PDA

View Full Version : Erwtisi...



Grizoulhs
23/04/2006, 23:29
Elpizw ola kala paidia...

mia erwtisi...

prosfata ekana enxirisi ston thoraka...
me apotelesma to soma na gini poio efaloto...
p.x opos to krioma i alles pathisis

thelw na mou peite ti einai kalitero na parw san eksoplismo
skeftome na parw mixani tora to kalokeri

k mia akoma erwtisi pou mou me apasxoli ligo asxeti me afto to topic...

poio aksiopisti einai i kenouria mixani sigoura...alla an parw kati se metaxirismeno...tha iparxi problima ?

Eyxaristw...

Me Ektimisi
Giwrgos

gdevelek
24/04/2006, 00:18
αφού είσαι πιο ευάλωτος σε κρύωμα, θα πρέπει να πάρεις ζεστό μπουφάν, πράγμα που κάνουν και οι ευάλωττοι και οι δυσάλωτοι... :lol:

όσον αφορά μεταχειρισμένο, αν το πας πριν το αγοράσεις σε σοβαρό μηχανικό να το κοιτάξει, είσαι καλυμμένος σε πολύ μεγάλο ποσοστό

Grizoulhs
24/04/2006, 00:45
nai afto to kserw alla den exw idea apo ayta....

k den tous empistebome k poloi...tous magazatores...:yuck:

gdevelek
24/04/2006, 00:50
μα ακριβώς επειδή δεν εμπιστεύεσαι τον μαγαζάτορα θα πας σε ανεξάρτητο μηχανικό (ή θα τον φέρεις στο μαγαζί)

ακόμη καλύτερα να αγοράσεις κατευθείαν από ιδιώτη, θα γλιτώσεις πολλές 100άδες γιούρια

και θα είναι και ευκολώτερο να πας το μηχανάκι σε μηχανικό, οι μαγαζάτορες πολύ δύσκολα αφήνουν το μηχανάκι να βγει έξω, και οι μηχανικοί συχνά σου λένε "ναι να το δώ, αλλά θα το φέρεις εδώ στο συνεργείο ΜΟΥ"

καλά ψώνια!

:wave2:

Grizoulhs
24/04/2006, 00:55
gdevelek

brika enan Cbr 400
palio alla einai prosegmeno..
alla apo tin alli skeftome an einai na alakso meta apo 2 3 xronia
kalitera na parw kenourio... exw pesi se apognosi :( :(

gdevelek
24/04/2006, 01:00
πώς το ξέρεις πως είναι προσεγμένο;

τα τύπου CBR μηχανάκια τα παίρνουν άτομα παθιασμένα με την ταχύτητα, και τα 400άρια για να δώσουν ταχύτητα πρέπει να δουλευτούν στην τσίτα

φυσικά αυτό δεν σημαίνει πως δεν κυκλοφορούν καλά CBR400

εγώ, αντίθετα, αν ήταν να αλλάξω σε ΜΟΛΙΣ 2-3 χρόνια, θα έπαιρνα μεταχειρισμένο

αν πάρεις καινούριο και το αλλάξεις σε 2-3 χρόνια, θα χάσεις ΠΟΛΛΑ φράγκα στη μεταπώληση

Grizoulhs
24/04/2006, 01:08
gdevelek

to paidi pou to eixe einai empistos...

den ta kserw ta mistika ayta...

gia afto rotaw ths Empiries :D

suzukimaniac
19/05/2006, 20:22
Λογικα ενα μπουφαν τυπου 3/4 θα σου παρειχε την ζεστασια που χρειαζεσαι μιας και δεν εχει πολλα περιθωρια ο αερας να περασει. Βρες κανενα καλο με επενδυση. Εγω εχω το Dainese Gator Gore-Tex και απο ζεστασια....Φουρνος!!!Τωρα οσον αφορα το μεταχειρισμενο, θα συμφωνησω οτι θελει ψαξιμο η δουλεια. Και γω κινηθηκα προς αγορα μτχ και μετα απο πολυ ψαξιμο και απο κοντα οπτικη και με μηχανικο επαφη κατεληξα...Κοιταζε και θα βρεις κατι καλο...