PDA

View Full Version : Καμία ιδέα....?



dimitrism
27/04/2004, 09:44
Καλημέρα σε όλο τον κόσμο του φόρουμ...

Έχετε να μου προτείνεται καμία ιδέα για 2ήμερη ανοιξιάτικη εκδρομή? Ξέρετε εσείς.... φύση, πουλάκια και τέτοια....
Βέβαια.... να μη χρειαστεί να αλλάξουμε 2-3 φορές λάδια στο πήγαινε-έλα (ακούς Στάθη?).

Σας ευχαριστώ!

jimbar
27/04/2004, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrism
Καλημέρα σε όλο τον κόσμο του φόρουμ...Έχετε να μου προτείνεται καμία ιδέα για 2ήμερη ανοιξιάτικη εκδρομή? Ξέρετε εσείς.... φύση, πουλάκια και τέτοια....Βέβαια.... να μη χρειαστεί να αλλάξουμε 2-3 φορές λάδια στο πήγαινε-έλα (ακούς Στάθη?). Σας ευχαριστώ!
Μια καλή ιδέα είναι ο Αθανάσιος Διάκος … θα σε μαγέψει το τοπίο, η ηρεμία, το ντόπιο φαγητό … θα γαληνέψει η ψυχή σου
Σχετικά θα βρεις εδώ : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1783

Θάνος
27/04/2004, 09:55
Δημητσάνα..

SpyrosTDM
27/04/2004, 10:22
ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑΥΠΑΚΤΟ.. ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΑΡΑΧΩΒΑ.ΣΥΝΔΙΑΖΕΙΣ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΖΩΗ.ΑΥΤΑ...

hornet
27/04/2004, 11:53
Λοιπον
1η.Καρπενησι απο το βουνο ομως (δηλαδη απο τον παλιο)και οχι απο τον καινουριο δρομο.Αμα θες συνεχιζεις για προυσσο και καταληγεις μεσολογγι.Θα δεις φαραγγια,λιμνες κλπ.Μενεις κοντα στο καρπενησι

2ηΑθηνα καλαματα σπαρτη γερολιμενας και πισω.Περνας ταυγετο
μενεις καλαματα η πυλο η μεθωνη


Ολες ειναι κατω απο 1000 χλμ

Αν θες και αλλες πες μου
Η Δημητσανα ας πουμε ειναι καλη αλλα οχι απο αθηνα αλλα απο καλαματα προς δημητσανα,δηλαδη βγαινεις απο μεγαλοπολη και πας πανω στα βουνα και βγαινεις τελικα δημητσανα.

almalibera
27/04/2004, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λοιπον
1η.Καρπενησι απο το βουνο ομως (δηλαδη απο τον παλιο)και οχι απο τον καινουριο δρομο.Αμα θες συνεχιζεις για προυσσο και καταληγεις μεσολογγι.Θα δεις φαραγγια,λιμνες κλπ.Μενεις κοντα στο καρπενησι

2ηΑθηνα καλαματα σπαρτη γερολιμενας και πισω.Περνας ταυγετο
μενεις καλαματα η πυλο η μεθωνη


Ολες ειναι κατω απο 1000 χλμ

Αν θες και αλλες πες μου
Η Δημητσανα ας πουμε ειναι καλη αλλα οχι απο αθηνα αλλα απο καλαματα προς δημητσανα,δηλαδη βγαινεις απο μεγαλοπολη και πας πανω στα βουνα και βγαινεις τελικα δημητσανα.

Να τον ακους τον Σταθη! Ειναι πολυταξιδεμένος!!:)

Μπραβο βρε Σταθη!! Μου δωσες καλες ιδέες.....;)

NLS
27/04/2004, 12:32
θα ήθελα μια εκδρομή κάπου που να μην έχω πράγματα να πλακώνουν την καρδιά μου

κρίμα - δεν υπάρχει

GyPsy
27/04/2004, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λοιπον
ν θες και αλλες πες μου
Η Δημητσανα ας πουμε ειναι καλη αλλα οχι απο αθηνα αλλα απο καλαματα προς δημητσανα,δηλαδη βγαινεις απο μεγαλοπολη και πας πανω στα βουνα και βγαινεις τελικα δημητσανα.
Γιατι ρε Σταθη Αθηνα-Βυτινα-Δημητσανα-Στεμνιτσα σε χαλαει?

almalibera
27/04/2004, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
Γιατι ρε Σταθη Αθηνα-Βυτινα-Δημητσανα-Στεμνιτσα σε χαλαει?


:nono: Εμένα παντως καθόλου!!.......:D

hornet
27/04/2004, 13:06
οχι ρε καθολου ,απλα μου εδωσες και αλλη ιδεα αλλα αμα το ακουσει ο αλλος θα μας βρισει τελειως.

Λοιπον Αθηνα -Σπαρτη -Γερολιμενας -σπαρτη -καλαματα-μεγαλοπολη -στεμνιτσα -Δημητσανα βυτινα Αθηνα

illuminatios
27/04/2004, 13:11
Ναι αλλά από Κοσμά Γεράκι Γύθειο,Αρεόπολη!!!Και αφού θα σαι Γερολιμένα....χτύπα κι ένα Ακροταίναρο,να κάνεις ένα τσιγάρο στο φάρο να γουστάρεις....

Nefeli
27/04/2004, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Ναι αλλά από Κοσμά Γεράκι Γύθειο,Αρεόπολη!!!Και αφού θα σαι Γερολιμένα....χτύπα κι ένα Ακροταίναρο,να κάνεις ένα τσιγάρο στο φάρο να γουστάρεις....

Ναι άμα δεν μας φτιάξεις για τα καλά δε γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wave2: :wave2: :wave2:

GyPsy
27/04/2004, 13:48
μεσα στο καλοκαιρι θα κανουμε τον
γυρο Πελ/σου για να γουσταρουμε ολοι....
Εγω θα βαλω διανυκτερευση Ανδριτσαινα μερια...
Αιντεστενε Μωρεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

parji
27/04/2004, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

Μια καλή ιδέα είναι ο Αθανάσιος Διάκος … θα σε μαγέψει το τοπίο, η ηρεμία, το ντόπιο φαγητό … θα γαληνέψει η ψυχή σου
Σχετικά θα βρεις εδώ : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1783



Μωρέ μπράβο κόλλημα με τον Αθανάσιο Διάκο αυτό το παιδί...
Λες να...
...ζηλεύει τη σούβλα που του έχωσαν από πίσω...?
Τζίμη...???
Αγόρι μου...???
Δε πιστεύω να...ε...?

almalibera
27/04/2004, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
μεσα στο καλοκαιρι θα κανουμε τον
γυρο Πελ/σου για να γουσταρουμε ολοι....
Εγω θα βαλω διανυκτερευση Ανδριτσαινα μερια...
Αιντεστενε Μωρεεεεεεεε!!!!!!!!!!!


ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ!!!!!!!!!

ΨΗΝΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!

SpyrosTDM
27/04/2004, 16:03
ΔΕΙΤΕ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

Θάνος
27/04/2004, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
οχι ρε καθολου ,απλα μου εδωσες και αλλη ιδεα αλλα αμα το ακουσει ο αλλος θα μας βρισει τελειως.

Λοιπον Αθηνα -Σπαρτη -Γερολιμενας -σπαρτη -καλαματα-μεγαλοπολη -στεμνιτσα -Δημητσανα βυτινα Αθηνα

Δημητσάνα να έχει κι απ'όπου θέλει ας είναι!

Την έχω κι εγώ απωθημένο τον τελευταίο καιρό να ξαναπάω και δεν κάθεται... :mad: