PDA

View Full Version : ΚΟΡΝΑ ΤΑ ΤΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΗΧΙΤΙΚΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ



Eos
28/04/2006, 20:50
ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΙΟΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΑΝΕΚΔΟΤΟ

ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ 2006 ΕΙΧΕ 6000 ΝΕΕΣ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΕΙΣ ΑΜΑΞΙΩΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΕΜΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΔΕΙΟ ΔΡΟΜΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΑΡΙΕΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΗΝΕΒΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ

ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ (ΕΣΤΕΛΝΑ SMS ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ) ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (ΤΟΝΙΖΩ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΔΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ "ΚΟΥΤΙ" ΟΠΟΣ ΣΩΣΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑΖΕΤΕ) ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΠΡΑΣΣΙΝΟ ΦΟΣ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ Η ΕΣΤΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΡΝΑ


ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΥ ΟΙ MODERATORS ΤΟΥ FORUM ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ

:a33: :a33: :a36: :a36: :a024: :a024: :a52: :a52: :a49: :a49:

anf125
28/04/2006, 21:35
- Τι είναι το γρηγορότερο πράγμα στην Ελλάδα;

- Η κόρνα μετά το πράσινο :D :lol: :smilea:

bonepeeler
28/04/2006, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eos
(ΕΣΤΕΛΝΑ SMS ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ)


:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Για μηχανή μιλάμε;

adam_tsouk
28/04/2006, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Για μηχανή μιλάμε;





ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠΠΠΠΠΠ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bonepeeler
28/04/2006, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠΠΠΠΠΠ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σε πείραξε η βροχή εσένα;:evil: :lol: :lol: :lol:

Βαγγελας
28/04/2006, 22:38
που ειναι το παραξενο ;;;;;;;;;;;;


κορναρισμα στην Ελλαδα ;;;;;;; εδω να δειτε πως κορναρουν αν ξεχαστεις στο Πρασινο 1 δεκατο του δευτερολεπτου ..........


ΑΡΕ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
28/04/2006, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Σε πείραξε η βροχή εσένα;:evil: :lol: :lol: :lol:

ισα ισα..... μ'αρεσει να κορναρω... :D


φτανω πιο γρηγορα στο επομενο φαναρι οπου εχω την δυνατοτητα (και την ικανοποιηση) να...ΞΑΝΑκορναρω...:D

Daemon
28/04/2006, 22:48
Συνηθως σταματαω πριν τη διαβαση/φαναρι για να μπορω να το δω γιατι οπως με ενοχλει εμενα οταν σταματαει καποιος μετα το φαναρι (δυστυχως συνηθος ειναι μοτο) και περιμενει να του κορναρεις για να φυγει ετσι μπορει να ενοχλει και τον πισω μου. Η μαλακια ειναι οταν μερικοι μολις κορναρει καποιος ξεκινανε χωρις να ξερουν αν ειναι πρασινο η πατησε ο αλλος την κορνα κατα λαθως :sick:
Αλλα οταν μου κορναρουν αμεσως με το που αναβει πρασινο και δεν εχω προλαβει καν να βαλω ταχυτητα και να ξεκινησω.. :a24: :a24:

adam_tsouk
28/04/2006, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Αλλα οταν μου κορναρουν αμεσως με το που αναβει πρασινο και δεν εχω προλαβει καν να βαλω ταχυτητα και να ξεκινησω.. :a24: :a24:


το χειροτερο Αντρεα ειναι να σου κορναρουν ΜΟΛΙΣ εχει αναψει το πρασινο και λιγο αργοτερα απο τη στιγμη που εχεις ξεκινησει!

Οδηγαω πολλες ωρες τη μερα το καρο και συμβαινει συνεχεια!!! Απιστευτο!

McGyver
28/04/2006, 23:03
Πραγματικό γεγονός:

Ένας Γερμανός, στέλεχος εταιρείας, έρχεται στην Ελλάδα για επαγγελματικούς λόγους...

Από το αεροδρόμιο παίρνει ένα ταξί για το ξενοδοχείο όπου θα μείνει...

Στο δρόμο για το ξενοδοχείο, εκφράζει την εξής απορία στον οδηγό του ταξί:

"Γιατί στην Ελλάδα τα πράσινα φανάρια... κορνάρουν;;;"

Τα συμπεράσματα δικά σας...

zoropatra
28/04/2006, 23:03
εγω πολλες φορες οταν μου κορναρουν με το που αναβει το πρασινο..........αφηνω τον συμπλεκτη με πατημενο φρενο κκκκκκκκκαααααααιιιιιιιιι ΣΒΗΝΕΙ!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:blush: συγνωμη μου εσβησε!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ετσι θελουν τα πανια!!!!!

Daemon
28/04/2006, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
το χειροτερο Αντρεα ειναι να σου κορναρουν ΜΟΛΙΣ εχει αναψει το πρασινο και λιγο αργοτερα απο τη στιγμη που εχεις ξεκινησει!

Οδηγαω πολλες ωρες τη μερα το καρο και συμβαινει συνεχεια!!! Απιστευτο!

Μου εχει τυχει και αυτο.. εκει σταματαω και τους ρωταω το εγινε.. μπας και μου ξεφυγε κατι :wacko: Ησυχαζουν ομως οταν χανουν το πρασινο :D :D

adam_tsouk
28/04/2006, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Ησυχαζουν ομως οταν χανουν το πρασινο :D :D

:rotflmao: :rotflmao:

το καλυτερο αλλα δε μπορω να το κανω ρε φιλε!

πρεπει αν ειμαι πολυ στη τσιτα και το παλευω να μην ειμαι ειδικα στη δουλεια....:lol:

sonic22
28/04/2006, 23:49
nomizw Lazopoulos....

-afou einai prwtos sto fanari kai kornarei ton euato tou pou anapse prasino... deuteri fisi milame...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

saki_tsan
29/04/2006, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
nomizw Lazopoulos....

-afou einai prwtos sto fanari kai kornarei ton euato tou pou anapse prasino... deuteri fisi milame...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :rotflmao: :lol: Κορυφαιο!

zephyr1
29/04/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eos
ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΙΟΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΑΝΕΚΔΟΤΟ

ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΥ 2006 ΕΙΧΕ 6000 ΝΕΕΣ ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΕΙΣ ΑΜΑΞΙΩΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝΕΜΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΔΕΙΟ ΔΡΟΜΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΒΑΡΙΕΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΗΝΕΒΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ

ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ (ΕΣΤΕΛΝΑ SMS ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ) ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ (ΤΟΝΙΖΩ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΔΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ "ΚΟΥΤΙ" ΟΠΟΣ ΣΩΣΤΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑΖΕΤΕ) ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΠΡΑΣΣΙΝΟ ΦΟΣ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΜΠΙΙΙΙΙΙΠ

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ Η ΕΣΤΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΚΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΡΝΑ


ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΥ ΟΙ MODERATORS ΤΟΥ FORUM ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΝΟΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ

:a33: :a33: :a36: :a36: :a024: :a024: :a52: :a52: :a49: :a49:



Καλημερα γιατι ξεκινησες να γραφεις με ελληνικα και μετα το γυρισες σε greeknglish?:wave2:

koutroulis
29/04/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
- Τι είναι το γρηγορότερο πράγμα στην Ελλάδα;

- Η κόρνα μετά το πράσινο :D :lol: :smilea:


ο ορισμός του νανοδευτερολεπτου


ειδικα αν πισω σου είναι ταρίφας ή λουλας ή κιτρινομουρης


:lol: :lol:

Λεωνίδας
29/04/2006, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutroulis
ο ορισμός του νανοδευτερολεπτου


ειδικα αν πισω σου είναι ταρίφας ή λουλας ή κιτρινομουρης


:lol: :lol: Μην το χαλάς με ρατσισμούς, οι μαλάκες δεν έχουν συγκεκριμένο χρώμα ή επάγγελμα :rolleyes:

koutroulis
29/04/2006, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Μην το χαλάς με ρατσισμούς, οι μαλάκες δεν έχουν συγκεκριμένο χρώμα ή επάγγελμα :rolleyes:


αν το χαλασα συγνώμη


το σχόλιο δεν ειναι ρατσιστικο αλλα διαπίστωση από την καθημερινή κίνηση


οι χαρακτηρισμοί ήταν χιουμοριστικοί αλλα η διαπίστωση αληθινή

:wave2:

FestoNero
29/04/2006, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
το χειροτερο Αντρεα ειναι να σου κορναρουν ΜΟΛΙΣ εχει αναψει το πρασινο
Τι λε ρε!
Πλεον κορναρουν ΠΡΙΝ αναψει το πρασινο, για να προσεξεις!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
29/04/2006, 15:20
san ta koudounia sto theatro...

sto trito jekiname... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

d2996562
30/04/2006, 00:37
Το κορυφαίο είναι, οταν στον ίδιο δρόμο υπάρχουν 2 φανάρια συνήθως ενα για αυτούς που στρίβουν και ενα για τους άλλους, που ανάβουν ετεροχρονισμένα, να κορνάρεις για τους άλλους!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

xtrm600
30/04/2006, 15:56
ΜΙΑ είναι η λύση στο πρόβλημα:
Τέταρτη λάμπα στα φανάρια, αντιστοιχη της πορτοκαλιάς, που να προειδοποιεί για το επερχόμενο πράσινο
(οκ να έχει και ηχητική προειδοποίηση)

:eek: :dizzy: :D

koutroulis
30/04/2006, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Τι λε ρε!
Πλεον κορναρουν ΠΡΙΝ αναψει το πρασινο, για να προσεξεις!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


και όμως εχεις δικιο!

anf125
30/04/2006, 16:22
Πάντως πέρα από την πλάκα, καλό είναι μόλις ανάβει το πράσινο να ξεκινάς αργά και προσεκτικά, γιατί ειδικά σε μεγάλες διασταυρώσεις πολλοί "βιαστικοί" περνάνε από την άλλη με κόκκινο και με 1000... Όπως και άλλοι που ξεκινούν λίγο πριν ανάψει το πράσινο (ενώ έχουν οι άλλοι ακόμα πορτοκαλί!)... Έχουν συμβεί πολλές θανατηφόρες πλαγιομετωπικές έτσι...

zireous
12/05/2006, 20:55
Σωστός ο anf125...

Όσο κι αν με ενοχλεί η κόρνα στο φανάρι θα με ενοχλήσει περισσότερο όταν σε χαλαρή κίνηση (ή πιο συχνά στην επαρχεία) το κουτί ανέμελα θα με πλησιάσει επειδή κοιμάται όρθιος ο οδηγός του ενώ τον προσπερνάω. Κορνάρω αβέρτα λοιπόν, κι όποιος κουτάκιας ενοχλείται ας διαβάσει κάνα βιβλίο του Ιαβέρη για τη κίνηση.

Η μόνη λύση, διακριτική κόρνα πρίν τη προσπέραση, αναμονή 1-2 δεύτερα, τσεκάρισμα άν ξύπνησε το κουτί, και προσπέραση.

Θυμίζω ότι ακόμα και στο λεμέ τον ghostrider τη βγαίνουν τα κουτιά που τα συναντά για κάτι milisecond ή λιγότερο (άσε που οδηγά στη Σουηδία, που η λακούβα είναι σε κάδρα μόνο).

latris mixanis
12/05/2006, 21:24
Δεν ξέρω αν ισχύει εδώ, αλλά η άσκοπή χρήση κόρνας θα έπρεπε να θεωρείτε παράβαση.
Κορνάρεις χωρίς λόγο κύριος/κυρία,πάρε ένα προστιματάκι!Θα δούμε αν το ξανακάνεις.

anf125
12/05/2006, 22:38
Τυπικά νομίζω ο ΚΟΚ επιτρέπει τη χρήση κόρνας μόνο για αποφυγή ατυχήματος και έκτακτες περιστάσεις (αν μεταφέρεις τραυματία π.χ.). Σαφώς πρέπει να γίνεται διακριτική χρήση, αλλά να μην τα ποινικοποιήσουμε και όλα. Ειδικά αν οδηγείς μηχανή σε στενά με κακή ορατότητα πολλές φορές δεν έχεις άλλη επιλογή.

Eos
13/05/2006, 01:56
ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΗΧΑΝΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΘΩΟΙ

ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ

ΟΤΑΝ ΠΧ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΡΙΤΗ ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ

ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΟΥΡΗΣ ΣΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ

ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΙΠΛΟΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ Ε ΕΚΕΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ

ΑΝΕΒΕΝΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΓΥΝΑΙΚΑΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΟΔΗΓΟΣ ΟΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ
ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΤΗΝ ΦΩΤΙΖΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΨΕΙ ΦΕΤΕΣ ΣΤΕΓΝΑ

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΗΤΕ ΟΤΙ ΕΦΤΕΓΕ ΕΠΙΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ

ΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ
ΦΤΥΝΕΙ ΧΑΛΙΚΙΑ :evil: :a022: :a55: :a33: :a33: :a36: :a39: :a43:

ΕΥΤΗΧΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ