PDA

View Full Version : ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΤΕΛΙΚΟ?



ASTRAKITCAR
23/04/2006, 20:44
παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

ηθελα την γνωμη σας για ενα χειροποιητο τελικο που σχεδιαζω να αγορασω.Ρωτησα σε δυο μαγαζια ενα στον πειραια και ενα στον κηφησο,κοντα στα λεωφορεια(μπορω να πω τις εταιρειες?)

αξιζει τον κοπο?ζητανε ιδια τιμη και οι δυο.Τα τελικα θα αντεξουν στον χρονο ή μετα απο ενα χρονο θα κανουν θορυβο?
ευχαριστω?το μοτο ειναι KLE 500 s/m.

ASTRAKITCAR
24/04/2006, 13:02
ρε παιδια κανεις δεν εχει γνωμη για χειροποιητο?ολοι ετοιμα παιρνετε?

fallenheaven
24/04/2006, 13:27
Xoris amfibolia milas gia RaceTech (peireas)
Kai Dragon Exchaust (kifisos)

Ta telika sugoura tha anteksoun apo opio magazi kai na ta pareis,kathara omos apo thema omorfias tha sou prottina ton racetech,kai akoma giati exei perissoteres epiloges sto the sximatos xromatos kai apolliksis tou telikou!

Posa sou eipan ean epitrepete?


Epidi tuxainei na exo dokimasei kai tous duo rota oti allo thes

:beer: :beer: :wave2:

ASTRAKITCAR
24/04/2006, 14:05
φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση.
και οι δυο ζητανε 200€.

τωρα ο dragon ειπε οτι χρησημοποιει υαλοπινακα σαν υλικο-αν το λεω σωστα-ενω ο race tech προφανως πετροβαμβακα..

με ενδιαφερει αντοχη στον χρονο οσο αφορα το μονωτικο υλικο,δηλ να μην καει και μετα απο ενα χρονο να κανει βαβουρα.εσενα αντεξαν?

επισης απο αυξηση εστω και λιγο ιπποδυναμης να περιμενω κατι?

εσυ σε τι μηχανακια τα δοκιμασες?καποια δυναμομετρηση εκανες πριν και μετα?
τελος τους ειπα το τελικο να ειναι ελευθερο να κανει δηλαδη φασαρια οχι σε ενοχλητικο επιπεδο παντα.ξερεις καποιον απο τους δυο μηπως ριξουν λιγο την τιμη ακομα?

fallenheaven
24/04/2006, 15:21
loipon exoume kai leme!!!Eksatmisi Dragon se beltiomeno papi 115cc,den mporo na po oti eida diafora stis epidoseis giati kai prin eixa mia anoixti (klassiki kagkoureiki "Sebring") me tin Dragon omos pou eitan akoma pio anoixti mporo na po oti i megisti dunami metaferthike ligo pio psila stis strofes.





Foto.1.


45785

fallenheaven
24/04/2006, 15:22
foto.2.


45788

fallenheaven
24/04/2006, 15:26
Ston RaceTech eftiaksa olokliri eksatmisi mazi me xtapodi,gia to GSX-R 750W 95'
To xtapodi apo 32mm mamisio se 38mm,teliko bourtsarismeno kai kataskeuasmeno opos akribos tou zitisa,mou uposxethike kai sugastira alla den exo aksiothei akoma na pao na mou ton ftiaksei!






foto.1.


45787

fallenheaven
24/04/2006, 15:27
foto.2.


45789

fallenheaven
24/04/2006, 15:34
Sto thema diarkias den mporo na sou po,giati sto papi den tin eixa pollu kero giati meta apo 2 mines pou tin ebala to poulisa.
Oso anafora tis mixanis tora...eimai pollu efxaristimenos apo to klima pou epikratei sto magazi kai eimai pollu euxaristimenos kai apo ton Petran (ton tupa pou ftiaxnei tis eksatmiseis)

Ton dragon den ton exo kanei testdrive sta pazaria!
Ton RaceTech ama ton piaseis stis kales tou kati kallutero mporei na kanei.....

Ego me mikri diafora protino RaceTech!



THE CHOICE IS YOURS!!!


:beer: :beer:

:wave2: :wave2:

phantomas
10/05/2006, 14:41
Tώρα μολις είδα αυτό το topic και δεν ξέρω αν σ έχω προλάβει φίλε μου....έχω βάλει στο δικό μου kle από racetech και είμαι ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!!!!!!!!δίνει και χαμηλά καλύτερα και στην τελική του!το έχω αρκετό καιρό και όσο πάει γίνεται και καλύτερο!!!!όσο από φωνή,του είχα ζητήσει και εγώ να μην φωνάζει και εν τέλει σφυράει τελεια.Ο μάστορας ξέρει τι κάνει!!!!


47508

ela ela
10/05/2006, 22:10
Φιλε μου fallenheaven ωραιο το μοτορι σου αλλα μια απορια μροστινο φαναρι δεν εχεις!!!!:confused: :confused: :confused:

RapidShade
10/05/2006, 22:57
Είχα βάλει στο Eliminator - κάποτε...
και ακόμα την έχει...

δεν έχει πάθει τίποτα...
από επιδόσεις δεν ξέρω να σου πω...
γιατί η προηγούμενη (που σκούριασε)
ήταν Supertrapp ανοιχτή...

Πάντως ο τύπος ήταν πολύ καλός
και μια χαρά και η εξάτμιση...

fallenheaven
11/05/2006, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ela ela
Φιλε μου fallenheaven ωραιο το μοτορι σου αλλα μια απορια μροστινο φαναρι δεν εχεις!!!!:confused: :confused: :confused:



Euxaristo man!!!Koita... exo allaksei 2-3,all eidika me to thema "maska" eimai pollu anapofasistos,i teleutea, auti (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14684&perpage=15&pagenumber=5) diladi, den einai orea alla den ekatse kala sto mixanaki,opote tha allakso palli maska gia pollosti kai teleutea fora elpizo,einai ekpliksi omos,tha mpei otan teleiosei kai to upolipo concept!


:wave2: :wave2: :wave2:

ela ela
11/05/2006, 00:38
Φιλε μου πιστευω το μασκακι πρεπει να το ταιριαξεις και με ενα καλο πολεμικο(επιθετικο)εμπρος φτερο τοτε θα ειναι σουπερ!

fallenheaven
11/05/2006, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ela ela
Φιλε μου πιστευω το μασκακι πρεπει να το ταιριαξεις και με ενα καλο πολεμικο(επιθετικο)εμπρος φτερο τοτε θα ειναι σουπερ!


Kai edo einai pou erxomai kai rotao.........
Poio???Exo skeutei apo R1 2003 i apo GSX-r k5???
Ego pantos tino pros to deutero!

:wave2:

xaotikos
11/05/2006, 01:09
Και ας πούμε τι κόστος έχει μια εξατμισούλα χειροποίητη (εγώ σκέφτομαι για το XTάκι)?

fallenheaven
11/05/2006, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από xaotikos
Και ας πούμε τι κόστος έχει μια εξατμισούλα χειροποίητη (εγώ σκέφτομαι για το XTάκι)?

Teliko i olokliri??
Olokliri gia Tetrakulindro peripou 600euro
Gia to XT fantazomai guro sta 300-350!

pipis
11/05/2006, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven
loipon exoume kai leme!!!Eksatmisi Dragon se beltiomeno papi 115cc,den mporo na po oti eida diafora stis epidoseis giati kai prin eixa mia anoixti (klassiki kagkoureiki "Sebring") me tin Dragon omos pou eitan akoma pio anoixti mporo na po oti i megisti dunami metaferthike ligo pio psila stis strofes.
Foto.1.


Fallenheaven τα παμε??? GLX 53mm, 22 καρμπυρατερ, αγριο εκκεντροφορο,κ με (klassiki kagkoureiki "Sebring")!!!! :lol: :lol: :lol:


47635

fallenheaven
11/05/2006, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
Fallenheaven τα παμε??? GLX 53mm, 22 καρμπυρατερ, αγριο εκκεντροφορο,κ με (klassiki kagkoureiki "Sebring")!!!! :lol: :lol: :lol:


Se exo aneta!!"Assa" 55mm kulindropistona,elafromeno bolan,mpiela kai kampana,Takegawa : Ekentroforo 5ou stadiou ,dipla elatiria,balbides kai kokorakia,ilektroniki Daytona,pollaplasiasti NSR 250,trompa ladiou Daytona,psigio FZR 750,thiridoma kai 28 Keihin!Sexo lemeeee!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:








































To exo polusisei! :(
Alla den exei sumasia.......



:lol: :lol: :lol: :lol:

:wave2:

pipis
12/05/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven
Se exo aneta!!"Assa" 55mm kulindropistona,elafromeno bolan,mpiela kai kampana,Takegawa : Ekentroforo 5ou stadiou ,dipla elatiria,balbides kai kokorakia,ilektroniki Daytona,pollaplasiasti NSR 250,trompa ladiou Daytona,psigio FZR 750,thiridoma kai 28 Keihin!Sexo lemeeee!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



:eyepop: :eyepop: :eyepop: Πλακα κανεις!!!! και φανταζομαι θα το πουλησες γυρω στα 1000!!! Αυτα ειναι... αυτα τα μηχανακια μια περιουσια θα μας φανε...

Finrod
12/05/2006, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από xaotikos
Και ας πούμε τι κόστος έχει μια εξατμισούλα χειροποίητη (εγώ σκέφτομαι για το XTάκι)?


Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven
Teliko i olokliri??
Olokliri gia Tetrakulindro peripou 600euro
Gia to XT fantazomai guro sta 300-350!

Εγω εβαλα Dragon τελικο στο ΧΤ μου (μοντελο '99) τον Οκτωβρη. Μου πηρε 200+ΦΠΑ. Και νομιζω για ολοκληρη εξατμιση ζητουσε αλλα 150, αλλα μπορει και να θυμαμαι λαθος.

Εβαλα την κλειστου τυπου, για να μην με κυνηγανε οι μπατσοι, και απο θορυβο ειναι μια χαρα και αποδιδει πολυ ωραια στις χαμηλομεσαιες στροφες. Στα ψηλα δεν ειδα διαφορα. Τελικη εχει ιδια.

Αποψη μου ειναι οτι για τετοιου ειδους μηχανες, οι χειροποιητες ειναι μια χαρα και δεν λεει να δωσεις το 150 που ζηταει παραπανω η Arrow π.χ.

Τωρα για αντοχη ειναι νωρις ακομα, αλλα ως τωρα δεν εχω προσεξει κατι ανησυχητικο.

sapila racing
12/05/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Finrod
Εγω εβαλα Dragon τελικο στο ΧΤ μου (μοντελο '99) τον Οκτωβρη. Μου πηρε 200+ΦΠΑ. Και νομιζω για ολοκληρη εξατμιση ζητουσε αλλα 150, αλλα μπορει και να θυμαμαι λαθος.

Εβαλα την κλειστου τυπου, για να μην με κυνηγανε οι μπατσοι, και απο θορυβο ειναι μια χαρα και αποδιδει πολυ ωραια στις χαμηλομεσαιες στροφες. Στα ψηλα δεν ειδα διαφορα. Τελικη εχει ιδια.

Αποψη μου ειναι οτι για τετοιου ειδους μηχανες, οι χειροποιητες ειναι μια χαρα και δεν λεει να δωσεις το 150 που ζηταει παραπανω η Arrow π.χ.

Τωρα για αντοχη ειναι νωρις ακομα, αλλα ως τωρα δεν εχω προσεξει κατι ανησυχητικο. \

Εμένα πολλά μου φαίνονται.....

http://www.zimo-motorrad.de/sess/utn;jsessionid=1544649b9f67c08/shopdata/Index2.shopscript

Leo Vince Τιτάνιο με αφαιρούμενο db killer.
Με τo db killer είναι νόμιμη αλλά ακούγεται ωραία, χωρίς κάνει πιο ωραίο θόρυβο.




269 Ευρώ με ΦΠΑ, συν κατι ψιλά μεταφορικά πάει 280.
Αλλο πράγμα το ένα, άλλο το άλλο.....

Finrod
15/05/2006, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
\

Εμένα πολλά μου φαίνονται.....

http://www.zimo-motorrad.de/sess/utn;jsessionid=1544649b9f67c08/shopdata/Index2.shopscript

Leo Vince Τιτάνιο με αφαιρούμενο db killer.
Με τo db killer είναι νόμιμη αλλά ακούγεται ωραία, χωρίς κάνει πιο ωραίο θόρυβο.




269 Ευρώ με ΦΠΑ, συν κατι ψιλά μεταφορικά πάει 280.
Αλλο πράγμα το ένα, άλλο το άλλο.....

Καλα δεν το συζηταμε. Ο,τι παρεις απ'εξω ειναι φτηνοτερο. Μην συγκρινουμε αγορα απο internet και αγορα απο καταστημα. Μιλαμε για διαφορετικες κατηγοριες. Απλα το internet εχει τα γνωστα ρισκα. Οποτε ο καθενας κανει τις επιλογες του. Γνωμη μου ειναι οτι για αξεσουαρ αναβατη οι τιμες στο internet ειναι αρκετα δελεαστικες, με μικρο ρισκο. Για περιφερειακα μηχανης, καλυτερα απο καταστημα, για να μπορεις να τον πρηζεις αν κατι παει στραβα.

sapila racing
15/05/2006, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Finrod
Καλα δεν το συζηταμε. Ο,τι παρεις απ'εξω ειναι φτηνοτερο. Μην συγκρινουμε αγορα απο internet και αγορα απο καταστημα. Μιλαμε για διαφορετικες κατηγοριες. Απλα το internet εχει τα γνωστα ρισκα. Οποτε ο καθενας κανει τις επιλογες του. Γνωμη μου ειναι οτι για αξεσουαρ αναβατη οι τιμες στο internet ειναι αρκετα δελεαστικες, με μικρο ρισκο. Για περιφερειακα μηχανης, καλυτερα απο καταστημα, για να μπορεις να τον πρηζεις αν κατι παει στραβα.

Δεν υπάρχει κανένα ρίσκο.

Βάζεις τα λεφτά στο λογαριασμό του κυρίου zimo και σε μια εβδομάδα σου έρχεται η εξάτμιση σπίτι σου με courier.
Εχουν αγοράσει κι άλλοι από εδώ μέσα.

Η επιλογή είναι όντως του καθενός, εγώ έβαλα το ποστ, κι όποιος θέλει το χρησιμοποιεί, δεν κάνω διαφήμιση.

Και για το τελευταίο σημείο....
Οντως αν πάρεις χειροποίητη Ελληνική, μπορεί κάτι να πάει στραβά.
Η Leo Vince είναι από τις καλύτερες εξατμίσεις και δεν πάει τίποτα στραβά.
Μην συγκρίνουμε τα αυγά με τα καλάθια, από τη μια Ελληνική με καμία μελέτη στην κατασκευή (δυναμομετρήσεις, ροική απόδοση κλπ), και υλικά έτσι κι έτσι, εμφάνιση :cry:
Από την άλλη Leo Vince Τιτάνιο, με αφαιρούμενο dbkiller, με εξασφαλισμένη απόδοση, με σχεδιαγραμμα τοποθέτησης, και ανταλλακτικά!! και 50 ευρώ παρισσότερα..

Τρομερό δίλημμα :rotflmao: :rotflmao:

Finrod
15/05/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Δεν υπάρχει κανένα ρίσκο.

Βάζεις τα λεφτά στο λογαριασμό του κυρίου zimo και σε μια εβδομάδα σου έρχεται η εξάτμιση σπίτι σου με courier.
Εχουν αγοράσει κι άλλοι από εδώ μέσα.

Η επιλογή είναι όντως του καθενός, εγώ έβαλα το ποστ, κι όποιος θέλει το χρησιμοποιεί, δεν κάνω διαφήμιση.

Και για το τελευταίο σημείο....
Οντως αν πάρεις χειροποίητη Ελληνική, μπορεί κάτι να πάει στραβά.
Η Leo Vince είναι από τις καλύτερες εξατμίσεις και δεν πάει τίποτα στραβά.
Μην συγκρίνουμε τα αυγά με τα καλάθια, από τη μια Ελληνική με καμία μελέτη στην κατασκευή (δυναμομετρήσεις, ροική απόδοση κλπ), και υλικά έτσι κι έτσι, εμφάνιση :cry:
Από την άλλη Leo Vince Τιτάνιο, με αφαιρούμενο dbkiller, με εξασφαλισμένη απόδοση, με σχεδιαγραμμα τοποθέτησης, και ανταλλακτικά!! και 50 ευρώ παρισσότερα..

Τρομερό δίλημμα :rotflmao: :rotflmao:

Το ρισκο δεν αναφερεται στον τροπο πληρωμης. Εχω και εγω αγορασει αρκετες φορες απο internet χωρις προβλημα. Απλα, αν σου βγει ελαττωματικο (ή δεν κουπμωσει καλα στο μηχανακι σου), αντε μετα να το στελνεις πισω και να τρεχεις. Ενω ας πουμε, ενα jacket δεν προκειται να σου ερθει ελαττωματικο, οποτε αγοραζεις απο internet ασυζητητι.
Παντως η τιμη που λες για την εξατμιση ειναι οντως δελεαστικη.

sapila racing
15/05/2006, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Finrod
Το ρισκο δεν αναφερεται στον τροπο πληρωμης. Εχω και εγω αγορασει αρκετες φορες απο internet χωρις προβλημα. Απλα, αν σου βγει ελαττωματικο (ή δεν κουπμωσει καλα στο μηχανακι σου), αντε μετα να το στελνεις πισω και να τρεχεις. Ενω ας πουμε, ενα jacket δεν προκειται να σου ερθει ελαττωματικο, οποτε αγοραζεις απο internet ασυζητητι.
Παντως η τιμη που λες για την εξατμιση ειναι οντως δελεαστικη.

OK κατάλαβα τι εννοείς.

Αν υπάρχει ελάττωμα την στέλνεις πίσω χωρίς δικά σου έξοδα και σου έρχεται άλλη.
Πάντως αν δείς την συσκευασία θα καταλάβεις ότι ακόμα κι αν πετάξουν το κιβώτιο από 10 μέτρα ύψος, η εξάτμιση δεν θα πάθει τίποτα!
Η δουλειά τους είναι και την κάνουν πολύ καλά.
Το μαγαζί αυτό το είχα αναφέρει ξανά και παράγγειλαν κάτι παιδιά από δω 6 ζευγάρια τελικα Caponord.
Τους ήρθαν τέλεια και με αρκετά δώρα μέσα! Καθαριστικά, σπρει αλυσίδας και δεν ξερω γω τι άλλο.

Επίσης οι σοβαρές εταιρείες έχουν και σοβαρό quality control.
Η Leo Vince ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!!!

Αν ξαναπάρεις εξάτμιση, έχε το στα υπ όψιν :wave2:

xxxristos
15/05/2006, 18:13
Κι εγώ στο KLX Race Tech έχω!!!

ΥΠΕΡευχαριστημένος!!!

byron
16/05/2006, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven
,psigio FZR 750,

To exo polusisei! :(
Alla den exei sumasia.......



:lol: :lol: :lol: :lol:

:wave2:


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Αν δεν το είχε πουλήσει, αυτό το ψυγείο θα ήθελα να το δώ..........

fallenheaven
16/05/2006, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Αν δεν το είχε πουλήσει, αυτό το ψυγείο θα ήθελα να το δώ..........


H epithumiasou diatagi!!



Molis eixa apogoiteutei apo tis times ton psugion tis Takegawa kai Daytona kai epsaxana gia psigiaki,perno loipon ta sunergeia zbarna,kai telika mesa se mia kouta mias apothikis enos sunergeiou stin Kallithea....anafonisa eurika(oxi to aporipantiko!!!)Solina me metaliki prostasia apo S.patsi meria,stirigmeno sta duo kato mpoulonia ton mpouzonion me duo lamakia bamena me antipiriki mpogia tis gnostis Cosmolac!A!kostos psigiou 75euro!!Sunoliko85!:wave2:


48168

fallenheaven
16/05/2006, 16:32
Pare kai mia apo mporosta...(oso fenete)


:wave2:


48169

ASTRAKITCAR
21/05/2006, 22:18
η εξατμιση μπηκε τελικα στο race tech.φαινεται καλη εφαρμογη απο αποψη ποιοτητας και υλικων.μπηκε εκει που ηθελα σαν θεση αλλα...πολυ θορυβο ρε παιδια,και πολλα σκασιματα στο κλεισιμο του γκαζιου.

τι να πω στον μαστορα,να βαλει περισσοτερο πετροβαμβακα?να αλλαξει την διαμετρο του σωληνα εσωτερικα?

υπ οψιν μου εδωσε και ταπα για πισω αλλα δεν την εχω βαλει ακομα.μηπως η ταπα κραταει καυσαερια μεσα και μακροπροθεσμα λιωνουν ευκολα οι πετροβαμβακες ?

εβαλα παραλληλα το κιτ της dynοjet(ζιγκλερ,βελονες,ελατηρια)

xaotikos
22/05/2006, 23:12
Μπορείς να βάλεις και μια φωτογραφία plz?

stefanos
23/05/2006, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
η εξατμιση μπηκε τελικα στο race tech.φαινεται καλη εφαρμογη απο αποψη ποιοτητας και υλικων.μπηκε εκει που ηθελα σαν θεση αλλα...πολυ θορυβο ρε παιδια,και πολλα σκασιματα στο κλεισιμο του γκαζιου.

τι να πω στον μαστορα,να βαλει περισσοτερο πετροβαμβακα?να αλλαξει την διαμετρο του σωληνα εσωτερικα?

υπ οψιν μου εδωσε και ταπα για πισω αλλα δεν την εχω βαλει ακομα.μηπως η ταπα κραταει καυσαερια μεσα και μακροπροθεσμα λιωνουν ευκολα οι πετροβαμβακες ?

εβαλα παραλληλα το κιτ της dynοjet(ζιγκλερ,βελονες,ελατηρια)

Για να ρυθμίσεις το θόρυβο θα βάλεις κατάλληλη τάπα (θά κόψει βέβαια επιδόσεις).
Ο πετροβάμβακας έτσι κι αλλιώς χρειάζεται ανανέωση κατά καιρούς σε όλες τις εξατμήσεις γιατί χάνεται (δεν λειώνει).
Εγώ γεμίζω κάθε εξάμηνο με χύμα γιατί δυστυχώς ο αντιπρόσωπος δεν φέρνει το ειδικό "μανίκι" που προβλέπει ο κατασκευαστής της εξάτμησης.:sad:

xxxristos
23/05/2006, 21:27
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΒΑΖΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΩΝ RACETECH ΚΑΙ DRAGON ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ?

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ......

ASTRAKITCAR
23/05/2006, 22:39
φωτο να μπει λιγο δυσκολο,σε καποια συναντηση ισως?

race tech τηλ.210 4173504 απο το παιδι με το kle motard.

GIXXERAKIAS
15/11/2006, 19:19
Παιδια SOS Ρωτησα και γω race tech για το δικο GSXR 600 Κ4 και μου ειπε 200ε .Εχω δει δουλεια του σε 1000αρι gsxr κ5 και μου αρεσε πολυ η κατασκευη του.Το ερωτημα μου ειναι αν κρατανε ,διαρκεια ζωης εννοωντας δεν πιστευω να μου δυαλυθει απο τους κραδασμους σε κανενα χρονο και να τρεχω!!Α μου ειπε +100 ε αν βαλουμε τιτανιο,το ειδα και ειναι φανταστικο!!!Σαν τις ακραποβιτς το χρωμα του τελικου,αξιζει λετε μια τετοια επενδυση?Το μονο που θελω ειναι να μην μου κοψει ιπποδυναμη,ας μεινει το ιδιο δεν με απασχολει το γκαζι που θα μου δωσει απλα θελω να κανει ωραιο μπασο ηχο(ουτως η αλλως το εργαλειο μαμαει και με την μαμα επανω:D :D )

Αυτια!!!Για πειτε για πειτε???:wave2:

zzr2005
15/11/2006, 19:26
για όσους θέλουν SPRING DRAGON 210 5149989
έβαλα εκεί πρόσφατα ...απο εμφάνιση όχι κατι ιδιαίτερα όμορφο αλλά δεν έχει κ κάτι που να χτυπάει άσχημα...από θόρυβο του ζήτησαν να μην κάνει κ όντως έχει γλυκό θόρυβο...
σε τιμή μου έκανε καλύτερη από τον racetech κ δεν του έκανα παζάρια...
για το αν θα αντέξει θα δείξει ο χρόνος.....