ ΤΟΥ meni0s ΦΥΣΙΚΑ) ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ :beer: :beer: :beer: :beer: :evil: :evil:

Eoς καλώς ήρθες στο φόρουμ ! Εγώ είμαι απ'τα Χανιά και όπως θα σου πει κι ο Μένιος σας περιμένω απο'δώ για καφεδάκι. Κι όταν έρθω κι εγώ απ'το Ρέθυμνο κανονίστε να βρεθούμε για πιπινοφθαλμόλουτρα έ! :winka:

:lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

tifoefs
21/04/2006, 12:31
Ρε αρρωστε και τη καϋμενη την γυναικα σου θα την αφησεις να κλαιει και να ωδυρεται ;;;

:eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
21/04/2006, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ρε αρρωστε και τη καϋμενη την γυναικα σου θα την αφησεις να κλαιει και να ωδυρεται ;;;
:eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tώρα εσύ ρε καμένε δεν έπρεπε να παίρνεις το μέρος μου κανονικά ;;:look:

:lol: :beer: :lol:

evvou
21/04/2006, 14:10
καλως ηρθες!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

mystique
21/04/2006, 14:40
καλως ηρθες!!!

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

Akatanomastos
21/04/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι όταν έρθω κι εγώ απ'το Ρέθυμνο κανονίστε να βρεθούμε για πιπινοφθαλμόλουτρα έ! :winka:

:beer: :beer: :beer:

SE Vlepo oligarki!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


kalos irthes file..

Meni0s
21/04/2006, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Eoς καλώς ήρθες στο φόρουμ ! Εγώ είμαι απ'τα Χανιά και όπως θα σου πει κι ο Μένιος σας περιμένω απο'δώ για καφεδάκι. Κι όταν έρθω κι εγώ απ'το Ρέθυμνο κανονίστε να βρεθούμε για πιπινοφθαλμόλουτρα έ! :winka:

:lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

Mετα το πασχα ...ειναι διακοπες τωρα... σε κανενα 10μερο ξεκιναει το "κυνηγι" παλι :lol: :lol: :a30: :a03::a03:

makis206
21/04/2006, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
σε κανενα 10μερο ξεκιναει το "κυνηγι" παλι :lol: :lol: :a30: :a03::a03:

Ετοιμάζω τις ξώβεργες !:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer:

Meni0s
21/04/2006, 18:50
Τωρα μαλιστα !!!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil:


Ετσι,ετσι οργανωση θελω :lol: :lol: :lol: :lol:

Eos
22/04/2006, 09:17
TO OFTHALMOLOUTRO BLAPTEI SOBARA THN YGEIA

"MIA KOINONIKH PROSFORA TOU YPOURGEIOU YGEIAS"

TO TMHMA OFTHALOLOGIKHS EREYNAS TOU PANEMPHSTHMIOU KRHTHS SYNHSTA THN PROSOXH SAS THN ORA OPOU APOLAMBANETE KAFE KAI PERNANE TA GNOSTA SE OLOUS MAS "PIPINIA" , "NITSES" (H DIAFORA ALLA YPOKORISTIKA) XRONIA KLINIKON OFTHALMOLOGIKON MELETON APEDEIKSAN OTI YPARXEI KYNDINOS TOU AMFIBLISTROEIDOUS KAI KERATOEIDOUS XITONA :eyepop: . GIA NA PROSTATEPSETE TA MATIA SAS SYMBOULEBOUME THN XRHSH EIDIKON GYALION :smokin:

SE PERIMENOUME PSYLE :D (SORRY GIA TA SPASTIKA ΓΚΡΙΝΓΚΛΙΣ ALLA EDO KAI 5 LEPTA EPREPE NA EIMAI STHN DOULEIA )

:a13: :a13: :beer: :beer: :beer: :smokin:

makis206
22/04/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eos
SE PERIMENOUME PSYLE :D (SORRY GIA TA SPASTIKA ΓΚΡΙΝΓΚΛΙΣ ALLA EDO KAI 5 LEPTA EPREPE NA EIMAI STHN DOULEIA )

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα γκρίκλις, κατάφερα να διαβάσω την ειδοποίηση του τμήματος οφθαλμολογικού του Πανεπιστημιακού αλλά το δυσσάρεστο είναι οτι δεν με πρόλαβε !

Έχω καεί ήδη ! :lol: :lol: :lol:


:beer: :wave2: :beer: