PDA

View Full Version : Προβληματιστητε Ολοι



TITANIUM
25/04/2004, 23:29
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ? ΕΝΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ8ΡΩΠΟΥΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ? ΜΕ ΛΥΠΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΟΤΟΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟΣ.ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ,Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? ΑΛΕΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΗΡΟΙ?
ΟΣΗ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΟΧΟΡΩ(ΧΕΣΤΗΚΑΤΕ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ 3ΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΠΙΔΕΙ3Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ . ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΣΝΕ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

PS. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΕΛ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ

milaber
25/04/2004, 23:50
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ? ΕΝΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ8ΡΩΠΟΥΣ?
Eνώνει φίλε μου, αν και πολλές φορές φαίνεται το αντίθετο...

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ? ΜΕ ΛΥΠΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΟΤΟΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟΣ.ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ,Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?
Το να τη λέει ο ένας στον άλλο στην συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων είναι αποκλειστικά και μόνο πλάκα!
Χαβαλές γίνεται, δεν το έχεις πάρει χαμπάρι;

ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΠΙΔΕΙ3Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ . ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΣΝΕ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Δεν νομίζω να πήραμε όλοι μηχανή για επίδειξη...
Απλά γιατί το γουστάρουμε!
Τώρα φυσικό είναι ο καθένας να παθιάζεται με την μηχανή του, αλλά και πάλι...
Εμένα για παράδειγμα που έχω παπί ούτε κανένας εδώ μέσα με ξαπόστειλε, ούτε μου την είπε για τον λόγο αυτό!
Για αυτό και λέω πως ενώνει...
Τώρα εσύ μάλλον είδες τα πράγματα από την εντελώς αντίθετη πλευρά...

Χαιρετίσματα και να περνάς καλά!


PS. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΕΛ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ
Εδώ είσαι σωστός!

:wave2:

periklisk
25/04/2004, 23:58
GIA NA MHN KANW QUOTE AYTA POY EIPE O 8ODWRAS (MILABER) 8A PW APLWS PWS SYMFWNW!

STRABA TO EPIASES XWRIS LOGO!!!

milaber
26/04/2004, 00:05
Άστο Περικλή...
Μάλλον την έκανε ήδη το παιδί...

periklisk
26/04/2004, 00:09
Δείχνει ότι είναι μέσα πάντως......

milaber
26/04/2004, 00:10
Τότε ή του αλλάξαμε γνώμη...
...ή ψαρεύει αντιδράσεις!

:D

Θάνος
26/04/2004, 00:11
Στο δρόμο μας ενώνει! Εδώ μέσα κάθε μέρα τι να λέμε; Τα ίδια και τα ίδια; θα πούμε και την π@π@ριά μας.. Μην τα παίρνεις και τοις μετρητοίς. Καλά τα λένε τα παιδιά.

monstermind
26/04/2004, 00:21
...oti na nai???

pes mou toulaxiston ti se kanei na ta les auta?

exeis vtr1000sp... dld ena apo ta pio grigora mixanakia...
gia nick "titanium" pou mono plaka den exei
lezanta biker boyz ( ouden sxolion)
image enan racing rider
milas gia texnika kai perneis plirofories gia poli prwxorimenes beltiwseis

ti simainoun auta?

tespa peran olwn autwn -kai pollwn allwn- kai tou ti simainoun, pou einai fws fanari kai den ta lew gia na min se stenaxwrisw...
an nomizeis oti se afto edw to forum den eiparxoun desmoi filias kai omadikotitas... ela se mia ekdromi / cafe na to eksakribwseis...

kai gia onoma tou theou... dld

... TOSO MALAKAS KARAGIOZIS EISAI POU STA MISA POST POU EXEIS KANEI, THN LES STOUS ALLOUS GIA TOUS PIO HLITHIOUS LOGOUS...

nrg oi filoi sou exoun 600aria kai den blepis tis oures tous me to fazer? re gia na sobareytoume ligo ante giati piasan oloi to rossi se apodosh.

todi pe3e h foto sto avatar sou paei ganti !pe3e me tis rwges sou kai mhn eirwneyese .oso gai ton tsismegisto! an einai dynaton atomo me drz na leei malakia to vtr

merikes fores kalytera na masas para na milas
to vtr ths fotografias einai montelo 98 kai to xrwma tou einai portokali

LES KAI DEN TO KSEROUME OTI EINAI PORTOKALI... ESENA PERIMENAME NA ERTHEIS NA MAS KSESTRABWSEIS...

ai sixtir apo dw.... mpaklama

yg... paidia sorry... an thelete sbiste to na tou to steilw se pm

afrotwin
26/04/2004, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TITANIUM
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ? imaste oles ena matso violes

ΕΝΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ8ΡΩΠΟΥΣ? fisika ke enoni tous an8ropous as poume ego ke o mila aber exoume eno8i poles fores...

ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ?
i sintages gia keik ke fasolada

ΜΕ ΛΥΠΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΟΤΟΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟΣ.
oxi ali8inos ine imasre oloi kaloi ke eves8iti an8ropoi ke zoume mono gia na kanoume kales praksis,na plekoume parea,na antalasoume apopsis gia vrazilianikes sapounoperes,ke ala spoudea

ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ,
edo ise la8os o alos tin leei ston ena...

Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,
oxi la8os oloi imaste grigori ke poli grigori malista


ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.
pali la8os ise o alos exi kaliteri moto apo olous

ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?
ti ine o an8ropos ti ine to zoumi tou

ΑΛΕΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΗΡΟΙ?
imaste poniri? alepoudes?...

ΟΣΗ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΟΧΟΡΩ
diladi 8a pas na apoxorisis? kala otan teliosis ksanala...

(ΧΕΣΤΗΚΑΤΕ) prosopika ne xezome sinexia exo kapio provlima ke mou simveni sixna

ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ 3ΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ma oloi prota se word grafoume ke meta ta vazoume edo mesa ine kali sini8ia

ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΠΙΔΕΙ3Η ti les tora re file ego to proto solex pou pira to pigena volta pantou na to mostraro ke mas les tora oti pires aftin tin mixanara ke tin krivis me koureloudes na min fenete ke kanis epidiksi. ok tin pires gia logous tapinofrosinis ke gia na pigenis gia tis ka8imerines doulies routinas pou exis

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ .kakos esena diladi an er8i ena kounoupi mesa stin miti sou den to dioxnis? (asxeto ala m'arese)

ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΣΝΕ ti mas ekane? ΑΥΤΟ.
ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ.an 8es pantos exo ena kalo dikigoro ke kita na tis vgalis ke esi diatrofi min sta pari ola afti...

ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ke oti pigena gia katourima..


ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.se afti itn periptosi i endiamesi nifi pia ine re pedia? mperdeftika
se emas den ta leei?



PS. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΕΛ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ
kala megali kouventa olo to mpraxami den exi na fai ala to papaki ine tingka sto nikel ise ke sofos telika


filarako ine poli fisiologiki i antidrasi sou giati den exis mpi pote ston kopo na kanis trivi me an8ropous ke ta 8es ola ek tou asfalous les ke piges episkepsi stin 8ia aglaia pou tin vlepis proti fora na sou poume pou na katsis na se peripioi8oume na se arxisoume stis erotisis na se gnorisoume na se 8avmasoume ke meta na se parakalesoume na er8is se kamia volta ke ka8e fora pou mpenis sto forum na anafonoume natos natos ir8e vre kalos ton .....:lol: :lol: :lol:
file edo ine isoma ine oloi ena isoma mia ef8ia an den kanoume tin plaka mas an den piraksoume o alos ton ena genika an den kanoume ton xavale mas ti 8a kanoume 8a sizitame olimeris gia ntizes lastixa epidosis ke ala tetia pou 8a mas anadiknioun gia tis gnosis mas ke ua kanoun epikodomitiki tin sindialagi mas
ke empasi periptosi an se endiaferoun mono afta exoume ke post me texnika 8emata esi pigene eki mono pou ine san isixastirio
gia na sou doso na katalavis ego an exo ta nevra mou i den 8elo na miliso se kanena pigeno sta texnika 8emata ke ksedino
:lol: :lol:
lipon kita den mporoume na asxoli8oume ala me afto to 8ema prepi na kseris oti ego o periergos o alofron o sourealistis exo gnorisi arketa pedia esto ke me epidermiki sinanastrofi ke sou leo pos ine poli kala pedia ke den exoun kamia sxesi me afto pou perigrafis ke an mpis ston kopo na tous gnorisis ke esi 8a katalavis ti enoo
afta ke mporis na ta les stin pe8era apef8ias ginete ke afto
:lol: :lol: :lol:
kalo dromo:wave2:

almalibera
26/04/2004, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TITANIUM
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ? ΕΝΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ8ΡΩΠΟΥΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ? ΜΕ ΛΥΠΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΟΤΟΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟΣ.ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ,Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? ΑΛΕΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΗΡΟΙ?
ΟΣΗ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΟΧΟΡΩ(ΧΕΣΤΗΚΑΤΕ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ 3ΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΠΙΔΕΙ3Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ . ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΣΝΕ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

PS. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΕΛ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ



Φιλε μου, το θεμα εχει τεθει και αλλες φορες και ακρη δεν βγαινει.

Αυτο που εχω να πω εγω, και το χω ξαναπει αλλωστε, ειναι οτι το φορουμ ειναι σαν μια μικρη κοινωνια.
Καθε είδους κοινωνια αποτελειται απο ανθρώπους.
Καθε άνθρωπος ξεχωριστός.
Αρα και ποικίλες αντιδρασεις/συμπεριφορες.
Αρα και ποικίλα ρευματα.
Εσυ όμως θα διαλέξεις με ποιό ρεύμα θα πας...

dela
26/04/2004, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από TITANIUM
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟΣ? ΕΝΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ8ΡΩΠΟΥΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ? ΜΕ ΛΥΠΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΟΤΟΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟΣ.ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ,Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.ΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? ΑΛΕΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΝΗΡΟΙ?
ΟΣΗ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΟΣΗ ΛΥΠΗ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΠΟΧΟΡΩ(ΧΕΣΤΗΚΑΤΕ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ 3ΑΝΑΓΡΑΨΩ ΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΠΙΔΕΙ3Η ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ . ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΣΝΕ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΕΙ.ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΠΕ8ΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.

PS. ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΕΛ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ


Τόσα ξέρεις τόσα λες φιλαράκι......

Η άποψη σου είναι σεβαστή αλλά κατά την δική μου κρίση
συνεπάγεται στο τρεις λαλούν και δυο χορεύουν......

Βοήθεια σου

:wave2:

DUKASII
26/04/2004, 10:36
PHRA MHXANH GIA TO XYRISMA..MIAS KAI ME TO XYRAFAKI ERETHIZOMOYNA POLLY!
TELIKA ....MARESEI POLLY H MHXANH KAI THA TH KRATHSO MIAS KAI MOY EIPANE OTI MOY PAEI KAI TO AXYRISTO LOOK!!:hypnotize

AYTA PAIDIA...A KAI NA SAS PO...
EGO MOTOSYKLETA PHRA GIATI ITHELA NA KANO EPIDIXH....KAI NA TH LEO STOYS ALOYS..!!!
GIATI EGO ETSI GOYSTARO!

swtos
26/04/2004, 10:44
Γιατί ρε παιδιά του τη λέτε έτσι του τιτάνιουμ ???
Μήπως έχει παιχτεί κάτι που δε φαίνεται καλά ??

Ο καθένας έχει δικαίωμα να αποχωρεί, αλλά αυτοί που μένουν
έχουν υποχρέωση να τον αποχαιρετούν, όχι να τον σκυλοβρίζουν ...

Μήπως έχουμε κάποια ειδικής μορφής σέχτα και οι αποχωρούντες
τουφεκίζονται ???

Re: Afro
Ωρέ Αφρο, ντάξ είναι τσαγκαροδευτέρα, αλλά τόση τσαντίλα ρε φίλε ??? Γιατί ???

YΓ. Και μένα μου τη χάλασε χτες ο καιρός αλλά κρατιέμαι .....
δεν πάω για αποχώρη ση (τήριο) ....

Καλημέρα Παλιοφόρουμ

hornet
26/04/2004, 11:05
Ρε titanium ποτε θα καταλαβεις οτι σε ενα φορουμ θα γινονται και κοντρες μεταξυ μηχανων αλλα και ανθρωπων.Λυπαμαι που αποχωρεις για ενα λογο που εσυ μαλλον δεν τον εχεις καταλαβει καλα και ισως μετανοιωσεις (να ξερεις οτι παντα καλοδεχουμενος θα εισαι!) αλλα ενταξει εχουμε και ενα μεσογειακο ταπεραμεντο και πεφτει και καμια ψιλη.Αλλα καλη καρδια και ολα καλα.Νομιζω οτι μας δικασες και εβγαλες και την αποφαση και απο εδω πανε και οι αλλοι.


Κριμα αλλα κανεις μεγα λαθος

idi
26/04/2004, 11:28
Αδελφέ θα είχες απόλυτο δίκιο αν όντως οι «αψιμαχίες»(που πολλές και εγώ φορές έχω συμμετάσχει), γίνονταν με σοβαρό ύφος. Όμως η πραγματικότητα είναι ότι στη μονοτονία του γραφείου βρίσκω διέξοδο σε αυτή τη χαρούμενη παρέα, και πολλές φορές διαπληκτιζόμαστε χωρίς σοβαρό λόγο, ετσι... για καλαμπούρι και γενικά κουβέντα να γίνετε. Δεν υπάρχει κάτι να μας χωρίσει αντίθετα η μοτοσυκλέτα και η μάχη για την επιβίωση στις αντίξοες για όλους τους μοτοσυκλετιστές συνθήκες μας ΕΝΩΝΟΥΝ. Προτείνω να δεις τις συζητήσεις μας καλοπροαίρετα και θα καταλάβεις ότι οι κατά καιρούς «μονομαχίες» μας δεν είναι τίποτα παραπάνω από πειράγματα σαν και αυτά που κάνεις με τους κολλητός σου όταν υπάρχει καλή διάθεση

Τεσπα

RIDE SAFE…

milaber
26/04/2004, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ρε titanium ποτε θα καταλαβεις οτι σε ενα φορουμ θα γινονται και κοντρες μεταξυ μηχανων αλλα και ανθρωπων.Λυπαμαι που αποχωρεις για ενα λογο που εσυ μαλλον δεν τον εχεις καταλαβει καλα και ισως μετανοιωσεις (να ξερεις οτι παντα καλοδεχουμενος θα εισαι!) αλλα ενταξει εχουμε και ενα μεσογειακο ταπεραμεντο και πεφτει και καμια ψιλη.Αλλα καλη καρδια και ολα καλα.Νομιζω οτι μας δικασες και εβγαλες και την αποφαση και απο εδω πανε και οι αλλοι.


Κριμα αλλα κανεις μεγα λαθος

Γι αυτό και εσύ να είσαι πιο επιεικής άλλη φορά άμα το παρατραβάμε!
:winka: :winka: :winka:

afrotwin
26/04/2004, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Γι αυτό και εσύ να είσαι πιο επιεικής άλλη φορά άμα το παρατραβάμε!
:winka: :winka: :winka:

ama to paratravate ksexiloni
ke kapios prepi na se sinetisi
agapite mpougatsa
ektos ke an to protimas ksexilomeno:lol: :lol:

hornet
26/04/2004, 12:44
Ρε συ μπουγατσοτυρο σας ειπα μια φορα μια κουβεντα και το κρατατε μανιατικο.Ε πως να το κανουμε τωρα αν ξεφευγετε πολυυυυ θα σας τη λεω.
Ενα δεν καταλαβαινω αφου συμφωνησατε οτι εκει ησασταν λαθος γιατι γκρινιαζετε.



Ελα δεν θα σας ξαναμαλωσω αλλη φορα τωρα φατε το φαι σας!!!
:rotflmao: :beer:

periklisk
26/04/2004, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ρε συ μπουγατσοτυρο σας ειπα μια φορα μια κουβεντα και το κρατατε μανιατικο.Ε πως να το κανουμε τωρα αν ξεφευγετε πολυυυυ θα σας τη λεω.
Ενα δεν καταλαβαινω αφου συμφωνησατε οτι εκει ησασταν λαθος γιατι γκρινιαζετε.



Ελα δεν θα σας ξαναμαλωσω αλλη φορα τωρα φατε το φαι σας!!!
:rotflmao: :beer:
:lol: :lol: :lol: Γειά σου Στάθη trip master!!!1 Σωστόςςς!


:beer: :beer: :beer:

milaber
26/04/2004, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ρε συ μπουγατσοτυρο σας ειπα μια φορα μια κουβεντα και το κρατατε μανιατικο.Ε πως να το κανουμε τωρα αν ξεφευγετε πολυυυυ θα σας τη λεω.
Ενα δεν καταλαβαινω αφου συμφωνησατε οτι εκει ησασταν λαθος γιατι γκρινιαζετε.



Ελα δεν θα σας ξαναμαλωσω αλλη φορα τωρα φατε το φαι σας!!!
:rotflmao: :beer:

Πλάκα κάνω ρεεε!
Μας αρέσει να γκρινιάζουμε μωρέ...
Και είμαι μπουγατσοσπάνακο, όχι μπουγατσότυρο!

:lol: :lol: :lol:

periklisk
26/04/2004, 17:10
Μπουγάτσα με Innova είσαι αλλά τεσπα......:eyepop: :dizzy: :sick: :hypnotize :uplate: :smokin:

:lol: :rotflmao: :wave2: :beer:

milaber
26/04/2004, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Μπουγάτσα με Innova είσαι αλλά τεσπα......:eyepop: :dizzy: :sick: :hypnotize :uplate: :smokin:

:lol: :rotflmao: :wave2: :beer:

Τι καίει το Innova νομίζεις;
Μπουγατσούλες το ταϊζω κάθε πρωί!

:D

periklisk
26/04/2004, 17:25
μπουγάτσα με βενζινή εεεεε???????

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Μ@λ@κ@ με έχει βαρέσει η πτυχιακή στα νεύρα..... ευτυχώς τελειώνω σήμερα!!!!


:lol: :eyepop: :wave2: :beer:

milaber
26/04/2004, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Μ@λ@κ@ με έχει βαρέσει η πτυχιακή στα νεύρα..... ευτυχώς τελειώνω σήμερα!!!!


:lol: :eyepop: :wave2: :beer:

Άντε να ηρεμήσουμε!

:D

periklisk
26/04/2004, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Άντε να ηρεμήσουμε!

:D

Εγώ θα ηρεμήσω πρώτος!!!!!!:beer: :smilea:

monstermind
26/04/2004, 17:33
re si ... prepei na einai poli kourastiki i ptixiaki e???

exoume na akousoume nea sou......

kleistikes spiti kai den milas se kanenan

ade re mlka teleiwne, na xarei i mama kai o mpampas, mpas kai sou paroun kana sobaro mixanaki

haha

periklisk
26/04/2004, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
re si ... prepei na einai poli kourastiki i ptixiaki e???

exoume na akousoume nea sou......

kleistikes spiti kai den milas se kanenan

ade re mlka teleiwne, na xarei i mama kai o mpampas, mpas kai sou paroun kana sobaro mixanaki

haha

Ρε συ σήμερα είμαι στα τελειώματα.... Το ένα παράθυρο είναι το Internet..... όταν πάρω email μπαίνω και απαντάω.....

Η μαμά και ο μπαμπάς δε θα μου παίρνανε μηχανάκι στον αιώνα τον άπαντα!!!!!! Δεν τα πάνε μια!!!!

monstermind
26/04/2004, 17:52
pes tous kai kala na sou paroun autokinito na dwseis ti mixani...

pouliseta kai ta dio kai pare kati kalitero...

pos nomizeis oti egw apo bandit400 piga se cbr600?

hahahah

periklisk
26/04/2004, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
pes tous kai kala na sou paroun autokinito na dwseis ti mixani...

pouliseta kai ta dio kai pare kati kalitero...

pos nomizeis oti egw apo bandit400 piga se cbr600?

hahahah


Μπα δεν παίζει.... έχω και αυτοκίνητο.......

Μη μου βάζεις ιδέες και συ γιατί είμαι έτοιμος να το δώσω.....

milaber
26/04/2004, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Η μαμά και ο μπαμπάς δε θα μου παίρνανε μηχανάκι στον αιώνα τον άπαντα!!!!!! Δεν τα πάνε μια!!!!

Ούτε εμένα μου παίρνουν κάτι σοβαρό...

:bawl: :bawl: :bawl:

periklisk
27/04/2004, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ούτε εμένα μου παίρνουν κάτι σοβαρό...

:bawl: :bawl: :bawl:

To μεγαλύτερο ποσοστό των γονιών είναι σε αυτό το στυλ....

Τους δικούς μου δεν τους παρεξήγησα ποτέ....

Μου πήραν ένα μηχανάκι (Honda Dio..... μαμησέ τα) όταν κατέβηκα στη Ρόδο για στρατό και μετά από 10 μήνες τους παίρνω ένα απόγευμα και τους λεω πήρα μηχανή......

Βρέθηκαν προ τετελεσμένου......

Βλέπεις πληρωνόμουν κανονικά και έκανα οικονομίες για να την πάρω....

milaber
27/04/2004, 00:06
Και εγώ κάπως έτσι θα το οργανώσω!

Το σκεπτικό έχει ως εξής:
1)δουλεύω το καλοκαίρι (μάλλον δυο δουλειές) και μαζεύω καμιά 1000- 1500 ευρά
2)κάνω οικονομίες μέχρι άνοιξη και μαζεύω άλλα 500
3)σε ανύποπτο χρόνο πουλάω το παππί περίπου στα 1800 ευρά (το σύνολον 3300- 3800)
4)αγοράζω κατευθείαν μηχανή και χρεώνομαι για τρία χρονάκια για τα υπόλοιπα...

Μόνο έτσι με βλέπω...

periklisk
27/04/2004, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Και εγώ κάπως έτσι θα το οργανώσω!

Το σκεπτικό έχει ως εξής:
1)δουλεύω το καλοκαίρι (μάλλον δυο δουλειές) και μαζεύω καμιά 1000- 1500 ευρά
2)κάνω οικονομίες μέχρι άνοιξη και μαζεύω άλλα 500
3)σε ανύποπτο χρόνο πουλάω το παππί περίπου στα 1800 ευρά (το σύνολον 3300- 3800)
4)αγοράζω κατευθείαν μηχανή και χρεώνομαι για τρία χρονάκια για τα υπόλοιπα...

Μόνο έτσι με βλέπω...

Πολύ καλό σχέδιο....

Εμένα μου έκατσε τότε ως εξής:

Από το μισθό του στρατού μάζεψα 1 μύριο τα υπόλοιπα τα έβαλα 7 μήνες δόσεις.....

Άλλη φάση αν το πάρεις μόνος σου! Ανεβαίνει η ψυχολογία σου, το πονάς και το φροντίζεις περισσότερο.....

Να φανταστείς ότι πριν 2 χρόνια παραλίγο να το δώσω και όταν πήγα να του κόψω την ασφάλεια στο τσσσααακ να με πάρουν τα ζουμιά μόλις βγήκα από την ασφαλιστική.....

milaber
27/04/2004, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εμένα μου έκατσε τότε ως εξής:

Από το μισθό του στρατού μάζεψα 1 μύριο τα υπόλοιπα τα έβαλα 7 μήνες δόσεις.....

Άλλη φάση αν το πάρεις μόνος σου! Ανεβαίνει η ψυχολογία σου, το πονάς και το φροντίζεις περισσότερο.....


Καταρχήν, μάζεψες 1 μύριο από το φανταριλίκι;
Πάω αύριο φαντάρος!

Σίγουρα ρε συ...
Είναι εντελώς διαφορετικό!
Και εγώ το παπί (το μισό μόνο έβαλαν οι γονείς) έτσι το έχω γιατί ένα καλοκαιράκι κάθησα και έπηζα στην Θεσσαλονίκη εξαιτίας του!

:alien: :alien: :alien:

periklisk
27/04/2004, 00:18
Όχι ρε δεν ήμουν φαντάρος....

Ήμουν ΔΕΑ (Δόκιμος) στα τεθωρακισμένα και έκανα επιπλέον θητεία 2 χρόνια στη Ρόδο....

Τότε ο στρατιώτης έπαιρνε το αστρονομικό ποσό των 980 δρχ!!!!!

Γιατί νομίζεις ότι σπουδάζω τώρα????

Το 98 απολύθηκα από το στρατό για δεύτερη φορά (δεν πήγα κατευθείαν μετά τη θητεία) και από το 99 ξανά στα θρανία!

milaber
27/04/2004, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Όχι ρε δεν ήμουν φαντάρος....

Ήμουν ΔΕΑ (Δόκιμος) στα τεθωρακισμένα και έκανα επιπλέον θητεία 2 χρόνια στη Ρόδο....

Τότε ο στρατιώτης έπαιρνε το αστρονομικό ποσό των 980 δρχ!!!!!

Γιατί νομίζεις ότι σπουδάζω τώρα????

Α!
Να σου πω...
...αν δεν έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο...
...μια χαρά είναι!

milaber
27/04/2004, 00:21
Να σου πω κάτι;
Εγώ όταν θα πάω για το φανταριλίκι λένε πως θα είναι 6μηνό!

:D :alien: :D

periklisk
27/04/2004, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Α!
Να σου πω...
...αν δεν έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο...
...μια χαρά είναι!

Τότε δεν είχα.... Γι' αυτό πήγα! Δεν πέρασα και άσχημα!!!!

periklisk
27/04/2004, 00:29
Τότε ήταν 18μηνο.....

Άσχετο: ΤΟ POST ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΑΛΙ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??????

milaber
27/04/2004, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άσχετο: ΤΟ POST ΕΓΙΝΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΑΛΙ Ή ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ??????

Έγινε!
Χάλια είμαστε!

:D

periklisk
27/04/2004, 00:36
Χάλια εντελώς!!!

Στάθηηηη!!!! Να είσαι επιεικής μαζί μας!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

milaber
27/04/2004, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Χάλια εντελώς!!!

Στάθηηηη!!!! Να είσαι επιεικής μαζί μας!!!!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Γι αυτό προσπαθώ να τον καλοπιάνω ρε!
Για αυτό το ψηλό, πανέμορφο παιδί που καβαλάει σαν άνεμος λέω!

:winka: :winka: :winka:

periklisk
27/04/2004, 00:49
Λοιπόν για να μην κουράζουμε τον κόσμο λέω να χαλαρώσουμε για σήμερα.... Τι λες?????

milaber
27/04/2004, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Λοιπόν για να μην κουράζουμε τον κόσμο λέω να χαλαρώσουμε για σήμερα.... Τι λες?????

Ναι...
Ή τουλάχιστον να λέμε τις εξυπνάδες μας σε άλλο post...

periklisk
27/04/2004, 00:57
ΟΚ :lol: :lol: :beer: :beer:

NLS
27/04/2004, 07:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Όχι ρε δεν ήμουν φαντάρος....

Ήμουν ΔΕΑ (Δόκιμος) στα τεθωρακισμένα και έκανα επιπλέον θητεία 2 χρόνια στη Ρόδο....

Τότε ο στρατιώτης έπαιρνε το αστρονομικό ποσό των 980 δρχ!!!!!

Γιατί νομίζεις ότι σπουδάζω τώρα????

Το 98 απολύθηκα από το στρατό για δεύτερη φορά (δεν πήγα κατευθείαν μετά τη θητεία) και από το 99 ξανά στα θρανία!

μαλακία

έπρεπε να γίνεις αλεξιπτωτιστής ή(/και) ΟΥΚάς για να παίρνεις κοντά τη 200άρα κάθε εξάμηνο από την κάθε συντήρηση

afrotwin
27/04/2004, 08:46
ama sas endiaferi na mazepsete grigora lefta iparxi mia kali doulitsa sto sta8mo leoforion vevea ine vradini 12 me 4 to proi ala exi kala lefta 68 euro tin imera vevea ine ligo diskoli ke vromiki doulia ala ke 2000 euro ton mina den ine ke liga lefta ke epidi kanis den ka8ete pano apo to poli tris mines sinexia zitane prosopiko opios endiaferete na pari sto 210 9973546 ke na zitisi ton kirio stavro
a! ke i doulia ine meta pou telioni i vardia ton leoforion na ka8arizete tis eksatmisis sta trolei
:wave2:

periklisk
27/04/2004, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
μαλακία

έπρεπε να γίνεις αλεξιπτωτιστής ή(/και) ΟΥΚάς για να παίρνεις κοντά τη 200άρα κάθε εξάμηνο από την κάθε συντήρηση

Ναι και να αλλάζω σπίτι κάθε 2 ή 3 χρόνια..... Ωραίο!!!!!

NLS
27/04/2004, 10:03
ανάλογα το βύσμα - όμως εγώ είπα ως φαντάρος (άντε ως ΔΕΑ) όχι καραβανάς

tifozif1
27/04/2004, 10:15
KOITAXTE ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΟΥΜ

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ....

code
27/04/2004, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Αδελφέ θα είχες απόλυτο δίκιο αν όντως οι «αψιμαχίες»(που πολλές και εγώ φορές έχω συμμετάσχει), γίνονταν με σοβαρό ύφος. Όμως η πραγματικότητα είναι ότι στη μονοτονία του γραφείου βρίσκω διέξοδο σε αυτή τη χαρούμενη παρέα, και πολλές φορές διαπληκτιζόμαστε χωρίς σοβαρό λόγο, ετσι... για καλαμπούρι και γενικά κουβέντα να γίνετε. Δεν υπάρχει κάτι να μας χωρίσει αντίθετα η μοτοσυκλέτα και η μάχη για την επιβίωση στις αντίξοες για όλους τους μοτοσυκλετιστές συνθήκες μας ΕΝΩΝΟΥΝ. Προτείνω να δεις τις συζητήσεις μας καλοπροαίρετα και θα καταλάβεις ότι οι κατά καιρούς «μονομαχίες» μας δεν είναι τίποτα παραπάνω από πειράγματα σαν και αυτά που κάνεις με τους κολλητός σου όταν υπάρχει καλή διάθεση

Τεσπα

RIDE SAFE…



EINAI AKΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!! :p :p


...αρκεί να έρθεις μία φορά σε κάποια συνάντηση ή εκδρομή και θα καταλάβεις!!!!!!!! :) :) :)

...χαλάρωσε και απόλαυσε του λογοδιαξιφισμούς και τις υποτιθέμενες μοτοκόντρες, δεν είναι τίποτα από ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΛΑΚΕΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!:p :p :beer: :p :beer:

:wave2:

asmar
27/04/2004, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifozif1
KOITAXTE ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΟΥΜ

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ....

Χα χα χα χα όλα τα λεφτά η απάντηση σου....

Εν μέρη έχει δίκιο ο ΤΙΤΑΝΙΟΥΜ :(

Το καλύτερο είναι να κρατάμε τα θετικά απο την κάθε κατάσταση, και το μοτο φόρουμ είναι μια κατάσταση με θετικά και αρνητικά.

Γιατί να σκας αμα σε πούνε αργό ή γρήγορο, ή βλάκα ή έξυπνο;
Σχημάτισε τη γνώμη σου για τον εαυτό σου και απλά να απέχεις απο συζητήσεις που πιθανόν εμπλέκουν το οτιδήποτε μπορεί να σε χαλάσει.

Την καλημέρα μου

periklisk
27/04/2004, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ανάλογα το βύσμα - όμως εγώ είπα ως φαντάρος (άντε ως ΔΕΑ) όχι καραβανάς

καλά αυτό πέρασε.....

Julius
27/04/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifozif1
KOITAXTE ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΟΥΜ

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ....

SOSTOOOOOOOOOOOOOOOOOS (GIA TO SXOLIO, ME TON TITANIUM DEN SYMFONO KATHOLOU)

PARAKALO MHN GAMATE TA POST, ELEYTHERO TO VIMA KAI XORIS "KANONES" EYPREPIAS KAI ORTHHS LEITOURGIAS ALLA AS VALOUME O KATHENAS STON EAYTO TOY KAPOIA ORIA