PDA

View Full Version : ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ



power hornet
05/05/2006, 12:47
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Η ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΝΑΥΠΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΙΑ ΜΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ?

SF
05/05/2006, 14:20
Εκτός του ότι γίνεται η βόλτα του φόρουμ.... http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=20793

Γαλαξείδι, Λάρισα, Καλάβρυτα... λίγο περίεργα τα λες! Οι διαδρομές και οι ιδέες είναι αμέτρητες. Πήγαινε μια Δελφούς λοιπόν... ;) Το μακριά-κοντά είναι πολύυυυυυυ σχετικές έννοιες!

costas81
05/05/2006, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet 60
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Η ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΝΑΥΠΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΙΑ ΜΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ?


Στην εκδρομη γιατι δεν ερχεσε?

sotokan
05/05/2006, 17:58
Καλησπέρα φίλε...Άμα κάνει καλό καιρό Κυριακή εμείς σχεδιάζουμε μεγάλη βόλτα προς Μπράλο,Αθ Διάκο,Ιτέα,Δελφούς,Αράχωβα κτλ.Καμιά 500 χλμ.Χαλαρή βόλτα με ξεμπούκωμα στον Μπράλο.
Σίγουρα θα είμαι εγώ και η γυναίκα μου,κανα δυο vfr ακόμα,ενα fazer 1000,ένα δυό varadero,ένα δυό tdm,ένα v-strom 650 και ίσως να έρθουν ένα Ζ750,ένα cbr 900,ένα transalp και σίγουρα ξεχνάω και άλλους.Άμα γουστάρεις είσαστε ευπρόσδεκτοι και εσύ και η κοπελιά σου .Θα έχει χαβαλέ,καφέ,μάσα,στροφιλίκια :a54: :a54: :a54: και όμορφες εικόνες

matsamitsou
06/05/2006, 06:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Στην εκδρομη γιατι δεν ερχεσε?

Για να μην τρομάξει η κοπελιά με αυτά που θα δει :p

:wave2:

SOL-VFR-VTEC
06/05/2006, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotokan
Καλησπέρα φίλε...Άμα κάνει καλό καιρό Κυριακή εμείς σχεδιάζουμε μεγάλη βόλτα προς Μπράλο,Αθ Διάκο,Ιτέα,Δελφούς,Αράχωβα κτλ.Καμιά 500 χλμ.Χαλαρή βόλτα με ξεμπούκωμα στον Μπράλο.
Σίγουρα θα είμαι εγώ και η γυναίκα μου,κανα δυο vfr ακόμα,ενα fazer 1000,ένα δυό varadero,ένα δυό tdm,ένα v-strom 650 και ίσως να έρθουν ένα Ζ750,ένα cbr 900,ένα transalp και σίγουρα ξεχνάω και άλλους.Άμα γουστάρεις είσαστε ευπρόσδεκτοι και εσύ και η κοπελιά σου .Θα έχει χαβαλέ,καφέ,μάσα,στροφιλίκια :a54: :a54: :a54: και όμορφες εικόνες :sun: :sun: :sun: :sun: .........THA EXEI SOTOCAN.......ADE THA DEIS KAI TON EAFTO SOU STHN TV.....THA SOU KANO PLANA APO THN KAMERA....:eek: :eek: :eek: .....SKETH TRELA....