PDA

View Full Version : Πρωινη σαββουριτσα!!!



nickmonstro
02/05/2006, 10:38
Καλημερα φιλαρακια μου!ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ(για τριτη φορα παρακαλω!!!!!)Σημερα το πρωι ξεκινω για την δουλιτσα οπως και οι περισσοτεροι απο μας!Βγαινω στον Κηφισσο με κατευθηνση προς Καλλιθεα και στην εξοδο για Ειρηνης και Φιλιας υπαρχουν κατι πολυ ωραια φρεσκα λαδακια στην ασφαλτο (Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η αδερφια αν περασετε απο εκει σημερα.)με αποτελεσμα χασιμο του μπροστινου,μπλοκαρισμα τροχου στα λαδια πανω και εμενα φαρδυ-πλατυ ξαπλα κατω!!!!!Οι καλοι μας φιλοι αυτοκινηταδες περνουσαν και με κοιτουσαν λες και ημουν ο Ε.Τ. ο εξωγηινος και να βοηθησουν ουτε λογος ετσι?Και εδω ερχεται ο παραγοντας Μοτοσυκλετιστης.....Χιλια ευχαριστω στο παιδι με το ΚΤΜ που ετρεξε να δει τι εχω!!!!!!Συνεχιζω να επιμενω οτι οσοι καβαλαμε δυτροχα ειμαστε και γ@μ@ τις ρατσες ανθρωπων!!!!!ΚΑΙ το καλυτερο το αφησα για το τελος.Περνω τον υπευθυνο μου να τον ενημερωσω για οτι μου συνεβει και η αντιδραση του ηταν η εξης......''και εγω τωρα τι θα κανω?ποιος θα παει για τις δουλειες?''ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ''ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ'' ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΕ!!!!σορρυ αν σας ζαλισα αλλα ειμαι μονος μου και καπου επρεπε να τα πω και ποιους σκεφτηκα?......Εσας τουσ ομοιδεατες μου.......την ρατσα μου!!!!!!!!!!

nickmonstro
02/05/2006, 10:42
παρακατω postarω φωτο απο σημερα το πρωι!Η παγιδα!!!!


46605

nickmonstro
02/05/2006, 10:44
Ο δρομος!Φαινονται τα λαδακια!!!


46608

nickmonstro
02/05/2006, 10:46
και η ζημια στη μηχανη!μειον μια βαση μαρσπιε!


46609

nickmonstro
02/05/2006, 10:48
και απο μακρυτερα


46610

nickmonstro
02/05/2006, 10:49
το πηρα στα χερια κανονικα ετσι????


46611

byron
02/05/2006, 10:51
Όλα καλά, αφού δεν χτύπησες φίλε. Το μαρσπιέ το φτιάχνεις.
Η στροφή αν κατάλαβα καλά είναι η δεξιά για τον σταθμό του τρένου, όπως έρχεσαι από το στάδιο Καραισκάκη;

DimChios
02/05/2006, 10:51
Πώ ρε φιλαράκι!
Πάλι καλά που δεν χτύπησες!
Όσο για το με ποιόν να το μοιραστείς, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΕΔΩ!
Τουλάχιστον εγώ σε λίγο φεύγω από το σπίτι και θα περάσω από εκεί!
Προσωπικα τουλάχιστον σε ευχαριστώ ΠΟΛΥ!!!

:wave2: :wave2:

Λεωνίδας
02/05/2006, 10:54
Άντε ... μακάρι να είναι και το τελευταίο.
Αφού δε χτύπησες... πάλι καλά!
:wave2:
Πάμε κανένα Μαϊστράλι σε πρώτη ευκαιρία να το ξεχάσεις :lol:

nickmonstro
02/05/2006, 10:57
Υ.Γ. Επειδη πηρα την αντιπροσωπια για να βρω μαρσπιε και μου ειπε οτι ερχονται κατοπιν παραγγελιας σε 10-12 μερες,οποιοςδηποτε φιλος γνωριζει πως θα βρουμε γρηγοροτερα ανταλακτικο ας βοηθησει.Θελω πολυ να προλαβω να ερθω στην εκδρομη μας την κυριακη!!!αρκει βεβαια να ξετουμπανιασει και το χερι μου που εχει παθει θλαση!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΟΙ ΠΑΝΤΑ!:wave2: :wave2: :wave2:

nickmonstro
02/05/2006, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Όλα καλά, αφού δεν χτύπησες φίλε. Το μαρσπιέ το φτιάχνεις.
Η στροφή αν κατάλαβα καλά είναι η δεξιά για τον σταθμό του τρένου, όπως έρχεσαι από το στάδιο Καραισκάκη; Πολυ σωστα!

nickmonstro
02/05/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Άντε ... μακάρι να είναι και το τελευταίο.
Αφού δε χτύπησες... πάλι καλά!
:wave2:
Πάμε κανένα Μαϊστράλι σε πρώτη ευκαιρία να το ξεχάσεις :lol: Με την πρωτη ευκαιρια μεσα φιλαρακο

makis206
02/05/2006, 11:02
Δεν το ξέρω το σημείο αλλά πολύ φοβάμαι οτι εκεί μπορούν να συμβούν τα χειρότερα...

Πάλι καλά που δεν χτύπησες κι εύχομαι να είναι το τελευταίο !



:beer: :beer:

DimChios
02/05/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν το ξέρω το σημείο αλλά πολύ φοβάμαι οτι εκεί μπορούν να συμβούν τα χειρότερα...

Πάλι καλά που δεν χτύπησες κι εύχομαι να είναι το τελευταίο !



:beer: :beer:


Άστα Μάκη!
Σχετικά "Τυφλό" και εννίοτε μπαίνουμε με κάμποσα και μεγάλη κλίση! :mad: :sick:

airamhag
02/05/2006, 11:05
Παντα ορθιος !

Πριν το μαιστραλι , παρε τον υπευθυνο σου για μια βολτα με την μηχανη ..

Ισως να μην ξερει ο ανθρωπος τι χανει...:)

byron
02/05/2006, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Θελω πολυ να προλαβω να ερθω στην εκδρομη μας την κυριακη!!!αρκει βεβαια να ξετουμπανιασει και το χερι μου που εχει παθει θλαση!:wave2: :wave2: :wave2:

Το χεράκι θα περάσει με την εκδρομή. Για το μαρσπιέ, δεν το πέρνεις στο χέρι να στο κολλήσουνε. Δεν φαίνεται να έχει διαλυθεί. Με μια δυό πόντες θα είναι οκ για την εκδρομή:rotflmao: :rotflmao:
(για να μην την χάσεις το λέω)
:wave2: :wave2:

Kizoku
02/05/2006, 11:16
Εννοείται ότι μόνο εδώ θα βρείς συμπαράσταση μιας και μόνο ένας μοτοσυκετιστής καταλαβαίνει πλήρως το τι ασθάνεσαι μιας και όλοι κάποια στιγμή την έχουμε πάθει.

Ευτυχώς είσαι καλά!!!

Μου φαίνεται πάντως ότι εφόσων πήγαινες προς τη δουλειά σου αυτό θεωρείται εργατικό ατύχημα. Θα το κοιτάξω σε ένα σχετικό βιβλίο-μάθημα (να που ήταν και χρήσιμο τελικά) που έχω από τη σχολή μου και θα σου πω.

Τελευταία τούμπα σου εύχομαι να είναι!!!!

DimChios
02/05/2006, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
Εννοείται ότι μόνο εδώ θα βρείς συμπαράσταση μιας και μόνο ένας μοτοσυκετιστής καταλαβαίνει πλήρως το τι ασθάνεσαι μιας και όλοι κάποια στιγμή την έχουμε πάθει.

Ευτυχώς είσαι καλά!!!

Μου φαίνεται πάντως ότι εφόσων πήγαινες προς τη δουλειά σου αυτό θεωρείται εργατικό ατύχημα. Θα το κοιτάξω σε ένα σχετικό βιβλίο-μάθημα (να που ήταν και χρήσιμο τελικά) που έχω από τη σχολή μου και θα σου πω.

Τελευταία τούμπα σου εύχομαι να είναι!!!!


+1000!!!

EINAI EΡΓΑΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!

Ψάξτο φίλε! Θα βρείς το δίκιο σου 4 sure!

:wave2:

PeterMurphy
02/05/2006, 11:28
Perastika re agori..to monsteri tha ginei kala min anisixeis..esy pali kala poy den eixes tipota pio sobaro...Oso gia to boss...F@CK HIM...:smokin:

tati
02/05/2006, 11:44
Ευτυχώς που ήταν μόνο αυτό!!!! Και βέβαια καλά έκανες που το μοιράστηκες μαζί μας....Μπράβο στο παιδί με το KTM και ντροπή ρε γμτ σ΄ όλους τους άλλους που δεν έχουν-δείχνουν την ελάχιστη ένδειξη ανθρωπιάς !!!!

Να΄σαι πάντα καλά!!!

nickmonstro
02/05/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
+1000!!!

EINAI EΡΓΑΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ! ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!

Ψάξτο φίλε! Θα βρείς το δίκιο σου 4 sure!

:wave2: Παιδια το ξερω οτι ειναι εργατικο ατυχημα αλλα τι κερδιζω με αυτο?Γιατι δεν γνωριζω!

nickmonstro
02/05/2006, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Το χεράκι θα περάσει με την εκδρομή. Για το μαρσπιέ, δεν το πέρνεις στο χέρι να στο κολλήσουνε. Δεν φαίνεται να έχει διαλυθεί. Με μια δυό πόντες θα είναι οκ για την εκδρομή:rotflmao: :rotflmao:
(για να μην την χάσεις το λέω)
:wave2: :wave2: Το αλουμινιο εχω την εντυπωση δεν κολλαει.Μωρε ας ξετουμπανιασει το κουλο μου και ερχομαι και με το πατινι που εχει το ανιψακι μου!!!!Δυο ροδες εχει και αυτο!(το πατινι οχι το ανιψακι!!!!!) :lol: :lol: :lol:

costas81
02/05/2006, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Παιδια το ξερω οτι ειναι εργατικο ατυχημα αλλα τι κερδιζω με αυτο?Γιατι δεν γνωριζω!


Κερδιζεις αναρρωτικη αδεια την οποια στην πληρωνει την μιση το αφεντικο σου και την αλλη μιση το ταμειο στο οποιο ανηκεις πχ ΙΚΑ


Οσο για την εκδρομη μην μασας θα παρατησω την γκομενα που ελεγα να παρω μαζι και παμε παρεα αν θες!Αλλα αυτο ειναι το τελευταιο που πρεπει να σε ανησυχει!Κοιτα να περασει το χερι σου κ ολα τα αλλα γινονται!Επισης μπορεις να κανεις μυνηση μιας κ εχεις κ φωτο και στο δημο για την κακη κατασραση του οδοστροματος και να αποζημιωθεις για τις υλικες ζημιες!Τι σκατα πληρωνουμε τελη κυκλοφοριας?

byron
02/05/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Το αλουμινιο εχω την εντυπωση δεν κολλαει. :lol: :lol: :lol:


Το αλουμίνιο κολλάει για πλάκα. Με argon βέβαια. Αφού κυκλοφορείς Πειραιά, ρώτα σε κανένα μηχανουργείο κοντά στην Ρετσίνα.

SUPERMARIO
02/05/2006, 13:35
περαστικα φιλε μου και ελπιζω να τα καταφερεις να ερθεις στην εκδρομη.

το αφεντικο σου πρεπει να ειναι μεγαλος @αλακας.
πες μου που δουλευεις να του το πω εγω:lol: :lol:

:beer: :beer:

sniper
02/05/2006, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Το αλουμίνιο κολλάει για πλάκα. Με argon βέβαια. Αφού κυκλοφορείς Πειραιά, ρώτα σε κανένα μηχανουργείο κοντά στην Ρετσίνα.


Σωστός....

αλλά στην φωτό φαίνεται και σπασμένη η τρόμπα του πίσω φρένου..... αυτό δεν κολλάει με argon.....

Περαστικά φιλαράκο...

bonepeeler
02/05/2006, 13:44
Περαστικά.:(
Σωματικά και υλικά.:wave2:

evvou
02/05/2006, 13:47
Περαστικα και αγυριστα να ναι ρε παιδι!!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

bartlal
02/05/2006, 13:58
φφφφφφφφφφφφσσσσσσσσσσττττ! εεεεεεεεεεεεεεεεε! δεν θελω τετοια! cheer up Νικολα, και μην σε ριξει απο κατω, οκ? :winka:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

Alexander
02/05/2006, 14:13
Κάτι τέτοια βλέπω και τρομάζω... :sick:

Περαστικά ρε Νικ !!! :beer:

Meni0s
02/05/2006, 14:17
Περαστικα Φιλε! ! ! !


Ευχομαι να ειναι το τελευταιο συμβαν σε εσενα και σε ολους εμας αυτο! !

Anritsu
02/05/2006, 14:20
Πες και ευχαρίστω .Κάπως ετσι πηρα και γώ το μαρσπιε στο χέρι , μου στραβωσε το πετάλι του φρένου πίσω και έσπασε η μανέτα του εμπρός φρένου .Α έσπασα και την δεξια κλείδα στον ώμο . Αστα να παν .Τελίκα το ΑΒΣ ειναι μεγάλη μαγγια . Απο μπλοκάρισμα ξαπλώσα . Αφου δεν έπαθες τίποτα ....

:wave2: :wave2:

Tropeas
02/05/2006, 14:25
Μια χαρά αφού δεν έπαθες τίποτα χειρότερο...

και όσο για την ζημιά σου , να δούμε πόσο θα το κυνηγήσεις?
ή μήπως θα πεις ... έλα μωρέ 100? είναι, δεν μ@μι3τ@ι... δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις δίκιο απο τον δήμο για τα λάδια επι οδοστρώματος ή κατα παντώς υπευθύνου, ή κατα κάποιον άλλο , που αν δεν το ψάξεις δεν θα βρεις την άκρη ούτε για εσένα ούτε για τους υπόλοιπους που σε διαβάζουνε... Γι'αυτό ψάξτο , εμείς εδώ είμαστε αν χρειαστείς κάτι, και θα χαρώ πολύ να ακούσω ότι για τα λάδια στο οδόστρωμα αν δεν έχουμε αποδείξεις ποιος τα έχει ρίξει είναι π.χ. το ΥΠΕΧΩΔΕ υπεύθυνο(λέω εγώ τώρα , παράδειγμα) και ότι υποχρεούται να σε αποζημιώσει,
να δεις μετά πως θα λαδωθεί και θα αρχίσει να κινείται το σύστημα.... ιδιαίτερα αν το μάθουν όλο και περισσότεροι και αρχίσουν τα κυνήγια...

;)

byron
02/05/2006, 14:44
Πως θα κυνηγήσεις ρε παιδιά τον δήμο ή το υπουργείο για τα λάδια;;;;;
Υπεύθυνος είναι ο οδηγός του οχήματος που έχασε τα λάδια. Πρίν λίγες ημέρες υπήρξε και τελεσίδικη απόφαση κατά ιδιοκτήτη που πρέπει να αποζημιώσει την
ασφαλιστική του.
Δεν είναι λακούβα για να κατηγορήσεις τον δήμο ή το ΥΠΕΧΩΔΕ.
Λογικά αυτός που έχασε τα λάδια (αν το κατάλαβε) έπρεπε να ειδοποιήσει την Πυροσβεστική και τους διερχόμενους οδηγούς.
Με ποιό τρόπο μπορεί να ξέρει ο κάθε Δήμος πχ, ότι έπεσαν λάδια στον δρόμο;

costas81
02/05/2006, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6

Με ποιό τρόπο μπορεί να ξέρει ο κάθε Δήμος πχ, ότι έπεσαν λάδια στον δρόμο;

Οπως ειναι υποχρεωμενος να ξερει οτι ανοιξε μια λακουβα!Ο δημος και γενικοτερα το υπεχωδε ειναι υπευθηνοι για την καλη κατασταση του οδοστρωματος οτι κ αν ειναι αυτο!Τα τελη το ξαναλεω γι αυτο τα πληρωνουμε για να διατηρειται το οδοστρωμα σε καλη κατασταση!Γι αυτο περνανε τα οχηματα καθαρισμου και μαζευουν τα σκουπιδια απο τους δρομους!
Ψαξτο λιγο μην τα παρατας!Γνωστος αποζημιωθηκε απο δημο περιστεριου για ζημια που επαθε σε ελαστικο απο χαλασμενο σαμαρακι (προεξηχε προκα και του εσκισε το ελαστικο)

byron
02/05/2006, 15:30
Άλλο σαμαράκι, άλλο λακούβα, άλλο οι χαλασμένες και προεξέχουσες μπαριέρες παιδιά.
Τα λάδια δεν ήταν εκεί μια αιωνιότητα.
Έπεσαν λίγο πρίν περάσει ο φίλος.
Δηλαδή χάνει κάποιος λάδια στις 9,00, πέφτει κάποιος στις 9,02 και κάνουμε φασαρία στον Δήμο επειδή δεν είχε γνώση;

Πως θα το μάθει δλδ; Με μέντιουμ;

costas81
02/05/2006, 15:37
Περναει ενα φορτηγο παταει το σαμαρακι και ξυλωνετε!
Περναει μετα απο ενα λεπτο ενα μηχανακι παταει τα καρφια και πεφτει και χτυπαει!
Ειναι δικαιολογια το οτι εγινε ενα λεπτο πριν?Αποδειξε το οτι εγινε ενα λεπτο πριν και οχι πριν 10 ωρες!

Δεν επιμαινω μπορει και να κανω λαθος δεν το ξερω σιγουρα αλλα αλπιζω να ειναι ετσι ωστε να μπορεσει να αποζημιωθει ο φιλος μας!


Good luck!

cityfly
02/05/2006, 15:42
περαστικά



:wave2: :wave2:

nickmonstro
02/05/2006, 15:50
Παιδια μην την ψαχνεται και μην χαλαμε την καρδια μας αδικα.Για το μπαχαλο που επικρατει στους ελληνικους δρομους εως ενα σημειο φταιμε και εμεις οι χρηστες του.ΠΧ ποιος ξερει τι σαπακι ηταν το φορτηγο η το οτιδηποτε αλλο οχημα που περασε και αφησε τα λαδια(μιλαμε οτι εχει αφησει μια κυλιδα περιπου στα 10-15 μετρα οπως φαινεται και απο την φωτο).Πρωτον επρεπε να ειδοποιησει ο ιδιος τον αρμοδιο φορεα, αλλα αν τον ειδοποιουσε και μετα εκαναν και ενα ελεγχο στο σαπακι του?Αρα γιατι να ειδοποιησει????πιστευω οτι ολα ειναι ενας κυκλος που ποτε δεν βρισκεις ακρη!Στο Ελλαδισταν ολα αυτα ετσι?

gcrook
02/05/2006, 15:51
Περαστικα στον φιλο που δεν χτυπησε σοβαρα.
Και το μηχανακι σου την γλυτωσε φθηνα μαλλον οποτε:beer:

Απλα θελω να προσθεσω οτι εμεις οι μηχανοβιοι δεν ειμαστε και καμια ιδιαιτερη ρατσα, (οι περισσοτεροι που ξερω ειναι κακοποια στοιχεια μαλιστα:rotflmao: :rotflmao: ), απλα εχεις σταματησει ποτε με αυτοκινητο στην μεση του δρομου για να βοηθησεις πεσμενο μοτοσυκλετιστη;

Εγω το εχω κανει 2 φορες και θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να το κανω και τριτη.
....Μονο που δεν με εδειραν κολλητε:wave2:

nickmonstro
02/05/2006, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Περαστικα στον φιλο που δεν χτυπησε σοβαρα.
Και το μηχανακι σου την γλυτωσε φθηνα μαλλον οποτε:beer:

Απλα θελω να προσθεσω οτι εμεις οι μηχανοβιοι δεν ειμαστε και καμια ιδιαιτερη ρατσα, (οι περισσοτεροι που ξερω ειναι κακοποια στοιχεια μαλιστα:rotflmao: :rotflmao: ), απλα εχεις σταματησει ποτε με αυτοκινητο στην μεση του δρομου για να βοηθησεις πεσμενο μοτοσυκλετιστη;

Εγω το εχω κανει 2 φορες και θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να το κανω και τριτη.
....Μονο που δεν με εδειραν κολλητε:wave2: Λες ολοι οσοι δεν σταματανε να εχουν αναλογη εμπειρια με την δικη σου?(κανω πλακα ελπιζω να μην παρεξηγεισαι) Εγω παντως δεν θα τον κοπανουσα?Οσο για το αλλο οτι ειμαστε εγκληματιες οι μηχανοβιοι συμφωνω!Δες και το βιντεο κλιπ για την eurovision της Βισση και θα καταλαβεις!:wave2::lol: :lol:

idi
02/05/2006, 16:06
περαστικα :wave2:

div400
02/05/2006, 16:08
:uplate: :hypnotize :eyepop: :look:

απο το ιδιο σημειο περασα ( και σχεδον καθε μερα) κατα 9,00-9,15 και ηταν καθαρο (νομίζω....:rolleyes: ).

περαστικα φιλαρακο......
:beer: :wave2:

gcrook
02/05/2006, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Λες ολοι οσοι δεν σταματανε να εχουν αναλογη εμπειρια με την δικη σου?(κανω πλακα ελπιζω να μην παρεξηγεισαι) Εγω παντως δεν θα τον κοπανουσα?Οσο για το αλλο οτι ειμαστε εγκληματιες οι μηχανοβιοι συμφωνω!Δες και το βιντεο κλιπ για την eurovision της Βισση και θα καταλαβεις!:wave2::lol: :lol:

Οχι ρε συ δεν παρεξηγουμαι προς Θεου, και ουτε ηθελα εσυ να το παρεις στραβα. :beer: :beer: :beer:

nickmonstro
02/05/2006, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
:uplate: :hypnotize :eyepop: :look:

απο το ιδιο σημειο περασα ( και σχεδον καθε μερα) κατα 9,00-9,15 και ηταν καθαρο (νομίζω....:rolleyes: ).

περαστικα φιλαρακο......
:beer: :wave2: Για να το καθαρισαν τοσο γρηγορα δεν νομιζω!:uplate: Αν το καθαρισαν απο της 8-40 που σαβουρωθηκα εγω μεχρι και της 9 που περασες εσυ το παιρνω πισω για το ελλαδισταν:lol: Επιτελους γιναμε Ευρωπη!!!!!!!:rotflmao:

nickmonstro
02/05/2006, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οχι ρε συ δεν παρεξηγουμαι προς Θεου, και ουτε ηθελα εσυ να το παρεις στραβα. :beer: :beer: :beer: Ουτε και εγω φιλαρακο παρεξηγηθηκα!!!!Ολα καλα!!!!!Παμε για καμια :beer: τοτε!!!!!

Alx 84
02/05/2006, 16:19
Πάλι καλά που δεν χτύπησες. Τα λαδάκια είναι θάνατος πανάθεμά τα. όσο για τους κουτάκηδες μη περιμένεις ποτέ να σταματήσουν. άν όμως ποτέ τύχει να σε βοηθήσει τύπος με αυτοκίνητο, να είσαι 100% σίγουρος ότι καβαλάει μηχανή!!

Πάντα όρθιοι!

Multi-Duc
02/05/2006, 16:22
Νικο για τα νομικα δεν γνωριζω , υπαρχουν εδω πολυ αρμοδιοτερα και πεπειραμενα ατομα αλλα ΒΑΛΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ !!
Περαστικα φιλε και γρηγορα πισω !

:beer:

costas81
02/05/2006, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Περαστικα στον φιλο που δεν χτυπησε σοβαρα.
Και το μηχανακι σου την γλυτωσε φθηνα μαλλον οποτε:beer:

Απλα θελω να προσθεσω οτι εμεις οι μηχανοβιοι δεν ειμαστε και καμια ιδιαιτερη ρατσα, (οι περισσοτεροι που ξερω ειναι κακοποια στοιχεια μαλιστα:rotflmao: :rotflmao: ), απλα εχεις σταματησει ποτε με αυτοκινητο στην μεση του δρομου για να βοηθησεις πεσμενο μοτοσυκλετιστη;

Εγω το εχω κανει 2 φορες και θα το σκεφτω πολυ σοβαρα να το κανω και τριτη.
....Μονο που δεν με εδειραν κολλητε:wave2:


Εγω παλι οσες φορες βοηθησα ακουσα κ ευχαριστω αλλα κ να μην ακουγα δεν θα με ενοιαζε καθολου!Εμενα με απασχολει τι κανω εγω κ οτι εκεινη την στιγμη βοηθαω εναν συνανθρωπο ασχετα αν ειναι καλος η οχι μ#λακας βλακας η οτιδηποτε αλλο!Οταν εμενα με τρακαρε ενα ταξι κ ασχημα μαλιστα ετρεξε μια ολοκληρη γειτονια να με βοηθησει κ οχι απλα να δει οπως συνηθως κανουν πολλοι!Αυτο κανω κ γω οταν δω ενα ατυχημα!Πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι!

nickmonstro
02/05/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Multi-Duc
Νικο για τα νομικα δεν γνωριζω , υπαρχουν εδω πολυ αρμοδιοτερα και πεπειραμενα ατομα αλλα ΒΑΛΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ !!
Περαστικα φιλε και γρηγορα πισω !

:beer: Ξερεις τι γινεται?Την εχω ψαξει για μανιταρια αλλα στο monsteraki προεξεχουν οι εξατμησεις και παντα την πληρωνουν αυτες.Για αυτον ακριβως το λογο δεν τις εχω αλλαξει!Ευχαριστω πολυ παντως!:wave2:

div400
02/05/2006, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Για να το καθαρισαν τοσο γρηγορα δεν νομιζω!:uplate: Αν το καθαρισαν απο της 8-40 που σαβουρωθηκα εγω μεχρι και της 9 που περασες εσυ το παιρνω πισω για το ελλαδισταν:lol: Επιτελους γιναμε Ευρωπη!!!!!!!:rotflmao:


χμμμ ναι μαλλον μ@λ@κι@ λεω......

το μεσημερι περασα απο εκει......(τι μαλακας που ειμαι χαχαχα) το πρωι συνεχησα για παραλιακη......

αλλα και παλι καθαρο ηταν και δεν γλιστραγε.... τι να πω.....

αφου δεν χτυπησες και εχεις μονο υλικες ζημιες ....

tsoukas77
02/05/2006, 17:13
Η Duc να ειναι καλα και ολα τα αλλα γινονται...

Alelos
02/05/2006, 17:35
Περαστικα φιλε!!

Για το μαρσιπιε παντως σε αντιστοιχη δικια μου σαβουρα, εκανε να μου ερθει γυρω στις 4 εργασιμες...Ηταν μονο το πενταλ ομως.

Α και κανει και 60?...μονο το πενταλ ετσι??:( :(

nickmonstro
02/05/2006, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alelos
Περαστικα φιλε!!

Για το μαρσιπιε παντως σε αντιστοιχη δικια μου σαβουρα, εκανε να μου ερθει γυρω στις 4 εργασιμες...Ηταν μονο το πενταλ ομως.

Α και κανει και 60?...μονο το πενταλ ετσι??:( :(

Σήμερα ρώτησα στο Hellinstore στο Πειραιά και μονο το ένα μαρσπιέ είχε 10 Ε χωρις ΦΠΑ.
:wave2:

Kostas NL
02/05/2006, 19:51
Περαστικά nickmonstro!

Καλή επάνοδο σε σένα και το τέρας σου!!


:beer:

tai
02/05/2006, 19:58
περαστικά σου και δες αυτό (http://www.mototriti.gr/news/preview_news.asp?category_id=82&NEWS_DATA_ID=48840)

nickmonstro
02/05/2006, 21:21
Ευχαριστω πολυ KostasNL!Τai το διαβασα το link που μου εβαλες αλλα δυστυχως δεν γνωριζω ποιος το εκανε!ευχαριστω παντως!

fallenheaven
02/05/2006, 23:11
Perastika file!!!!
Esu na eisai kala kai perastiko na einai to priksimo sto xeri....


Makari na einai i teleutea sou!!




:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


:beer:

gcrook
02/05/2006, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Εγω παλι οσες φορες βοηθησα ακουσα κ ευχαριστω αλλα κ να μην ακουγα δεν θα με ενοιαζε καθολου!Εμενα με απασχολει τι κανω εγω κ οτι εκεινη την στιγμη βοηθαω εναν συνανθρωπο ασχετα αν ειναι καλος η οχι μ#λακας βλακας η οτιδηποτε αλλο!Οταν εμενα με τρακαρε ενα ταξι κ ασχημα μαλιστα ετρεξε μια ολοκληρη γειτονια να με βοηθησει κ οχι απλα να δει οπως συνηθως κανουν πολλοι!Αυτο κανω κ γω οταν δω ενα ατυχημα!Πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι!

Ωπ καπου το εχασα αυτο.
Δεν ειπα οτι με εβρισε ο μοτοσυκλετιστης, αλλα οι λοιποι αυτοκινητιστες που μου την βιδωσε να βγαλω αλαρμ στο φαναρι του CARAVEL(Απεναντι απο το HILTON επι της Μιχαλακοπουλου αν σε βοηθαει).

Και αυτο για να βοηθησω (ματαια μαλλον :sad: ) εναν τυπο που εσκασε με καμια 80αρια στα τσιμεντενια κολωνακια και εφερε 5-6 σβουρες πανω απο το δικο μου αμαξι και κανα δυο ακομα για να σκασει με τα μουτρα στην ασφαλτο.

3 μηχανακια σταματησαν και εβγαλαν κινητο και μαζι και αφου ειχα βγει απο το αμαξι, ενω οι λοιποι μου κορναραν να συνεχισω, εφου με μια μεγαλοπρεπη τιμονια απεφυγαν τον ανθρωπο που κειτονταν αιμοφυρτος μπροστα στα ματια τους.

Αφου δεν τον πατησαν και δεν με πηραν και μενα σβαρνα παλι καλα.

mbjp
03/05/2006, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
και η αντιδραση του ηταν η εξης......''και εγω τωρα τι θα κανω?ποιος θα παει για τις δουλειες?''

ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ Μ$&*(@!#ΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΓΑΜ$&!@*#^@!*&ΜΕΝΕ Π$&@!#*#*&ΣΤΗ..
ρε ξυλο που θελουν κατι τετοιοι :a016:

εσυ να εισαι καλα φιλαρακι και παντα ορθιος!!

matsamitsou
03/05/2006, 12:36
Περαστικά Νικόλα.

Στην εκδρομή έλα ακόμη και αν δεν είναι έτοιμη.
Θα δικαβαλήσεις κάπου. Αν δεν βρεθεί πιο άνετο μηχανάκι σε παίρνω εγώ.

Αν έχεις όρεξη (δεν το θεωρώ χρέος) ψάξε το για αποζημίωση από τα λάδια και για την αναρρωτική (γαμώ τα παιδία το αφεντικό σου ... για μπάτσες)

Καλή ανάρρωση :wave2:

nickmonstro
03/05/2006, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από matsamitsou
Περαστικά Νικόλα.

Στην εκδρομή έλα ακόμη και αν δεν είναι έτοιμη.
Θα δικαβαλήσεις κάπου. Αν δεν βρεθεί πιο άνετο μηχανάκι σε παίρνω εγώ.

Αν έχεις όρεξη (δεν το θεωρώ χρέος) ψάξε το για αποζημίωση από τα λάδια και για την αναρρωτική (γαμώ τα παιδία το αφεντικό σου ... για μπάτσες)

Καλή ανάρρωση :wave2: δημητρη χωρις πλακα εαν δω οτι εχει ξετουμπανιασει το χερι μου θα σου στειλω πμ.παντω σε χιλιο ευχαριστω ρε φιλε!να εισαι καλα!

Λεωνίδας
03/05/2006, 21:03
:a07: :a07: :a07:
Να τα να τα...
:lol: :lol: :lol:

mystique
03/05/2006, 22:14
nickola, perastika se sena k ti Duc !

afou itan savouritsa pali kala!! (ouf! makria!)

kali epanodo!:smilea:


:wave2:

nickmonstro
03/05/2006, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:a07: :a07: :a07:
Να τα να τα...
:lol: :lol: :lol: Μηπως θες να με παρεις εσυ λεωνιδα?ειμαστε και οι δυο XL(και βαλε.....?)τυποι το βλεπω το CBFακι να τα ψιλοπαιζει!!!!Αν με παρεις να ξεκινησουμε κανα τριωρο πιο μπροστα για να μας φτασουν οι αλλοι!!!:lol: :lol: :lol: :rotflmao: Mystique ευχαριστω πολυ:wave2:

Λεωνίδας
04/05/2006, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Μηπως θες να με παρεις εσυ λεωνιδα?ειμαστε και οι δυο XL(και βαλε.....?)τυποι το βλεπω το CBFακι να τα ψιλοπαιζει!!!!Αν με παρεις να ξεκινησουμε κανα τριωρο πιο μπροστα για να μας φτασουν οι αλλοι!!!:lol: :lol: :lol: :rotflmao: Mystique ευχαριστω πολυ:wave2: :a53: :a53: :a53: Κρίμα το μηχανάκι Νίκο :lol: :lol: :lol:

nickmonstro
04/05/2006, 12:41
Ναι ρε φιλαρακο ειναι κριμα!Και εγω αυτο λεω!:lol: :lol: :lol:

michael110
04/05/2006, 14:47
Ε ρε κάτι άνθρωποι. Να μην καταλαβαίνουν τον εργοδότη. Να πάρεις πατερίτσες και βοηθητικές για τη μηχανή και να πας στη δουλειά ΧΘΕΣ!!!:mad:

Μετά σου λένε επαγγελματική συνείδηση...

Σοβαρά τώρα πάντα αχτύπητος!!!!