PDA

View Full Version : Ενα Μεγαλο ΕυΧαριστω...... Για Το Γκαζιαρικο Αντιο......



LINA
26/04/2004, 09:15
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΟΙΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΗΚΕ, ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΒΑΘΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ ΕΙΤΕ ΓΡΑΠΤΩΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΟΥ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ - ΒΑΒΟΥΡΑ - ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΝΙΩΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕ. ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕ , ΕΚΛΑΨΕ , ΕΝΙΩΣΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ , ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΗΧΟΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ......!

ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΕΕΕΕ
ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ
ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ

Μικρή Λουλού
26/04/2004, 09:33
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ..

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..

jimbar
26/04/2004, 09:36
Καλώς μας ήρθες μικρή. Η μοίρα θέλησε να σε γνωρίσουμε κάτω από αυτές τις συνθήκες αλλά, για εμάς τουλάχιστον [Τζίμης-Νικόλ], δεν ξέρω το γιατί αλλά έχω την εντύπωση ότι σας γνωρίζαμε χρόνια. Δάκρυσα, ένας κόμπος στο λαιμό κάποια στιγμή δεν με άφησε να βγάλω ήχο αλλά ένιωσα ανακούφιση για τον Άλεξ όταν το TransAlpάκι μου «έδωσε το παρόν». Να είσαι καλά και θα είμαστε δίπλα σου σε ότι μπορέσουμε να προσφέρουμε. Φιλιά στην μικρή.

almalibera
26/04/2004, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...



Μια απο τα ίδια και εδω..

Τα θερμα μου συλλυπητήρια.

Να ειστε καλα εσεις και να προχωρειτε μπρος!

Δυνατά!

VAL-MPARIERINO
26/04/2004, 10:15
Χαίρομαι πάρα πολύ που μας γράφεις και πάλι!!!

milaber
26/04/2004, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ..

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΩ...

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ..

...

:(

(ελπίζω να κάνατε πολύ φασαρία ρε παιδιά!)

LINA
26/04/2004, 11:13
ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ....

petridist
26/04/2004, 11:22
Δύναμη απο δω και πέρα Λίνα, κουράγιο, να τον θυμάσαι παλικάρι όπως ήταν και όπως για πάντα θα είναι και θα σας προσέχει απο κει πάνω!!!!

Και οτιδήποτε χρειαστείς, μα οτιδήποτε και μπορούμε να βοηθήσουμε, εδώ είμαστε όλοι

theolc-8
26/04/2004, 11:33
kai to epedikses.
Nomizo pos "kapoios pou den einai mazi mas" kapos etsi tha ithele na eisai kai na ferese.

Sinexise etsi dinata kai sou efxome olopsixa na erthoun ta pragmata apo edo kai pera opos akrivos ta theleis

periklisk
26/04/2004, 11:37
Καλημέρα Λίνα!

Πρέπει να σου πω πως όταν μας ζήτησες να έρθουμε στην κηδεία αισθάνθηκα λίγο παράξενα γιατί δεν σε ήξερα από κοντά ούτε βέβαια και τον Άλεξ.

Όταν όμως ήρθες έξω και μας ευχαρίστησες που ήρθαμε ένιωσα μέσα στη λύπη μου χαρά και ανακούφιση μόνο και μόνο γιατί κατάλαβα ότι πραγματικά αυτό ήθελες εκείνη τη στιγμή.

Να είσαι καλά εσύ και το παιδί σου και να τον θυμάσαι όπως λες πως ήταν: χαμογελαστός!!!

Wizard13
26/04/2004, 14:42
Λίνα να είσαι καλά. Και μην ξεχνάς ότι υπάρχει μια κορούλα που θα της λείψει ο πατέρας της. Έχεις δύσκολο έργο μπροστά σου...

Αν μας χριεαστείς, εδώ είμαστε, αν και πιστεύω ότι είσαι πολύ δυνατή και θα τα καταφέρεις :)

Zouzouniara
26/04/2004, 15:24
Makari na mporousa na pw kai egw me th seira mou....alla ti?

me agaph eimaste edw..

Alkis
26/04/2004, 15:25
Ότι καλύτερο για ένα αγαπημένο πρόσωπο που έχουμε χάσει... να κάνουμε πράγματα, και να ενεργούμε, ξέροντας ότι τα θέλει τα ζητάει και λαχταρά να τα δει, από εκεί ψηλά που κοιτάζει...

Κάτι πολύ όμορφο, κάτι που σου δίνει πνοή και δύναμη να συνεχίσεις, γιατί, αυτή η χαρά και το κουράγιο που παίρνεις από κάτι στιγμές, το μισό έρχεται από κει πάνω...

Μεγάλη η τιμή και η στιγμή για τα παιδιά που πήγαν εκεί, μεγάλη η τιμή για σένα Λίνα, για τον Αλέξανδρο, για την αγάπη και τον τρόπο ζωής που λέγεται δίκυκλο....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/04/2004, 15:44
.................................................................................................... .................................................................................................... .................................................................................................... ..................................τα λογια ειναι λιγα για να περιγραψω αυτο που εσθανωμε.................................................................................... .................................................................................................... ...........:sad: να εισαι καλα και να κυτας το μελων με ελπιδα..... αλωστε εχεις την κορη σας που ειναι ενα κοματι του αλεξανδρου και ειμαι σηγουρος οτι ειναι το πιο ομορφο λουλουδι που μπορουσε να σου προσφερη μαζι με την αγαπη του. γιωργος

illuminatios
26/04/2004, 16:47
........Γεια σου LINA.
Δύναμη απο δω και πέρα...
Σέυχαριστώ που ξαναγράφεις.....
...........

milaber
26/04/2004, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Σέυχαριστώ που ξαναγράφεις.....

Έτσι...

:rolleyes:

monstermind
26/04/2004, 17:22
nomizw pos einai kairos gia ena gaziariko kalispera Lina...

rikse sinthima gia ena cafe... na se doume apo konta... na milisoume... na agaliastoume mpas kai mporesoume na xalarwsoume ligo to baros pou barainei tis kardies mas...

...kai na mas peis gia ton alex... pou den eixame tin tixi na gnwrisoume...

THEOD
26/04/2004, 18:54
Τι να πει κανείς...
Τα λόγια είναι φτωχά μερικές φορές μπροστά στην πραγματικότητα...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΔΥΝΑΜΗ, και μην ξεχνάς. Η ζωή συνεχίζεται και να δείξεις δύναμη τόσο για σένα, όσο και για το παιδί.

Αλήθεια με τον αλήτη που προξένησε το ατύχημα τι έγινε ?
Βρέθηκε η θα μείνει στο αρχείο ως ανεξιχνίαστο έγκλημα ?




Νάσαι καλά....

ireneepi
26/04/2004, 20:50
Δυναμη καλη μου....


εμεις θα ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις........


......................
.
.
.
.
.
.



Δεν μπορω να πω τιποτα αλλο...

superfour
27/04/2004, 01:50
Εύχομαι να άκουσε και πλέον να είναι ήρεμος κι ας είναι μακρυά σας και να μπορεί να σας μεταφέρει τη δύναμη και το κουράγιο που χρειάζεστε!

Καλωσήρθες πάλι Λίνα!

NLS
27/04/2004, 07:38
καλή δύναμη

είδες ο άνθρωπος; περίεργο ζώο - σε βοήθησαν (ίσως περισσότερο από πολλούς άλλους) κάποιοι μέχρι πρόσφατα ξένοι

βρες τη δύναμη από την κόρη σου και η κόρη σου από σένα γιατί αυτό μένει πέρα από 10-15 άλλους ανθρώπους που καλώς συμπάσχουν

όσοι έχουν ζήσει παρόμοια συμβάντα (όχι υποχρεωτικά σχετικά με μηχανή) ξέρουν τι λέω

(btw συγνώμη αν κάποιον ενόχλησε η original έκδοση του post μου)

LINA
27/04/2004, 08:22
Αλήθεια με τον αλήτη που προξένησε το ατύχημα τι έγινε ?
Βρέθηκε η θα μείνει στο αρχείο ως ανεξιχνίαστο έγκλημα ?


________________________

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!!! ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΩΝ BIKERBOYS & BIKERGIRLS ΤΟΥ SITE ΟΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΤΑ 5 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ , ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...... ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ

THEOD
27/04/2004, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
Αλήθεια με τον αλήτη που προξένησε το ατύχημα τι έγινε ?
Βρέθηκε η θα μείνει στο αρχείο ως ανεξιχνίαστο έγκλημα ?


________________________

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!!! ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΩΝ BIKERBOYS & BIKERGIRLS ΤΟΥ SITE ΟΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΤΑ 5 ΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ , ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...... ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ

Ευχαρίστως και θα χαρώ πολύ.

Φοβάμαι όμως ότι πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο σπίτι γιατί προβλέπω ότι η ανταπόκριση από τα παιδιά του φόρουμ θα είναι μεγάλη !

Αλλά πάλι, "όλοι οι καλοί χωράνε".

Αποφάσισε και πες μας...

GyPsy
27/04/2004, 09:32
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΛΙΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ
ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΡΙΞΕ ΠΟΣΤ.....

LINA
27/04/2004, 09:50
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD


Φοβάμαι όμως ότι πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο σπίτι γιατί προβλέπω ότι η ανταπόκριση από τα παιδιά του φόρουμ θα είναι μεγάλη !

Αλλά πάλι, "όλοι οι καλοί χωράνε".


ΟΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ???
ΑΝΑΜΕΝΩ.....

THEOD
27/04/2004, 11:06
ΟΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ???
ΑΝΑΜΕΝΩ..... [/B][/QUOTE]

Eγώ μέσα.
Στείλε διεύθυνση.
Αν το κοριτσάκι είναι εκεί πες μου να φέρω και την κόρη μου (4,5 ετών) να παίξουν μαζί...Πιστεύω ότι θα του κάνει καλό.

LINA
27/04/2004, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
ΟΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ???
ΑΝΑΜΕΝΩ.....

Eγώ μέσα.
Στείλε διεύθυνση.
Αν το κοριτσάκι είναι εκεί πες μου να φέρω και την κόρη μου (4,5 ετών) να παίξουν μαζί...Πιστεύω ότι θα του κάνει καλό. [/B][/QUOTE]


ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΜΑΣ , ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΠΡΟΣΤΑ.

Nefeli
27/04/2004, 12:16
Όταν η σιωπή μέσα μου κάνει τόσο μεγάλο κρότο δεν μπορώ να πω τίποτα.
Δεν μπορώ να έρθω το Σάββατο το θέλω όμως πάρα πολύ δες τα ΡΜ σου.

jimbar
27/04/2004, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ... [/B][/QUOTE] Όχι βρε παιδιά...φέρτε και τα παιδιά. Εγώ με ποιόν θα παίζω;; [και το λέω σοβαρά δεν κάνω πλάκα] μου αρέσουν τα παιδιά...πάντως το Σάββατο είμαστε μέσα. Τζίμης & Νικόλ

LINA
27/04/2004, 13:40
ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙΣ JIMMY ??? ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΟΛ ΒΡΕ!!!
ΣΟΡΡΥ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΛΕΠΤΟ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ,ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....

periklisk
27/04/2004, 13:43
Λίνα μάλλον θα έρθω και εγώ.....

ireneepi
28/04/2004, 10:52
Δεν ξερω αν θα μπορεσω παντως αν θελεις αν καποιοι απο εμας δεν μπορεσουν για καποιους λογους σου προτεινω να γινει συναντηση και καποια αλλη μερα,τι λεσ?

LINA
28/04/2004, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Δεν ξερω αν θα μπορεσω παντως αν θελεις αν καποιοι απο εμας δεν μπορεσουν για καποιους λογους σου προτεινω να γινει συναντηση και καποια αλλη μερα,τι λεσ?


____

ΜΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΟΙ. ΑΠΛΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ.....

Capo_Di_Capi
28/04/2004, 12:54
Lina αυτά που μπορώ να πω είναι τετριμένα.........
Μόλις τώρα έμαθα τι συνέβει.....

Απλά κουράγιο

Σάββατο 8.00 ειναι ΟΚ