PDA

View Full Version : pote ginete h panellinia???



NIKOS_21
26/04/2004, 11:24
re paidia kala ola auta alla pote ginete auth h panellinia?????????????? den exw paei pote kai me ola auta pou lete twra thelw na paw na dw kai egw ti paizei.
pote akribws ginete? einai sigoura sto porto xeli?
ti akribws sou parexoun me to eiseitirio pou perneis??
kai genikos peite kai kamia alli xrisimi plirofori na kseroume kai emeis!!!

parji
26/04/2004, 12:25
Η Πανελλήνια απ'ότι ξέρω τα τελευταία χρόνια γίνεται πάντα το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος.
Που θα γίνει φέτος παίζεται ακόμη, μιας και ο αρχικός τόπος ακυρώθηκε. Πιθανόν να γίνει στη Χαλκιδική απ'ότι ακούστηκε, αλλά το μέρος ακριβώς ακόμη το ψάχνουν.
Αν θες πληροφορίες μπορώ να σου στείλω με πμ...

lagel
26/04/2004, 12:59
Παιδια εγω εδω στη εκθεση μας μηρασανε χαρτακια οτι η πανελληνια εκλεισε καπου στην Αργολιδα.Το λεω με επιφυλαξη γιατι το χαρτακι το πεταξα αμεσως,αφου δε συμμετασχω σε ακρως επικινδυνες αποστολες.Αν ημουνα ο ΤΟΜ ΚΡΟΥΖ ισως να πηγαινα.

parji
26/04/2004, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από lagel
Παιδια εγω εδω στη εκθεση μας μηρασανε χαρτακια οτι η πανελληνια εκλεισε καπου στην Αργολιδα.Το λεω με επιφυλαξη γιατι το χαρτακι το πεταξα αμεσως,αφου δε συμμετασχω σε ακρως επικινδυνες αποστολες.Αν ημουνα ο ΤΟΜ ΚΡΟΥΖ ισως να πηγαινα.


Αρχικά ήταν να γίνει στα Δίδυμα Αργολίδας (αν λέγονται έτσι).
Κάτι συνέβηκε όμως και η τοποθεσία άλλαξε τη τελευταία στιγμή. Οσον αφορά τις επικίνδυνες αποστολές, έχεις απόλυτο δίκιο. Με τόσα και τόσα που γίνονται κάθε χρόνο, και μόνο η παραμονή σου στο χώρο της πανελλήνιας είναι επικίνδυνη.
Υπάρχει σχετικό ποστ...

lagel
26/04/2004, 13:50
ασχετο-επαιζα εχθες xbox το fifa2004 και διαλεγα την Eberton- Εμας γιατι μας δωσανε χαρτακια το σαββατο στην εκθεση για την Αργολιδα???.Πωπω πρεπει να ειναι πολυ στοκοι,παλι τα ιδια με την περσινη.τελευταια στιγμη αλαξανε το μερος.Αφου δε τους θελει κανενας γιατι πανε?μονο στην ηγουμενιτσα την κανανε κανα 2-3 φορες.και γιατι να κατεβουμε απο εδω πανω?για να φαμε ολη την εθνικη στην μαπα?

parji
26/04/2004, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από lagel
ασχετο-επαιζα εχθες xbox το fifa2004 και διαλεγα την Eberton- Εμας γιατι μας δωσανε χαρτακια το σαββατο στην εκθεση για την Αργολιδα???.Πωπω πρεπει να ειναι πολυ στοκοι,παλι τα ιδια με την περσινη.τελευταια στιγμη αλαξανε το μερος.Αφου δε τους θελει κανενας γιατι πανε?μονο στην ηγουμενιτσα την κανανε κανα 2-3 φορες.και γιατι να κατεβουμε απο εδω πανω?για να φαμε ολη την εθνικη στην μαπα?


Μπράβο σου που διάλεξες την Evertonάρα!!!
Αντε και μου φαίνεται ότι πάλι σωθήκαμε φέτος...
Πάντως στην Ηγουμενίτσα δε νομίζω να τους ξαναθέλουν. Πρόπερσι που είχε γίνει εκεί, γέμισαν τα νοσοκομεία κάγκουρους που έκαναν κολπάκια με τις μοτο τους...
Ηταν όλοι οι γιατροί σε επιφυλακή λες και ήταν εμπόλεμη κατάσταση...!!!