PDA

View Full Version : Allagh Nickname



SpyrosTDM
26/04/2004, 11:47
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΟΡΦΩΣΗ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΝΑΜΕ SV5BYT, Ο ΚΑΛΟΣ , ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ JULIUS ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΡΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡAΚΛΗΣΗ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΩΡΑ. SpyrosTDM


:beer: :beer:
ANTE PEITE TA DIKA SAS TORA

periklisk
26/04/2004, 11:59
Το δικό μου το ξέρεις! Και είναι και εύκολο!!!!

:beer: :beer: :wave2: :wave2:

Julius
26/04/2004, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΟΡΦΩΣΗ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΝΑΜΕ SV5BYT, Ο ΚΑΛΟΣ , ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ JULIUS ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΡΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡAΚΛΗΣΗ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΩΡΑ. SpyrosTDM


:beer: :beer:
ANTE PEITE TA DIKA SAS TORA

Ase ta psofia kai vale ta xrhmata ston logariasmo opos symfonisame ok?

:smokin:

SpyrosTDM
26/04/2004, 12:58
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΩΡΓΟ..
ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ Η ΠΕΙΡΑΙΩΣ?:beer: :beer:

jimbar
26/04/2004, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Ase ta psofia kai vale ta xrhmata ston logariasmo opos symfonisame ok?

:smokin: Jul που ήσουν φίλε; Μάθαμε από κάτι αγνώστους, [διότι εμείς αγόρι μου δεν μαρτυράμε ότι μας το είπε ο Advanture-R, τάφος είμαι ο πούστ΄ς] ότι είχες πάρα πολύ καλή παρέα και γι’ αυτό και μας «πούλησες» … μάλιστα. Και καλά θα πήγαινες στην Πάτρα για μάθημα ε;; σα δε ντρέπεσαι; Δεν αισχύνεσαι; … έμαθα μάλιστα [από κάποιον Alikis] ότι ήτανε μία ξανθιά και μία καστανομάλλα … να δω τι μάθημα έκανες … για στείλε και τις φωτό που είχε την τύχη να τις δει και ο … δεν λέω παραπάνω διότι θα με πεις μαρτιριάρη …

SpyrosTDM
26/04/2004, 13:05
ΤΖΙΜΑΚΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΡΑΠΟΡΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ?

periklisk
26/04/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Jul που ήσουν φίλε; Μάθαμε από κάτι αγνώστους, [διότι εμείς αγόρι μου δεν μαρτυράμε ότι μας το είπε ο Advanture-R, τάφος είμαι ο πούστ΄ς] ότι είχες πάρα πολύ καλή παρέα και γι’ αυτό και μας «πούλησες» … μάλιστα. Και καλά θα πήγαινες στην Πάτρα για μάθημα ε;; σα δε ντρέπεσαι; Δεν αισχύνεσαι; … έμαθα μάλιστα [από κάποιον Alikis] ότι ήτανε μία ξανθιά και μία καστανομάλλα … να δω τι μάθημα έκανες … για στείλε και τις φωτό που είχε την τύχη να τις δει και ο … δεν λέω παραπάνω διότι θα με πεις μαρτιριάρη …

Μιλάμε για κανονικό δώσιμο έτσιιιιιι?????!!!!

:eyepop: :dizzy: :sick: :hypnotize :uplate:

:lol: :lol:

jimbar
26/04/2004, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΤΖΙΜΑΚΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΡΑΠΟΡΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ? ναι ρε Πίπι, αφού σου έστειλα αμέσος μετά απο τον Στάθη ...

Μικρή Λουλού
26/04/2004, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΜΟΡΦΩΣΗ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΝΑΜΕ SV5BYT, Ο ΚΑΛΟΣ , ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ JULIUS ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΡΜΗ ΜΟΥ ΠΑΡAΚΛΗΣΗ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΩΡΑ. SpyrosTDM


:beer: :beer:
ANTE PEITE TA DIKA SAS TORA

E,OXI ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....

ΟΛΟ ΤΟ Σ/Κ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΒΕΣ ΡΕ ΣΠΥΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ,ΚΑΙ ΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ Τ ΑΛΛΑΞΕΣ ?? !!!!

ΚΑΝΤΟ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ,ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΦΩΝΑΖΩ SFGSXR5MFKS ,ΠOY EINAI KAI TO ΣΩΣTO...!!!

ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ.....



:beer: :beer: :wave2:

Julius
26/04/2004, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Jul που ήσουν φίλε; Μάθαμε από κάτι αγνώστους, [διότι εμείς αγόρι μου δεν μαρτυράμε ότι μας το είπε ο Advanture-R, τάφος είμαι ο πούστ΄ς] ότι είχες πάρα πολύ καλή παρέα και γι’ αυτό και μας «πούλησες» … μάλιστα. Και καλά θα πήγαινες στην Πάτρα για μάθημα ε;; σα δε ντρέπεσαι; Δεν αισχύνεσαι; … έμαθα μάλιστα [από κάποιον Alikis] ότι ήτανε μία ξανθιά και μία καστανομάλλα … να δω τι μάθημα έκανες … για στείλε και τις φωτό που είχε την τύχη να τις δει και ο … δεν λέω παραπάνω διότι θα με πεις μαρτιριάρη …

re mhn lete Ma#%#@kies, eixa paei patra na paralavo thn artia afixthisasa ex italias ms Julius kai Gia auto ton logo den eixa dilosei symetoxh sthn ekdromh.


Ante leme

SpyrosTDM
26/04/2004, 14:50
ΘΑΝΑΣΑΚΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΝΑ ΜΕ ΛΕΣ ΣΩΔΦΣΗΓΘΙΗ.
ΠΩΣ ΠΗΓΕ TO TRAIL RIDE???

afrotwin
26/04/2004, 14:54
ναι ρε Πίπι,
emena na mou epitrepsete
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxa
akou pipi
:lol: :lol: :lol: :lol:
pou to 8imi8ikes afto re jim
8a pe8ano apo ta gelia
:lol: :lol:

SpyrosTDM
26/04/2004, 14:57
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΛΕΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙΣ.....
:rolleyes: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
26/04/2004, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpyrosTDM
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΛΕΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙΣ.....
:rolleyes: :rotflmao: :rotflmao:

kala den to sizitao ine iperoxo makari na me legane pipi
:lol: :lol: :lol: