PDA

View Full Version : Ευδοκια



iLia
06/05/2006, 14:32
Ξερετε..η ταινια. Την επαιξε χθες η ΕΤ1 (νομιζω) και δυστυχως ειδα μονο απο εκει που απολυεται ο τυπος απο το στρατο.

Μηπως μπορει να μου πει καποιος τι γινεται πριν?? Αυτοι οι δυο ηταν παντρεμενοι? Αυτη εγινε που*ανα πριν το γαμο η μετα?

sotpag
06/05/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Ξερετε..η ταινια. Την επαιξε χθες η ΕΤ1 (νομιζω) και δυστυχως ειδα μονο απο εκει που απολυεται ο τυπος απο το στρατο.

Μηπως μπορει να μου πει καποιος τι γινεται πριν?? Αυτοι οι δυο ηταν παντρεμενοι? Αυτη εγινε που*ανα πριν το γαμο η μετα?


τσ τσ τσ τσ τσ τσ......τι κουτσομπόλα είσαι, ακους εκεί ....τι έκανε ο ένας τι ο άλλος .....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Λυπάμαι δεν την είδα και δεν μπορώ να σε βοηθήσω

nickmonstro
06/05/2006, 15:08
αυτη ηταν απο πριν ταναπου και ετσι την γνωρισε ο περδικας(ο φανταρος) αυτος!Οταν εβγενε απο το στρατοπεδο πηγαινε και ξεφορτονε εκει περα!Βασικα πεθανε εχθες αυτος που εκανε τον φανταρο για αυτο ειχαν βαλει την ταινια!Σαν φορο τιμης.Εγω που την εχω δει ολη παντως ειναι βαρεμαρα(για τα δικα μου μετρα):wave2:

iLia
06/05/2006, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
αυτη ηταν απο πριν ταναπου και ετσι την γνωρισε ο περδικας(ο φανταρος) αυτος!Οταν εβγενε απο το στρατοπεδο πηγαινε και ξεφορτονε εκει περα!Βασικα πεθανε εχθες αυτος που εκανε τον φανταρο για αυτο ειχαν βαλει την ταινια!Σαν φορο τιμης.Εγω που την εχω δει ολη παντως ειναι βαρεμαρα(για τα δικα μου μετρα):wave2:

Ερμ...ο Δαμιανος πεθανε ( προχθες) ..ο σκηνοθετης, οχι ο 'φανταρος'.

nickmonstro
06/05/2006, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Ερμ...ο Δαμιανος πεθανε ( προχθες) ..ο σκηνοθετης, οχι ο 'φανταρος'. σορρυ δεν ειμαι και πολυ σινεφιλ αλλα εβλεπα ενα ρεπορταζ και την ωρα που ελεγε οτι.......εφυγε απο τη ζωη...μπλα...μπλα....μπλα... εδειχνε τον φανταρακο να χορευει και το συνδιασα οτι αυτος μας αφησε χρονους!:rolleyes: