PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ



nick900
04/05/2006, 11:57
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ TDM ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΧΤΧ660.ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΦΡΑΓΚΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΧΤΧ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΟΥΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ 5500 ΧΛΜ 02 ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ LC4 ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΖΗΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΣΤΟ LC4 ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΔΟΥΚΑ?

kalant
04/05/2006, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ TDM ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΧΤΧ660.ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΦΡΑΓΚΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΧΤΧ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΟΥΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ 5500 ΧΛΜ 02 ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ LC4 ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΖΗΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΣΤΟ LC4 ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΔΟΥΚΑ?


Πεθαινω για νοημα...

:eyepop:

gcrook
04/05/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ TDM ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΧΤΧ660.ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΦΡΑΓΚΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΧΤΧ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΔΟΥΚΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΕ 5500 ΧΛΜ 02 ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ.ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΕΝΑ LC4 ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΖΗΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΟΥΚΑ ΣΤΟ LC4 ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΔΟΥΚΑ?

Για να μην τεμπελιαζεις σου εχω δουλεια.
Μπες στα μοντελα στην κατηγορια για τα ΚΤΜ και βγαλε τα ματια σου.
Μαλλον θα βρεις οτι χρειαζεσαι εκει.

SUPERMARIO
04/05/2006, 12:17
απο TDM σε ΧΤ τι περιμενες να σου φανει.


-με ΚΤΜ θα εχεις γκαζι...αλλα οχι τρελη διαφορα με το χτ.καλυτερα ''μπαμ'' ιδια τελικη.

-με το ΚΤΜ θα εχεις περισσοτερους κραδασμους στα πολλα.
(μετα τα 120χλμ...θα κανεις χερια καλα:rotflmao: )

-το χτ ειναι πιο ταξιδιαρικο και ξεκουραστο

-το ΚΤΜ στριβει καλυτερα

-..........................

-..............................


κτλ...κτλ....κτλ...κτλ...



:wave2:

nick900
04/05/2006, 12:25
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΜΕΛΕΤΗ:D