PDA

View Full Version : Απόψε μ' άφησες μόνο μου μικρή μου...



McGyver
22/04/2006, 01:22
Η διαδρομή περίπου η ίδια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=11803) ...
Τα συναισθήματα ακριβώς τα ίδια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17146) ...

Απόψε όμως απλώς με μετέφερες μικρή μου...
Δε με ταξίδεψες...

Με άφησες να συντροφέψω τα δάκρυα του ουρανού στη ζελατίνα του κράνους μου με μερικά δικά μου στην επένδυσή του...

Όπως έξι χρόνια πριν, εκείνο το βράδυ Παρασκευής, η μπαριέρα στην άκρη του δρόμου με καλούσε και πάλι...
Αυτό που με κράτησε μακριά της ήταν και πάλι, όπως τότε, η δειλία μου και όχι η φωνή σου...

Γιατί μικρή μου;

:sad:

Nikoskazer2000
22/04/2006, 04:57
Έλα ρε Mac...μη στεναχωριέσαι :smilea:

Θα έρθουν καλύτερες μέρες για ολους μας. Μόνο όρθιος να 'σαι και ολα τ' αλλα θα έρθουν απο μόνα τους :beer:

:wave2: .

Λεωνίδας
22/04/2006, 10:17
:confused: :confused: :confused:
Τι έγινε ρε Θωμά;

Tropeas
22/04/2006, 11:02
Κάποιες στιγμές ,
είναι καλύτερα να μας συντροφεύσουνε,
και εμείς απλά να αισθανθούμε ακόμα ποιο έντονα,
απο το να μας ταξιδεύσουνε και να μας χαλαρώσουνε...

Mc , χαμογέλα, και ας φεύγουν δάκρυα με το χαμόγελο... είναι η στιγμή που δυο πολύ σημαντικά συναισθήματα κορυφώνονται, και για να νοιώθεις έτσι έχεις μεγάλη ψυχή... ;) :wave2:

evvou
22/04/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Κάποιες στιγμές ,
είναι καλύτερα να μας συντροφεύσουνε,
και εμείς απλά να αισθανθούμε ακόμα ποιο έντονα,
απο το να μας ταξιδεύσουνε και να μας χαλαρώσουνε...

Mc , χαμογέλα, και ας φεύγουν δάκρυα με το χαμόγελο... είναι η στιγμή που δυο πολύ σημαντικά συναισθήματα κορυφώνονται, και για να νοιώθεις έτσι έχεις μεγάλη ψυχή... ;) :wave2:

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:
:beer: :beer: :beer: :wave2:

makis206
22/04/2006, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Mc , χαμογέλα, και ας φεύγουν δάκρυα με το χαμόγελο... είναι η στιγμή που δυο πολύ σημαντικά συναισθήματα κορυφώνονται

:a013: :a013:

Είναι ότι ομορφότερο και δυνατότερο μπορεί να γευτεί η ανθρώπινη ψυχή !:winka:

:) :) :beer: :) :)

PeterMurphy
22/04/2006, 15:46
Mi stenaxoriesai file moy..."ola gia kalo ginontai" de leei to paramythi?As pame me ta nera toy..:(

tifoefs
24/04/2006, 01:43
Επεσες ρε συ ; ή σε επιασε το παραπονο ;;

:confused: :confused: :confused:

Tropeas
24/04/2006, 08:41
Όπως όλοι οι άνθρωποι,
έχουμε κάποια στιγμιαία flash back και μας ταξιδεύουν χρονικά στα συναισθήματα του μυαλού μας,
καταφέρνωντας να γκρεμίσουμε τις διαφορετικές χρονικές στιγμές των γεγονότων αυτών...
μας πιάνουν διάφορα , (όπως και εμένα χθες το βράδυ) ;)
χωρίς να υπάρχει κάτι ιδιαίτερο!

airamhag
24/04/2006, 12:46
:).......

εχεις πολυ δυναμη μεσα σου ..:)