PDA

View Full Version : Εκδρομη 25/4 αποηχος......αποβροχο θα ηταν καλυτερα!



hornet
26/04/2004, 09:51
Πρωινο ξυπνημα και κοιταγμα κατευθειαν στο παραθυρο,συνεφια και ηλιος α μαλιστα λεω καλα θα ειναι.Ντυσιμο και βουρ για το σημειο συναντησης απο ξηρας.Εκει περιμενεμε το καφεδακι του ο Νικος(snipper).Πινουμε το καφεδακι μας και να σου και ο Γιωργος (wizzard13).Η ωρα περασε ηδη ειχα λαβει και μυνημα απο jimbar οτι εχουν ξεκινησει καλα.Φευγουμε και στην εθνικη χαλαρα μεχρι την κορινθο εκει αρχισαν οι πρωτες σταλες.Περιμεναμε κατω απο τη γεφυρα τους πατρινους (jtoros,petridistfeygakati)οι οποιοι παρατρχιχα θα πηγαιναν τριπολη και ξεκιναμε τελικα για πορο.Πλεον η βροχη ηατν μια σταθερη αξια.Δρομο περναμε δρομο αφηναμε αλλα η βροχη εκει σταθερα,με τα γλυστριματακια μας τα τσαλιμακια μας τελικα φτασαμε στο γαλατα και βλεπω μια αρμαθια μηχανακια εξω απο ενα καταστημα ρουχων!!!Ουτε ραντεβου να ειχαμε αφου και αυτοι την ιδια ωρα ειχαν φτασει απο τα μεθανα και τα ηφαιστεια και τις καφεδοπαραγκες.Το προβλημα που λετε ηταν οτι καποιες κυριες δεν ειχαν φερει αδιαβροχα με αποτελεσμα να εχουν γινει μουσκεμα,τοσο πολυ που η αλλαγη ρουχων ηταν απαραιτητη,μετα απο κανα μισαωρο (ε ωσπου να διαλεξουμε και ρουχο,εεε τι δεν εχετε replay τιιιιιιι δεν ειναι versace ε οχι που δεν θα φορεσω miss sixty ) και αδου εμεις βολοδερναμε μεσα στην βροχη πηραν τα ρουχα και ενω ειμασταν ετοιμοι να περασουμε απεναντι(πορο) αυτοι τραβαγαν για ερμιονη,ευτυχως την τελευταια στιγμη τους μαζεψαμε και τους στειλαμε στην προβλητα του φερρυ αλλα τα παιδια (μαρινος και μαρια) επρεπε να μαζεψουν τα πραγματα τους και ετσι τους περιμενα για να μαζεψω και τους τελευταιους για το φερρυ.Αλλα τελικα αυτη η καθυστερηση απεβη μεγαλη διοτι οι υπολοιποι τους ειχε πιασει κολοπιλαλα να περασουν απεναντι και ετσι μας αφησαν αμανατι και τους κουναγαμε το μαντηλι, δεν πειραζει ας ειναι δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας για 25 λεπτα.Αφου φτασαμε και εμεις οι καθυστερημενοι την πεσαμε σε ταβερνα οπου ως γνωστον εγινε η μαχη του δραμαλη.Και γελια πολλα ειχαμε και χαβαλε ειχαμε και γκρινια ειχαμε και απο ολα ειχαμε.Μετα το φαγητο επιβαλλεται και ενα καφεδακι.Αντε ξαναβαλε πανοπλιες και τα ρεστα και με τα ποδια στο διπλανο καφε.Εκει υπηρχαν και τα μανιταρια στεγνωτηρες -απλωστρες γιατι των περισσοτερων τα γαντια ηταν μουσκεμα,ιδιως τα γαντια του wizzard13 ηταν λαχταριστα οπως αχνιζαν αλλα ευτυχως ειχαμε φαει.Μετα επιδωθηκαμε σε μικρες βολτες με μηχανες αλλωνων ετσι για να σπασει η μονοτονια και ευτυχως ο αλκης δεν εσπασε και τιποτα αλλο αφου αποφασισε να δει πως ειναι απο κατω οι μηχανες.Ο jim ειδε πως ειναι τα street.Με τα πολλα περασε η ωρα και η αποφαση για επιστροφη με καραβι για αθηνα παρθηκε και απο εμενα (με αρκετη δυσκολια) αφου ολοι θα γυρναγαν με καραβι.Οι μονοι ηρωες τα παιδια απο την πατρα οπου αναγκαστικα επεστρεψαν οδικως.Στο καραβι ποτε στο ενα σημειο για τσιγαρο και κουβεντουλα ποτε στο αλλο σημειο καπνισαμε ενα σκασμο τελικα.Το καλυτερο σημειο ηταν στο πανω καταστρωμα διπλα απο το φουγαρο μια ησυχια ενα πραγμα ρε παιδακι μου ωσπου ηρθε η μαρια ,
πω πω στο φουγαρο βρηκατε να κατσετε δεν ακουμε τιποτα το οποιο ειχε ερθει σε συνδυασμο με προηγουμενη παρατηρηση για την ενταση των τριχων της κεφαλης της οτι ειχε χαλαρωσει,κοινως ειχαν κατσαρωσει τα μαλλια της (θα το πε και πεντε φορες ρε παιδακι μου).Ο wizzard13 aka pote voudas pote koudas μια που εκατσε στον καναπε και μια που δεν ξανακουνηθηκε.Οι υπολοιποι γενικα παρατρεχαμενοι στο πλοιο.Η εκπληξη της θεοδωρας για το πως δεν βραχηκα ωσπου της εξηγησα οτι τα αδιαβροχα εχουν εφευρεθει για αυτο το λογο.Η Ρουλα (νεφελη) με το χαμογελο ενιοτε και το δυνατο γελιο και ο cityfly εφτιαχναν τη διαθεση.Αλλα και η θεοδωρα με το γελιο μυστηριο (τωρα ποναει,φταρνιζεται,γελαω,κλαιω ενα πραγμα ).Νικος και γω συνεχεια μεσα εξω γνωστοι χαρλαμηδες και οι δυο 350τσιγαρα.Το ιδιο και ο Σιμος με την τιμωρια του jul ειχε ερθει παρεπιπτοντως.Μαρινος τρελλο παληκαρι και οπως λεει και σε δικο του ποστ ο καφεδανρωπος στο γαλατα εμεινε με το......καφε στο χερι.Γαλατεια στην εκδρομη μια χαρα και γιουχου στο καραβι μαραμενη μου γαρδενια τελειως.Αλκης low profile.Μαρκελος και ελεινετορ εχουμε χαλαρωσει στους καναπεδες και δεν κουνιομαστε και αμα λαχει ριχνουμε και ενα υπνακο.Με τα πολλα (τσιγαρα....)φτασαμε στο πειραια και αποχαιρετισμος και καληνυχτες και βουρ για μπανια και αραγμα γενικοτερα αφου μερικες επαιρναν τηλεφωνο απο το πλοιο στο σπιτι να ανοιξουν το θερμοσιφωνα!!!!!!
Ενταξει δεν ηταν βολτα με την μοτοσυκλεττιστικη εννοια αλλα ειχε πλακα τελικα αφου η παρεα ηταν καλη.

Ηθικα διδαγματα:
Η δερματινες φορμες δεν κρατανε πολυ στην βροχη
Τα τζιν δεν κρατανε καθολου στην βροχη
Στο γαλατα δεν βρισκεις versace ευκολα
Στη μηχανη και γενικα στη βροχη τα μαλλια κατσαρωνουν
Οι μηχανες με συμπλεκτη σε σταση με ταχυτητα μεσα για να σταματησουν θελουν νεκρα
Δεν θελω ποτε ον-οφφ
Αμα δεν ερθετε στην ωρα σας θα ερθετε κολυμπωντας!!!!
Το ελληνικο δαιμονιο με δυο καδρονια και ελλενιτ φτιαχνεις μαγαζι στην Ελλαδα


Αντε και σε μια κανονικη βολτα χωρις χρυσοψαρα την επομενη

Χαρηκα που διαβασα οτι οι πατρινοι εφτασαν με ασφαλεια στον προορισμο τους


Σταθης


Μετανοειτε γιατι ερχεται η πλημμυρα του Σιλοαν αχαχααχαχχα ρε τι βροχη φαγαμε οι βατραχανθρωποι!!!!!!!

SpyrosTDM
26/04/2004, 10:14
ΑΠ'ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΙΔΕΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΜΑΣ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΜΑΣ ΠΡΟΔΩΣΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΡΑΒΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ.ΤΕΣΠΑ ΕΠΙΔΥΛΑΣΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.
ΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΜΟΔΕΡΑΤΟΡΕΣ..
ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΝΙΚΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟ ΚΑΦΕ!!!!

niko13g
26/04/2004, 11:11
Μπράβο ρε παιδιά ωραία φαίνεται ότι περάσατε !!!
Όσο για μένα …λυπάμαι !! το μάτι άνοιξε στις 12 …..

almalibera
26/04/2004, 11:11
Coplimenti!!!:beer:


Και εις αλλα με υγεια!!:)

Υγεια.....??
Με 38 πυρετο και 39 αντιστοιχα??:dizzy: Μπα, δεν νομιζω....!!

Προσέξτε μην αρρωστήσετε και εσεις μετα την βροχα:) !

afrotwin
26/04/2004, 11:14
ego otan ida to deltio kerou gia tin kiriaki amesos 8imi8ika oti ixa kapies doulies na kano ke etsi den mporesa na parevre8o stin toso omorfi ekdromi
tin epomeni fora pantos sigoura 8a er8o arki na min do to deltio kerou:lol: :lol:

THEOD
26/04/2004, 12:01
Ευτυχώς που γυρίσατε χωρίς οδυνηρά απρόοπτα παρά την βροχή.

Την ψιλιάστηκα την περίπτωση και επειδή φέτος έχω φάει πολλή βροχή αποφάσισα να μην έρθω.

Τέλος καλό, όλα καλά. Ελπίζω σε μια σύντομη επενάληψη.

Αλήθεια ρε παιδιά πως γίνεται οι περισσότερες εκδρομές του Μοτό να γίνονται υπό βροχή ?

Nefeli
26/04/2004, 12:32
Καλά φόρτωσα μπαταρίες χθες.


Πρωινό ξύπνημα, ραντεβού Φρατζή και Συγγρού και βλέπω ένα City fly να πετάειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ιιι
εκεί που κανονικά θα έπρεπε να σταματήσει να με πάρει,
ευτυχώς ο Μανωλιός κατάλαβε ότι η Φρατζή είναι πολύ πριν τον Πειραιά και γύρισε να με πάρει.

Συνάντηση στον Πειραιά.

Καλά τρέλα τους πήγα με το ΝΕΦΕΛΗ.

Νεφελοκαραβίσιος καφές γιούχα χαβαλές πάει το όνομα…………….πού είχαμε αλλά δεν έχει σημασία όποιος μας ξέρει ε ξέρει.

Καλωσόρισμα στα Μέθανα από τις πρώτες ψιχάλες, ανέβασμα στο ηφαίστειο, καλά καφές σε υπερυψωμένη παραγκούλα χωρίς τοίχους αλλά η Ελληνική σημαία ψηλά, με την πρώτη βροχούλα, αδιάβροχα (μποτούλες της πλάκας, παντελόνι και μπουφάν καλή τιμούλα) και ξανά μια καλή βροχή δεν έμπασαν ούτε σταγόνα.

Φύση στις αρχές της άνοιξης με όλα τα χρώματα και τις μυρουδιές, παρέα με κέφι και διάθεση……………………….

Εννιά μηχανές στη σειρά, καταπληκτικό να κοιτάς πίσω ή μπροστά και να τις βλέπεις στη σειρά ή στην απέναντι στροφή……………………………..

Φαγητό φαγητό φαγητό, αυτός ο μάγειρας εκτός του ότι μαγειρεύει νόστιμα δεν βαριέται είχε από όλα τα καλούδια.

Και επειδή θα γυρίζαμε με καράβι και ήταν και δίπλα ήπιαμε και κάτι παραπάνω.

Βέβαια τους είπα αν δεν νοιώθουν καλά να οδηγήσω εγώ αλλά ένα πράγμα περίεργο ή όλοι ήταν καλά ή το ξέρουν ότι από δύροδο μόνο ποδήλατο οδηγό φτου μου.

Η μεγάλη μου ζήλια να τους βλέπω να αλλάζουν μηχανές και να κάνουν βόλτες που θα πάει………………


Δεν ξέρω με τι ασχολείται ο Κώστας αλλά έχει δυο αγάπες τις μηχανές και τη φωτογραφία και από ότι κατάλαβα τις πάει πακέτο αρκετές φορές, τυχερός άνθρωπος.

Μεγάλο ευχαριστώ στον Μιχάλη που με πήρε με τη μηχανή του.

Φιλάκια σε όλους.

:wave2: :beer: :wave2: :beer:

periklisk
26/04/2004, 12:50
Άντε και στην επομένη όλοι μαζί με ήλιο!!!!!:beer: :beer:

almalibera
26/04/2004, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Άντε και στην επομένη όλοι μαζί με ήλιο!!!!!:beer: :beer:


Τί εγινε βρε συντροφε? Ούτε κι εσυ πηγες??

periklisk
26/04/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Τί εγινε βρε συντροφε? Ούτε κι εσυ πηγες??

Όχι γμτ λόγω πτυχιακής..... έπηξα στο παλιο computer.....

Στην επόμενη όμως..... ΜΕΣΑ!!!!!!!!!

monstermind
26/04/2004, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΜΟΔΕΡΑΤΟΡΕΣ..
ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΝΙΚΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟ ΚΑΦΕ!!!!


ti les re...
...poios den katalabe oti eisai o kostas me to fazer

giati den eirthate eseis???

den eixate adiavroxo???

sniper
26/04/2004, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Πρωινο ξυπνημα και κοιταγμα κατευθειαν στο παραθυρο,συνεφια και ηλιος α μαλιστα λεω καλα θα ειναι.Ντυσιμο και βουρ για το σημειο συναντησης απο ξηρας.Εκει περιμενεμε το καφεδακι του ο Νικος(snipper).Πινουμε το καφεδακι μας και να σου και ο Γιωργος (wizzard13).

..........
......
........


Αντε και σε μια κανονικη βολτα χωρις χρυσοψαρα την επομενη

Χαρηκα που διαβασα οτι οι πατρινοι εφτασαν με ασφαλεια στον προορισμο τους


Σταθης


Μετανοειτε γιατι ερχεται η πλημμυρα του Σιλοαν αχαχααχαχχα ρε τι βροχη φαγαμε οι βατραχανθρωποι!!!!!!!

Βροχή;;;; εγώ νόμισα ήμασταν κάτω από το νερό....

Εγώ και εσύ βοηθώντας τον Wizzard13 - ή Βούδας ή "Φοράω ωραίο ΚΤΜ μπλουζάκι - να βάλει την φόρμα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


1591

sniper
26/04/2004, 15:24
στην Ορεινή αργολίδα....

Κοπέλα με την τοπική ενδυμασία...


1592

SpyrosTDM
26/04/2004, 16:04
ΜΑΡΙΝΟ ΞΑΝΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ:rotflmao: :rotflmao:
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ......

monstermind
26/04/2004, 16:17
gia afto file... na deineis to tilefwno sou na se paroun na se ksipnisoun....

sto spiti mou ginotan party pou me kratise mexri tis 4.30 ksipnio...
as min me pernan til to prwi kai tha sou elega egw...

...next time omos

almalibera
26/04/2004, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
στην Ορεινή αργολίδα....

Κοπέλα με την τοπική ενδυμασία...

Χμμμμμμ........πολύ ωραία φωτο αυτη.

Αλλα......ο σκύλος ήταν και αυτος στο ταξιδι???

:p

sniper
26/04/2004, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Χμμμμμμ........πολύ ωραία φωτο αυτη.

Αλλα......ο σκύλος ήταν και αυτος στο ταξιδι???

:p

Όχι .... από κάποια αυλή βγήκε και μπήκε στο κάδρο.... :winka:

monstermind
26/04/2004, 16:19
oxi... sto ploio tou girismou itan... tha deis tis photos kai tha katalabeis... isws i kaliteri fotografia tis ekdromis.. heh

periklisk
26/04/2004, 16:27
ΝΑΙ ΡΕ ΣΠΥΡΟ!!!! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ.......


ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

:beer: :beer:

GyPsy
26/04/2004, 16:44
που περασατε ωραια...
Οπως καταλαβατε λογο της βροχαρας και
της απειρης συνεπιβατιδος,ειπα να μην το ζορισω
το πραγμα μιας και δεν υπαρχει λογος να μισησει
η κοπελα τις μοτοσυκλετες....
Οποτε το επαιξα και Ιπποτης:p
και την επεστρεψα σωα και αβλαβη Αθηνα....
Οχι οτι δεν φαγαμε μπουγελο στην επιστροφη.....


Υ.Γ Και για να προλαβω τις φαρμακογλωσσες του Φωρουμ..............................................................


Ναι ρε το καραβι επαιρνε νερα!!!:smokin: :smokin: Ν'ΤΑΞ ;

hornet
26/04/2004, 16:47
Γιατι δεν δουλευαν οι αντλιες η ειχες ανοιχτα τα στεγανα;:rotflmao:

Wizard13
26/04/2004, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
και την επεστρεψα σωα και αβλαβη Αθηνα....


...μετά από 4 ώρες αφού εκμεταλέυτηκα που την είχα μόνος μου και είπα να την ψήσω :rotflmao:

monstermind
26/04/2004, 16:58
mono nera mpikan .... i mpike kai kana delfini??? mastigomeno???

Wizard13
26/04/2004, 17:01
Και κάτι που θυμήθηκα...




































































ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕ??!??!?!?

jimbar
26/04/2004, 22:29
Έλεγα να γράψω και εγώ κάτι, σχετικά με την εκδρομή, αλλά με πρόλαβε ο Στάθης και ο Μαρίνος. Δεν θα σας γράψω για το ταξιδάκι μας στον Πόρο που τελικά κατέληξε στα Μέθανα. Ούτε για το σαγηνευτικό χρώμα, των «δικών μου» γαλάζιων νερών που είδα εκεί.

Δεν θα σας γράψω για το υδάτινο, για μένα, ποίημα, για την αγκαλιά των σειρήνων, που με κρατάνε σε κάθε μου ταξίδι με καράβι τόόόσο «σφιχτά», για το Ελληνικότατο πέλαγος κεντημένο με νησάκια, γεμάτο κόλπους, ακρωτήρια και φάρους, που δεν θα κουραστώ ποτέ να τα κοιτώ. Για τις ώρες της Ανατολής και των λεπτών της Δύσης που κυματίζει η γαλανόλευκη, χορεύοντας με τον άνεμο σε έναν ατελείωτο πέρα-δώθε.

Δεν θα σας γράψω για τις φωτεινές σκιές, για την υπογραφή του ορίζοντα στα αφρισμένα κύματα, για της δεμένες βάρκες αλλά ταυτόχρονα ελευθερωμένες για πάντα. Ούτε για μία θάλασσα πιο γνωστή και από τον Όμηρο, πιο άγνωστη και από τον Ελύτη. Δεν θα σας γράψω για τις πέτρες στις παραλίες, τους θάμνους στα βουνά και τους ανθρώπους.

Δεν θα σας πω ότι, μέσα στο βουητό των μηχανών του καραβιού, υπήρχε μια σιωπή. Ούτε για τις ώρες που κυλούν το απόγευμα. Ούτε για εκεί, στο βάθος, η θάλασσα που ηρεμεί, που γλύφει τα βράχια και χαϊδεύοντας τις ακρογιαλιές, το φεγγάρι δεν λέει ακόμα να βγει. Δεν θα σας μιλήσω για μια πνοή, από τ'ανοιχτά, μια ανάσα της θάλασσας, ένα ψιθύρισμα στα αυτιά μου.

Δεν θα σας γράψω για τις δικές μου γοργόνες που μπερδεύουν τα ξανθά μαλλιά τους, στην αλμύρα και τα φύκια. Που μου χαμογελούν, βουτούν και εξαφανίζονται στο κρυφό και σκοτεινό νερό σαν μια πληγή που δεν κλείνει. Εκεί που κανείς δεν θα μπορέσει ποτέ να τις φτάσει. Δεν θα σας πω γι'αυτό το φανταστικό συναίσθημα που έχω πάντα όταν μπαίνω σε καράβι της γραμμής.

Δεν θα ήθελα να σας μιλήσω για την ώρα εκείνη. Την «δική» μας και κρυφή μας ώρα. Δεν θα σας πω για τις αναμνήσεις μου, που παντρεύονται και γλεντούν. Και πιο πέρα, ανάμεσα στα ψάρια, τα φυτά, στις πέτρες και τα κύματα, σαν εξερευνητής πλοίαρχος που κοιτά, στέκω στην πλώρη καπνίζοντας την πίπα μου, αγναντεύοντας, σιωπώ, έτσι η μορφή μου απομακρύνεται από το χρώμα του νησιού, πλέοντας για το γνωστό «άγνωστο» της φαντασίας μου. Δεν θα ήθελα να σας γράψω πολλά όπως και για την μουντή, γρήγορη, αλλά γεμάτη σύννεφα και άστρα αποχαιρετιστήρια νύχτα μας στο λιμάνι. Αλλά δεν μου είναι και τόσο εύκολο να σας κάνω να νιώσετε, έστω και λίγο από την αίσθηση που είχα σε όλη την διαδρομή.

Αλλά θα ήθελα να επικεντρώσω λίγο την προσοχή σας, στην οργάνωση της εκδρομής. Θα με πείτε γκρινιάρη, και έτσι είμαι, αλλά τουλάχιστον θα προσπαθήσω να σας δείξω [και φυσικά να μάθω και εγώ μέσω των αντιπαραθέσεών μας], τα σημεία που, εμένα τουλάχιστον, δεν μου ήτανε αρεστά.

Α.. δεν με βρήκε σύμφωνο στο, να οδηγήσω μέσα στην βροχή για να φτάσω σε χωματόδρομο. Ίσως να είχε συζητηθεί με τα υπόλοιπα παιδιά και να μην το άκουσα εγώ. Δηλώνω λοιπόν εν'όποιών σας ότι προσωπικά ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΧΩΜΑ και αυτό, το κάνω για να μην παρεξηγηθώ και για να μην «τυποποιηθώ» σε κάποια «λίστα» ατόμων, την επόμενη εκδρομή [που να έχει χώμα εννοώ].

Β.. δεν συμφωνώ στο να περιμένουμε μέσα στο κρύο όταν κάποιο άτομο, κατ'ανάγκη προσπαθεί να ζεσταθεί -αγοράζοντας ρούχα σε κάποιο κατάστημα-. Δεν έχω τίποτα προσωπικό με το συγκεκριμένο άτομο διότι αυτό μπορεί να συμβεί σε όλους μας, το να ξεχάσουμε κάτι, πόσο μάλλον και σε μένα. Αλλά το να περιμένουν οι υπόλοιποι έξω, αυτό το θεωρώ λάθος. Δεν λέω να μπούμε στο κατάστημα όλοι, αλλά θα μπορούσαμε να πάμε σε κάποιο καφέ για ένα ζεστό ρόφημα μέχρι να έρθουν τα υπόλοιπα παιδιά και να συνεχίσουμε την περιήγησή μας για το νησί. Εκείνη την στιγμή ένιωσα «άσχημα» για τα παιδιά από την Πάτρα, τα οποία φάγανε ΤΗΝ βροχή και περιμένανε και αυτά μαζί μας. Τέλος πάντων.

Γ.. Κάποιες αποφάσεις δεν παίρνονται εύκολα διότι ήμασταν και μία μεγάλη παρέα, αλλά πρέπει να παίρνονται λίίίγο πιο γρήγορα, ιδικά όταν ο καιρός είχε τις «μαύρες» του. Στο αν κάτσουμε εδώ η και λίγο παραπέρα δεν νομίζω να είναι τόόόόσο σημαντικό. Για μένα το σημαντικότερο κομμάτι, είναι η παρέα.

Δ.. Όσο για τα υπόλοιπα; ήτανε Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Α ! ! ! ! ! Πραγματικά μου άρεσε η όλη φάση, η παρέα, το φαγητό, η παρέα, ο καφές, η παρέα, οι βόλτες δοκιμών μηχανών, η παρέα, η επιστροφή μας με το καράβι. Μάλιστα, αυτό το τελευταίο, θέλω να πιστεύω, ότι μας ένωσε περισσότερο. Ανακάλυψα ότι τελικά ο Άλκης και ο Σίμος ΔΕΝ είναι απόμακρα άτομα όπως μου είχε σχηματιστεί η ιδέα -βλέποντάς τους στην κοπή της πίττας-. Αντιθέτως, είναι φανταστικά παιδιά. Όπως είχα σχηματίσει την ίδια εικόνα και για τον Μαρκέλλο όπως και για τον Γιώργο [Julius] ο οποίος...μαθαίνω ότι...[δείτε σε άλλο post το τι έμαθα].

Τέλος Καλά ΌΛΑ Καλά. Μάλλον σας κούρασα και γι'αυτό συγνώμη. Να μου είστε όλοι καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα. Μάκια πολλά στα κορίτσια [έτσι για να ζηλεύουν τα αγόρια]

monstermind
26/04/2004, 22:46
malaka mou anatrixiasa....

...tha to ektipwsw auto




oso gia ta ipoloipa...

...koufala me eixes kai perimena misi wra se cafe kai twra nomizeis pos tha tin glitwseis toso eukola???

tha se...e...







....xmmm....










ti na sai kanw pou eisai kai gamw ta paidia...

sxetika me auta pantws ego exw mia erwtisi: kouti prwtwn boitheiwn poios eixe?

ireneepi
26/04/2004, 22:58
Α ρεεεεεεεεεεεεεεε


που θα παειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

periklisk
27/04/2004, 00:43
Ρε συ Τζιμ απίστευτος πρόλογος!!!!!!!!!!!!!!!

Χωρίς πλάκα!

ΓΜΤ ΓΜΤ ΓΜΤ!!!!!!!!! Να μην μπορώ να έρθω!!!!!!!!!!!!

Wizard13
27/04/2004, 01:35
Τζιμάκο, που να χειριζόσουν και καλά τη γλώσσα δηλαδή... :look:

Απλά ξέρεις ότι εγώ θα διαφωνήσω με όλα τα αρνητικά :winka: Έμαθα να κοιτάω πάντα και μόνο τα θετικά και έτσι κάθε φορά δίνοντας σημασία σε αυτά, γίνονται περισσότερα και καλύτερα και τα αρνητικά χάνονται μόνα τους στη δίνη του χρόνου.

What's Great About This? :wave2:

periklisk
27/04/2004, 01:40
Ευτυχώς Γιώργο που έχουμε αυτή τη δυνατότητα ή το χάρισμα όπως θες πέστο.... Να ξεχνάμε τα αρνητικά και να κρατάμε τα θετικά!!!!

Τι έγινε σε έχει πιάσει η αγωνία? Ώρες μετράς!!!!!

jtoros
27/04/2004, 02:07
Μητσάρα! Υπέροχο post! Πραγματικά εκεί που όλοι μας postάραμε απλά τα γεγονότα και τις εμπειρίες, εσύ εξωτερίκετυσες την ψυχή σου. Και πάλι μπράβο!!!

Thnx for listening...

afrotwin
27/04/2004, 09:33
ela opios exi fotografies na tis vali na doume tipotis ke ta pola logia ine pola logia...
ante giati den kratiomaste
:lol: :lol:
exoume mia akratia
foto tora
toraaaaaaaaaaa

petridist
27/04/2004, 09:44
Εντυπωσιάστηκα ρε φίλε!!!!:eyepop:

Ρε μπας και είσαι ποιητής και το κρύβεις???

Πω πω πω πω πω πω!!!!!

Μπράβο!!!

Όσο για τη δική μας αναμονή κανένα πρόβλημα!!! Όλα καλά! Πόσο παραπάνω να βρεχόμασταν εξάλλου ε?:rotflmao:

:wave2:

jimbar
27/04/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
sxetika me auta pantws ego exw mia erwtisi: kouti prwtwn boitheiwn poios eixe? Είχα μέσα στην μαύρη Polo τσάντα μου, όπως επίσης και σετ για λάστιχα [ένεση, αμπούλες, σαμπρέλα, μπουζί, λάμπες, fast, μαχαίρι, τεντοτήρα [;;;] σετ για σαμπρέλες, ακόμα και «κουβέρτα αλουμινίου» για έκτακτες περιπτώσεις]. Μάλιστα όλα αυτά υπήρξαν κακός οιωνός για κάποιο παλικάρι της παρέας που «αγόρασε οικοπεδάκι» στον Πόρο...ο παλαιό-πλούσιος. Ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε..

code
27/04/2004, 13:01
-


Μοτοφορουμίτες, εκδρομείς της συμφοράς
καλη μέεεεεεεεεεεραααααα σας!!!!!!!!!!!!!!!

....εεεεεεελα μην κλαίτεεε, έβγαλε ήλιο σήμερα, θα στεγνωωώσετε!!!!!!!!!!!! :p



Αυτό δεν ήταν γάμος, δεν ήταν πανηγύρι, ήταν βροχο-φιέστα με φλουρί και πατητήρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer:
(...ναι, ναι χαπακώθηκα πρωί πρωί, πιστή όπως πάντα στις αρχές μου!!!!!!!!!!!!!!!!) :p



Να χαιρετήσω πρώτα από όλους τις γυναίκες οδηγούς της παρέας.... ΚΥΡΙΕΣ MOY καλημέρες σας!!!!!!!!!!!!!! ....σας χόρτασα, σας απόλαυσα, ....σας ζήλεψα!!!!!

Νικούλα, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!!! (...ρίξε πμ όταν εμφανίσεις τις φωτό, να τις δούμε από κοντά!!!)

Nimbusaki, είσαι αστέρι ρεεεεεεεεε!!! Δεν κώλωσες πουθενά και για τίποτα!!! «...Οδηγώ κάτω από τις πιο αντίξοες συνθήκες και λογαριασμό δεν δίνω!!!!!!!!!!!!»

City-fly… Μανόλη, καλώς να σε ‘βρω παλικάρι!!!!!!!!!!! Τι άντοχή είναι αυτή παιδί μου, τι ευελιξία, τι «...δεν καταλαβαίνω Χριστό, δεν με σταματάει τίποτα, δεν με φοβίζουν τα βράχια και οι πέτρες, και η ΤΡΕΛΗ που κουβαλάω πίσω μου και που χοροπηδάει συνέχεια για να δει τί γίνεται με τον καλό της πίσω....!??!?!!??!:p »
Είσαι ΙΠΠΟΤΗΣ κύριε, τίποτα άλλο!!!

Μαρκέλλος.... «...φτούυυυυυυυυ, μα να μην περάσουμε το διαβολογέφυρο...., μα να μην ανέβουμε στο ηφαίστειο, τη λάβα τη ζεστή, μα να μην φααααααααααααω χώμα στα μούτραααα, μα να μη κάτσουμε στην ξύλινη παράγκα του βουνού να μας κάνει και κανά ψητό στα κάρβουνα?!?!??!?!??! Φτουυυυυυυυυυ...»:p

Ελένη.... τί να πω, τι να πω για σένα κορίτσι μου!??!?!?!? ...είσαι ΘΕΑ, είσαι ΑΓΙΑ, είσαι Οσιομάρτυς και μόνο που τον αντέχεις και μάλιστα με χαμόγελο!!!!!!!!!!!!! ...δρομολόγησε το επόμενο βήμα που λέγαμε.....»:winka:

Simos….οδηγώ περτικαλι θύελλα Julio-μανας και δεν με πιάνει κανείς!!!!!!!!!!!!! ...τί γκάζια ήταν αυτά Θεέ μου..., τι τσαχπινιές, τί κόντρες.... τί βλέπω βουνό κακοτράχολο μπροστά μου το ανεβαίνω χαλαρά και κανέναν δεν πληρώνω!!!! :p

Alkis… μη μου στεναχωριέσαι μουτράκι μου, ένεκα οι βροχο-αλληλεγγυο-αρρωστο-μπερδεψοσυνθήκες βλέπεις!!!!! :)

Tattoo-nefeli…. Το αχτύπητο δίδυμο!!!! ...μπράβο σου Μιχαλάκι, σωστός ΚΥΡΙΟΣ!!!
Nefelaki… τα αδιάβροχα που λέγαμε εεεεεεεε!!!!!!

Jimbar-Nikol.... με το καλό παιδιά!!!!! ...να φάμε από τα κουφέτα σας!!!!!!!!!!!!

Klioris… Κωστής.... χώμα, χώμα... που είσαι χώμα!??!?! ...το βρήκαααα, το βρήκααααααα, εδώ στις άκρη του δρόμου!!!!!!!!!! ΑΨΟΓΟΣ σε όλα ο κύριος!!!!!!!!!!!!!!!!! (...να δούμε τις φωτό που τράβηξες εεεε, μη το ξεχάσεις!!!!)

«τα παιδιά από την Πάτρα».... βρε όχι το groupaki!!!!!!! Θοδωρής, Δημήτρης-Χαρούλα!!!! ... το χαμόγελο και η λάμψη στα μάτια σε όλο της το μεγαλείο!!!! Μπράβο σας παιδιά, να μείνετε πάντα έτσι!!!!!!! :)

Wizard13….το περτικαλί σε πάει, σε πάει πολύυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Monstermind…. «....ρεεεεεεεε κάντε άκρη ρεεεεεεεεε, να βγάλω φωτο τη cdrara ΜΟΥ στο χώμα, στο βουνό, που θα μου την πούνε εμένα ότι δεν πάει στο χώμααα!!!!!!!!!!!!» Μαρίνος, στριτάκιας ο Χωματερός!!!!!!!!!!:p

Hornet…. Για πολλοστή φορά αποδεικνύεται «Trip master» και σώζει πολλούς από την .... «αμαρτία»!!!!!
(...αααχχχ «...μαραμένη μου γαρδένια εεεε...» Στάθη πέρα από χάρτες, ξέρεις να διαβάζεις και καρδιές!!!
Υποκλίνομαι ΑΡΧΗΓΕ!!!!!!!:beer:

Snipperaki, Nικολάκη, γονατοχτυπηματάκι.... ορμάω σε βροχές και καταιγίδες και θέλω να γουστάρω, αλλά δεν μ’αφήνει!!!!!!!!!!!!



και τέλος......

ΟΛΑ μα όλα ΤΑ ΛΕΦΤΑ........ Simos «...ΒΓΑΖΩ ΦΛΑΣ αλλά δε στρίβω, ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ ΓΑΪΔΑΡΟ, φορτωμένο, στη μέση του χωριού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :eek: :wacko:
:rotflmao:



Ααααααντε και στην επόμενη με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Τις καλημέρες μου και τα φιλιά μου κάγκουρες, τσαντάκιδες, αλητομηχανόβιοι!!!!!!!!!!!!!!

NLS
27/04/2004, 13:04
χμ έπρεπε να έρθω μόνο για να διαβάζω τα σχόλια σας μετά

Boxer
27/04/2004, 13:34
παιδια ειστε μεγαλα commando
μπραβο σας

Alkis
27/04/2004, 13:59
Μετά από πολλά ποστάκια για την εκδρομή...

Παρατήρησα ότι άμα κάνεις μια χρυσή τομή στις εντυπώσεις όλων από την εκδρομή, καθώς και το πως έβλεπε ο καθένας τους άλλους, σχηματίζεις μια πάρα πολύ καλή εικόνα που ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα!

Σε κάνα δυο μέρες θα σηκώσω και μερικές φωτό για να δείτε... ελπίζω να χώσω και κάνα σχολιάκι για να ευθυμήσωμεν όπως τότε με το 5χ5.

Jimbar: Τι να σου πω ρε φίλε, θα με βρίσεις, αλλά Πολύ εγούσταρα που μου έδωσες την Transalpa σου, άσχετα αν στη έριξα εκατέρωθεν, και μάλιστα σταματημένος. Να σημειώσω εδώ, ότι όσες φορές έχω πέσει με μηχανή, αν και είναι κάνα δυο ακόμα, είναι μόνο εν στάση! Τουλάχιστον δεν εγκυμονεί κινδύνους για μένα... δεν ξέρω τι γίνεται με τη μηχανή σου Jimmyyyy!!
Ε, μαθαίνω ακόμα....

Nicole: Πολύ σας χάρηκα έτσι που σας έβλεπα με τον Jimmy! Άντε περιμένω τα προκουφέτια ε;;;;;

monstermind: Μην μασάς Χριστό! Σφαλιάρες ρεεεε!! Και γω μέσα!

Wizard13: Linux ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! :yuck:

nimbus: Πάω παντού και συμφέρω! Γίνομαι παππί, και απλά το αναφέρω! Τι έγινε μωρέ....

Simos:
1)Ρε Άλκη, μετά τα 180 να μπαίνεις λίγο γιατί δεν μπορώ!!
2) Οδηγάω, και με παρατηρώ από 50 μέτρα ύψος!

cityfly: Μπορείς τώρα πλέον να αλλάξεις το nick σου σε σκέτο fly ή Βέγγος! Πρέπει να έκανες τα διπλάσια χιλιόμετρα από εμάς...


Hornet: Έχω να σου προτείνω και σένα νέο nick: Captain America. Μόνο μια ασπίδα σου έλειπε!


--------------------------------------
if( preg_match('/(Adventure|Eleneitor)-R/', $userName' ) ){
switch ($userName){
case 'Adventure-R':
Ο παιδικός μου και καλύτερος μου φίλος... για όσους δεν γνωρίζουν. Το απέδειξε και στην εκδρομή. Ξέρει αυτός.

default:
Πάντα μαζί να σας βλέπω....

}
}
--------------------------------------

Codaki - μαμούνι - ελατήριο, εγώ έβλεπα ένα τεράστιο κράνος, το οποίο μόλις άνοιγε.... ωωωππππ! Μια φατσούλα μέσα, έτοιμη να εκτοξευτεί στο σύμπαν!



Και γενικά όοοοοληηηη η παρέα ήταν super, και πάνω απ' όλα χυμαδιό!

Εάν άφησα κανέναν απ' έξω ζητάω συγγνώμη, γράφω με τέτοια ταχύτητα λόγο πίεσης χρόνου στη δουλειά...

Το περτικαλί Gilera με πιλότο τον Simo και εμένα τον διάολο για συνοδηγό, ήταν μια ευγενική προσφορά της Julius Telemarketing...

Σας χαιρετουρεύω και να αναμένετε και φωτογραφίες...

nimbus
27/04/2004, 15:32
...ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΞΙΔΙ...ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ... ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑ ΚΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ...ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΜΕ ΜΑΡΑΝΕ:D ΤΟΣΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ:p ΧΕΧΕ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΟΙΝΩΣ.:smilea:
ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΛΥ Η ΒΡΟΧΟΥΛΑ. ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΡΟΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ:winka:
ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ:beer:
ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ! ΚΙ ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩΩΩ:p ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΟΛΙΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ...
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ... ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ. ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ:winka:
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ!!!

ΝΙΜΒUS:sun:

nimbus
27/04/2004, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
...ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΞΙΔΙ...ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ... ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑ ΚΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ...ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΜΕ ΜΑΡΑΝΕ:D ΤΟΣΟ ΜΟΥΣΚΕΜΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ:p ΧΕΧΕ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΚΟΙΝΩΣ.:smilea:
ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΜΕΤΕΦΕΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΛΥ Η ΒΡΟΧΟΥΛΑ. ΚΑΙ ΣΠΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΡΟΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑ:winka:
ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ:beer:
ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ! ΚΙ ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩΩΩ:p ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΝΟΛΙΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΣΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ...
ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ... ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ. ΘΕΜΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ:winka:
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ!!!

ΝΙΜΒUS:sun:


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ...ΠΡΟ ΠΑΝΤΩΝ ΤΗΝ ΓΑΛΑΤΕΙΑ, ΠΟΥ ΕΔΙΩΧΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ...
ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ:sun:

nikou
27/04/2004, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από code
-

Νικούλα, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!!! (...ρίξε πμ όταν εμφανίσεις τις φωτό, να τις δούμε από κοντά!!!)




ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΑΛΑΤΕΙΑ (ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ ΑΡΑΓΕ:confused: )!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wave2:

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ TW ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ:look:

:wave2: :wave2:

code
27/04/2004, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikik
ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΑΛΑΤΕΙΑ (ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΩΣΤΑ ΑΡΑΓΕ:confused: )!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wave2:

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΒΡΗΚΑ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ TW ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ:look:

:wave2: :wave2:



...έλα ρεεε!!!!!!!!:p :)

...αναμένω νέα εεεεεε!??!?!?!:alien: :alien: