PDA

View Full Version : Ιπποκράτειος Πολιτεία - Αυλώνας



Χωμάτινος
30/04/2006, 16:59
Αύριο το πρωί ( βρέξει-χιονίσει ), θα ακολουθήσω την διαδρομή Ιπποκράτειος Πολιτεία - Αυλώνας.

Εγώ θα πάω όπως και να 'χει. Αν ωστόσο κάποιος θέλει να μΕ κάνει παρέα, θα είμαι στην Renault στις 9:30.

Μετά από μία σύντομη στάση σε κάποια παρακείμενη λιμνούλα θα ροβολίσω δυτικά γιά Αυλώνα. Ο χωματόδρομος είναι 14 χλμ. περίπου και δεν έχω ιδέα σε τι κατάσταση είναι.

gixxerpap
30/04/2006, 17:12
δεν υπόσχομαι τίποτα, αλλά δεν το αποκλείω κιόλας....

δεν είν' κακή ιδέα!!!!!:)

Χωμάτινος
01/05/2006, 18:51
Ααααχ! ωραία ήταν, ξεχαρμάνιασα.

Η διαδρομή ήταν από Αγ. Μερκούριο - Αυλώνα και υπ' όψιν, είναι μέτριας βατότητος.

Σε απόσταση 1 χλμ. από την αρχή του χωματόδρομου, είναι ένα εκκλησάκι σε ρέμα πνιγμένο στα πλατάνια. Ειδυλλιακό μέρος.

costas81
05/05/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος
Ααααχ! ωραία ήταν, ξεχαρμάνιασα.

Η διαδρομή ήταν από Αγ. Μερκούριο - Αυλώνα και υπ' όψιν, είναι μέτριας βατότητος.

Σε απόσταση 1 χλμ. από την αρχή του χωματόδρομου, είναι ένα εκκλησάκι σε ρέμα πνιγμένο στα πλατάνια. Ειδυλλιακό μέρος.


Καμια φωτο δεν εχεις απο το μερος?
Πως ηταν ο δρομος?
:wave2:

Χωμάτινος
05/05/2006, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Καμια φωτο δεν εχεις απο το μερος?


Είμαι της παλαιάς σχολής, αναλογική μηχανή με φιλμ :a024:



Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Πως ηταν ο δρομος?
:wave2:

Άπ 'ολα έχει, μπόλικη φυτεμένη πέτρα (ωχ! τα παΐδια μου), νεροφαγώματα, λασπολακούβες, πλούσια τα ελέη. :beer:

adam_tsouk
05/05/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από χωμάτινος Είμαι της παλαιάς σχολής, αναλογική μηχανή με φιλμ :a024:

να με περνεις παρεα σου!!


Άπ 'ολα έχει, μπόλικη φυτεμένη πέτρα (ωχ! τα παΐδια μου), νεροφαγώματα, λασπολακούβες, πλούσια τα ελέη. :beer:
να με περνεις παρεα σου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!