PDA

View Full Version : ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr 2006 - The Day After



Σελίδες : [1] 2 3 4

SF
07/05/2006, 21:40
Eλπίζω όλοι να γυρίσατε καλά και χαρούμενοι... :sun:

Για να μη χάσουμε πάλι τη μπάλα από τα ποστ, ας γράψουν όσοι θέλουν τις εντυπώσεις, τις σκέψεις και ό,τι άλλο θέλουν εδώ... Τα θρεντ της προετοιμασίας θα κλειδωθούν προς το παρόν.

Απλά τις σκέψεις σας, και όχι ΣΠΑΜ παρακαλούμε... :D

Οι φωτογραφίες θα μαζευτούν θα οργανωθούν και θα μπουν σε ειδική σελίδα, όπως και με την πίτα. Αν θέλετε φυσικά ποστάρετε, αλλά μη το παρακάνετε γιατί όπως είδατε... όλοι είχαμε κι από μια φωτογραφική! :)

AFTER
07/05/2006, 21:42
Αυτο που μου εμεινε ειναι το αριστο οδηγικα επιπεδο ΟΛΩΝ των παιδιων που ηταν στην εκδρομη!

Που ειστε ρε παιδια καθε μερα μεσα στην πολη, και ολο ΑΚΡΑΝΩΤΟΥΣ περιστασιακους χρηστες διλυκλων βλεπω και καγκουρες?

:wave2:

VANDA
07/05/2006, 21:46
(edit)
Εεεχμ... Θα ήθελα να ευχαριστήσω ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ-ΟΜΑΔΑΡΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ (και επιτυχή) ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, το γκρουπ 5 για την υπομονή και τη συμπαράστασή του (βαριέστε στο δρόμο, μείνετε πίσω από τη VANDA και σας υποσχόμαστε μια διαδρομή όλο εκπλήξεις και απρόοπτα!!), όοοολους τους υπόλοιπους που βρεθήκαμε μπλεγμένοι στην επιστροφή (εκτός από εκείνο το παλιοΚΤΜ που μου βγήκε μπροστά μου απ' τα χώματα, ακούς Γιωργάκη???) και την όποια θεία δύναμη με βοήθησε να επιστρέψω σπίτι μου απόψε! :look:

Πάντως, αλήθεια, πέρασα πολύ όμορφα :) :winka:

Και εις άλλα με υγεία! :wave2:

VANDA
07/05/2006, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Αυτο που μου εμεινε ειναι το αριστο οδηγικα επιπεδο ΟΛΩΝ των παιδιων που ηταν στην εκδρομη!

:wave2:


Δεν ήσουν στο group μου, ε??

crs-k
07/05/2006, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
............................
Οι φωτογραφίες θα μαζευτούν θα οργανωθούν και θα μπουν σε ειδική σελίδα, όπως και με την πίτα. Αν θέλετε φυσικά ποστάρετε, αλλά μη το παρακάνετε γιατί όπως είδατε... όλοι είχαμε κι από μια φωτογραφική! :)

Θα προτεινα καλυτερα Κωστα, να ποσταρει ο καθενας τις δικες του, αφου επιλεξει καποιες "καλυτερες" ...

Με φειδω ομως! :smilea:

Αν μπουμε στην διαδικασια του "μαζεματος" θα ποσταριστουν μετα απο κανα δυο βδομαδες ... :sick:

Προταση ειναι, ετσι ? :cool:

SF
07/05/2006, 21:53
Ποσταρισμα σαφώς, όλοι ας βάλουν φωτό. Το σπαμ μόνο θέλουμε να αποφύγουμε!!
:D

Το μάζεμα ναι, θα πάρει λίγες μερούλες!

Παιδιά πέρασα πάρα πολύ ωράια, καί όλοι όσοι δεν ήρθατε απο Χασιά απλά ΧΑΣΑΤΕ!!! Περισσότερα αύριο...

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ, GIXXERPAP!
:wave2: :lol: :cool:

FestoNero
07/05/2006, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ, GIXXERPAP!
:wave2: :lol: :cool: Ειναι καρδιακος ο GIXXERPAP;
Μηπως δε θα επρεπε να καβαλαει μηχανη τοτες; :D




εΠερασατε Ομορφα;; :sad: :sad: :sad: :bawl: :bawl: :blush:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/05/2006, 22:44
ουπς ... σορυ ... εγραψα στο αλλο ... να ευχαριστησω και εδω τα παιδια που κοπιασαν για να καταευχαρηστηθουμε αυτη τη κυριακη.... απλα σας ευχαριστουμε και ελπιζουμε να τα καταφερετε και του χρονου ακομα καλυτερα ....:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

nlevog
07/05/2006, 22:53
Paidia htan yperoxa. Eyxaristw poly gia thn diadromh.

Gia na exoume na thymomaste kati geniko, postarw to akoloutho link pou einai gia filous ths ekdromhs, alla me kapws grhgores syndeseis internet.

Krima pou exasa thn epistrofh.

Ante kai tou xronou.

http://media.putfile.com/Moto-67

evvou
07/05/2006, 22:54
επιτελους σπιτι μουυυυυυ
:D :D :D τελεια η διαδρομη...τελεια η παρεα...ολα αψογα!!! :beer: :beer: :beer:

ενα τεραστιοοοοοοοοοο ευχαριστω στον bart ο οποιος σημερα μου εδωσε την ευκαιρια να ζησω αυτη τη πανεμορφη εμπειρια μαζι σας..και ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε παρεα και μου χαρισαν τοσες ομορφες αναμνησεις!! :beer: :beer: :beer:

και εννοειται πως ευχαριστουμε τα παιδια που το διοργανωσαν..:beer: :beer:


αντε και μια μπυρα και για τον κακιοστρη ο οποιος παλι με κοιταζε με μισο ματι σημερα! :p :lol: :beer:

nlevog
07/05/2006, 22:54
To parapanw link thelei kai hxo

integrale
07/05/2006, 22:57
Παιδιά ήταν υπέροχα.Γύρισα σπίτι και το πρώτο πράγμα που έκανα αν και ήμασταν όλη μέρα μαζί,..........ήταν να σας ξαναβρώ!Γνώρισα και αρκετούς από εσάς από κοντά, έτσι να σπάει και η παγωμάρα του Nickname!Ευχαριστώ τους διοργανωτές και όσους άλλους συνέβαλαν στην επιτυχία της εκδρομής.Ναστε καλά και εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα για καφέ! :beer: :beer: :beer:



Ps:Νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε sticky ένα post μόνο με φωτογραφικό υλικό!Μιλάμε για πολλές φωτό!!Τι να πρωτοδιαλέξω!!!!:hypnotize :hypnotize

adam_tsouk
07/05/2006, 23:00
ωραια ηταν.....

αμα σας βλεπαμε και καθολου!


:lol: :lol: :lol: :lol:

gcrook
07/05/2006, 23:01
Το βιντεο θα ειναι ετοιμο μολις παρω πλανα απο τον Pokermon, (αν ερθεις Δελεαρ αυριο βερε ντιβιντακι θα σου φερω και γω τα δικα μου), και ελπιζω και απο τον Powerphot.

Υ.Γ Κωστακη θα πηξεις στο μοντερειτινγκ αγηπημενε μου τριχαλια:rotflmao: :rotflmao:

zubitos
07/05/2006, 23:03
Ηταν μια παρα πολυ ωραια βολτα με εντυπωσιακο αριθμο μηχανων.Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν η εκφραση στα προσωπα των ντοπιων και των περαστικων με αυτοκινητα οταν αντικρυζαν:eyepop: :eyepop: :a8: :a8: :a32: :a32: :eek: :eek: αυτη την θαλασσα απο μηχανες.Ενα μεγαλο:a18: σε αυτους που δουλεψαν παραπανω απο εμας( που καναμε απλα την βολτα μας) για την διοργανωση της εκδρομης,αλλα και ενα μεγαλο :a18: σε αυτους που συμμετειχαν:a20:


Υ.Γ θα παρακαλουσα τον SF να ποσταρει ολες τις φωτογραφιες που τραβηξε ο ιδιος γιατι πρεπει να ειναι πολυ θεαματικες:beer:

Druuna
07/05/2006, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ωραια ηταν.....

αμα σας βλεπαμε και καθολου!


:lol: :lol: :lol: :lol:



Αφου βρε μας ειδες τεσσερα ολοκληρα λεπτα, τι ηθελες να παθεις Overdose?


:beer: :wave2: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
07/05/2006, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Αφου βρε μας ειδες τεσσερα ολοκληρα λεπτα, τι ηθελες να παθεις Overdose?


:beer: :wave2: :rotflmao: :rotflmao:

:D

Nik0s
07/05/2006, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog


http://media.putfile.com/Moto-67


:hypnotize :uplate: :eyepop: :look:


ΘΕΟΣ !

:a012: :a012: :a012:

Daemon
07/05/2006, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Paidia htan yperoxa. Eyxaristw poly gia thn diadromh.

Gia na exoume na thymomaste kati geniko, postarw to akoloutho link pou einai gia filous ths ekdromhs, alla me kapws grhgores syndeseis internet.

Krima pou exasa thn epistrofh.

Ante kai tou xronou.

http://media.putfile.com/Moto-67

Ωραιο βιντεακι :a18: :D :D

iLia
07/05/2006, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
To parapanw link thelei kai hxo

Πολυ καλο !!!!

Μπραβο σας..και του χρονου!

marios8
07/05/2006, 23:24
Ηταν μια ομορφη και καλα οργανωμενη βολτα. Θα ηθελα να ευχαριστησω δημοσια τον GIXXERPAP γιατι το παιδι εκανε τα παντα ωστε να μας κανει να αισθανομαστε ασφαλεια σε ολη τη διαρκεια της βολτας(και τα καταφερε). Πραγματικα εδειξε υπευθυνοτητα που δεν περιμενα να συναντησω και παλι μπραβο.:) :wave2: :wave2:

KaTaNaS
07/05/2006, 23:26
Δέν άντεξα ...

ήρθα στο κοντινότερο νετ-καφέ μιας και συνδεση στο σπίτι ούκ!


Ηταν πραγματικά πανέμορφα!

Νοιώθω τα πόδια μου ζεστά απο την κούραση...

και νοιώθω μια χαρά μέσα μου,

είχα γενικότερα πολύ καιρό να κάνω εκδρομή στρητάδικη (ένεκα εντουροποίησης)

μα δεν ήταν μόνο αυτό!

ήταν ότι όλοι ήρθαν με ενα χαμόγελο σήμερα το πρωί στο περίπτερο, οι μάσκες-nicknames έπεσαν και γνωριστήκαμε με πολλά παιδιά


καθώς επίσης γράψαμε αρκετά χιλιόμετρα (350 περίπου) παρέα, και αυτό είναι ενα πολύ ιδιαίτερο δέσιμο όπως θα έχετε νοιώσει όλοι!

ο ένας να συνεργάζεται με τον άλλον, να προσέχει τον πλησίον του, να προσπαθει να τον προστατευσει!

Θέλω να πώ ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

στον ΣΤΑΘΗ-HORNET και στον CRS-ΧΡΗΣΤΟ για την οργάνωση μιάς και τράβηξαν το μεγαλύτερο μανίκι!

συγχαρητήρια στούς sniper - m1ke - SF (φωτογραφο ακροβολιστή) - Gcrook - Gixxerpap - Alexander

για τη συμβολή τους σε αυτή την πραγματικά όμορφη εκδρομή!


ο Γιώργος AFTER παραπανω με πρόλαβε! χάρηκα που είδα ηυξημένο επίπεδο οδηγικών ικανοτήτων! καθώς και μεγάλη ωριμότητα στους οδηγούς!

Ειδικότερα να ευχαριστήσω έναν έναν τους φίλους μου συνοδοιπόρους

Cpt. Haddock - κολλημένος συνέχεια απο πίσω μου όπως του είχα παραγγείλει

powerphot - ο καμεραμάν της εκδρομής! (θα κάνω και εξαγωγή προς ιταλία το cd-άκι σου, συνεννοήσου με Gcrook :lol: )

Libyko

kaps 1

h_m_akis- με το πρασινωπό εργαλείο του!

costas81 -τα σέβη μου για την συμβολή στο ομαδικό πνέυμα!

Vanda - εσύ κορίτσι μου είσαι κοπελαρίνα με γκάτς(που λένε οι αμερικάνοι:lol: ) πραγματικά σου αξίζει ένα εξτρά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την ΨΥΧΗ ΣΟΥ , δε το έβαλες κάτω, σε κάθε στάση έβλεπα καταπονημένο το πρόσωπο σου απο το άγχος και την κούραση και πάρα ταύτα εκέι!!! ΜΠΡΑΒΟ. εξάσκηση θέλει-τα πάς περίφημα! :wave2:

phdakar

leipsippo- με το κουκλί του (ΚΤΜ ADV 640)να μου θυμίζει πώς είναι το μηχανακι μου !:rotflmao:

Χωμάτινο- για την βοήθεια του στο γκρούπ

dakar77

alex84

και τέλος στον έμπειρο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟ ή ΚΑΝΕΝΑ και τον φίλο του για την πάρα πολύ σημαντική του βοήθεια ώς ΣΚΟΥΠΑ

ευχαριστώ επίσης τον αλεξιπτωτιστή τρελάρα (ούτε το όνομα του δε συγκράτησα) με το caponord που εκτελούσε χρέη μπαλαντερ :lol:

το χαρτί με τα κινητά σας τηλέφωνα, μόλις καταστράφηκε (προσωπικά δεδομένα)


Σας ευχαριστώ για το χαμόγελο που έχω τώρα!


:wave2: :wave2: :wave2:


ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :smokin: :wave2:

gcrook
07/05/2006, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Paidia htan yperoxa. Eyxaristw poly gia thn diadromh.

Gia na exoume na thymomaste kati geniko, postarw to akoloutho link pou einai gia filous ths ekdromhs, alla me kapws grhgores syndeseis internet.

Krima pou exasa thn epistrofh.

Ante kai tou xronou.

http://media.putfile.com/Moto-67

:a18: :a20:
Για τοσο γρηγορη δουλεια πρεπει να σου δωσω συγχαρητηρια για την ολη αποψη, και για την γαμιστερη (γιατι δεν ξερω πως αλλιως να το πω) χρηση του pan&crop στις φωτο και την γενικοτερη ενσωματωση τους στο βιντεο.

Αν θες κανε και εναν κοπο να δεις Εδω! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=22482) ,ισως να χρειαστω καποια πλανα σου της πορειας μιας και εχω μονο πλανα μονο απο τα σημεια συναντησης.

Και παλι μπραβο!:beer: :beer:

Nik0s
07/05/2006, 23:58
Ότι και να πούμε λίγο...

Καταπληκτική εκδρομή... :D

Μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση και ξαφνιάστικα ευχάριστα γιατί η σημερινή μας βόλτα ήταν τόσο μα τόσο καλύτερη από την περσινή...

Καταπληκτική οργάνωση από Mods-leaders κτλ, τρομερή χαρτογράφηση και αναγνώριση μιας ομολογουμένως "μπερδευτικής" διαδρομής, leaders και σκούπες άριστοι στα καθήκοντά τους ! :beer:

Η διαδρομή αυτή καθεαυτή πολύ καλύτερη από πέρσυ κατά την άποψη μου και τα γκρουπάκια πολύ πιο συγκροτημένα και "ώριμα" από πέρυσι. Είχαμε το χώρο μας, την άνεση μας, σωστούς ρυθμούς - όλα τα είχαμε.

Η παρέα καταπληκτική όπως πάντα, γέλιο, μάσα, αλληλεγγύη.. τι άλλο να πω!

Επίσης να πω ένα μπράβο στον Κατάνα για τη συμβολή του στο θέμα του παιδιού που είχε το ατύχημα και την αποκατάσταση του μαρσπιέ !!!

Άντε και του χρόνου!

:beer: :wave2: :beer:

KaTaNaS
08/05/2006, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Επίσης να πω ένα μπράβο στον Κατάνα για τη συμβολή του στο θέμα του παιδιού που είχε το ατύχημα και την αποκατάσταση του μαρσπιέ !!!

έλαααα μωρέεεε

δεν ήταν τίποτα! 100 ευρουλάκια δουλίτσα! :smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δε θα πάρεις ρε Νίκ0 και εσύ ΚΤΜ; :rolleyes:


θα μάθεις να τα φτιάχνεις όλαααα

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

Pokermon
08/05/2006, 00:03
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να πρωτογράψω, ήτανε όλα υπέροχα!!!
Ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ από εμένα και την Χρύσα σε όλους όσους δώσανε το παρόν σήμερα στην εκδρομή μιας και ο καθένας με τον τρόπο του την έκανε ονειρική. Κυρίως ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους τρέξανε, ασχοληθήκανε και σπαταλήσανε τον χρόνο τους ώστε να κυλήσουνε όλα ομαλά και όμορφα και να είμαστε τώρα εμείς σε αυτή την θέση με το χαμόγελο να μην ξεκολλάει από το πρόσωπο μας!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!!!!


Ρε after πως μπήκες έτσι μπροστά μου στην Κ6??????


47121

npap
08/05/2006, 00:04
μπραβο, μπραβό, ΜΠΡΑΒΟ

:a18: :a18: :a18:

Όλα ήταν super!!!!

thanks gixxerpap για την άψογη καθοδήγηση (χρωστάμε μπυρόνια!!!)

thanks deamon για τα moto-αυτοκόλητα (τα 30$$ θα τα δώσω στο vageli900 να στα φέρει :a13:)

thanks τον costa81 για τις ιστορίες του που μας φτιάξαν τη διάθεση- ε doctor????? (τελικά μου έκαψε πίο λίγο απόσο έλεγα :a22: )

SF
08/05/2006, 00:08
Teaser.......... :)


47123

SF
08/05/2006, 00:09
Καληνύχτα σε όλους, και αύριο θα τα πούμε αναλυτικότερα :)


47124

Kostas NL
08/05/2006, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Paidia htan yperoxa. Eyxaristw poly gia thn diadromh.

Gia na exoume na thymomaste kati geniko, postarw to akoloutho link pou einai gia filous ths ekdromhs, alla me kapws grhgores syndeseis internet.

Krima pou exasa thn epistrofh.

Ante kai tou xronou.

http://media.putfile.com/Moto-67

Πολύ ωραίο το βιντεάκι, μπράβο!!

Μπράβο που περάσατε πανέμορφα και επιστρέψατε ασφαλείς.

:sun:

:beer:

Nik0s
08/05/2006, 00:13
Εγώ μέχρι να βάλει ο ΕΣ-ΕΦ τις φωτό του δεν βάζω τίποτα.....

εκτός από μία.


:beer: :wave2:


47125

AFTER
08/05/2006, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon


Ρε after πως μπήκες έτσι μπροστά μου στην Κ6??????

Με τετοιο παιδαρο στο number plate, δεν μπορουσα να κανω διαφορετικα, επρεπε να ρισκαρω :rotflmao:

integrale
08/05/2006, 00:20
Νίκο τώρα να δείς μετά από αυτή την εκδρομή,θα λέει ότι τρακάρισε ελέφαντα και του πέρασε μέσα από το κράνος και του έβγαλε το μάτι!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
08/05/2006, 00:22
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !

Περασατε ομορφα διαβαζω !! Σας αξιζουν συγχαρητηρια !

:a18: :a18: :a18: :a20: :a20: :a19:













Εκει που γυρναγατε μηπως ειδατε καπου και το φλουρι μου ;;;

:lol: :lol: :lol: :D :D :wave2: :wave2:

zubitos
08/05/2006, 00:22
Αντε να βαλω και εγω μια:p


47127

sotpag
08/05/2006, 00:25
Όλα οκ και από Πάτρα :wave2:
Όλοι καλά, ευχαριστημένοι και χαμογελαστοί :) , τόσο που είχαμε και συνέχεια στην Πάτρα..(κάποιες :beer: )


Ευχαριστώ και τον Στάθη που πείρε τηλέφωνο να δει πως φτάσαμε:wave2:



Και είχαμε και μια κοσμοϊστορική συνάντηση:lol: :lol:


47128

integrale
08/05/2006, 00:27
και κάτι για τον pacman,αφού παραγγείλαμε το σίδερο με το αρνί και το κοκορέτσι,λόγω του ότι ο pacman ήταν δυνατός παίχτης,του ρίξαμε την ξανθιά εκδρομέα δήθεν ότι ήθελε βόλτα,και....ιδού


47129

npap
08/05/2006, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από integrale
Νίκο τώρα να δείς μετά από αυτή την εκδρομή,θα λέει ότι τρακάρισε ελέφαντα και του πέρασε μέσα από το κράνος και του έβγαλε το μάτι!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

και πήρε την εκδίκηση της μύγας-δολοφόνου!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PacMan
08/05/2006, 00:34
Me tin seira mou ki egw na pw oti ola itan wraia, ena megalo efxaristw stous diorganwtes aftis tis voltas. poly wraia diadromi
an kai ysterousa ligo sta strofilikia(SNIPER SORRY IMOUN ARGOS),


Grapsame sxedon 351 klm kai akomh den exw xwnepsei ta paidakia(pira kai merika gia ton dromo mipws kai ksanapeinasw)

any way



Elpizw oloi/es na gyrisate pisw.....





PANTA ORTHIOI.........

NA EISASTE OLOI/ES KALA KAI NA PROSEXETE..............

latris mixanis
08/05/2006, 00:35
Φτάσαμε όλα καλά και με το χαμόγελο ακόμη στα χείλη :)
Να ευχαριστήσω όλους και ειδικά τον alexander που έδωσε πολύ καλό ρυθμο,η εκδρομή ήταν άψογη από κάθε πλευρά. Όπως είπε και ο φίλτατος Νικ0ς η διαδρομή ήταν ωραιότερη από πέρσυ και τα γκρουπάκια λειτούργησαν σωστότερα και με περισσότερη σύνεση :D

:beer: :beer:

tifoefs
08/05/2006, 00:46
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


47131

bonepeeler
08/05/2006, 00:54
Τώρα εγώ θα αρχίσω να κλαίω που δεν ήρθα τελικά.:bigcry:

Την κωλοσχολή μου μέσα γ@μώ.:mad:

alximistis
08/05/2006, 00:55
Μπράβο ρε παιδιά!!!!
Πολλά πολλά Μπράβο!!!
Πάντα τέτοια και να περνάτε τέλεια...

DimChios
08/05/2006, 02:12
....Aρχικά εύχομαι ΟΛΟΙ να γυρίσαμε σπίτια μας καλά!

Τί να πώ βρε παιδιά? Όλα ήταν πολύ καλά, αν και θα συμφωνήσω με τον tai για τις τιμές και τα υπόλοιπα που αφορούν το φαγοπότι στο ζεμενο, αλλά μή χαλιόμαστε!

Κρίμα για το παλικάρι με το CB που έπεσε, είμαι όμως σίγουρος πως ένιωσε -μέσα στη στεναχώρια του- πολύ καλά βλέποντας τόσα άτομα να ενδιαφέρονται, να ασχολούνται και να επιδιορθώνουν τη μηχανή του! Το ευχάριστο είναι που ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ!

Σε ΟΛΟΥΣ όσους ασχολήθηκαν ώρες με τη διοργάνωση της εκδρομής ένα ακόμα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατί τους αξίζει!!!

Όσον αφορά το Group που ήμουν εγώ να πώ οτι όλα κύλησαν ομαλά και ευτυχώς γιατί είχα και λίγο άγχος! Θές οτι ήρθα ξενυχτισμένος αμέσως μετά τη δουλειά, θές οτι ο crs-k με "διόρισε" σκούπα...
Thanks για την εμπιστοσύνη που μου έδειξες Χρήστο και σε όλα τα παιδιά που ΔΕΝ με προβληματίσανε στο ελάχιστο!

Χάρηκα που γνώρισα αρκετούς ακόμα και όσους ήξερα που τους γνώρισα καλύτερα! Η παρέα σας ήταν υπέροχη!!!

mystique thanks 4 the delivery! :winka:
a-mixani thanks 4 the :rotflmao: !!!
bartlal :beer:
Εχμ, ξεχνάω κανένα? :confused:
Nik0s, Nefeli (you where right 4 the famestory), afrolykos, Druuna, latris... και τα παιδιά με τα Tiger - BMW - Varadero που δεν ξέρω τα ονόματα-nicks τους!

Κρίμα που στην επιστροφή δεν ακολούθησα, αλλά ξέρετε...
Ίσως βέβαια και να έκανα βλακεία γιατί ναι μεν γύρισα νωρίτερα σπίτι μου, αλλά έκανα 7 (!!!) στάσεις! Με έπερνε ο ύπνος ρε γ@μώτο!
Aν σας ακολουθούσα θα είχα το νού μου στον bart πάλι μη τον τσιμπήσει κανένας ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ και θα ήμουν OK!!! :lol:

nlevog (Tο έμαθα τελικά :winka: ) να είσαι καλά που μου έκανες παρέα στην επιστροφή φίλε, μέχρι που σταμάτησα να φάω το παγωτάκι μου και να κάνω ένα τσιγάρο μπάς και στανιάρω!Το χρειαζόμουν!

Τέλος, αφού ευχαριστήσω τους γονείς μου, τη θεία μου, τη γιαγιά, το σόϊ μου γενικά...
ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΙΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ "ΟΠΟΥ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ" ΕΚΑΝΑ :blush:
και να ευχηθώ να είμαστε ΟΛΟΙ καλά και του χρόνου για καλύτερη και μεγαλύτερη βόλτα!

:wave2:





Υ.Γ Προς τα ΔΙΑΟΛΕΜΕΝΑ: ΧR 250, TT-R 250, CBF 250 κτλ... να πώ οτι όταν με προσπέρασαν στην Εθνική κορνάροντας... ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ!!! :a29:
:lol: :wave2:

lampros_fazer
08/05/2006, 02:19
Τέλεια,τέλεια,τέλεια my heart is feeling τέλεια τέλεια τέλεια.. :a25: :a25:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αν και εμείς από το Patras Team δεν σας είδαμε και πολύ,και δεν προλάβαμε να γνωρίσουμε και να μιλήσουμε με αρκετούς..

Και μερικοί μερικοί το γλύτωσαν αυτό που τους περίμενε.. :evil: :D

Δεν πειράζει περάσαμε υπέροχα.. :winka:



Κάναμε και τις παγκοσμίου κλάσεως γνωριμίες μας.. :winka:


47137

lampros_fazer
08/05/2006, 02:21
:D:D:D


47138

DimChios
08/05/2006, 02:55
Το group των μεγάλων on-off...


47139

DimChios
08/05/2006, 02:57
...


47140

DimChios
08/05/2006, 02:59
- Bartlal: Τσόπα, τσόπα!!! :a9:
- DimChios: ΠΑΡΑΤΑ ΜΕ! ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ... :eyepop:


47141

DimChios
08/05/2006, 03:02
tai & wife...


47142

DimChios
08/05/2006, 03:13
Σκύψε ευλογημένε γιατί αντανα-κλάνεις!!!



kamene africane, τα ποσοστά μου please!!! :a22: :a22:


47143

DimChios
08/05/2006, 03:16
Μοντέλο είσαι Nik0s! Άντε και πλησιάζει το 3ήμερο... :lol: :lol:


47144

DimChios
08/05/2006, 03:21
Tropeas


47145

DimChios
08/05/2006, 03:22
...


47146

DimChios
08/05/2006, 03:25
Χμμμμμ, ΕΣΥ δήλωσες συμμετοχή στο onoff-άδικο 3ήμερο? :winka:
Μιά χαρά θα περάσουμε... ;) :lol:


47147

DimChios
08/05/2006, 03:30
...


47148

DimChios
08/05/2006, 03:32
Ο γνωστός και μή εξαιρετέος....

Πώς θα βρείς ρε νύφη μου λές?

Όλο με μια μπύρα στο χέρι είσαι! :mad:

κι άλλη μια στη τσέπη! :eyepop:


47149

DimChios
08/05/2006, 03:37
Αυτές από μένα!
Αυριο στο Δέλεαρ, θα φέρω όλες όσες τράβηξα και είναι στη διάθεση όποιου αναλάβει να φτιάξει το βασικό πόστ της εκδρομής...


Να πώ πάντως οτι εμένα δύο άτομα μου λείπανε!
Ο φίλος μου matmat και ο Makis206 που ήλπιζα να γνωρίσω...

:beer: :beer: :beer:

THEOD
08/05/2006, 08:00
Πολύς λαός ρε παιδιά....'Αμφιβάλω αν υπάρχει φωτό που να χωράει μέσα όλες τις μηχανές και τους αναβάτες...


47150

THEOD
08/05/2006, 08:02
Και αυτό φάνηκε από νωρίς το πρωί...

Η μια πλευρά του πάρκιγκ του περιπτέρου...


47151

THEOD
08/05/2006, 08:03
και η άλλη....


47152

THEOD
08/05/2006, 08:05
αμέσως τιγκάρησε το μαγαζί στις Αλυκές....


47153

THEOD
08/05/2006, 08:07
Όσο για το φαγάδικο....ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟ ότι δεν θα μπορούσε να μας εξυπηρετήσει όλους...


47154

THEOD
08/05/2006, 08:09
Την ώρα που ανακοινώνει ότι κάποιοι πρέπει να μετακομίσουν σε παρακείμενο μαγαζί....

Πάει....λάλησε τελείως...:lol: :lol: :lol:

Εγώ φταίω που δεν τον πέρασα σουβλάκι στην διαδρομή....:beer:


47155

THEOD
08/05/2006, 08:12
Άψογη παράταξη...


47156

THEOD
08/05/2006, 08:15
Πολύ ωραία θέα...



















για τις βαρκούλες εννοώ.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


47157

makis206
08/05/2006, 08:16
Mπράβο σε όσους συνέβαλαν για την άψογη διοργάνωση της εκδρομής και σε όλους τους υπόλοιπους που με την παρουσία σας χαρίζετε σε μας αυτές τις όμορφες εικόνες !!

Πραγματικά νόμιζα πως μετά το ξαφνικό που με κράτησε μακρυά απ'την εκδρομή, θα έβλεπα τις φωτό και θα χαλιόμουν 10 φορές περισσότερο που δεν κατάφερα να δηλώσω παρών. Όμως βλέποντας αυτή την όμορφη παρέα νιώθω 10 φορές ομορφότερα αντικρίζοντας αυτές τις χαμογελαστές φάτσες που ανταλλάζουμε τόσα λόγια καθημερινά !!

Να είστε όλοι καλά και πάντα τέτοια ! Την επόμενη φορά θα κάνω τα πάντα για να ζήσω αυτό το όμορφο συναίσθημα που εσείς προκαλείτε κι από κοντά !


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Να πώ πάντως οτι εμένα δύο άτομα μου λείπανε!
Ο φίλος μου matmat και ο Makis206 που ήλπιζα να γνωρίσω...
:beer: :beer: :beer:

Δεν γίνεται να το κάνουμε και την επόμενη Κυριακή με τον ίδιο ακριβώς τρόπο ;;:look: :look:

:lol: :lol:

Κι εγώ Δημητρό αν στενοχωρέθηκα για κάτι, ήταν ο ίδιος ακριβώς λόγος.. αλλά για όσο είμαστε καλά και με τη θέληση να ζήσουμε όλη αυτή την ομορφιά, υπάρχει η μέρα που θα μας φέρει συνοδοιπόρους στο ίδιο ταξίδι !

Πόσο μάλλον τώρα, που το καλοκαιράκι ερχόμενο μας χαμογελάει πονηρά !:winka:

Να είστε όλοι καλά !!!

:beer: :beer: :a46: :beer: :beer:

THEOD
08/05/2006, 08:19
Πανικός και στην ανασυγκρότηση...σκεφτείτε ότι κάποιες οικογένειες είχαν πάει να περάσουν ένα ήρεμο πικ-νικ μακριά από τους θορύβους της πόλης....:lol:


47158

THEOD
08/05/2006, 08:22
Στάση για τσιγάρο


Ένα μέρος από το γκρούπ μας...


47159

THEOD
08/05/2006, 08:24
και το υπόλοιπο...


47160

THEOD
08/05/2006, 08:29
Τα παιδία παίζει....


47161

THEOD
08/05/2006, 08:32
Άλλη μια φωτό από την ανασυγκρότηση....Ούτε οι μισές μηχανές δεν φαίνονται στο πλάνο...κάποιοι είχαν προτιμήσει να παρκαρουν στα χωράφια και κάποιοι είχαν τραβηχτεί καμμιά 100στή μέτρα παρακάτω.....


47162

THEOD
08/05/2006, 08:35
Λίγο πριν το τελευταίο γκρούπ αναχωρήσει από την Αλυκή


47163

THEOD
08/05/2006, 08:38
τελευταίος καφές στην Αράχωβα λίγο πριν ξεκινήσουμε για Αθήνα....Έβρεξε για λίγο αλλά ευτυχώς καταφέραμε και δεν φάγαμε ούτε στάλα...


47164

THEOD
08/05/2006, 08:44
Μα που πήγε αυτό το φαί ???


47165

tati
08/05/2006, 08:53
Πωπωώ...........παιδιά!!!!!!!!!! Τι συναίσθημα είναι αυτό που νιώθω?????? Ειλικρινά δεν μπορώ να το περιγράψω 100 τις 100 έτσι όπως πρέπει.......

Καταρχάς πριν πω οτιδήποτε άλλο, πρώτα απ΄ όλα ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές της εκδρομής, και επίσης ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Alexander που ήταν ένας καταπληκτικός ομαδάρχης!! και βέβαια σε όλο το ΜΙΚΡΟ μας γκρουπάκι που νομίζω οτι τα καταφέραμε φοβερά!!! (αφού προσπεράσαμε και τον Dim Chios.....:lol: :lol: )

Τέλεια διαδρομή, πανέμορφη, ειδικά.........η επιστροφή (οχι απο Εθνική...:nono: )

Καταπληκτική η παρέα και το θέαμα και μόνο τόσων μηχανών μαζί....Μοναδική εμπειρία....

Κρίμα για το ένα ατυχές περιστατικό που είχαμε:( , ελπίζω να είναι καλά το παιδί αν και ακουσα οτι δε χτύπησε ευτυχώς!!! και σίγουρα μπράβο στα παιδιά που ήταν εκεί για αυτόν και τη μηχανή του..(Αν και πρέπει να πω.....οτι παρόλο που τσιμπάνε λίγο οι τιμές του ΚΑΤΑΝΑS (100ευρώ...χρέωση..) μπορείτε να τον προτιμήσετε..εγγύηση...;)


Τέλος έχω απο χθές που γύρισα και ακόμα...έχω ένα χαμόγελο συνεχές μέσα μου, έτοιμο να σκάσει....μόνο και μόνο με την ανακάλεση εικόνων και σκέψεων της χθεσινής μας εκδρομής...

Μπράβο και παλι σε όλους μας ..!!

:beer: :beer: :beer:

tati
08/05/2006, 08:56
.................και ξέχασα να πω οτι η απουσία του makis 206 ήταν αισθητή...και στεναχωρηθήκαμε που δεν τον είδαμε.....:(

SF
08/05/2006, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Δεν ήσουν στο group μου, ε??

Το επίπεδο φυσικά και *δεν* αναφέρεται στην ταχύτητα, αλλά στη σύνεση των οδηγών και στην τήρηση του ρυθμού και της σειράς. Και όλα πήγαν super smooth.

makis206
08/05/2006, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
.................και ξέχασα να πω οτι η απουσία του makis 206 ήταν αισθητή...και στεναχωρηθήκαμε που δεν τον είδαμε.....:(

Αυτή η μέρα είχε μια τόσο γλυκιά γεύση που οτιδήποτε προσπάθησε να την αμαυρώσει, μετατράπηκε σε ένα μηδαμινό σημαδάκι πλακωμένο απο πολλά τεράστια χαμόγελα !

Εγώ που φοβόμουν πως η σημερινή μέρα στη δουλειά θα βάραινε απο το μαράζι ξέροντας πως έχασα την ευκαιρία να ζήσω απο κοντά αυτή την αξέχαστη εμπειρία και αντικρίζοντας τις ακίνητες εικόνες που μαρτυρούν τόση ευτυχία, αντιθέτως νιώθω υπέροχα που μπορώ έστω κι απο μακρυά κι εταιροχρονισμένα να ζήσω αυτές τις στιγμές μαζί σας κι ας μην ήμουν εκεί !!

Υπάρχουν κι άλλες μορφές που θα ήθελα να δω στις φωτό όσο δύσκολο κι αν είναι, θα αναφέρω τον Τιφο, τον KostaNL και τον Κροκόδειλα, τρεις άνθρωποι που βρίσκονται τόσο μακρυά κι όμως τους νιώθουμε καθημερινά δίπλα μας ! Κι είμαι σίγουρος πως και τα τρια αυτά παλικάρια βλέπουν τις εικόνες και νιώθουν τις μαγικές στιγμές σαν να τις ζήσανε με την παρουσία τους !

Έτσι λοιπόν νιώθω κι εγώ. Τίποτα δεν πρέπει να στενοχωρεί κανέναν μας ! Μέχρι τη μέρα που θα συνταξιδέψουμε πάλι !!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LIBYKOS
08/05/2006, 09:36
Καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!
Το χαμόγελο από χθες δεν μπορεί ακόμα να φύγει από το πρόσωπό μου!!
Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ένα ακόμα μεγαλύτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσοι συνετέλεσαν ώστε να γίνει αυτή η εκδρομή.
Η αίσθηση ευθύνης των ομαδαρχών αλλά και η πειθαρχία και η ωριμότητα που έδειξαν ΟΛΟΙ οι συμμετέχοντες ήταν στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και πάντα τέτοια

nlevog
08/05/2006, 09:43
Kalhmera kai kalh sas evdomada.

Ta dika mou sas ta eipa apo xtes. Mono pou ksexasa na dwsw sygxarhthria ston omadarxh mou. Oi staseis htan oti eprepe.

To fwtografiko yliko, kai to gnwsto videaki, tha ta parete apo SF opou tha tou ta dwsw prosexws (isws kai shmera).

Wstoso exw mia aporia:

Poio einai to atomo pou fainetai sthn episynaptomenh fwto, opou egw exw ksaplwsei sthn asfalto, kai aytos... me pairnei fwtografia apo thn mhxanh!!!!

An yparxei ayth h fwto (h anapodh ennow), egw dinw ta resta mou....

Na ste oloi kala.


47168

nlevog
08/05/2006, 09:45
Twra pou to ksanavlepw mallon oxi....

To flash mou fainetai oti einai upside down. Anyway... prosoxh otan odhgate me thn mhxanh sto xeri (thn fwtografikh e?)

Λεωνίδας
08/05/2006, 09:57
Πάντα τέτοια παιδιά!
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και να ευχαριστήσω και εγώ τον group leader που μας πρόσεχε :D
Οι φωτογραφίες έχουν ήδη ψηθεί σε CD και θα παραδοθούν στους αρμόδιους απόψε εκτός απροόπτου :)
:wave2:

byron
08/05/2006, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Poio einai to atomo pou fainetai sthn episynaptomenh fwto, opou egw exw ksaplwsei sthn asfalto, kai aytos... me pairnei fwtografia apo thn mhxanh!!!!

An yparxei ayth h fwto (h anapodh ennow), egw dinw ta resta mou....

Na ste oloi kala.

Καλημέρα!!!!

Ο φίλος με την κάμερα στο χέρι, ήταν στο 7ο group.
Ήμουν πίσω του και τον έβλεπα που τράβαγε συνέχεια, καθώς είχε την κάμερα περασμένη στο λαιμό του.
Μπορεί και να σε πέτυχε!!!!!


Ένα μεγάλο μπράβο, στα παιδιά που οργάνωσαν την εκδρομή!!!!
Ήταν όλα τέλεια! (Εκτός από τα παϊδάκια ) η διαδρομή απίστευτη η παρέα super. Όσοι αποδίδουν ευθύνες στον Δία για την απουσία τους (makis206 οέοοο) απλά έχασαν.........

:a23: :a23: στον gcrook ως team leader και στον deamon που υπήρξε διακριτική σκούπα και φρόντιζε μην ξεμείνει κανένα κουκουνάρι στο δρόμο.....(srx δηλαδή) .
Πάντα τέτοια παιδιά..
:beer: :beer: :beer:

sapila racing
08/05/2006, 10:38
Μπράβο παιδιά!
Πολύ καλές οι φωτό, μας κάνουν και μας που δεν ήρθαμε να αισθανθούμε ωραία, σαν να κάναμε την βόλτα όλοι μαζί.

:beer:

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:44
Μια πολύ όμορφη μέρα...

Μια πολύ ωραία και μεγάλη παρέα...

Μια καταπληκτική διαδρομή...

Όμορφα τοπία...

:sun: :sun: :sun: :sun: :sun:





Α, να χαθείτε... συγκινήθηκα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Well done lads για την οργάνωση αλλά και για την εκτέλεση της εκδρομής! Σας ευχαριστούμε για την όμορφη μέρα που περάσαμε!!

Ειδικά στον Σταύρο που ήταν ΑΨΟΓΟΣ team leader !!!

:beer: :beer:

Με τα παιδιά με τις δύο Τiger (Busy Rider & friend) φύγαμε λίγο νωρίτερα και ακολουθησαμε την "κλασσική" επιστροφή μέσω Πάρνηθας, με μια στάση για Βενζίνη στη Θήβα (εγώ), καφέ στις Ερυθρές (όλοι).
Πραγματικά ωραία διαδρομή αν και την κάναμε σε χμμ.. μάλλον γρήγορους ρυθμούς... :uplate: (ήταν και προσφατο το 0-300...)

Να είστε όλοι καλά και του χρόνου να περάσουμε ακόμα καλύτερα!!!

:beer:

Ακολουθούν μερικές φωτό...

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:45
Αλυκή...

η Tati σε φωτό!!!


47178

fire
08/05/2006, 10:46
Mε την σειρα να πω και εγω πως περασα υπεροχα...Ηταν ολα τελεια..Η παρεα ηταν φανταστικη, η διαδρομη παρα πολυ καλη. Ευχαριστω ολα τα παιδια και ιδαιτερα τον ομαδαρχη μας gcrookη, τον Λάμπρο (Tropea) (σκουπα) αλλα και τον crs-k που στην επιστροφη μας εδωσε ενα ρυθμο γρηγορο, διασκεδαστικό και παραλληλα ασφαλη.Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους και ανυπομονουμε για την επομενη!!!

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:46
όχι, ο καπνός δεν είναι από burnout

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


47179

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:47
Η Latris Mixanis με το CBF250 Enduro edition !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


47180

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:48
που είναι το φαγητό μου;

ΟΕΟ;

:p


47182

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:49
Ερυθρές...


47183

Cpt. Haddock
08/05/2006, 10:50
Tigers in action...

:beer: :beer: :beer: :beer:


47184

PeterMurphy
08/05/2006, 10:51
Asgogoi..ante k toy xronoy na maste kala..elpizo na skaso k go ..:(

makis206
08/05/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Όσοι αποδίδουν ευθύνες στον Δία για την απουσία τους (makis206 οέοοο) απλά έχασαν.........

Αφού καλοπέρασε ο Δίας εγώ περιττεύω !! :lol: :lol:


Γεια σου ρε Βύρωνα μεγάλε !!:beer: :beer: :beer:

Alexander
08/05/2006, 11:06
Δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από το να κάνεις μια πανέμορφη διαδρομή παρέα με πανέμορφα χαμόγελα !!!

Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ:
- στα μεγάλα κεφάλια/διοργανωτές της εκδρομής που επέλεξαν τόσο όμορφη διαδρομή και που φρόντισαν για όλα ώστε να περάσουμε εμείς καλά
- σε όλους τους συμμετέχοντες που ήταν/ήμαστε εκεί και περάσαμε καλά χωρίς να έχουμε επικίνδυνες καταστάσεις
- τα παιδιά του group των μικρών για την άψογη οδηγική τους συμπεριφορά που περιόρισαν τα καθήκοντά μου μόνο στο να δείχνω το δρόμο και να τον καθαρίζω από τα μυγάκια :lol:
- και last but not least τους Έλληνες Κυριακάτικους αυτοκινητιστές για το κακό τους σημάδι που πολλές φορές προσπάθησαν να μας πετύχουν αλλά δεν το κατάφεραν ποτέ :rotflmao:

Μπράβο ρε παιδιά, πάντα χαμογελαστοί !!!

VANDA
08/05/2006, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Το επίπεδο φυσικά και *δεν* αναφέρεται στην ταχύτητα, αλλά στη σύνεση των οδηγών και στην τήρηση του ρυθμού και της σειράς. Και όλα πήγαν super smooth.

Ούτε εγώ αναφερόμουν στην ταχύτητα, απλά πάσχω ακόμα σε κάποιες τεχνικές και κούρασα "λίγο" τους συνοδοιπόρους... :)

Ευχαριστώ για το λευκοπλάστ! :winka:

VANDA
08/05/2006, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Σας ευχαριστώ για το χαμόγελο που έχω τώρα!






Κι εμείς ευχαριστούμε για ΟΛΑ! :) :winka: :D

zubitos
08/05/2006, 12:06
Θα ηθελα να πω και ενα :a18: στον mike με το daytona,ηταν οντως η ηρεμη δυναμη απο τους group leader και μας οδηγησε χαλαρα και χωρις υπερβολες.

εεεε να μην βαλω και μια φωτο του group:smilea: :smilea:

Υ.Γ ολα τα Z κατα την διαρκεια του φαγητου εφυγαν προς αγνωστη κατευθυνση:confused: :confused: τελικα ειναι συμμορια αυτοι οι kawaZakiδες:lol: :lol:


47196

zubitos
08/05/2006, 12:18
Το group 8 δεν εκανε παρεα με τους υπολοιπους :rotflmao: :lol: :rotflmao:


47197