PDA

View Full Version : "...απο την Ασκληπιου σε κυνηγαω .." Οο



RαNd
26/04/2006, 09:39
Kαι ειμαι στο φαναρι(Ασκληπιου και Αλεξανδρας) ομορφα κ ωραια....
και ξεκιναει το Hornetaki, λιγο τα κρυα λαστιχα,λιγο η χαλια ασφαλτος ε δεν θελει κ πολυ κ αρχιζει και "γραφει" αλλα μετα βρισκει προσφυση και δωστου κ μια μεγαλοπρεπη σουζα (στην μεση της Αλεξανδρας, στο υψος του γηπεδου)...

Το κατεβαζω, λεωφορειδρομος, κανα 2 σφηνες, ισα που φτανω και πρασινιζει το φαναρι (Αλεξανδρας και Πανορμου) και ξεκιναω..

Βλεπω στους καθρεπτες ενα μπατσικο δικυκλο και ερχοταν με φορα απο αριστερα, κανω λιγο δεξια, ερχεται διπλα μου, "Κανε δεξια", κανω δεξια κ εγω . ..

Υφος αγριο, ετοιμος να με γραψει ακομα και για την πινακιδα/ταψι που την εχω διπλωσει...

"Διπλωμα, αδεια ασφαλεια ταυτοτητα"
τα δινω, μου λεει " Ρε συ, ξερεις απο που σε κυνηγαω?? Απο την ασκληπιου. . ." :cool:

Ο τυπος ειναι 26-27 χρονων, και μου λεει "χαλαρωσε λιγο, και μεις τα καναμε αυτα αλλα στα 16 με τα παπια, ασε που αν πεσεις και σε δει καμμια γκομενα θα γινεις κ ρομπα . . . .Παντως ωραια το σηκωνεις . . .Απλα μια συσταση σου κανω γιατι ειναι κ η ωρα του καφε . . . (Εκει συμφωνησαμε και οι 2)..."

:beer: :beer: Βεβαια παρ'ολα αυτα ειχε καθε δικαιωμα να με γραψει και να με σκισει, αλλα να'ναι καλα το παλικαρι, και γω θα πιω ενα φραπεδακι στην υγεια του :smilea:

div400
26/04/2006, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
....λιγο τα κρυα λαστιχα,λιγο η χαλια ασφαλτος ε δεν θελει κ πολυ κ αρχιζει και "γραφει" αλλα μετα βρισκει προσφυση και δωστου κ μια μεγαλοπρεπη σουζα ....

ναι δεν το ηθελες.......

μακραν η καλλιτερη δικαιολογια που εχω ακουσει για καγκουριες.....

:rotflmao: :rotflmao: :lol:

παλι καλα που ο μπατσος ειχε κατανοηση και κεφια και γλιτωσες τα χειροτερα.

gdevelek
26/04/2006, 10:00
πράγματι, άψογος ο μπάτσος...

κατανόηση σε όλες τις καγκουριές λέμε...

ΚΑΘΕ ώρα είναι ώρα για καφέ

ζήτω οι σούζες στην Αλεξάνδρας και τα γκάζια στην Ασκληπιού!!!

ΝΑΙ στον υπεύθυνο μοτοσυκλετισμό!!!

koutroulis
26/04/2006, 10:02
πρόσεχε πάντως γιατί δεν έχουν όλοι καλή διάθεση σαν το παληκάρι!



:wave2: :wave2:

RαNd
26/04/2006, 10:10
Να πω την αληθεια ηταν μια απο τις λιγες φορες που δεν ηθελα να την σηκωσω :p

Τελος καλο ,ολα καλα.... Ηταν βεβαια κ προκληση η Αλεξανδρας τοσο αδεια ( πολλοι δεν εχουν γυρισει ακομα... ) αλλα δεν το εκμεταλευτικα :smokin:

adam_tsouk
26/04/2006, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
μου λεει " Ρε συ, ξερεις απο που σε κυνηγαω?? Απο την ασκληπιου. . ." :cool:


σε κυνηγαγε για να σου πει οτι ειναι η ωρα του καφε;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

koutroulis
26/04/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
αλλα δεν το εκμεταλευτικα :smokin:


φαντάσου δηλαδή να ήθελες να το εκμεταλευτείς !



:lol: :lol: :lol: :lol:

RαNd
26/04/2006, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
σε κυνηγαγε για να σου πει οτι ειναι η ωρα του καφε;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μηπως ηθελε εμεσα, να παμε μαζι για καφε ?!? :confused:

:lol: :lol:

xaris_sm
26/04/2006, 11:26
aaa kalo!!!!

iparhoun akomoi tetioi zitades????


giati emena me egrapsan tin megali vdomada gia thorivo :eek:

Kizoku
26/04/2006, 11:43
Ναι αλλά προσέχουμε και λίγο γιατί την επόμενη φορά ίσως να μην είσαι τόσο τυχερός...... και δεν εννοώ μόνο για την κλήση!
:wave2:

bartlal
26/04/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
σε κυνηγαγε για να σου πει οτι ειναι η ωρα του καφε;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

RαNd
26/04/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Αν του ελεγα οτι ετρεχα για να προλαβω να βρω γυαλινο ποτρι στην εταιρια θα με πιστευε ? :rotflmao:

PeterMurphy
26/04/2006, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
Kαι ειμαι στο φαναρι(Ασκληπιου και Αλεξανδρας) ομορφα κ ωραια....
και ξεκιναει το Hornetaki, λιγο τα κρυα λαστιχα,λιγο η χαλια ασφαλτος ε δεν θελει κ πολυ κ αρχιζει και "γραφει" αλλα μετα βρισκει προσφυση και δωστου κ μια μεγαλοπρεπη σουζα (στην μεση της Αλεξανδρας, στο υψος του γηπεδου)...

Το κατεβαζω, λεωφορειδρομος, κανα 2 σφηνες, ισα που φτανω και πρασινιζει το φαναρι (Αλεξανδρας και Πανορμου) και ξεκιναω..

Βλεπω στους καθρεπτες ενα μπατσικο δικυκλο και ερχοταν με φορα απο αριστερα, κανω λιγο δεξια, ερχεται διπλα μου, "Κανε δεξια", κανω δεξια κ εγω . ..

Υφος αγριο, ετοιμος να με γραψει ακομα και για την πινακιδα/ταψι που την εχω διπλωσει...

"Διπλωμα, αδεια ασφαλεια ταυτοτητα"
τα δινω, μου λεει " Ρε συ, ξερεις απο που σε κυνηγαω?? Απο την ασκληπιου. . ." :cool:

Ο τυπος ειναι 26-27 χρονων, και μου λεει "χαλαρωσε λιγο, και μεις τα καναμε αυτα αλλα στα 16 με τα παπια, ασε που αν πεσεις και σε δει καμμια γκομενα θα γινεις κ ρομπα . . . .Παντως ωραια το σηκωνεις . . .Απλα μια συσταση σου κανω γιατι ειναι κ η ωρα του καφε . . . (Εκει συμφωνησαμε και οι 2)..."

:beer: :beer: Βεβαια παρ'ολα αυτα ειχε καθε δικαιωμα να με γραψει και να με σκισει, αλλα να'ναι καλα το παλικαρι, και γω θα πιω ενα φραπεδακι στην υγεια του :smilea:


Na ton baloyme se kana mouseio ton batso...:smokin:

Alexander
02/05/2006, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
Να πω την αληθεια ηταν μια απο τις λιγες φορες που δεν ηθελα να την σηκωσω :p

Τελος καλο ,ολα καλα.... Ηταν βεβαια κ προκληση η Αλεξανδρας τοσο αδεια ( πολλοι δεν εχουν γυρισει ακομα... ) αλλα δεν το εκμεταλευτικα :smokin:
Έχεις γαλάζιο Hornet και γαλάζιο κράνος KIWI;

RαNd
02/05/2006, 12:54
"ισως" . . . . :smokin:

adam_tsouk
02/05/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από RαNd
Μηπως ηθελε εμεσα, να παμε μαζι για καφε ?!? :confused:

:lol: :lol:


μήπως ήθελε να σου κανει φρρρρρρ να τον ακουσεις;


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: