PDA

View Full Version : Καλα να περασετε!!!



iLia
06/05/2006, 14:24
Επειδη δεν ηξερα που να βαλω τις ευχες μου....τις βαζω εδω.

Να περασετε καλα αυριο και να προσεχετε, ε? Ξερω ακουγομαι σαν την μανα σας/αδερφη σας/γιαγια σας αλλα δεν πειραζει :lol:

Ο Dae μου ειχε προτεινει να κατεβω με το αμαξι μεχρι Ιτεα ( στην πρωτη διαδρομη επαιζε και η Ιτεα) αλλα δυστυχως αδυνατω. Το αμαξι ειναι για πεταμα ( κυριολεκτω, 'πεθανε' πριν απο 1-2 μηνες) και χλωμο να δανειστω της αδερφης μου. Και η διαδρομη ειναι κουραστικη για να γινει αυθημερον.

Λυπαμαι γιατι ηταν καλη ευκαιρια να σας γνωρισω.

ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!:bigcry:

sotpag
06/05/2006, 14:56
Το team τις Πάτρας σας ευχάριστε ….


Κρίμα που δεν θα έχουμε άλλον ένα εκπρόσωπο από την «επαρχία» όπως μας αποκαλούν οι «Αθηναίοι»….:lol: :lol:

Θα σε περιμένουμε σε κάποια άλλη βόλτα
:wave2: :wave2: :wave2:

kalesin
06/05/2006, 14:59
Μιας κ ανοιχτηκε θρεντακι για τις ευχες ολων μας που δεν θα μπορεσουμε να ερθουμε....




Καλα να περασετε παδακια κ να ζησετε τοσες ευχαριστες στιγμες που να μας ζαλιζετε ολη τη χρονια μεχρι την επομενη βολτα



ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ


:cool: :cool: :cool: :cool:

nickmonstro
07/05/2006, 00:11
Παιδια καλα να περασετε και να τραβηξετε και καμια φωτο!!!!Αν και εγω δεν με βλεπω να μπαινω στο forum για καμια βδομαδα γιατι θα λετε ποσο γ@μ@τ@ περασατε και τι ωραια που ηταν και κατι τετοια και δεν θα την παλεψω που δεν ημουν μαζι σας!
ΠΡΟΣ Νrgman:περα απο την πλακα που καναμε καλα να περασεις ρε μπαγασακο!!!Σε ζηλευω ρε!!!:wave2:

alximistis
07/05/2006, 05:31
Αχ!!!!
καλά να περάσετε όλοι σας... φάτε και για μένα...
και που στε ρε! Άθικτοι όλοι πίσω!!!

makis206
07/05/2006, 10:54
Εύχομαι αυτή η εμπειρία να πραγματοποιήθηκε όπως τη φανταζόσασταν τη στιγμή που δηλώσατε συμμετοχή, να γυρίσετε όλοι καλά με ένα τεράστιο χαμόγελο στα πρόσωπά σας που να μη μπορεί κανείς να σας το ξεκολλήσει μέχρι την επόμενη συνάντηση !

Να είστε όλοι καλά παλιοτυχεράκηδες, σας έδωσα την ευκαιρία να πηγαίνετε με χαλαρούς ρυθμούς απολαμβάνοντας τη διαδρομή !:evil:

:lol: :lol:

Περιμένω τις φωτό να ξενερώσω τελείως !!:lol: :rotflmao:

Ευχαριστώ που υπάρχετε κι εσείς να μου δείχνετε οτι η αδελφότητα στους μοτοσυκλετιστές ζει και βασιλεύει ακόμα !

Πάντα χαρές και τέτοια όμορφα κι απολαυστικά χιλιόμετρα !!

:beer: :beer: :wave2: :beer: :beer:

RapidShade
07/05/2006, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Μιας κ ανοιχτηκε θρεντακι για τις ευχες ολων μας που δεν θα μπορεσουμε να ερθουμε....




Καλα να περασετε παδακια κ να ζησετε τοσες ευχαριστες στιγμες που να μας ζαλιζετε ολη τη χρονια μεχρι την επομενη βολτα



ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ


:cool: :cool: :cool: :cool:


EEEEEEEEΠΠΠ!!!!

ΝΕΟΥΣ!....

Αυτό είναι δικαιωματικά δικό μου!
μην κλέβετε λέμε ρεεεεεεεεε....

:wave2: :rotflmao: :wave2:


Καλά να περάσετε όλοι!

SUPERMARIO
07/05/2006, 17:04
καλα να περασετε ρεεεεεεεεεεεεεεε...:a023: :a023: :a023:




:beer: :beer: :beer: :D