PDA

View Full Version : Που θα πιάσουμε τον Μάϊο ???



kostom
24/04/2006, 15:40
Μα που αλλού φυσικά ????
Στα Μέγαρααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!
Για αυτό όσοι πιστοί προσέλθετε την Δευτέρα
1η Μαΐου από το πρωΐ μιας και το track day
είναι ολοήμερο....

:D :D :D :sun: :sun: :D :D :D

AFTER
24/04/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Μα που αλλού φυσικά ????
Στα Μέγαρααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!
Για αυτό όσοι πιστοί προσέλθετε την Δευτέρα
1η Μαΐου από το πρωΐ μιας και το track day
είναι ολοήμερο....

:D :D :D :sun: :sun: :D :D :D

Παει....θα με σκοτωσει η γΕναικα!! :cry:

extreme13
24/04/2006, 18:02
Εγώ λέω για Σέρρες αν δεν σας πειράζει! :D

kostom
24/04/2006, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από extreme13
Εγώ λέω για Σέρρες αν δεν σας πειράζει! :D

Τι να μας πειράζει ????
Την επόμενη εβδομάδα από την Πρωτομαγιά
και εμείς επάνω στα Σέρρας θα είμαστε...:a2: :a30: :a08:

extreme13
24/04/2006, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Τι να μας πειράζει ????
Την επόμενη εβδομάδα από την Πρωτομαγιά
και εμείς επάνω στα Σέρρας θα είμαστε...:a2: :a30: :a08:


Μπααα, εγώ θα φύγω πιο νωρίς. Θα μείνω λιγότερο από μια εβδομάδα!

fazerakis
24/04/2006, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Μα που αλλού φυσικά ????
Στα Μέγαρααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!
Για αυτό όσοι πιστοί προσέλθετε την Δευτέρα
1η Μαΐου από το πρωΐ μιας και το track day
είναι ολοήμερο....

:D :D :D :sun: :sun: :D :D :D

Megara tres banal!!!!!

SEEEERRRRREEEEESSSSS!!!!!!!!!!
:beer: :beer: :beer:

Frezas
24/04/2006, 18:43
Xriazetai na dilwsoume simmetoxi gia ti 1magia (an nai pou)? Poios to diwrganwnei?

kostom
24/04/2006, 19:25
Έχω την εντύπωση ότι διοργανώνεται από τον Σπηλιώτη
αλλά δεν είμαι σίγουρος...

kostom
25/04/2006, 08:12
Ναι τελικά..
Η διοργάνωση είναι από τον Σπηλιώτη αλλά το κόστος
δεν ξέρω... Μάλλον γύρω στα 60€ χωρίς να θέλω να σας
πάρω στον λαιμό μου...

Ρε DEAMON ...........................................
Για διαφώτισέ μας....
:cool: :cool:

Daemon
25/04/2006, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Ναι τελικά..
Η διοργάνωση είναι από τον Σπηλιώτη αλλά το κόστος
δεν ξέρω... Μάλλον γύρω στα 60€ χωρίς να θέλω να σας
πάρω στον λαιμό μου...

Ρε DEAMON ...........................................
Για διαφώτισέ μας....
:cool: :cool:

50? :wave2:

kostom
01/05/2006, 20:06
Όλα καλά σήμερα αλλά μας την έσπασε λιγουλάκι ο
καιρός γιατί μία ψιχάλιζε και μία σταμάταγε .....:mad:
Αλλά πιο πολύ ήταν το ψυχολογικό μιάς και η πίστα
ήταν μια χαρά....:a013:

Πάμε μερικές φωτό από φωτογράφο που ήταν στην πίστα,
αλλά δυστυχώς είναι μόνο δικές μου μιάς και μου
αρνήθηκε ευγενικά να μου παραχωρήσει μερικές από άλλα
παιδιά που ήταν στην πίστα....:(

Πάμε μερικές...
1

Είσοδος στην Κ1


46549

kostom
01/05/2006, 20:10
Κ6


46550

kostom
01/05/2006, 20:15
Κ9 (πιτς)
κούρμπα 2
έξοδος


46551

kostom
01/05/2006, 20:24
Άλλη μία στην Κ6


46552

kostom
01/05/2006, 20:27
Πάλι Κ6 ????:alien:


46553

kostom
01/05/2006, 20:30
Ακριβώς πρίν τα φρένα στην Κ8


46554

kostom
01/05/2006, 20:35
Άλλη μία στην μηχανοφάγα Κ9



46557

kostom
01/05/2006, 20:37
Αυτάαααααααααα....
Οι υπόλοιπες φωτό είναι πάλι από τις ίδιες
στροφές άρα ανούσιο να ποσταριστούν...
Λίγο πολύ είναι ίδιες...

koutroulis
01/05/2006, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Πάλι Κ6 ????:alien:



καλα το καταλαβα οτι απο Μεγαρα γυρίζατε!


σας πέτυχα στη Βεϊκου και λεω που πανε τα εργαλεία??


παντα τετοια

:wave2:

kostom
01/05/2006, 21:32
Από την κούραση δεν βλέπαμε μπροστά μας.....


46570

Runner Ducati
02/05/2006, 00:29
γαματες φωτο ρε V2 συντροφε... :beer:

ζηλεεευωωωωω........ :cry:


:wave2:

Tropeas
02/05/2006, 06:34
Πολύ ωραίες φωτό Κωστή!!!
αν πηγαίνατε γύρω στις 10:30-11:00 Μέγαρα σας είδα όταν επέστρεφα απο Πάτρα, 3 μηχανάκια παρέα εεε?;)
είδα και κάνα δυο άλλους και φαντάστικα ότι Μέγαρα πάνε, γιατί σε όλη την διαδρομή στο αντίθετο ρεύμα ότι μηχανές είδα ήταν μετα την Κόρινθο που δεν έριχνε τουλούμια...:cool:

kostom
02/05/2006, 06:39
Τι να πούμε εμείς που και εκεί που δεν έβρεχε πάλι
καμιά 10αριά μοτό είμασταν όλοι και όλοι....


Οι άλλοι ...


46596

kostom
02/05/2006, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
γαματες φωτο ρε V2 συντροφε... :beer:

ζηλεεευωωωωω........ :cry:


:wave2:

Ρε Παναγιώτη....
σα να είδα το κτηματάκι σου εκεί πίσω
που ψώνισες...:D :D


46688

Runner Ducati
02/05/2006, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Ρε Παναγιώτη....
σα να είδα το κτηματάκι σου εκεί πίσω
που ψώνισες...:D :D

ρε φιλε... δεν πιστευω να αρχιζουν να σηκωνουν τιποτα αυθαιρετα? ... :rolleyes:

:lol: :lol:


:beer:

div400
03/05/2006, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Άλλη μία στην Κ6


ΕΓΙΝΕ BACKGROUND ΣΤΟ DESKTOP


:D :a2: :a23: :a25: :a30: :a08:

stako
03/05/2006, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Τι να πούμε εμείς που και εκεί που δεν έβρεχε πάλι
καμιά 10αριά μοτό είμασταν όλοι και όλοι....


Οι άλλοι ...

Εσύ ήσουν παλλικάρι μου που πήγαινες σφαίρα κι έλεγα στον κολλητό που ήρθε πρώτη φορά "να δες το παιδί με το TL, πάει γαμάτα"........?

Ωραίος, πολύ ωραίος, πρέπει να ήσουν στο 1:07-8 τουλάχιστον ή κάνω λάθος?

Εγώ ήμουν με το μηχανάκι που φαίνεται στο avatar, νέος ακόμα, τρίτη φορά ήταν μέσα......:)

kostom
03/05/2006, 17:15
Σταθερό γυρολόγιο από 1:07:0 εώς 1:07:8 και
με ταχύτερο γύρο στο 1:06.4 με μηχανάκι που
απ' ότι φαίνεται θα βγεί στις αγγελίες διότι θα
ανατιναχτεί το κακόμοιρο... :sad: :sad:

Σε είδα και ξέχασα να σου πώ ότι κάπου έχω ένα DVD
για σένα από κάποιον που του το είχες ζητήσει....

:winka:


46803

Runner Ducati
03/05/2006, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostom
Σταθερό γυρολόγιο από 1:07:0 εώς 1:07:8 και
με ταχύτερο γύρο στο 1:06.4 με μηχανάκι που
απ' ότι φαίνεται θα βγεί στις αγγελίες διότι θα
ανατιναχτεί το κακόμοιρο... :sad: :sad:

Σε είδα και ξέχασα να σου πώ ότι κάπου έχω ένα DVD
για σένα από κάποιον που του το είχες ζητήσει....

:winka:

ε ρε φωτια στα χρονομετρα...

V2 (ε χμμ L2 καλυτερα :p ) rulessss....

εξαιρετικος χρονος :a013:
... ειδικα σε trackday...

:a54:


:beer:

stako
03/05/2006, 18:51
kostom ποιό dvd????? :confused: :confused: :confused:

Παναγιώτη το td ήταν ιδανικό, μπαίναμε όποτε και όσο θέλαμε, εγώ ήμουν σχεδόν πάντα με 1 έως το πολύ 5-6 μηχανές ακόμα ταυτόχρονα μέσα. Οπότε γιατί λες ειδικά σε td??? :confused: :confused: :confused:

stako
03/05/2006, 18:53
Για την ιστορία με μέτρησε φίλος στο 1:16

Για τρίτο td, χωρίς να πιέζω φρένα και εξόδους πραγματικά δεν περίμενα τέτοιο χρόνο, πίστευα στο 1:25 θα ήμουν.

Runner Ducati
03/05/2006, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
kostom ποιό dvd????? :confused: :confused: :confused:

Παναγιώτη το td ήταν ιδανικό, μπαίναμε όποτε και όσο θέλαμε, εγώ ήμουν σχεδόν πάντα με 1 έως το πολύ 5-6 μηχανές ακόμα ταυτόχρονα μέσα. Οπότε γιατί λες ειδικά σε td??? :confused: :confused: :confused:

Οκ αφου ηταν τοσες λιγες μοτοσυκλετες μεσα αλλαζει λιγο το θεμα, δεν ειχα ερθει και ξεχασα οτι ηταν σχεδον αδεια η πιστα..

το λεω γιατι ο ρυθμος σε αγωνα ειναι διαφορετικος, ειδικα για τους πρωτοεμφανιζομενους...
εχεις στοχο σε αγωνα απο οτι σε trackday, και ο συναγωνισμος ανεβαζει τον ρυθμο σε αλλο μεγεθος, επισης οταν υπαρχουν πιο εμπεροι και αρχικα πιο γρηγοροι μεσα αγωνιζομενοι και τους εχεις βαλει στο "στοχαστρο" και η αδρεναλινη ανεβαινει περισσοτερο μαζι με τον σκοπο και στοχο, και μαθαινει και βρισκει καποιος καλυτερα σημαδια και γραμμες για βελτιωση του χρονου απο γρηγοροτερους η εμπειροτερους...

το 1',07 σε trackday και εφοσον το ιδιο μηχανακι εχει ακομα παραπανω περιθωρια και σε γκαζι, αλλα και αναρτησεις-φρενα... σε αγωνα μπορει να γινει και 1',05 σιγουρα...



:)


:beer:

alexo
03/05/2006, 19:09
οταν ηρθα το πρωι κατα τις 10.30 και ηταν νερα μεσα καποιος απο το σπιτακι διπλα στην εισοδο οταν του εγνεψα τι γινεται , μου εγνεψε "κλειστα" και ετσι με εκανε να γυρισω πισω...

και εχασα μια τοσο καλη προπονηση...
κριμα ελπιζω την αλλη κυριακη...

gcrook
03/05/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Για την ιστορία με μέτρησε φίλος στο 1:16

Καλυτερο απο αυτο που θα κανω εγω οταν μπω(περιμενω τα γκαφρα να παρω και αυτο το ρημαδι το παντελονι)





πίστευα στο 1:25 θα ήμουν.

Ελα με φωναξες;

:lol:

stako
03/05/2006, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexo
οταν ηρθα το πρωι κατα τις 10.30 και ηταν νερα μεσα καποιος απο το σπιτακι διπλα στην εισοδο οταν του εγνεψα τι γινεται , μου εγνεψε "κλειστα" και ετσι με εκανε να γυρισω πισω...

και εχασα μια τοσο καλη προπονηση...
κριμα ελπιζω την αλλη κυριακη...

Κατά τις 12 πρέπει να άνοιξε........

Ποιά Κυριακή λες? Δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει td μέσα στον Μάιο Κυριακή ή Σάββατο......

http://www.4tsafetrack.gr/el/ekd/

Μόνο καθημερινές........... :(

stako
03/05/2006, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλυτερο απο αυτο που θα κανω εγω οταν μπω(περιμενω τα γκαφρα να παρω και αυτο το ρημαδι το παντελονι)

Ελα με φωναξες;

:lol: [/B]

Ο χρόνος είναι το λιγότερο, το θέμα είναι να μπεις και να το διασκεδάζεις. Πχ στο τέλος της μέρας που είχα κουραστεί και πήγαινα σχεδόν χωρίς φρένα και πιο χαλαρά, το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ. :)

Απλά έτυχε και ήρθε ένας φίλος και με μέτρησε, αλλιώς πάλι δεν θα είχα κρατήσει χρόνο, δεν καίγομαι, προς το παρόν θετω στόχους στην οδήγηση μου και το καλό είναι ότι από td σε td εκπληρώνονται και πάμε για τους επόμενους. :)

stako
03/05/2006, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Οκ αφου ηταν τοσες λιγες μοτοσυκλετες μεσα αλλαζει λιγο το θεμα, δεν ειχα ερθει και ξεχασα οτι ηταν σχεδον αδεια η πιστα..

το λεω γιατι ο ρυθμος σε αγωνα ειναι διαφορετικος, ειδικα για τους πρωτοεμφανιζομενους...
εχεις στοχο σε αγωνα απο οτι σε trackday, και ο συναγωνισμος ανεβαζει τον ρυθμο σε αλλο μεγεθος, επισης οταν υπαρχουν πιο εμπεροι και αρχικα πιο γρηγοροι μεσα αγωνιζομενοι και τους εχεις βαλει στο "στοχαστρο" και η αδρεναλινη ανεβαινει περισσοτερο μαζι με τον σκοπο και στοχο, και μαθαινει και βρισκει καποιος καλυτερα σημαδια και γραμμες για βελτιωση του χρονου απο γρηγοροτερους η εμπειροτερους...

το 1',07 σε trackday και εφοσον το ιδιο μηχανακι εχει ακομα παραπανω περιθωρια και σε γκαζι, αλλα και αναρτησεις-φρενα... σε αγωνα μπορει να γινει και 1',05 σιγουρα...



:)


:beer:

Να σου πω την αλήθεια μέχρι να φτάσει η οδήγηση μου σε ένα επίπεδο που θέλω, το να ακολουθώ κάποιον δεν μου κάνει καλό. Το παρατήρησα αρκετές φορές, δεν έκανα πολλά λάθη μέσα στην πίστα παρά μόνο 3 φορές, οι 2 ήταν επειδή ακολουθούσα κάποιον αργότερο ή γρηγορότερο οδηγό και έκανα λάθος στην kpits και στην Κ1, και η τρίτη όταν ο μ.....κας έχασα την αυτοσυγκέντωση μου σκεφτόμενος κάτι άσχετο.......

(Λέγοντας λάθη εννοώ να κάνω κάτι λάθος που να με φοβήσει γλιστρώντας την μοτό ή αποσταθεροποιόντας την. Δεν εννοώ φυσικά ότι μπαίνω ή βγαίνω τέλεια, προς θεού, απλά αυτό που είπα παραπάνω.)

Φαντάζομαι όταν φτάσεις σε ένα επίπεδο 1:07 (περίπου) εκεί παίζει πολύ αυτό που λες, το είδα και στην πράξη σε έναν φίλο εξάλλου. :)

alexo
04/05/2006, 14:42
ειχε δημοσιευτει οτι
κυριακη 7 μαιου και σαββατο 20 μαιου θα ειναι του ζαφειροπουλου td αλλα επιβεβαιωθηκε τελικα οτι δεν ισχυουν οποτε για ΣΚ καλο ιουνιο
Θα προσπαθησω για Τεταρτες....

stako
04/05/2006, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexo
ειχε δημοσιευτει οτι
κυριακη 7 μαιου και σαββατο 20 μαιου θα ειναι του ζαφειροπουλου td αλλα επιβεβαιωθηκε τελικα οτι δεν ισχυουν οποτε για ΣΚ καλο ιουνιο
Θα προσπαθησω για Τεταρτες....

Δυστυχώς έτσι είναι...............

Τι να κάνουμε, υπομονή και...............αυτοσυγκράτηση............................

Εγώ αυτόν τον μήνα δεν μπορώ καθημερινή........

gcrook
04/05/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Ο χρόνος είναι το λιγότερο, το θέμα είναι να μπεις και να το διασκεδάζεις. Πχ στο τέλος της μέρας που είχα κουραστεί και πήγαινα σχεδόν χωρίς φρένα και πιο χαλαρά, το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ. :)

Απλά έτυχε και ήρθε ένας φίλος και με μέτρησε, αλλιώς πάλι δεν θα είχα κρατήσει χρόνο, δεν καίγομαι, προς το παρόν θετω στόχους στην οδήγηση μου και το καλό είναι ότι από td σε td εκπληρώνονται και πάμε για τους επόμενους. :)

Ναι ρε μαν το ξερω, ειπα να σπαμαρω και λιγο γιατι εδω μεσα εχουν γινει πολυ σοβαρες οι συζητησεις:p

Αν και θα ηθελα να προσθεσω οτι ενας απο τους ενδοιασμους μου που με αποτρεπουν εστω προσωρινα απο το να μπω στα Μεγαρα, ειναι οι διαφορες σποντες και αποψεις περι αργων κα γρηγορων γενικα, και το λιγοτερο που θα ηθελα στο τελος της ημερας ειναι να εισπραξω κανα ειρωνικο χαμογελο....

stako
04/05/2006, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν και θα ηθελα να προσθεσω οτι ενας απο τους ενδοιασμους μου που με αποτρεπουν εστω προσωρινα απο το να μπω στα Μεγαρα, ειναι οι διαφορες σποντες και αποψεις περι αργων κα γρηγορων γενικα, και το λιγοτερο που θα ηθελα στο τελος της ημερας ειναι να εισπραξω κανα ειρωνικο χαμογελο....

Ε και? Αν σου τύχει κανάς τέτοιος γράψτον εκείνη την στιγμή ξέρεις που και μετά διέγραψε τον............. Απλό δεν είναι? ;)

kostom
04/05/2006, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν και θα ηθελα να προσθεσω οτι ενας απο τους ενδοιασμους μου που με αποτρεπουν εστω προσωρινα απο το να μπω στα Μεγαρα, ειναι οι διαφορες σποντες και αποψεις περι αργων κα γρηγορων γενικα, και το λιγοτερο που θα ηθελα στο τελος της ημερας ειναι να εισπραξω κανα ειρωνικο χαμογελο....

Χαμογέλα και εσύ..... Τα V-2 ποτέ δεν είναι αργά.....

Και άν δεν καταλάβει......


46883

Runner Ducati
04/05/2006, 20:21
Αν και θα ηθελα να προσθεσω οτι ενας απο τους ενδοιασμους μου που με αποτρεπουν εστω προσωρινα απο το να μπω στα Μεγαρα, ειναι οι διαφορες σποντες και αποψεις περι αργων κα γρηγορων γενικα, και το λιγοτερο που θα ηθελα στο τελος της ημερας ειναι να εισπραξω κανα ειρωνικο χαμογελο....


Στην αρχη θα εισαι αργος εννοειται...
και αντι για trackday ισως να κανεις trackgay :p με τιποτις αλλους... :rotflmao:
εαν μεινεις ολη μερα ομως και κανεις πανω απο 2 sessions θα βρεις ρυθμο και θα εισαι ετοιμος για το επομενο που θα ειναι και για σενα trackday... :lol: :beer:

ανετα, και με V2 ειδικα θα εισαι μια χαρα, εμεις εχουμε και τα ιδια αλογα πανω κατω, μπορουμε να γυριζουμε μεσα παρεα... ελα να διασκεδασουμε καμια μερα...

:cool:


:beer:

anco
05/05/2006, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Στην αρχη θα εισαι αργος εννοειται...
και αντι για trackday ισως να κανεις trackgay :p με τιποτις αλλους... :rotflmao:
εαν μεινεις ολη μερα ομως και κανεις πανω απο 2 sessions θα βρεις ρυθμο και θα εισαι ετοιμος για το επομενο που θα ειναι και για σενα trackday... :lol: :beer:

ανετα, και με V2 ειδικα θα εισαι μια χαρα, εμεις εχουμε και τα ιδια αλογα πανω κατω, μπορουμε να γυριζουμε μεσα παρεα... ελα να διασκεδασουμε καμια μερα...

:cool:


:beer:

Εσυ ειπαμε θα παρεις 749.....

Ασε τα αλογα και κουραφεξαλα....

Σε λιγο καιρο δεν θα εχεις εξατμισεις....

Alelos
05/05/2006, 14:16
Ψηνομαι και εγω για trackday αλλα δεν εχω ξαναπαει και δεν ξερω τι παιζει..
Βασικα με τρομαζει η ιδεεα να μπω σε πιστα(εννοειται με group αρχαριων) με αλλες 20 μηχανες και να πηγαινουν ολοι τσιτες γυρω μου...Παιζουν τετοια σκηνικα προσπερασεις απο εσωτερικες και λοιπα δηλαδη??
Να φανταστω οτι ειναι απαραιτητα πετσινα πανω κατω ετσι?
Α και στο προγραμμα που βλεπω μερικες μερες εχει κατι ονοματα οπως Σπηλιωτης που ανφερατε πιο πανω,τι ακριβως εννοει?εμεις οι κοινοι θνητοι μπορουμε να μπουμε??Πρεπει να κλεισεις θεση η πας εκει χυμα και μπενεις?

Σας κουραζω αλλα πρεπει καπως να μαθω και γω για να μπω καποτε....:D

kinhsh
05/05/2006, 14:47
Tα πραγματα ειναι λογικα γιατι δεν θα εισαι σε γρουπ αγωνιζομενων που θα σου συνεβαιναν αυτα,αλλα σε αλλων οδηγων που οι περισσοτεροι οδηγουν συγκρατημενα.
Οπως στο δημοσιο βλεπουμε μια στροφη και δεν νοιωθουμε ανετα και συγκρατουμαστε ετσι θελει και στα Μεγαρα γιατι αλλιως πεφτεις.

Kαι μια φωτογραφια απο αυτο το track day που βρεθηκα και γω.

http://users.otenet.gr/~kinhsh/zx10.jpg

kostom
05/05/2006, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh

Οπως στο δημοσιο βλεπουμε μια στροφη και δεν νοιωθουμε ανετα και συγκρατουμαστε ετσι θελει και στα Μεγαρα γιατι αλλιως πεφτεις.




:nono: :nono: :nono:
Άλλο πράγμα η πίστα και άλλο ο δρόμος....΄
Να είσαι παντού συγκρατημένος είναι καλό αλλά μήν
βάζεις στο ίδιο καζάνι πίστα και δρόμο...
Είναι δύο εντελώς άσχετα αλλά και εντελώς σχετικά
πράγματα....:wave2:

kostom
05/05/2006, 15:31
Στην πίστα πρώτ' απ' όλα δεν σκέφτεσαι για αντίθετα
διερχόμενα αυτοκίνητα, μπάρες, κατολισθήσεις,
αλεπούδες, πρόβατα και ότι άλλο βάλει το μυαλό σου
με αποτέλεσμα να απασχολείς το κεφάλι σου μόνο με
το αντικείμενο της οδήγησης. Βέβαια οι πιο πολλοί
νομίζουν ότι οι πίστες είναι για να πάμε να γράψουμε
γυρολόγια και να φωνάζουμε στους αργούς...........:sad:
Αυτοί δεν θα μάθουν ποτέ.. Άν έχεις όρεξη μαθαίνεις, και
αυτά που μαθαίνεις τα εφαρμόζεις σιγά-σιγά στους δρόμους
με σύνεση και ασφάλεια..:wave2:

kinhsh
06/05/2006, 20:03
Αυτα που μπορεις στην πιστα οντως δεν τα μπορεις στο δρομο ,αλλα παρολα αυτα θελει μετρημενες κλισεις γιατι στα Μεγαρα υπαρχουν σημεια που γλιστρανε και ειναι ρισκο να πηγαινεις γλιστρωντας με μεγαλη κλιση. Αυτο εννοουσα.:beer: