PDA

View Full Version : Καθρέφτης?



kxIII
06/05/2006, 04:47
Κουράστηκα να προσπαθώ να αποδείξω πόσο γρήγορος είμαι, "κατεβαίνοντας" την Κηφισίας καθημερινή για το γραφείο...

Εκνευρίζομαι όταν προσπαθώ να φτάσω πρώτος τα μποτιλιαρισμένα αυτοκίνητα στη γέφυρα του Γηροκομείου, για να καταλήξω τελικά σαν όλους τους άλλους του είδους μου, να κινούμαι σε ένα παράνομο κομβόι με 15, ανάμεσα από βαριεστημένες φάτσες...

Χαλιέμαι να φοράω το κωλοκράνος, τώρα που ανοίγει ο καιρός ενώ θα μπορούσα να φορέσω τα υπέροχα γυαλιά μου και να είμαι "πρώτη μούρη στο Καβούρι"...

Τσατίζομαι γιατί κυκλοφορούν και άλλοι στον δρόμο, όταν αυτός μου ανήκει δικαιωματικά, αφού άλλωστε έχω επενδύση στην ταχύτητα και στην φινέτσα, κάτι που ούτε στον ύπνο τους δεν έχουν δει οι "κουτάκηδες"...

Επαναστατώ όταν μου λένε για λυκοφιλίες μέσα στη φάρα μου, αφού η αγάπη και ο σεβασμός είναι αμοιβαίος μεταξύ μας...

Τα "παίρνω" που πρέπει να έχω το νου μου συνέχεια στους πεζούς, οι οποίοι κατά περίεργο τρόπο, δεν μπορούν να καταλάβουν πως, ναι, έχω το δικαίωμα να κινούμαι με 120 μέσα στην πόλη...

Αγανακτώ με τα φανάρια που μου "κόβουν" δέκατα από τις πρωινές και απογευματινές επιδόσεις μου...

"Φορτώνω" με την μαλακία που κάνει ο "κουτάκιας" και θέλω να ξεκαβαλήσω και να τον αρχίσω σε τέτοιο βρωμόξυλο, ώστε μετά να ασχολείται μόνο τον σαφή προσδιορίσμό του τύπου που καθρίζει τον ορίζοντα γεγονότων μιας μαύρης τρύπας... Άλλωστε πάντα εγώ είχα δίκιο...

Είμαι ΓΑΜΩ!!!

kerasaki
06/05/2006, 10:04
κι εγω μαζι σου!
ζηταμε πολλα?!:beer:

tifoefs
06/05/2006, 10:07
Ααααχ το φλουρι !!


:bigcry:

Ktm.Prestige
06/05/2006, 11:53
Keep cool....... ;)
Χαλαρά παίδες τώρα στους δρόμους , η πίσσα γλυστράει και τουρίστες καταυθάνουν!
:winka:

zubitos
06/05/2006, 15:19
χαλιέμαι να φοράω το κωλοκράνος, τώρα που ανοίγει ο καιρός ενώ θα μπορούσα να φορέσω τα υπέροχα γυαλιά μου και να είμαι "πρώτη μούρη στο Καβούρι"...


Πως γινεται να χαλιεσαι με το κρανος και απο κατω να δηλωνεις οτι ειναι πιο καλο και απο την μηχανη:confused: :confused:

the_passenger
06/05/2006, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kxIII


Τα "παίρνω" που πρέπει να έχω το νου μου συνέχεια στους πεζούς, οι οποίοι κατά περίεργο τρόπο, δεν μπορούν να καταλάβουν πως, ναι, έχω το δικαίωμα να κινούμαι με 120 μέσα στην πόλη...



Με 120 μέσα στην πόλη; :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Διάβασε τον ΚΟΚ και ξαναπροσπάθησε
:sad:

gcrook
06/05/2006, 16:24
Καλα τα λες παληκαρι!

































:rotflmao: :rotflmao:

tai
06/05/2006, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από the_passenger
Με 120 μέσα στην πόλη; :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Διάβασε τον ΚΟΚ και ξαναπροσπάθησε
:sad: ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ με 220 ειναι πιο καλά



















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
06/05/2006, 20:09
εγω ειμαι μαζι σου σε ολα.........αλλα το κρανος το γουσταρω.......

γιατι την εχω σκεφτει διαφορετικα την υποθεση.......λεω γιατι να μην φοραω κρανος και να βλεπουν ολοι ποιος ειμαι ......ενω αμα φοραω κανω οτι γουσταρω...και μενουν ολοι με την απορια........πω πω πως παει ετσι ρε?ποιος ειναι αυτος?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

the_passenger
06/05/2006, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα τα λες παληκαρι!

































:rotflmao: :rotflmao:

...εγώ καλά τα λέω... νό κόμεντς......

...αλλά εμείς έχουμε καταντήσει χειρότεροι απ'τους κουτάκηδες μου φαίνεται.............

SF
06/05/2006, 20:32
:a10: :a20: