PDA

View Full Version : Συναυλίες Μαίου



Anritsu
27/04/2006, 21:37
Πάντα με άξονα το καλό μου γούστο έχω να προτείνω .


5 (Παρ) Astral Projection + Radical Distortion, Nick Miamis Underworld ....Αστραλ προτζεχτιον ρεσπεχτ
6 (Σαβ) Elfentanz Festival v.5 Gagarin 205 ....Μονο για τους MESH , το φετινό line up ουδεμίαν σχεση με το περισινό
12 (Παρ) Λάκης Παπαδόπουλος & Γιάννης Γιοκαρίνης Rodeo Live ....Ουδέν σχόλιον
13 (Σαβ) Skatalites Gagarin 205... σκα σκα σου σου , απο τους παπούδες του σκα
16 (Τρί) Al Di Meola Club 22 ... μόνο για κιθαρίστες (βλέπε ΝάσοΞΛΒΜπρος )
17 (Τετ) Jennifer Lopez Γήπεδο Καραισκάκη ....θα προτιμήσω τοντελικό του Τσαμπιονζ Λινγκ
18 (Πεμ) Savage Republic Underworld ....Αρτ Πανκ για τους ψαγμένους .Μέσα θα είμαι
19 (Παρ) Τσοπάνα Rave & Wild Machine Rodeo Live ...γιατι οι Τσόπανα στα λαιβ ξεφτιλίζουν πολλά σοβαρα ελληνικά ροκ γκρουπς
19 (Παρ) Buena Vista Social Club Presents: Cachaito Lopez, Guajiro Mirabal, Jesus Ramos, Manuel Galban Κεραμεικός .....Εισιτήρια: 28 ευρώ προπώληση, 32 ευρώ στη πόρτα
25 (Πεμ) The Walkabouts Underworld ...Αν και το αντεργουορλντ μόνο για λαιβ δεν είναι , θα με δείτε μπροστά σε στάση προσκυνητή
31 (Τετ) Ricky Martin Στάδιο Καραισκάκη 50 € (όρθιων ΑΡΕΝΑ), 60 € (καθιστών ΘΥΡΕΣ 1-9) ΚΑΙ VIP 90


Αυτά . Ξανά ενημέρωση τέλη Μαιου για συναυλιές Ιουνιού
Τσαο μπαμπινι :a41:

makis206
27/04/2006, 21:40
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tropeas
27/04/2006, 21:55
Θα προτιμήσω 12, 19... ;)

bonepeeler
28/04/2006, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Πάντα με άξονα το καλό μου γούστο έχω να προτείνω


6 (Σαβ) Elfentanz Festival v.5 Gagarin 205 ....Μονο για τους MESH , το φετινό line up ουδεμίαν σχεση με το περισινό


Κάτι μου λέει πως δεν εχεις ακούσει Clan Of Xymox.:winka:

Και συμφωνώ πως το περσινό line-up ήταν πολύ καλύτερο.

PeterMurphy
28/04/2006, 00:53
Headliners oi Mesh..imarton..Xymox istoria..an paixoun apo medusa k ap ton 1o kala tha nai..

airamhag
28/04/2006, 08:49
Akousa simera sto radio pos , tha rthei k o Sting..

clear
28/04/2006, 10:24
STING 16 ιΟΥΝΙΟΥ στο TERRA VIBE (Μαλακάσσα, νομίζω)

slacker
28/04/2006, 10:30
Βιάζομαι λίγο, αλλά δεν αντέχω, θα σκάσω αν δεν το πώ:
30 Σεπτεμβρίου PEARL JAM

:beer: :beer: :beer:

bartlal
28/04/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από slacker
Βιάζομαι λίγο, αλλά δεν αντέχω, θα σκάσω αν δεν το πώ:
30 Σεπτεμβρίου PEARL JAM

:beer: :beer: :beer:

ναι ρε! μπραβο σου! :mad:

αντι να σκασεις και να μην το πεις, τωρα το μαρτυρησες και θα γεμισε ο χωρος! :sick:


:lol: :lol: :lol: :lol:


rearview mirror RULEZ! :beer: :wave2:

gcrook
28/04/2006, 11:36
Ωπ!
Καλα αβλεπι το 16 λεμε:eek:

Anritsu
28/04/2006, 11:42
Ωχου πια με εσας τους μηχανοβίους . Πάντα βιαστικοί !!! Αφου λέμεν για Μαιο . Τι να γράψω ?? Για τους ΜΑΝΟWAR το Νοέμβρη ? Η μήπως για ΤΟΟL τον Μάρτη του 2007 και να με κράξετε ? Κάθε πράμα στο καιρό του . Και όντως οι Clan Of Xymox ειναι σπουδαίο γκρουπ με σεβαστή δισκογραφία , και εκ παραδρομής ξεχασα εντελώς την παρουσία στο line up toυ Elfe . Θα γούσταρα ομώς να τους δω μόνους και όχι σε ενα Φεστ. Οι πιο πολλοι που ξέρω να πω την αλήθεια για τους Clan Θα πάνε ...
:a41: :a022:

tools
28/04/2006, 13:32
τσοπανα rage ε?...:D
οι τυποι κανουν tribute στο morello:rotflmao:

παντως οσοι εχουν περιορισμενο budget(count me in babe:bawl: ) καλο θα ειναι να μη βιαστουν για μαιο...



Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Η μήπως για ΤΟΟL τον Μάρτη του 2007 και να με κράξετε ? Κάθε πράμα στο καιρό του

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:confused:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
σε ποια διασταση???γιατι στη δικη μας δεν θα ερθει ποτε αυτος ο καιρος:bawl:


(μακαρι να φαω τη γλωσσα μου)

(αν υπαρχει ο wishmaster δεν ισχυει το παραπανω ε:winka: ...)

Μήτσος1
28/04/2006, 17:21
Anritsu,

Που θα παίξουν οι Astral ???

Anritsu
28/04/2006, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Anritsu,

Που θα παίξουν οι Astral ???


5 Μαιού Στο κλαμπ Underworld (Πρώην NEXT) στην Θεμιστοκλέους μετα τα ιντερσπορ αμεσως αριστερά στον πεζόδρομο. Αν ενδιαφέρεσαι κουνήσου γιατι μονο 500 ατομα θα μπούνε ( και πάρα πολλοί ειναι για εκεί μέσα ).
:wave2: :rotflmao:

Anritsu
28/04/2006, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:confused:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
σε ποια διασταση???γιατι στη δικη μας δεν θα ερθει ποτε αυτος ο καιρος:bawl:


(μακαρι να φαω τη γλωσσα μου)

(αν υπαρχει ο wishmaster δεν ισχυει το παραπανω ε:winka: ...)

Αφού λέμε έχουνε υπογράψει . Τι θες ? να σου στείλω το συμβόλαιο με τις υπογραφές ???

:a38: :a46:

tools
28/04/2006, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Αφού λέμε έχουνε υπογράψει . Τι θες ? να σου στείλω το συμβόλαιο με τις υπογραφές ???

:a38: :a46:


να σου πω,σε πμ δε με χαλαγε...

καλα ντε,
κοψε τη σφαλιαρα:rotflmao: :rotflmao:

εκτος αν μιλας για την υποτιθεμενη επομενη περιοδια σε ολα τα κουφα μερη,δεν εχει αναφερθει ποτε τιποτα για ελλαδα...
γιατι αν εγω γ@μησω την εξεταστικη μου κ την τσεπη μου για να παω ρωμη κ ερθουν το 07 εδω,
ε,ειναι λιγο bummer:evil:


τεσπα, αν δεν ΑΓΟΡΑΣΩ το χαρτακι δεν το πιστευω παντως...

Sabre
28/04/2006, 19:15
μια που είπατε για Τool. Για ψάχτε λίγο το καινούργιο τους.:winka:

@#$μαει και δέρνει

:beer: :beer: :wave2:

Anritsu
28/04/2006, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
μια που είπατε για Τool. Για ψάχτε λίγο το καινούργιο τους.:winka:

@#$μαει και δέρνει

:beer: :beer: :wave2:

To exomen edw kai 10,000 meres . Kai den nomizw pws einai kalitero apo to proigoumeno . :a09:

gdevelek
28/04/2006, 23:05
Και οι Trisomie 21 που παίζουν με τους Clan είναι πολύ καλοί...

tools
28/04/2006, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
To exomen edw kai 10,000 meres . Kai den nomizw pws einai kalitero apo to proigoumeno . :a09:

+1

κ επισης δεν νομιζω οτι ειναι καλυτερο ουτε απο το παραπροηγουμενο(που ακομα μερικες φορες νομιζω οτι ειναι καλυτερο απο το επομενο του-που προφανως ειναι το προηγουμενο απο το εν λογω)
:hypnotize :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

παντως ας μη βιαζομαστε,σε κανα δυο χρονακια που θαχει σιτεψει στ'αυτια τα ξαναλεμε... :winka:
:beer:

Anritsu
29/04/2006, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Και οι Trisomie 21 που παίζουν με τους Clan είναι πολύ καλοί...

Swstos .Ostwso kai pali to Elfe v 5 se sxesh me to perisino ftwxo dixnei . Leme twra ....:wave2:

Μήτσος1
29/04/2006, 01:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
5 Μαιού Στο κλαμπ Underworld (Πρώην NEXT) στην Θεμιστοκλέους μετα τα ιντερσπορ αμεσως αριστερά στον πεζόδρομο. Αν ενδιαφέρεσαι κουνήσου γιατι μονο 500 ατομα θα μπούνε ( και πάρα πολλοί ειναι για εκεί μέσα ).
:wave2: :rotflmao:

Μάλιστα. Και εισιτήρια από που τσιμπάμε παίδες? Έχει εκδοτήρια το club απ'έξω???

Anritsu
29/04/2006, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Μάλιστα. Και εισιτήρια από που τσιμπάμε παίδες? Έχει εκδοτήρια το club απ'έξω???

Στο κλαμπ απ' έξω μόνο στην περίπτωση που δεν ξεπουλήσει η προπώληση . Προπώληση υποθέτω στο Τικετ Χαους Πανεπιστημίου 40 κατι στην στοά .

:wave2: :wave2:

Μήτσος1
29/04/2006, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Στο κλαμπ απ' έξω μόνο στην περίπτωση που δεν ξεπουλήσει η προπώληση . Προπώληση υποθέτω στο Τικετ Χαους Πανεπιστημίου 40 κατι στην στοά .

:wave2: :wave2:

Ποιά στοά ???

Anritsu
29/04/2006, 02:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Ποιά στοά ??? [/QUOTΕ

Πανεπιστημίου οπως κατεβαινεις με τη μηχανη σου για ομόνοια μολις περασεις δεξιά σου το πανεπιστημίο και την Ιπποκρατους , πιανεις τέρμα δεξιά και εχεις το νου σου .Στην δευτερη στοά που θα μετρήσεις , σταματας , παρκαρεις , μπανεις στο διάδρομο της στος και στο τελός ειναι το το Τικετ Χαουζ . Έχουμε και λινκ

Τικετ Χαουζ (http://www.tickethouse.gr/)

:wave2: :wave2:

iLia
30/04/2006, 14:29
Τελευταια συναυλια που πηγα ηταν στο χωριο μου ( μη γελατε ρεεεεεε). Διοργανωνουν River Party καθε Αυγουστο και περσι ειχαν ( εκτος απο δικα μας γκρουπακια) τον Λακη. Φοβερος....εξαιρετικος!!!

Αν ειχα τα λεφτα ΚΑΙ τα ρεπο Buena Vista θα πηγαινα. Καθως και στο Μεγαρο στις 9 ( αν θυμαμαι την ημερομηνια...που την θυμαμαι γιατι εχω γενεθλια τοτε και το σκεφτηκα καποια στιγμη) οπου ειναι ο τυπος απο ΠΥΞ ΛΑΞ ( ονοματα δεν θυμαμαι) μαζι με πολλους αλλους ΚΑΙ με την ορχηστρα του Μεγαρου ( κατι τετοιο τεσπα)

Anritsu
30/04/2006, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Τελευταια συναυλια που πηγα ηταν στο χωριο μου ( μη γελατε ρεεεεεε). Διοργανωνουν River Party καθε Αυγουστο και περσι ειχαν ( εκτος απο δικα μας γκρουπακια) τον Λακη. Φοβερος....εξαιρετικος!!!

Αν ειχα τα λεφτα ΚΑΙ τα ρεπο Buena Vista θα πηγαινα. Καθως και στο Μεγαρο στις 9 ( αν θυμαμαι την ημερομηνια...που την θυμαμαι γιατι εχω γενεθλια τοτε και το σκεφτηκα καποια στιγμη) οπου ειναι ο τυπος απο ΠΥΞ ΛΑΞ ( ονοματα δεν θυμαμαι) μαζι με πολλους αλλους ΚΑΙ με την ορχηστρα του Μεγαρου ( κατι τετοιο τεσπα)


Εχω δει Λάκη σε παραλιακο καφε στην Κέρκυρα . Δεν του φενεται στην TV αλλα απο κοντά ειναι απιστευτα γομάρι ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PeterMurphy
30/04/2006, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Και οι Trisomie 21 που παίζουν με τους Clan είναι πολύ καλοί...

Tora poy to les...oi TRISOMIE 21 tha prepe na kleisoyn tin synaylia...80s rulez..:smokin:

wild_cat/anima
30/04/2006, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia

οπου ειναι ο τυπος απο ΠΥΞ ΛΑΞ ( ονοματα δεν θυμαμαι)


pliatsikas

Anritsu
01/05/2006, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
pliatsikas

και γιατι όχι ο αλλος ο καραφλός ο Στόκος ή Στοκας ? Που το ξέρεις εσύ ? Μήπως ήσουν εκεί
:p :p :wave2: :wave2:

iLia
01/05/2006, 01:07
Καλα ε..δεν το πιστευω. Στο Site του Μεγαρου δεν την αναφερει πουθενα την συναυλια :sick:

iLia
01/05/2006, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
και γιατι όχι ο αλλος ο καραφλός ο Στόκος ή Στοκας ? Που το ξέρεις εσύ ? Μήπως ήσουν εκεί
:p :p :wave2: :wave2:

Αν ο Πλιατσικας ειναι ο ψηλος με τα μακρυα μαλλια..αυτον εννοουσα. Απλα, επειδη παντα εβρισκα τους ΠΥΞ ΛΑΞ μαλλον depressive δεν ειχα ασχοληθει ιδιαιτερα.

wild_cat/anima
01/05/2006, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
και γιατι όχι ο αλλος ο καραφλός ο Στόκος ή Στοκας ? Που το ξέρεις εσύ ? Μήπως ήσουν εκεί
:p :p :wave2: :wave2:


http://news.pathfinder.gr/culture/news/308495.html

:wave2:

Anritsu
01/05/2006, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
http://news.pathfinder.gr/culture/news/308495.html

:wave2:

Πλιατσικάς ναι . Οι ροκ συμφωνίες μας μαρανάνε
:a022: :a46:

iLia
01/05/2006, 13:57
Εγω θα πηγαινα :bigcry:

Anritsu
01/05/2006, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Εγω θα πηγαινα :bigcry:

:a38: