PDA

View Full Version : ΝΕΟΣ



ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
02/05/2006, 19:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ FZ6 Κ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙ!ΣΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΔΝ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΕΝΑ GS400 Κ ΔΝ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΟΛΛΑ!
ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ!ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΑ?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ 2800ΧΛΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΑΠΟ 6000-7500 ΣΤΡ.
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΟ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΠΩς ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!
Υ.Γ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ FZ6?

BELZEBOYLIS
02/05/2006, 19:47
Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!!

Υπάρχουν σχολεία για ασφαλή και γρήγορη οδήγηση ….
:wave2:

adam_tsouk
02/05/2006, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ 2800ΧΛΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΩΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΑΠΟ 6000-7500 ΣΤΡ.
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙς ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΟ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΠΩς ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!
Υ.Γ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ FZ6?


0-300 riding school/CSS

για το "κενο" μην ανησυχεις αλλα αν θες να το γεμισεις δεν υπάρχουν και τόσο οικονομικές λύσεις...

Τωρα το πήρες, τι αμς ρωτας αν είναι καλή επιλογή; Δεχονται επιστροφες;:lol: FZ6 (άρα γυμνό ε; ) ΜΑΜΑΕΙ! :D

καλώς ήρθες....

:wave2:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
02/05/2006, 19:59
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΝΑΙ ΓΥΜΝΟ Κ ΟΛΟΜΑΥΡΟ ΕΙΝΑΙ!
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ,ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ?
ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΤΟΥΣ?

kinhsh
03/05/2006, 04:47
Για στροφιλικια η συμβουλη μου ειναι πηγαινε σε ενα τρακ day και με το περασμα πολλων φορων των ιδιων στροφων και με τις ταχυτητες που θα τις παιρνουν αλλοι θα βλεπεις ποσο παιρνονται και τι πλαγιασμα σηκωνει η ασφαλτος. Αλλα με μετρο και σταδιακα μη προκυψει καμμια πτωση.

costas81
03/05/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ

Υ.Γ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ FZ6?

Καλα ρε φιλαρακι και πες οτι καπιοι σου πουνε οχι μαμακια επιλογη εκανες θα αλλααξει κατι για σενα?Σου αρεσει εσενα πληρεί τα δικα σου κριτηρια αρα για σενα αυτο ειναι το καλυτερο και αυτο σου φτανει και σου περισευει!Τι σε νοιαζει αν αρεσει στους αλλους κ ποια ειναι η γνωμη τους για την μηχανη σου?

Τελειως φιλικα!

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
03/05/2006, 13:31
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ
ΠΑΝΤΩΣ COSTA81 ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΑΝ ΔΝ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩς ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΑΝ "ΜΗΧΑΝΗ"....:hypnotize ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
ΚΑΛΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΠΑΙΔΙΑ

costas81
05/05/2006, 12:47
Παναγιωτη τελειως φιλικα αν ξαναδεις την απαντηση μου ολη αυτη την φορα κ δεν κολησεις στην λεξη αρεσει θα καταλαβεις τι εννοω!


:wave2: :wave2: