PDA

View Full Version : Για την εκδρομή της 25ης Απριλίου. Post game show.



jtoros
25/04/2004, 22:33
Καλησπέρα από την Πάτρα πλέον.
Να διαβεβαιώσω τους συμforumίτες ότι οι "Πατρινοί" έφθασαν μια χαρά στην Πάτρα. Φάγαμε ΤΗΝ βροχή, παρέα με λίγο αέρα και μια πολύ κακή εθνική, αλλά για αυτό θα κάνω άλλο post. Προς το παρόν, θα κάνω ένα τσιγάρο, ενα μπάνιο και κάτι καλό για να φάω.
I'll be back!

Thnx for listening...

jimbar
26/04/2004, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Καλησπέρα από την Πάτρα πλέον.
Να διαβεβαιώσω τους συμforumίτες ότι οι "Πατρινοί" έφθασαν μια χαρά στην Πάτρα. Φάγαμε ΤΗΝ βροχή, παρέα με λίγο αέρα και μια πολύ κακή εθνική, αλλά για αυτό θα κάνω άλλο post. Προς το παρόν, θα κάνω ένα τσιγάρο, ενα μπάνιο και κάτι καλό για να φάω.
I'll be back!

Thnx for listening... Καλημέρα Μητσάκο και στα υπόλοιπα παιδιά της παρέας. Να είστε πάντα καλά και να ξαναβρεθούμε...έτσι.

Υ.Γ: ρε συ Μητσάκο πολύ...σέξι ενδυμασία είχατε. Αλλά μου θύμισε την δική μου...κάποτε...όταν ήμουν νέος αλλά ακόμα άσχημος...

jtoros
26/04/2004, 11:16
τα κίτρινα αδιάβροχα ήταν αυτά που μας κράτησαν στεγνούς... Αν είχα και ένα παντελόνι από τιν ίδια φάρα, καθώς και ένα ζευγάρι γκέττες όπως αυτές που είχε ο...(πως τον λέγαν τον κύριο με τις γκέττες της Bering;) θα είχα φτάσει απόλυτα στεγνός. Whatever, η εκδρομή έγραψε και προφανώς θα την ξανακάνουμε, έτσι;

jtoros
26/04/2004, 11:43
χαλαρός και στεγνός πλέον έχω τη διάθεση να κάνω τον απολογισμό της εκδρομής...
Για μένα ήταν η πρώτη μεγάλη βόλτα με την κοκκινομάλα, και ομολογώ πως και κάτω από αυτές τις δύσκολες συνθήκες (βροχή, πότε δυνατή και πότε ασθενέστερη, αλλά οπωσδήποτε σε όλο το μήκος της διαδρομής) το διασκέδασα πλήρως. Αν και ζορίστηκα στο κομμάτι Επίδαυρος - Γαλατάς, λόγω δύσκολου δρόμου, συνεπιβάτη και απειρίας, απομύζησα (πςςςς τι λέξη έγραψα πάλι το κομμάτι;;; ) πολλά και καλά συμπεράσματα και πολλές εμπειρίες. Τα οποία είναι:
1ον) Αν βρέχει όπως έβρεχε χθες, η εθνική Αθηνών - Πατρών είναι δύσκολη διαδρομή, αν δεν την ξέρεις. Τα 132km του κομματιού Κόρινθος - Πάτρα χθες μου φάνηκαν ατελείωτα...
2ον) Η μηχανή αλλάζει πάρα πολύ συμπεριφορά με συνεπιβάτη. Την μηχανή την χρησιμοποιώ ως επί το πλείστον μόνος μου, και επομένως στην εκδρομή την οδηγόυσα με βάση αυτή την εμπειρία. Ζορίστηκα με την Χαρουλίτα πίσω μου και αποτέλεσμα είναι να βγούμε μια φορά στο αντίθετο πάνω σε πέταλο, μια να βγούμε από το έρεισμα, και γενικώς να πηγαίνουμε σαν κότες... Ευτυχώς δεν "έπαιξε" τίποτα κακό.
3ον) Η Ελλάδα έχει πολύ όμορφα μέρη, αν τολμήσεις και βγεις από τις εθνικές οδούς...
4ον) ...οι οποίες εθνικές είναι λίγο απάνθρωπες για τις μηχανές όταν βρέχει και είναι νύχτα.
5ον) Επίσης αδιάβροχο "μοτοσυκλετιστικό" παντελόνι των 20 ευρώ δεν έιναι και τόσο αβιάβροχο, ενώ τα κλασικά κίτρινα των deliverάδων είναι, και κοστίζουν λιγότερο. Η Χαρουλίτα που φορούσε τέτοιο, δεν βράχηκε καθόλου. Θα προτιμούσα ωστόσο να έχω 300 ευρώ να πάρω ένα σαν της Νικόλ (νομίζω), αλλά και πάλι πρέπει να χάσω 20 κιλά πρώτα για να μπω σε ένα τέτοιο... Δε γαμ....ται;; Θα πάρω τα κίτρινα.:lol: :rotflmao: :lol:
Εν γένει, ωστόσο, με καλά αδιάβροχα και βροχή να έχει το μηχανάκι πάει.
6ον) Όσο άγνωστοι κι αν είναι οι υπόλοιποι, και μόνο το πάθος για τα μηχανάκια αρκεί για να σε κάνει να νιώσεις "παρέα" με όλους και να συμπεριφέρεσαι σα να τους ξέρεις.
7ον) Τα ΚΤΜ όταν πέφτουν σε επίπεδο έδαφος, είναι έτσι κατασκευασμένα ώστε να βρίσκει κάτω μόνο το μαρσπιέ του οδηγού, το τιμόνι και η μπότα του πηρουνιού! Πραγματικά ευφηείς οι Αυστριακοί!
8ον) Το Transalp έβγαλε στη διαδρομή κάπου στα 5km/lit.

ΑΑΑΑ! Και που 'στε; Να το ξανακάνουμε, ε;

Thnx for listening...

petridist
26/04/2004, 15:03
Λοιπόν τί βροχή, τί μουλιασμένα πόδια για 12 ώρες περίπου...

Ρε δε μασάμε τίποτα λέμε!!!

Περάσαμε πολύ ωραία, και θα συμφωνήσω με το Δημήτρη ότι και κανένα να μην ξέρεις, αισθάνεσαι οτι τους ξέρεις χρόνια!!!

Αυτή είναι και η ουσία.. μας ενώνει μια κοινή αγάπη, η μοτοσυκλέτα..

Εμείς που ξεκινήσαμε από Πάτρα βέβαια, είχαμε και το γυρισμό όπως έχει πει και ο hornet στο άλλο post (καλά ρε έπρεπε να γίνουν τρία post??? γραψτε στου πρώτου να είναι μαζεμένα όλα εκει.. ΟΥΣΤ ΕΓΩΙΣΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ!!!). Μετά απο αυτη τη μικρή παρένθεση να πω οτι παιδευτήκαμε λίγο είναι αλήθεια λόγω της σχεδόν συνεχούς βροχής, ΑΛΛΑ δεν μασήσαμε, διότι ο μοτοσυκλετισμός είναι περιπέτεια.

Τα υπόλοιπα περί φαγητού, καφέ κλπ κλπ είναι γνωστά δεν τα ξαναγράφω...

Λοιπόν περιττό να πώ οτι δεν μπορω να αντιστοιχίσω τα nicks με τις φάτσες (για ονόματα δε το συζητάω καν...!!!)

και ξεκινάω με αυτούς που συνταξιδέψαμε και τους θυμάμαι..

jtoros - Δημήτρης (Ρε μήπως τελικά πήραμε λίγο νερό??? ΜΠααα!!)
Χαρούλα (όπως το όνομα, μες στη χαρά! άντεξε τα πάντα! μπράβο)
Hornet - στάθης (Κακός, γκρινιάρης κατα nimbus)
Snipper - Νίκος (Μούσκεμα....)
Wizard 13 - Γιώργος (γλιστράάάάάει!!!)

συνεχίζω με αυτους που ήξερα..

Adnenture - R - Μαρκέλλος (τρελός για δέσιμο με σοβαρό ύφος)
Eleneitor - Ελένη (μαζί με τον τρελό είναι .. τί θα είναι???)
Tatoo23 - Μιχάλης (Την άλλη φορά απο το δρόμο με βρόχα ρεεε!!)
kliorisTM - Κώστας (Φορτωμένος μπρος πίσω.. πλήρης εξάρτηση!)

και τώρα οι γνωστοι - άγνωστοι συμφορουμίτες!!! (μη βαράτε δεν σας θυμάμαι όλους)

Αρχίζω

Cityfly - Μανώλης (σιγά μη ξεχάσω τον ομόσταυλο μαλιά)

code - Asterix εεε Γαλάτεια εννοούσα (χαρούμενο πλάσμα!)

nimbus - Θεοδώρα (ε συνονόματη δεν ξεχνιέται!)

jimbar - Νικόλ (μες στην κυρίλα transalpaki full εξοπλισμός Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια!!) εεε jim είμαστε πάντα σέξυ και θερμοί εμείς!!

nefeli - ??χμμ δε θυμάμαι όνομα ... Ήρθες με το μιχάλη έτσι?

monstermind - Μαρίνος?? (πσιιιιτ μικρέ πάμε μια κόντρα??? χεχε) δε θυμάμαι το όνομα ή nick της κοπέλας που ήρθε μαζί σου!!

simos - Σίμος (turbo το gilera έτσι??....)

alkis - άλκης (τελικά πόσες μηχανές ξάπλωσες??? χεχε)

ρε γμτ μου βγαίνετε 18 ενώ νομίζω είμασταν 22 εε?:bigcry: :bigcry:

Σίγουρα με τα περισσότερα παιδιά δεν μπορέσαμε να πούμε και πολλά, αλλά όλοι μαζί περάσαμε τέλεια και σίγουρα θα τα πούμε καλύτερα και σε άλλες εκδρομές που σίγουρα θα ακολουθήσουν σύντομα!!!!


Καλά να περνάτε και πάντα τέτοια βρέξει χιονίσει!!



:wave2:

hornet
26/04/2004, 15:18
Οχι δεν ειναι εγωισμος (τουλαχιστον στη δικια μου περιπτωση) απλα τα 2 ετη του φορουμ ειναι παραδοση οταν γινεται εκδρομη μετα να εξιστορω αυτην.
Ειναι παραδοση εδω στο moto.gr αυτο απλα εσεις ως νεα μελη και η γενικοτερη αποχη του φορουμ απο εκδρομες τον τελευταιο καιρο δεν το ξερετε.Οι παλαιοτεροι το ξερουν αυτο αφενως και αφεταιρου δεν χαλαει πλεον κανεναν να μπαινουν πολλαπλα threads για ενα συμβαν.

petridist
26/04/2004, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οχι δεν ειναι εγωισμος (τουλαχιστον στη δικια μου περιπτωση) απλα τα 2 ετη του φορουμ ειναι παραδοση οταν γινεται εκδρομη μετα να εξιστορω αυτην.
Ειναι παραδοση εδω στο moto.gr αυτο απλα εσεις ως νεα μελη και η γενικοτερη αποχη του φορουμ απο εκδρομες τον τελευταιο καιρο δεν το ξερετε.Οι παλαιοτεροι το ξερουν αυτο αφενως και αφεταιρου δεν χαλαει πλεον κανεναν να μπαινουν πολλαπλα threads για ενα συμβαν.

ναι όντως, γιατί να μη μπάινουν? να μπαίνουν....αααα και η παρένθεση βέβαια ήταν στα πλαίσια της πλάκας εεεεε??:beer:

πσιιιιιιτ nimbus, εεεε nimbus, θα με δείρει αυτός ο κακός τώρα??
:rotflmao:

παρεπιπτόντως οτι περάσαμε γαμάτα το ξαναείπα?:wave2:

hornet
26/04/2004, 15:31
ρε δεν με χ@#!τε λεω γω αντε γιατι στο τελος ετσι οπως το πατε θα αλλαξω το logo μου απο trip master σε ......ο κακος ο λυκος.:eyepop:

petridist
26/04/2004, 15:36
Στάθη είσαι το καλύτερο παιδί και ασ'τους άλλους να λένε ότι θέλουν!!! (σσσσσλλλλουουουουρρρπππ!!!)

:beer: :wave2:

monstermind
26/04/2004, 15:40
emena prwsopika den mou aresoun ta polla post gia ena thema... opote apo edw kai pera tha perimenoume ton hornet na kanei to prwto post... kai meta tha tou to mamame...

na teiroume tis paradoseis

hornet
26/04/2004, 15:47
Χαχαχαχαχα σωστος μαρινο:beer:



Αλλα ξεχασες και κατι ειμαι και ψαλιδοχερης λιγακι........... :evil:

monstermind
26/04/2004, 16:08
eides ti kanei i eksousia???

Julius
26/04/2004, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
2ον) Η μηχανή αλλάζει πάρα πολύ συμπεριφορά με συνεπιβάτη. Την μηχανή την χρησιμοποιώ ως επί το πλείστον μόνος μου, και επομένως στην εκδρομή την οδηγόυσα με βάση αυτή την εμπειρία. Ζορίστηκα με την Χαρουλίτα πίσω μου και αποτέλεσμα είναι να βγούμε μια φορά στο αντίθετο πάνω σε πέταλο, μια να βγούμε από το έρεισμα, και γενικώς να πηγαίνουμε σαν κότες... Ευτυχώς δεν "έπαιξε" τίποτα κακό.



Τι είναι αυτά που λες ρε φιλαράκο? Τα πιστεύεις κιόλας? Ξεκίνησες για ταξίδι χωρίς εμπειρία με καιρό βροχερό και πήρες και συνεπιβάτη!?!??!?!?!

Βγήκαμε δύο φορές από τον δρόμο και πήγαινα σαν κότα στον εθνικό δρόμο και μάλιστα βράδυ και ευτυχώς που δεν πάθαμε τίποτα, ήτανε πολύ ωραία?

Τι ζωή του συνεπιβάτη με τι θράσος αναλαμβάνεις να την πάρεις στα χέρια σου?

Σου εύχομαι να μην τελειώσει ποτέ η τύχη σου.


:nono: :confused: :nono:

DUKASII
26/04/2004, 16:38
APOLYTA ME TON JULIUS......
:nono: :nono: :nono:

sniper
26/04/2004, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
APOLYTA ME TON JULIUS......
:nono: :nono: :nono:

Και μια και το σοβαρέψαμε (και ορθώς).... Δίκιο έχει ο Julius... Οι βόλτες με τις μηχανές έχουν, από την φύση του μέσου, αυξημένο κίνδυνο. Και όταν όλα είναι στεγνα και κάτω από τις ιδανικοτερες συνθήκες....

Όταν δεν οδηγούμε δικάβαλλοι,βρέχει, η βόλτα είναι ταξίδι, βγαίνεις εθνική, βγαίνεις στο επαρχιακό, σκοτινιάζει και επιπλέον βρέχει όπως χθες,

1ον ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΣΥΝΕΠΙΒΑΤΗ
2ον Έχουμε τουλάχιστον τον κατάλληλο εξοπλισμό μαζί μας γιατί και αστέρι να είσαι μούσκεμα, κρυωμένος κλπ κλπ οι αντιδράσεις σου αμβύνονται και άρα ζείς στο όριο.... Και δεν νομίζω να είχε τέτοιο χαρακτήρα η χθεσινή εκδρομή...

Ευτυχώς δεν είχε συνέπειες.... Την επόμενη φορά λίγο προσεχτικότερα.....
Θέλουμε να βλεπόμαστε όλοι και να τα λέμε για πολύ καιρό ακόμα σ' αυτόν τον κόσμο και αρτιμελείς..... :rolleyes:

Όλα αυτά τα λέμε για να τα ακούμε και εμείς οι ίδιοι :wave2:

monstermind
26/04/2004, 16:54
re paidia den kobete tis mlkies...

...sas piran ta xronia kai akougeste san ton pappou mou...

poios apo edw mesa tis prwtes tou meres you ws odigos mixanis den peire panw sinepibati...

kai poios den ekane toulaxiston mia tanzania gia na to paiksei ouaou...

poios apo edw mesa foraei oli tin wra to kranos akoma kai se diadromes tou 1 leptou???

min ginomaste too much re paidia...

...ola kala ... prosoxi... nai ... autosigratisi...

alla ama ta kaneis ola by the book... katantaei aidia...

ante ksekwlate pia

hornet
26/04/2004, 16:56
Τωρα καλο ειναι να εχουμε και να δινουμε προσοχη στην οδηγηση ιδιως με δευτερο ατομο.Δεν χρειαζεται να πιεζουμε τη μηχανη και αν παμε βολτα και ανησυχουμε οτι θα μεινουμε πισω τοτε κανουμε νοημα η μενουμε πισω για να μας καταλαβουν οι υπολοιποι οτι δεν μπορουμε γρηγοροτερα και πρεπει να κατεβει ο ρυθμος.

Μαρινο αυτα τα καναμε σε τρυφερη ηλικια λογω απειριας και βρασιματος
Τωρα που εχουμε δει και πεντε πραγματα παραπανω λεμε και εμεις τι πρεπει και τι δεν πρεπει.Κακο ειναι να λες και μια συμβουλη στον αλλον;
Ενταξει ο jul ηταν λιγο αψυς αλλα επρεπε, για να τονιστει η σοβαροτητα του θεματος
Χαλαρωστε δεν σας βαζουμε χερι για κακο σας αλλα για καλο

monstermind
26/04/2004, 17:09
triferi ilikia.... 22 xronon einai to palikari... den einai rtiferi ilikia?
sta 21 pairneis to diplwma...

ksekinas prwto taksidi me tin prwti sou mixani me megali parea... eiparxei pithanotita na min pareis diko sou atomo mazi... den paizei...

den eipa oti lete mlkies... o julios i o opoios allos...

i mallon grapse lathos...

den milate....
...milame san papoudes
...kai egw to kanw...

telospanton apla na min anamasame ta masimena...
ta kseroume pleon auta...
kai sigoura xreiazetai na ta leme, opote as ta leme me ekpaideftikous tonous...

auto.

julius den ithela na se prosvalw, oute esena oute kanenan ok?
gia olous to lew kai gia emena

petridist
26/04/2004, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Τι είναι αυτά που λες ρε φιλαράκο? Τα πιστεύεις κιόλας? Ξεκίνησες για ταξίδι χωρίς εμπειρία με καιρό βροχερό και πήρες και συνεπιβάτη!?!??!?!?!

Βγήκαμε δύο φορές από τον δρόμο και πήγαινα σαν κότα στον εθνικό δρόμο και μάλιστα βράδυ και ευτυχώς που δεν πάθαμε τίποτα, ήτανε πολύ ωραία?

Τι ζωή του συνεπιβάτη με τι θράσος αναλαμβάνεις να την πάρεις στα χέρια σου?

Σου εύχομαι να μην τελειώσει ποτέ η τύχη σου.


:nono: :confused: :nono:

Κατ'αρχήν το ύφος δεν είναι σωστό.. αλλα το ξεπερνάω αυτο!

Συμφωνώ με monstermind... είναι ουτοπικό να έχεις μοτό και να μην παίρνεις συνεπιβάτη υπό οποιεσδήποτε συνθήκες...

Δεν αμφισβητώ τον κίνδυνο, αλλά όταν είσαι με παρέα ΑΝΑΜΕΣΑ σε μοτο πιο έμπειρων οδηγών, οι οποίοι πάνε με το δικό σου ρυθμό και σου δίνουν τις σωστές γραμμές, ο κίνδυνος μειώνεται εκθετικά!!!

Όσο για τις καιρικές συνθήκες πηγαίναμε σαν κοτες κανονικά... εγώ δεν είδα πουθενά κανένα πρόβλημασ σε κανέναν πάντως..

και αν ο jtoros-δημτρης βγήκε μια φορά αντίθετο ρεύμα, και ο snipper παραλίγο να αγοράσει κάτι (δηλώνει απειρία αυτο??). Και ο πιο έμπειρος τα βρίσκει κάπως σκούρα σε τέτοιες συνθήκες..

Το τελικό συμπέρασμα είναι οτι ΟΛΟΙ πήγαμε όπως ακριβώς έπρεπε χωρίς κανένα ταρζανίλίκι και χωρίς κανένα παρατράγουδο.

Και το οτι υπο τέτοιες συνθήκες πήγαμε καλά μαλλον δεν είναι μονο ΤΥΧΗ!!!

Αυτά!!!

petridist
26/04/2004, 17:36
και στην τελική και εςγώ άπειρος είμαι αν το θέτεις έτσι, γιατί ποτέ δεν είχα ξαναοδηγήσει υπό τέτοιες συνθήκες??

μηπως να μην πήγαινα?

ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ

:beer:

jtoros
26/04/2004, 18:01
...δεν χρειάζεται να αρχίσετε καυγά για μένα. Στην τελική εγώ ανέλαβα να φέρω και να γυρίσω την Χαρουλίτα σπίτι της. Και της είχα εξηγήσει το όλο σκηνικό και επέμεινε να έρθει. Δεν παραβλέπω το γεγονός πως τον τελευταίο λόγο τον είχα εγώ (αν θα ερθει ή όχι) αλλά σε αυτήν την περίπτωση υπερίσχυσε το συναίσθημά μου να της προσφέρω κάτι που τόσο της αρέσει (την μεγάλη βόλτα), παρά η λογική (σε ενδεχόμενο κίνδυνο να είμαι μόνος μου). Της είπα επίσης πως αν ήξερα ότι ο συνδυασμός των συνθηκών θα ήταν τόσο άσχημος, δεν θα την έπαιρνα μαζί μου. Και επίσης το είπα και στο τραπέζι. Πως ο "πίσω" είναι μεγάλη ευθήνη. Χαρακτηριστικα θυμάμαι να είπα πως ο "πίσω" είναι πρόβλημα "πολύ απλά επειδή είναι εκεί πίσω". Και κάποιο γέλασαν με αυτήν την απλοϊκή απάντηση. Τέλος πάντων, η γνώμη μου είναι πως δεν μαθαίνει κανείς αν δεν δει και την άλλη όχθη. Εννοώ πως μετά από αυτό το επικίνδυνο ομολογουμένως ταξίδι, υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι δεν θα ξανακάνω νύχτα και με βροχή δρόμο που δεν ξέρω, άσχετα αν έχω συνεπιβάτη ή όχι. Πιστεύω πως αυτό αρκεί για να πει κανείς ότι κάτι μου έμεινε από το ταξίδι.
Πραγματικά θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό που δεν πάθαμε κάτι, αλλά αυτή είναι μια κατάσταση στην οποία έχουμε περιέλθει όλοι σε κάποια φάση της ζωής μας.
Και για να μην συνεχιστεί η διαμάχη στο forum, θα ήθελα να βρεθούμε στην Αθήνα όταν κατέβω, να τα πούμε από κοντά. Τι λέτε;

Thnx for listening...

monstermind
26/04/2004, 18:29
nai nai..... na kanonisoume ena bitch party

periklisk
26/04/2004, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
nai nai..... na kanonisoume ena bitch party

το μυαλό σου εσένα στα bitch εεεεεε??????
:beer: :beer:

monstermind
26/04/2004, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
το μυαλό σου εσένα στα bitch εεεεεε??????
:beer: :beer:

gia na mai eilikrinis esena skeftomoun....

periklisk
26/04/2004, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
gia na mai eilikrinis esena skeftomoun....

Τι καλό παιδί!!!! Με σκέφτηκες που πήζω και κανονίζεις πάρτυ με bitches για την πάρτη μου μόνο εεεεεεεεεεεεεεεεε????????????


Να δεις και γω θα σου αφήσω κανα κοκκαλάκι!!!!!!!!!

Julius
27/04/2004, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
.Και για να μην συνεχιστεί η διαμάχη στο forum, θα ήθελα να βρεθούμε στην Αθήνα όταν κατέβω, να τα πούμε από κοντά. Τι λέτε;

kamia diamaxh, sorry gia to yfos moy alla file san trenaki toy tromou akoustike to siggekrimeno komati sto keimeno sou.

mesa gia ton kafe na to thiksoume to thema kai live, giati nomizo oti vgenoun xrisima symperasmata apo teties syzitiseis.

To monstermind : trelh hlikia den yparxei, den kaneis kart... odigas ston dromo kai sta xeria sou kratas thn thn somatikh soy akereothta (kai toy synepivath poy se exei empisteytei)..... h motosykleta eidika thelei megalh orimothta gia na exeis diarkeia sthn xara poy sou prosferei. Toso apla einai ta pragmata. Peeeeeeace bro.

Julius
27/04/2004, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
re paidia den kobete tis mlkies...

...sas piran ta xronia kai akougeste san ton pappou mou...

poios apo edw mesa tis prwtes tou meres you ws odigos mixanis den peire panw sinepibati...

kai poios den ekane toulaxiston mia tanzania gia na to paiksei ouaou...

poios apo edw mesa foraei oli tin wra to kranos akoma kai se diadromes tou 1 leptou???

min ginomaste too much re paidia...

...ola kala ... prosoxi... nai ... autosigratisi...

alla ama ta kaneis ola by the book... katantaei aidia...

ante ksekwlate pia

+++++ kai synexeia

re monsterako exei dikio oti akougomaste san papoudes merikes fores (mporei kai na tinoume na ginoume papoudes merikoi)

alla ksereis, merikes fores leo ti tyxeros poy eimouna kai thn evgala kathari apo kati tetoies malakies kai metrao kai toys filous pou exasa mesa sta xronia kai meta skaei o filos "Jtros" kai einai san na me vlepo prin apo merika xronakia.

nai PLEON den pao oute metro xoris to kranos kai auto meta apo 2 atyximata kala (to ena merikes dekades metra apo to spiti mou) poy ETYXE na forao kranos kai thn glytosa polyyyyy ftina kai sta dyo.
Akougomaste san papoudes pou leme PANTA KRANOS kai to panta simenei PANTA, alla giati na prepei na patheis kai esy ta dyo sou atyximatakia kai ean thn vgaleis kathari apo kolofardia gia na to ektimiseis kai na mhn dexteis oti anthroph me emphria sthn ptosh soy lene oti tha se sosei kai oti xriazete na to forame esto kai gia ena lepto? (mporei to yfos na einai prosopiko alla mhn masas)

auta

gia perisotera peraste na fate goal thn tetarth to vrady kai ta leme apo konta meta me mpyres (einai oti prepei meta ton agona).

:wacko: