PDA

View Full Version : Sos-xa8ike-sos



pzycho
04/05/2006, 13:33
ΧΑΘΗΚΕ Απο Πλατεια Κολιατσου (Σεριφου κ Αγ.Παρασκευης) την Τριτη 2 Μαιου 2006, ΜΑΥΡΟ HUQSVARNA TE-610cc Super Mottard με αριθμο Κυκλοφοριας ZTH-338. τηλ. 6978066180

xxxristos
04/05/2006, 14:00
Άν έδινες αμοιβή για κάθε πληροφορία, θα σου έλεγα πως δε χάθηκε...

ΤΟ ΚΛΕΨΑΝΕ :mad:

Μακάρι να τους βρείς και να τους κλέψεις την παρθενιά του κώλου τους τα μουνόπανα :mad:

Nostra
04/05/2006, 15:37
Φίλε εύχομαι το καλύτερο... να το βρεις άθιχτο γρήγορα...

Αλλά για βόηθα με μερικές πληροφορίες...

1. Είχες χαρτιά μέσα? Δλδ κανένα τηλ. επικοινωνίας?

2. Φαντάζομαι ότι το κατάγγειλες κατ'ευθείαν... έτσι δεν είναι; Στην απίθανη περίπτωση που κυκλοφορεί όπως το είχες (με την πινακίδα επάνω) προσπάθησε να βρεις καμιά άκρη στη τροχαία κέντρου ώστε στη λίστα με τα προσφάτως κλεμμένα που έχουν τα περιπολικά να αναφέρεσαι πάνω-πάνω.

3. Βάλε κάποιον φίλο σου να ρωτήσει στα πιο γνωστά συνεργεία για Χουλκ-σβάρνα για μεταχειρισμένα ανταλλακτικά :winka: του χρώματος του δικού σου. Ίσως ψαρέψεις καμιά πληροφορία από εκεί ιδίως αν σου πούνε ότι "κάτι έχουν υπόψη τους"...

4. Είχες βάλει After martket αξεσουάρ επάνω? Αν ναι, ρώτα στα ανταλλακτικάδικα και για αυτά (βλέπε point 3).

5. Από εκεί που στο "φάγανε" είναι κοντά το σπίτι σου, η δουλειά σου... εν πάσει περιπτώση συχνάζεις εκεί ή τυχαία ήσουν? αν ισχύουν τα πρώτα τότε μάλλον στη φυλάγανε οι τύποι.

6. Ήταν κλειδωμένο? Με τι? Πόση ώρα έμεινε μόνο του?

Αν απαντήσεις θα βοηθησεις κι άλλους, θα πονηρέψεις κόσμο στο να προσέχει περισσότερο.

Σε κάθε περίπτωση εύχομαι από καρδιάς να βρεθεί και να συνεχίσεις να το χαίρεσαι... όσο θα δούλευε ακόμα δηλαδή ( :evil: )

Μη στενοχωριέσαι (όσο είναι βέβαια δυνατό) προσπάθησε να κάνεις κινήσεις εύρεσης...

Καλή επιτυχία

Nostra

tifoefs
04/05/2006, 16:19
Που να τους μαραθουν τα χερια !!

:mad: :mad:

pzycho
04/05/2006, 18:20
Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

evvou
04/05/2006, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


:sad: :sad: :sad: :sad: κριμα ρε παιδι...τα λαθη ειναι ανθρωπινα...ελπιζω να την βρεις την αγαπημενη σου :sad: :sad: :sad: :sad:

zzr2005
04/05/2006, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
πραγματικά λυπάμαι,....
το χειρότερο είναι ότι η κλοπή οφείλεται και σε δικιιά σου παράλειψη και αυτό θα σε βασανίζει δυστυχώς περισσότερο.....
ελπίζω να το βρεις το συντομότερο...

tai
04/05/2006, 18:49
Όλοι κάνουμε λάθη. Απλά εσύ το πλήρωσες. Σου εύχομαι να την βρεις:(

DimChios
05/05/2006, 01:03
Γ....Ω ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ!
:mad:

kaps
05/05/2006, 07:25
Aπό αφηρημάδα και εγώ προ 2 εβδομάδων στη Κηφησιά έχω κάτσει στη Δωδώνη με φιλαράκια και έχω αφήσει το κλειδί στο ΧΤ μου στην θέση ΟΝ αλλά για καλή μου τύχη είχα κλειδώσει τη πίσω δισκόπλακα έτσι από συνήθεια και καθόμουν περίπου στα 10 μέτρα πιο μακριά. Πως το κατάλαβα το λάθος μου;.Παρατηρούσα ένα αλάνι που είχε κάτσει από την αριστερή μεριά της μηχανής μου και την περιεργαζόνταν υπόπτως.Κάποια στιγμή αντιλήφθηκα να φωτίζει ο προβολέας μου και από στιγμιαία σκέψη που έκανα και ψάχνοντας τα κλειδιά της μηχανής που τα έχω , κατάλαβα ότι είμαι επιλαχών θύμα κλοπής . Μιλάμε έκανα ένα σάλτο σαν τον Νουρέγιεφ για να βρεθώ δόιπλα στη καλή μου .Βέβαια το λαμογιάκι την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια. :eek:

makis206
05/05/2006, 07:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Που να τους μαραθουν τα χερια !!
:mad: :mad:

+1 απο μένα.:mad:

Να μην μπορέσουν ούτε το πουλί τους να ξαναπιάσουν τα κωλόπαιδα !:mad:

Σου εύχομαι να την βρεις σύντομα.

:beer: :beer:

Julius
05/05/2006, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Ελπίζω να είσαι τυχερός και να στην έχουν τσιμπήσει τίποτα κωλόπαιδα και να την παρατήσουνε πουθενά


Ξεκίνα να ψάχνεις σε ερημικές τοποθεσίες κλπ μήπως την έχουνε πετάξει πουθενά


Σου εύχομαι να την βρεις σύντομα φίλε αγρατζούνιστη


:wave2:

PeterMurphy
05/05/2006, 08:05
Popo re magka..me tetoia zoygkla k sy..ti na soy po tora..koyragio?tespa..koyragio re..:uplate:

Λεωνίδας
05/05/2006, 08:09
Εγώ το έχω αφήσει και ολόκληρη νύχτα το κλειδί πάνω :sick:
Ευτυχώς με κουλούρα και συναγερμό (λειτουργεί ένα μέρος του εγκεφάλου μου πού και πού)...
Εύχομαι πάντως να τη βρεις, θα συμφωνήσω με τον Julius.

x-rider
05/05/2006, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Όλοι κάνουμε λάθη. Απλά εσύ το πλήρωσες. Σου εύχομαι να την βρεις:(




ετσι ακριβως

sub_zero
05/05/2006, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Το γεγονός ότι έγινε πολύ γρήγορα σημαίνει ότι μάλλον δεν ήταν προσχεδιασμένο και κατα πάσα πιθανότητα πρόκειται για κάποιον που το πήρε για joy-ride... οπότε έιναι πιθανό (πραγματικά το εύχομαι) να το βρείς παρατημένο κάπου... κάνε βόλτες στην περιοχή σου καθώς και στις γύρο...

Αλλωστε απο ότι γνωρίζω δεν έιναι και ΤΟ εμπορικό ή δημοφιλές μηχανάκι για να το πήραν προκειμένου να το πουλήσουν ως ανταλλακτικά...

Ευχομαι πραγματικά να το βρείς και ΜΗΝ κατηγορείς τον εαυτό σου... αν στο είχαν βάλει στο μάτι να είσαι σίγουρος ότι δεν θα τους σταματούσε η έλλειψη ή όχι του κλειδιού...

DULAPIS
06/05/2006, 08:42
Ρε παιδιά τελικά μου φένεται ότι πρέπει να μας βάλουν το συστηματάκι που έχουν και ορισμένα αυτοκίνητα οταν ξεχνάς τα κλειδιά πάνω στη κλειδαριά που αρχίζει και σφυράει γιατί απ'οτι φένεται δεν είμαι ο μόνος που τα ξεχνάω ,φορές που φτάνω σκασμένος στη δουλειά...
Εύτυχώς την αφήνω κάτω από κάμερα και αμα πάει να κουνηθεί κανένα τσογλάνακι θέλω να πιστεύω οτι θα τον τσιμπήσει κατευθείαν ο securitas....(αν δεν κοιμάται :) )

Τέσπα ευχομαι και γω να την έχουν πάρει τίποτα κολοπαιδάκια για καμιά βόλτα και να το βρεισ σύντομα πουθενά παρατημένο και στη κατάσταση που το άφησες!!!

AFTER
06/05/2006, 08:56
ΚΑΡΚΙΝΟ ρε τα #Ε%$#%πανα :mad:
Καμια λυπηση

pzycho
06/05/2006, 10:13
Αμα εχει κανενας καμια ιδεα για που βρισκονται συχνα παρατημενα.. Πηγα εψαξα παραλληλα στις γραμμες του τρενου και περιμετρικα του σταθμου λαρισης.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ

xtrm600
06/05/2006, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sub_zero
πρόκειται για κάποιον που το πήρε για joy-ride... οπότε έιναι πιθανό (πραγματικά το εύχομαι) να το βρείς παρατημένο κάπου... κάνε βόλτες στην περιοχή σου καθώς και στις γύρο...


Ευχομαι πραγματικά να το βρείς και ΜΗΝ κατηγορείς τον εαυτό σου... αν στο είχαν βάλει στο μάτι να είσαι σίγουρος ότι δεν θα τους σταματούσε η έλλειψη ή όχι του κλειδιού...

Πολύ σωστό

Ψάξε.
Έχουν συμβεί πολλά τέτοια,και τις περισσότερες φορές βρέθηκαν οι μοτο.
Καλή τύχη.

...Με τους σκατόπουστες...

tsoukas77
06/05/2006, 21:19
Κριμα,φιλε μου...

Προσπαθησε,οσο ειναι ακομη φρεσκο το περιστατικο,να ενεργοποιησεις οσο περισσοτερο κοσμο μπορεις.Ψαξε οσο μπορεις και μολις δεν μπορεις λογω κουρασης να ψαξεις αλλο,τοτε ξεκινα το πραγματικο ψαξιμο...

Ευχομαι ολοψυχα να την βρεις...

vaspiou
07/05/2006, 00:46
po po re file.... kai ego 2 meres tora exo ena XT (tora to pira) kai den boro na kimitho apo to agxos mou...
Karkinos sta kolopeda , na psofisoun tora...
Den skeftode ti exi kani o allos gia na agorasi tin kali tou. ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ !!!!!!!
Sou efxome olopsixa na ti vris athikti file mou...
Ama gini i kali kane ena post...
Bye

mbjp
07/05/2006, 02:03
κοιτα να δεις...και αποψε ειχα αφησει τη μηχανη απο τις 8 το απογευμα μεχρι τις 1.30 μετα τα μεσανυχτα με τα κλειδια επανω..
Πηγα για καφε, φαι, σινεμα..και μολις γυρισα τα εψαχνα στη τσεπη αλλα που. Ηταν πανω στο ΑΧ..
τωρα να μου πεις ποιος θα κατσει να κλεψει αυτο το ΑΧ..

φιλε ευχομαι να τη βρεις και αυτος που ειχε το θρασος να στη βουτηξει να τον σηκωσουν τεσσερις..

pzycho
14/05/2006, 15:02
oooooeeeeeeeeoooooooo MOLIS VRE8IKE To Mwro Paratimeno Kapou Ston KORYDALLO. Paw Twra na to parw FILIA SE OLOYS ooeeeeoooooooooooo :)

lantz
14/05/2006, 15:11
Ωραίος!! Καλές βόλτες και πάλι λοιπόν και να δένεις ένα σπάγγο στο δάχτυλο σου για να μην ξεχνάς τα κλειδία σου.. (αν και νομίζω πως θα αργήσεις να τα ξαναξεχάσεις :lol: )

tsoukas77
14/05/2006, 16:12
Μπραβο,φιλε μου...Χαιρομαι ιδιαιτερως...

xtrm600
14/05/2006, 16:38
ΩΡΑΙΟΣ!!!!
Μήπως το κλεφτρόνι γέμισε και βενζίνη?
..έχει χαθεί το φιλότιμο..

naxiotis
14/05/2006, 17:28
παίξε και ΛΟΤΤΟ!!!!!!!άντε βρέ καλές βόλτες και το κλειδάκι είπαμε εεεεεεεεε;) ;) ;) :beer:

AFTER
14/05/2006, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
oooooeeeeeeeeoooooooo MOLIS VRE8IKE To Mwro Paratimeno Kapou Ston KORYDALLO. Paw Twra na to parw FILIA SE OLOYS ooeeeeoooooooooooo :)


:beer: :beer: :beer:

vaspiou
14/05/2006, 18:02
εεεεεε!!!!!
αντε μπραβο!!!! προσοχη στα κλειδια!!!
:beer:

xtrm600
14/05/2006, 18:22
Αν μου πεις και οτι το βρήκανε μπάτσοι σε περιπολία,γράψε μου 5 νουμεράκια στα γλήγορα. (για το joker παίζω όλα τα νούμερα σε συστημα..):rotflmao:

Λεωνίδας
14/05/2006, 21:28
Ελπίζω να το βρήκες όπως το έχασες...

tai
14/05/2006, 21:55
:a30: :a09: :a25:

x-rider
15/05/2006, 07:45
Μπραβο

ετσι να ακουμε ευχαριστα

:beer: :beer:

DimChios
15/05/2006, 07:49
Μπράβο ρε μάγκα!
Πολύ χαίρομαι!
Γιά πές μας πώς τη βρήκες και σε τί κατάσταση?

:wave2:

makis206
15/05/2006, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
oooooeeeeeeeeoooooooo MOLIS VRE8IKE To Mwro Paratimeno Kapou Ston KORYDALLO. Paw Twra na to parw FILIA SE OLOYS ooeeeeoooooooooooo :)

Όλε !!:a25: :a46: :a46: :a25:


:beer: :beer:

Nostra
15/05/2006, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
oooooeeeeeeeeoooooooo MOLIS VRE8IKE To Mwro Paratimeno Kapou Ston KORYDALLO. Paw Twra na to parw FILIA SE OLOYS ooeeeeoooooooooooo :)


Στον Κορυδαλλό;;;;;


Την κλείσανε μέσα... κρίμα ρε φίλε... δικαστήρια, δικηγόροι.


εγώ λέω να την αφήσεις εκεί στο κελί 33 για να δούμε... θα ξαναχαθεί; Ή θα βάλει μυαλό;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αντε και καλές βόλτες...

athandim
15/05/2006, 09:08
:a46: :a46: :a46:

Αυτά είναι πραγματικά ευχάριστα νέα.....ενημέρωσε μας σε τί κατάσταση τη βρήκες.

evvou
15/05/2006, 12:03
:eyepop: :a54: :a54: :a30: :a30: :a46: :a46: :a46: μπραβο βρε παιδι!!!!

:beer: :beer:

tsofras
15/05/2006, 12:51
Μπράβο φίλε μου, πιστεύω ότι όλοι μας νιώθουμε λες και βρήκαμε την δικιά μας
:sun: :lol: :rotflmao: :lol: :sun:

sub_zero
15/05/2006, 14:48
Ωραίος!!!!

Ελπίζω να την βρήκες άθικτη και όπως ήταν... (ενημέρωσέ μας...)

Εϊδες που τελικά ήταν joy-ride...

Προσοχή απο δώ και πέρα....


:beer: :beer: :beer:

costas81
16/05/2006, 12:19
Οχι ρε φιλε ουτε χαθηκε το χαρισες!!!
Δεν μου ελεγες εμενα να ερθω να το παρω να το χαρω λιγακι και θα στο εφερνα παλι πισω οχι οπως αυτοι που εξαφανιστηκαν!!!
:sad:

TROOPER
16/05/2006, 14:13
:beer: :a18: :a30: :a54:

kostis7gr
16/05/2006, 15:16
Μπράβο ρε φίλε πολυ χαρηκα!!!! :beer:

pzycho
17/05/2006, 11:14
Oi Korydaliotes Geitones Eidopoihsan Tous Mpatsous Pws Htan 5 Meres Paratimeno Ekei.. Mono To Kleidi De Mou Afisan+Den Eixa Deutero!! Ola Komple Pantws Mexri+Tin Pinakida Kanonika Panw Eixe!! A8IKTO!! Mallon Oi Euxes Piasane Paidia Thanx!! (Elpizw+Oi Katares xexexe)
Twra Omws To Poulaw To Mwro Afou Prolava Na Xrew8w Ena Z-750 Pou To Erwteutika Trelaaaa ;p

Λεωνίδας
17/05/2006, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
Twra Omws To Poulaw To Mwro Afou Prolava Na Xrew8w Ena Z-750 Pou To Erwteutika Trelaaaa ;p
Κάπως έτσι κατέληξε και αυτός να αγοράσει Ζ...


48295

idi
17/05/2006, 15:33
μπραβο! γαμω!

και βρηκες και το μηχανακι σου και πηρες και Ζ750!

εισαι διπλα τυχερος ρε μπαγασα!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
17/05/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μπραβο! γαμω!

και βρηκες και το μηχανακι σου και πηρες και Ζ750!



ρε Γιώργο, προμήθεια παίρνεις;

ή πλέον η καφασάκι δουλεύει με το σύστημα της πυραμίδας;

"ΠΕΙΣΕΤΕ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΒΑ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΓΟΡΑ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΜΕΙΩΝ ΣΕ ΕΣΑΣ!" :rotflmao:



όρθιος φίλε παντα και προσοχή με το νέο σου εργαλείο :beer:

sniper
17/05/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ρε Γιώργο, προμήθεια παίρνεις;

.....

Όχι... απλά κατάλαβε την μαλακία που έκανε και θέλει να πάρει και άλλους στο λαιμό του... :rotflmao:

Λεωνίδας
17/05/2006, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
(...) ή πλέον η καφασάκι δουλεύει με το σύστημα της πυραμίδας;(...)
O πυραμidiς :lol: