PDA

View Full Version : Προκηρυξη ΟΤΕ



iLia
30/04/2006, 13:54
Σε περιπτωση που καποιοι ψαχνουν δουλεια και κυνηγουν προκηρυξεις.

http://www.ote.gr/inside.asp?id=713


Αν και ξερω ποσο δυσκολο ειναι δεν χανει κανεις τιποτα να κανει μια αιτηση.

iLia
30/04/2006, 14:52
Σε περιπτωση που καποιοι ενδιαφερθουν...οπου στην προκυρηξη λεει πτυχιο αγγλικων MCCE του Michigan εννοουν το ECCE του Michigan. Απλα το εγραψαν λαθος ( τρομαρα τους)

Anritsu
30/04/2006, 15:49
Ξυπνησέ και ο Οτες και ζηταει προυπηρεσια σε ανάλογους τομείς .
Θα ξαναστείλω ακριβώς την ίδια αιτηση που εστειλα και στον διαγωνισμό Ιανουαρίου . Τωρα 2 θέσεις στον νομό μου .... ουτε ο κόπος μου .
:confused:

iLia
01/05/2006, 00:16
Εγω ειπα να κανω αιτηση για Κερκυρα για πλακα..το μονο που εχω βεβαια ειναι η αριστη γνωση της αγγλικης. Τα αλλα.....παλια :(

Ασχετο αλλα η αδερφη μου για πλακα εκανε την αιτηση πριν 6 χρονια και τελικα την πηραν..ποτε δεν ξερεις.

Anritsu
01/05/2006, 00:33
ΛΟΛ ρε .. καλα θα μου φας το ψωμί ? Εχω εντοπιότητα . Κατσε καλα . Τον γεναρη 12ος στους 18 βγήκα .Εχω ακόμα ένσημα να κολλήσω..


:wave2: :wave2:

iLia
01/05/2006, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
ΛΟΛ ρε .. καλα θα μου φας το ψωμί ? Εχω εντοπιότητα . Κατσε καλα . Τον γεναρη 12ος στους 18 βγήκα .Εχω ακόμα ένσημα να κολλήσω..


:wave2: :wave2:

Δεν προκειται ρε να κανω αιτηση. Απλα τα ειχα παρει πριν καμμια βδομαδα και ειχα αποφασισει να αλλαξω δουλεια. Αλλα ΟΤΕ..χλωμο.

Αυτο που λες για 12ος....η αδερφη μου ειχε κανει αιτηση για θεση ΑΕΙ ( αν και ηταν απο ΤΕΙ). Της ειχαν πει τοτε 'κανε μωρε την αιτηση, τι χανεις'. Ηταν 3η ( το μαθαμε μετα). Ενα χρονο μετα την παιρνουν τηλ. και της λενε 'προσλαμβανεσαι'. Η κοπελλια που ειχε την θεση ειχε παραιτηθει και ο 2ος δεν αποδεχθηκε τον διορισμο. Η αδερφη μου να φανταστεις ειχε ξεχασει κιολας οτι ειχε κανει αιτηση.

Παντως..ο ΟΤΕ δεν ειναι οπως παλια. Πολυ πικρα μιλαμε..το ζω μεσω της μικρης καθημερινα. Τωρα συζητανε να το πουλησουν το εμπορικο...μην απολυσουν κοσμο κιολας φοβαμαι.

Anritsu
01/05/2006, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia

Παντως..ο ΟΤΕ δεν ειναι οπως παλια. Πολυ πικρα μιλαμε..το ζω μεσω της μικρης καθημερινα. Τωρα συζητανε να το πουλησουν το εμπορικο...μην απολυσουν κοσμο κιολας φοβαμαι.

Αστα να παν . Καμία σχεση με τα παλιά . Αοριστου και δοκιμαστική στην αρχη .Μάυριλα σκετη . Απο ιδιωτικό τομέα σιγουρα καλύτερα παντως , προς το παρών τουλάχιστον ...

iLia
01/05/2006, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Αστα να παν . Καμία σχεση με τα παλιά . Αοριστου και δοκιμαστική στην αρχη .Μάυριλα σκετη . Απο ιδιωτικό τομέα σιγουρα καλύτερα παντως , προς το παρών τουλάχιστον ...

Εξαρταται ...σε ποιο τμημα δουλευεις. Οσοι εναι στο εμπορικο την κατσανε κανονικα.