PDA

View Full Version : αναγνωριστικη κυριακης!!!



gixxerpap
05/05/2006, 19:15
μολις γυρισα και εγω απο την αναγνωριστικη διαδρομη της κυριακης!!!
σημερα την εκανα με συνοδο τον gcrook,
ο οποιος θεωρητικα, ηξερε τη διαδρομη και θα με κατατοπιζε....

ρε ουτε μια διασταυρωση δε θυμοτανε!!!!!
ουτε καν την πρωτη που στριβουμε απο εθνικη!!!
επρεπε να φτασουμε στα διοδια της ελευσινας για να παραδεχθει οτι πηγαιναμε λαθος...

:a31: :a31: :a31: :a31:
τελος παντων, καταφεραμε και καναμε την διαδρομη, η οποια μεχρι την αλυκη δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, αλλα μην ξενερωνετε....
απο κει και μετα η διαδρομη γινεται ονειρικη...

φωτο δεν παιζουν εσκεμμενα, ετσι για να εχετε αγωνια;)

το δικο μου γκρουπ, μπορει να κοιμαται ησυχο, δεν προκειται να μπερδευτουμε πουθενα!
οσο για το γκρουπ του gcrook, στειλτε μας καμια φωτογραφια απο τα βουνα που θα σας παει.....ε, και παρτε και καμια σκηνουλα μαζι, γιατι σας βλεπω να διανυκτερευετε σε καμια ραχουλα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
05/05/2006, 19:19
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Τι μαλακα ειναι ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Daemon
05/05/2006, 20:11
Θα'χουμε GPS και χαρτη στο γκρουπ, δεν χανομαστε :p :p

npap
05/05/2006, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μολις γυρισα και εγω απο την αναγνωριστικη διαδρομη της κυριακης!!!
σημερα την εκανα με συνοδο τον gcrook,
ο οποιος θεωρητικα, ηξερε τη διαδρομη και θα με κατατοπιζε....

ρε ουτε μια διασταυρωση δε θυμοτανε!!!!!
ουτε καν την πρωτη που στριβουμε απο εθνικη!!!
επρεπε να φτασουμε στα διοδια της ελευσινας για να παραδεχθει οτι πηγαιναμε λαθος...

:a31: :a31: :a31: :a31:
τελος παντων, καταφεραμε και καναμε την διαδρομη, η οποια μεχρι την αλυκη δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, αλλα μην ξενερωνετε....
απο κει και μετα η διαδρομη γινεται ονειρικη...

φωτο δεν παιζουν εσκεμμενα, ετσι για να εχετε αγωνια;)

το δικο μου γκρουπ, μπορει να κοιμαται ησυχο, δεν προκειται να μπερδευτουμε πουθενα!
οσο για το γκρουπ του gcrook, στειλτε μας καμια φωτογραφια απο τα βουνα που θα σας παει.....ε, και παρτε και καμια σκηνουλα μαζι, γιατι σας βλεπω να διανυκτερευετε σε καμια ραχουλα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ευχαριστώ θεέ μου που μπήκα στο σωστό group.

οχι τίποτα άλλο δεν έχω ανανεώσει κ το διαβατήριό μου!!!:lol: :lol:

adam_tsouk
05/05/2006, 21:58
καλα, ποσες αναγνωριστηκες κανατε;



ποσο νερο ηπιες μωρη χαμουρα;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
05/05/2006, 22:40
:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

ευτυχώς που δεν πήρα μεγαλύτερο μηχανάκι

marios8
05/05/2006, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μολις γυρισα και εγω απο την αναγνωριστικη διαδρομη της κυριακης!!!
σημερα την εκανα με συνοδο τον gcrook,
ο οποιος θεωρητικα, ηξερε τη διαδρομη και θα με κατατοπιζε....

ρε ουτε μια διασταυρωση δε θυμοτανε!!!!!
ουτε καν την πρωτη που στριβουμε απο εθνικη!!!
επρεπε να φτασουμε στα διοδια της ελευσινας για να παραδεχθει οτι πηγαιναμε λαθος...

:a31: :a31: :a31: :a31:
τελος παντων, καταφεραμε και καναμε την διαδρομη, η οποια μεχρι την αλυκη δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, αλλα μην ξενερωνετε....
απο κει και μετα η διαδρομη γινεται ονειρικη...

φωτο δεν παιζουν εσκεμμενα, ετσι για να εχετε αγωνια;)

το δικο μου γκρουπ, μπορει να κοιμαται ησυχο, δεν προκειται να μπερδευτουμε πουθενα!
οσο για το γκρουπ του gcrook, στειλτε μας καμια φωτογραφια απο τα βουνα που θα σας παει.....ε, και παρτε και καμια σκηνουλα μαζι, γιατι σας βλεπω να διανυκτερευετε σε καμια ραχουλα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap ειμαι στο δικο σου (ευτυχως θεε μου) γρουπ. Ελπιζω να μην χαθουμε σε κανα κορφοβουνι:lol: . Μιας και σε εχω γνωρισει στο Δελεαρ ξερω οτι δεν προκειται να μας παρει ο υπνος:wave2:

ΥΓ. Εννοειται οτι θα ακολουθησουμε τον Χρηστο στο χωματινο:cool:

sotpag
05/05/2006, 23:33
ελα ρε ενας δρομος ειναι (με 300 διασταυρωσεις ) που να χαθειτε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marios8
05/05/2006, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
ελα ρε ενας δρομος ειναι (με 300 διασταυρωσεις ) που να χαθειτε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Aφου ξερεις οτι χανομαι ευκολα :cool: . (Ξερεις τι ωραιο χωριο ειναι η Φτερη?:smokin: ):rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

GST
05/05/2006, 23:50
ελα το γκρουπ του κρουκι να ζεστενομαστε ...θα βαλω τις σταφιδες:lol: :lol:

Tropeas
05/05/2006, 23:52
Μετά την πρώτη μου απόλυτα επιτυχημένη πορεία με ροοντμπουκ δεν φοβόμαστε τίποτις.... εμεις (τα τσιράκια του αρχι μάστορι-leeder)...

gcrook
06/05/2006, 00:22
Προς ολα τα μελη του γκρουπ 7:

Αν εισαι απο τους τυπους που οι συνηθισμενες διαδρομες φαινονται βαρετες και θες να ανακαλυπτεις νεους δρομους.....

Αν δεν ακολουθεις την πεπατημενη και παντα θελεις να πρωτοτυπεις και να ενθουσιαζεσαι......

Αν σου αρεσει η περιπετεια....

Αν εχεις Οδικη Βοηθεια και δεν την εχεις χρησιμοποιησει...

Αν δεν εχεις κανενα προβλημα να ρυμουλκεις την μηχανη σου απο το χαντακι ενω ολοι οι φιλοι σου θα πινουν καφε και θα περνανε ωραια.....

Αν την αλλη μερα δεν δουλευεις νωρις το πρωι....



ΤΟΤΕ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 7 ΥΠΟΣΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΑΝΟΥΣΙΑΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

Υ.Γo ομαδαρχης ουδεμια ευθυνη φερει για οποιαδηποτε μορφη ψυχολογικης αναστατωσης και/η ακραιου σωματικου πονου που ενδεχεται να προκληθει στα ατομα που θα συμμετασχουν στο προαναφερθεν γκρουπ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κουφαλες ειστε δικες μου τωρα:rotflmao:

Αν δεν με εμπιστευεστε ρωτηστε και τον Αδαμαντιο που τον πηγα απο Καισαριανη Βυρωνα μεσα απο κατι δρομακια:rotflmao:

gcrook
06/05/2006, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
μολις γυρισα και εγω απο την αναγνωριστικη διαδρομη της κυριακης!!!
σημερα την εκανα με συνοδο τον gcrook,
ο οποιος θεωρητικα, ηξερε τη διαδρομη και θα με κατατοπιζε....

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!!!!

ρε ουτε μια διασταυρωση δε θυμοτανε!!!!!
ουτε καν την πρωτη που στριβουμε απο εθνικη!!!
επρεπε να φτασουμε στα διοδια της ελευσινας για να παραδεχθει οτι πηγαιναμε λαθος...


ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ;;;;


:a31: :a31: :a31: :a31:


ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ.....

τελος παντων, καταφεραμε και καναμε την διαδρομη, η οποια μεχρι την αλυκη δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, αλλα μην ξενερωνετε....
απο κει και μετα η διαδρομη γινεται ονειρικη...

ΣΥΜΦΩΝΩ....ΜΑΛΛΟΝ...ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ;;;;;

φωτο δεν παιζουν εσκεμμενα, ετσι για να εχετε αγωνια;)


ΒΑΛΤΕς ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!

το δικο μου γκρουπ, μπορει να κοιμαται ησυχο, δεν προκειται να μπερδευτουμε πουθενα!
οσο για το γκρουπ του gcrook, στειλτε μας καμια φωτογραφια απο τα βουνα που θα σας παει.....ε, και παρτε και καμια σκηνουλα μαζι, γιατι σας βλεπω να διανυκτερευετε σε καμια ραχουλα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 7 ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΛΕΚΤΟΥΣ ΣΚΛΗΡΑΓΩΓΗΜΕΝΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΧΟΝΕΣ ΝΑ!!!! ΠΟΥ ΣΒΑΡΝΑΝΕ ΧΑΜΟΥ ΛΕΜΕ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ.
ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΦΕ ΟΠΩς ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΠΕΡΑΚΙΑ ΜΕ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ....


ΚΑΘΙΚΙ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
06/05/2006, 01:13
ευτυχως που θα υπαρχουν και κατι γκρουπ με οδηγους σαν τον gcrook, και θα εχουμε περισσοτερο χρονο να απολαυσουμε το καφεδακι μας μεχρι να μας βρουν:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
06/05/2006, 01:17
.... ο ανθρωπος ειναι ικανος να χαθει μεσα στο ιδιο του το σπιτι:lol: :lol: :dizzy: :lol: :lol:

παντως περα απο την πλακα, ακομα και οι δυο μας που πηγαμε, ριξαμε πολυ γελιο!!!

γεια σου κρουκη ταξιδευτη!!!:beer: :beer:

gcrook
06/05/2006, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
.... ο ανθρωπος ειναι ικανος να χαθει μεσα στο ιδιο του το σπιτι:lol: :lol: :dizzy: :lol: :lol:

παντως περα απο την πλακα, ακομα και οι δυο μας που πηγαμε, ριξαμε πολυ γελιο!!!

γεια σου κρουκη ταξιδευτη!!!:beer: :beer:

Χαχαχα κοιτα μη σε βρει καμια στραβη και σε ψαχνουμε εσενα την Κυριακη.:rotflmao:
...αιντε που μου αποστηθισες την διαδρομη κιολας.

1)Στο κραταω αυτο:rotflmao:
2)Υπενθυμιζω οτι στο κραταω αυτο:rotflmao:
3)Εισαι τοσο αργος που στο αμαξι ανακατευομουνα μεχρι που σου ειπα να τρεξεις.Εκει καπως ενιωσα καλυτερα μεχρι που ξαναεπιασες τον γνωστο σου ρυθμο του σαλιγκαριου.
4)Σε παρακολουθω:look:

:wave2: :lol:

gixxerpap
06/05/2006, 01:48
....γιατι δε λες και τη συνεχεια ρε στον κοσμο???????

γιατι δε λες οτι μολις αρχισα να πηγαινω λιγο ''σβελτα'', αρχισες να αναρωτιεσαι, αν θα μας βρει γερανος ποτε???

....μιλαει ο ανθρωπος, που του εδωσα το αυτοκινητο, και αφου ειχε οδηγησει κανα 20λεπτο (κατα το οποιο υποψιν δε του θυμιζε το παραμικρο) πηγε να μας ριξει σα μια μπαριερα:a53: :a53: :a53:

οταν δε, του ειπα: ρε τι μαλακια εκανες??, τι μου απαντησε λετε.......









''μην αγχωνεσαι, αυτη τη στροφη την θυμομουνα!!!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
06/05/2006, 07:39
:eyepop: :eyepop: :eyepop:
Εγώ παραμένω στο γκρούπ, μιλάμε για εμπειρία ζωής πλέον αν θα τον πιούμε τον καφέ... :uplate: :hypnotize :wacko: :rotflmao: :lol: :wave2: :beer: :p

crs-k
06/05/2006, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
................................
ΥΓ. Εννοειται οτι θα ακολουθησουμε τον Χρηστο στο χωματινο:cool:


Αυτο ΔΕΝ θα "παιξει" μαλλον ... :wacko:

tifoefs
06/05/2006, 10:23
Εγω σε ποιο γκρουπ ειμαι ;;

:confused: :confused: :confused: :confused:


:hypnotize :look: :uplate:

DimChios
06/05/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Εγω σε ποιο γκρουπ ειμαι ;;

:confused: :confused: :confused: :confused:


:hypnotize :look: :uplate:


Εσένα θα σε βάλουμε στο group που σθμμετέχει στο παιχνίδι:

ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΦΛΟΥΡΙΟΥ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

sotpag
06/05/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Aφου ξερεις οτι χανομαι ευκολα :cool: . (Ξερεις τι ωραιο χωριο ειναι η Φτερη?:smokin: ):rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:



αν ξερω λεει .... ξερεις τι αναμνησεις εχω απο τη Φτερη


απο κρασοκατανυξη και βραστο μεχρι "οικοπεδο" με θεα


και οπως σου ειπα το εχω περασει δυο φορες με ομιχλη και η μια ηταν βραδυ....

αλλα δεν το ειπα για σενα αυτο , θα δεις τι γινετε απο διασταυρωσεις αυριο στην εκδρομη ...:lol: :lol: :wave2:

marios8
06/05/2006, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αυτο ΔΕΝ θα "παιξει" μαλλον ... :wacko:


:( :mad: :(

gcrook
06/05/2006, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
....γιατι δε λες και τη συνεχεια ρε στον κοσμο???????


γιατι δε λες οτι μολις αρχισα να πηγαινω λιγο ''σβελτα'', αρχισες να αναρωτιεσαι, αν θα μας βρει γερανος ποτε???


ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΗΘΕΝ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΨΑΡΩΣΩ.ΑΡΓΕ!!!!

....μιλαει ο ανθρωπος, που του εδωσα το αυτοκινητο, και αφου ειχε οδηγησει κανα 20λεπτο (κατα το οποιο υποψιν δε του θυμιζε το παραμικρο) πηγε να μας ριξει σα μια μπαριερα:a53: :a53: :a53:

ΤΟ ΤΟΥΟΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ!
ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΣΕ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΜΙΣΗ ΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ.

οταν δε, του ειπα: ρε τι μαλακια εκανες??, τι μου απαντησε λετε.......
''μην αγχωνεσαι, αυτη τη στροφη την θυμομουνα!!!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΘΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΥΤΟ.....:look: :look: :look:

Daemon
06/05/2006, 16:05
Αλλος ομαδαρχης πηγε μονος του σημερα να ξαναδει την διαδρομη.. (ακομα στο δρομο θα ειναι) :wacko: :wacko:

(Ψηνομουνα να παω μαζι του αλλα επρεπε να παω Πατρα :( )

gcrook
06/05/2006, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Αλλος ομαδαρχης πηγε μονος του σημερα να ξαναδει την διαδρομη.. (ακομα στο δρομο θα ειναι) :wacko: :wacko:

(Ψηνομουνα να παω μαζι του αλλα επρεπε να παω Πατρα :( )


Ποιος ρε;:confused:
Μιλαμε τους εχει παει ολονωνανε:lol: ΝΑ! μην οδηγησουν κανα γκρουκ στο χαντακι ε;

Δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα θα εισαι απο πισω μου, και αν βλεπεις οτι παω να χασω διασταυρωση θα κορναρεις:rotflmao: :rotflmao:

Μη γινει και καμια μαλακια...:rotflmao: :rotflmao:

Daemon
06/05/2006, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα θα εισαι απο πισω μου, και αν βλεπεις οτι παω να χασω διασταυρωση θα κορναρεις

Θα καει η κορνα ρε με τοσα μπιπ-μπιπ που θα κανει :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
06/05/2006, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Θα καει η κορνα ρε με τοσα μπιπ-μπιπ που θα κανει :rotflmao: :rotflmao:

μαδαφακα......
:D :D :D

Daemon
06/05/2006, 16:46
Θα σου κορναρω και στην ευθεια :lol: :lol: :rotflmao:

Alexander
06/05/2006, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
(ακομα στο δρομο θα ειναι) :wacko: :wacko:
Πφ... κακίες... :nono: :mad:

:lol: :lol: :lol:

Daemon
06/05/2006, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Πφ... κακίες... :nono: :mad:

:lol: :lol: :lol:

Με την καλη εννοια το ειπα ρε'συ, και καλα οτι ερευνας ακομα την διαδρομη για να εισαι προετιμασμενος για αυριο (σημερα).. :p :p :p

:lol: :lol:

Alexander
07/05/2006, 06:38
O ΨΕΥΤΗΣ !!! :rotflmao:

Έλα πάμε εκδρομούλα λέμε !!! :beer:

adam_tsouk
07/05/2006, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αν δεν με εμπιστευεστε ρωτηστε και τον Αδαμαντιο που τον πηγα απο Καισαριανη Βυρωνα μεσα απο κατι δρομακια:rotflmao:

ειναι αργα φανταζομαι να μιλησω για αυτο ε;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: