PDA

View Full Version : ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....



hornet
08/05/2006, 08:27
Η ετησια εκδρομη του moto.gr εγινε με πληρη επιτυχια φετος και θα ηθελα να ευχαριστησω τους:
Χρηστο crs-k για την αψογη δουλεια στις χαρτογραφησεις αλλα και σαn group leader πραγματικα το δεξι χερι στην εκδρομη

Σταυρο katana υποδειγματικος leader για μια ακομη φορα και ευστροφια στις επι τοπου επιδιορθωσεις μετα το μικρο ατυχημα

Γιωργο gixxerpap το μαντροσκυλο ως αρχηγος πηγε το γκρουπ του με ασφαλεια στο προορισμο του..κοντα στο διστομο που πλησιασαμε τον ειδα εν δρασει

μ1κε η ηρεμη δυναμη ησυχος αλλα αποτελεσματικος

gcrook ο γιωργακης αν και του εκατσε δυσκολη με την πτωση του παιδιου ενηργησε αψογα και σε μια φαση εδειξε και αυταπαρνηση να παρατησει την εκδρομη και να συνοδευσει το παιδι στην αθηνα αλλα τελικα τα πραγματα διορθωθηκαν γρηγορα

νικος sniper αψογος ολα by the book

αλεξανδρος alexander ο αρχηγος των μικρων τους πηγε και τους εφερε μια χαρα..μπραβο μικρε!!

τελος ενα μπραβο και ευχαριστω στο photo team sf οπου καθονταν στις βουνοπλαγιες και μεσα στον ηλιο για να βγαλουν αξιοπρεπεις φωτο και επισης μπραβο στο κωστα που εδωσε εξαρτημα απο τη μηχανη του (μασπιε) για να συνεχισει ο φιλος που επεσε

ενα ευχαριστω στο periklisk οπου σαν δευτερος αρχηγος κρατουσε τα μποσικα μεσα στο γκρουπ

ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια της αχλεμο που μας τιμησαν με τη παρουσια τους

και ενα ειδικο ευχαριστω στα παιδια του γκρουπ μου οπου ηταν αψογοι με επαγγελματικη οδηγηση και χωρις πολλα πολλα παρα τα 7000 αλογα του γκρουπ!!!

Τελος θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους συμμετεχοντες για την αψογη συμπεριφορα τους οπου εκαναν εφικτη την ομαλη διεξαγωγη της εκδρομης


Αντε και του χρονου παιδια

Μικρή Λουλού
08/05/2006, 08:51
για μενα,ουτε μια κουβεντα ετσι..??:( :(

εστω για τα ματια του κοσμου ρε γμτ....:sad: :sad: :sad:

hornet
08/05/2006, 08:57
ευχαριστω τον ντερτι μοτο που θα του φυγει ο κωλος για να βγαλει τις πισσες απο ολα τα μηχανακια που κολλησαν μετα την αλυκη!!!


εεεε πως με βλεπεις :wacko:


Υ.Γ καλο θα ειναι θαναση να ριξεις καμια ιδεα πως φευγουν!!!

Λεωνίδας
08/05/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
καλο θα ειναι θαναση να ριξεις καμια ιδεα πως φευγουν!!!
Φεύγουν με 10? <500cc και με 13? για >500cc :rotflmao:

Μικρή Λουλού
08/05/2006, 09:18
:uplate: :uplate: :uplate: πισσες???? ειπατε ,πισσες?????:uplate: :uplate:


παιδια,αυτο που χρησιμοποιω εγω γι αυτην την δουλεια,ειναι το pre-cleaner της Motorex σε βαποριζατερ..
το ριχνεις πανω στα σημεια με τις πισσες,το αφηνεις λιγο και μετα με ενα πανι σκουπιζεις.
αναλογα το ποση ειναι,ποσο καιρο ειναι επαναλαμβανεις την διαδικασια και φευγει τελειως.
μετα νερακι,σκουπισμα και κερι (προαιρετικο)

σημ. ΔΕΝ κινδυνευουν τα βερνικια απο το εν λογω υγρο.:)

idi
08/05/2006, 09:19
Να μη ξεχάσω και εγω να ευχαριστήσω τα παιδια απο τη Πατρα που με δέχτηκαν στη παρεα τους

Δεσμεύομαι οτι και του χρονου, καλα να ειμαστε, παλι μαζι τους θα παω στην εκδρομή ...

ΦΤΑΣΑΜΕ ΠΡΩΤΟΙ – ΦΑΓΑΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ... ΤΡΩΝΕ ΛΙΓΟ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :beer:

Μικρή Λουλού
08/05/2006, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Φεύγουν με 10? <500cc και με 13? για >500cc :rotflmao:




οχι Λεωνιδακο....
ΔΕΝ συμπεριλα\μβανεται στο πλυσιμο και ΔΕΝ θες να μαθεις ποσο κοστιζει...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:smokin:

Λεωνίδας
08/05/2006, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
:uplate: :uplate: :uplate: πισσες???? ειπατε ,πισσες?????:uplate: :uplate:


παιδια,αυτο που χρησιμοποιω εγω γι αυτην την δουλεια,ειναι το pre-cleaner της Motorex σε βαποριζατερ..
το ριχνεις πανω στα σημεια με τις πισσες,το αφηνεις λιγο και μετα με ενα πανι σκουπιζεις.
αναλογα το ποση ειναι,ποσο καιρο ειναι επαναλαμβανεις την διαδικασια και φευγει τελειως.
μετα νερακι,σκουπισμα και κερι (προαιρετικο)

σημ. ΔΕΝ κινδυνευουν τα βερνικια απο το εν λογω υγρο.:) Ελπίζω να έχεις αρκετά τέτοια στο μαγαζί... :lol:

CyBeRseXX
08/05/2006, 09:48
Ena megalo eyxaristo se olous tous organotes gia tin katapliktiki ekdromi k sto group gia tin kefati parea. H organosi itan apsogi k ta topia magika!

Ena extra thanks sto 2nd leader pou ekane tin skoupa akoma k stin epistrofi :)

Ante k stis epomenes :beer:

latris mixanis
08/05/2006, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Η ετησια εκδρομη του moto.gr εγινε με πληρη επιτυχια φετος και θα ηθελα να ευχαριστησω τους:
Χρηστο crs-k για την αψογη δουλεια στις χαρτογραφησεις αλλα και σαn group leader πραγματικα το δεξι χερι στην εκδρομη

Σταυρο katana υποδειγματικος leader για μια ακομη φορα και ευστροφια στις επι τοπου επιδιορθωσεις μετα το μικρο ατυχημα

Γιωργο gixxerpap το μαντροσκυλο ως αρχηγος πηγε το γκρουπ του με ασφαλεια στο προορισμο του..κοντα στο διστομο που πλησιασαμε τον ειδα εν δρασει

μ1κε η ηρεμη δυναμη ησυχος αλλα αποτελεσματικος

gcrook ο γιωργακης αν και του εκατσε δυσκολη με την πτωση του παιδιου ενηργησε αψογα και σε μια φαση εδειξε και αυταπαρνηση να παρατησει την εκδρομη και να συνοδευσει το παιδι στην αθηνα αλλα τελικα τα πραγματα διορθωθηκαν γρηγορα

νικος sniper αψογος ολα by the book

αλεξανδρος alexander ο αρχηγος των μικρων τους πηγε και τους εφερε μια χαρα..μπραβο μικρε!!

τελος ενα μπραβο και ευχαριστω στο photo team sf οπου καθονταν στις βουνοπλαγιες και μεσα στον ηλιο για να βγαλουν αξιοπρεπεις φωτο και επισης μπραβο στο κωστα που εδωσε εξαρτημα απο τη μηχανη του (μασπιε) για να συνεχισει ο φιλος που επεσε

ενα ευχαριστω στο periklisk οπου σαν δευτερος αρχηγος κρατουσε τα μποσικα μεσα στο γκρουπ

ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια της αχλεμο που μας τιμησαν με τη παρουσια τους

και ενα ειδικο ευχαριστω στα παιδια του γκρουπ μου οπου ηταν αψογοι με επαγγελματικη οδηγηση και χωρις πολλα πολλα παρα τα 7000 αλογα του γκρουπ!!!

Τελος θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους συμμετεχοντες για την αψογη συμπεριφορα τους οπου εκαναν εφικτη την ομαλη διεξαγωγη της εκδρομης


Αντε και του χρονου παιδια

Στάθη εμείς ευχαριστούμε για την πανέμορφη διαδρομή,την οργάνωση και τους ομαδάρχες που οδήγησαν τα γκρουπ με ασφάλεια!!!!Επίσης ένα μεγάλο μπράβο σε όλους γιατί σεβάστηκαν του κανόνες και όλα πήγαν σούπερ!!!!

:beer: :beer:

sniper
08/05/2006, 10:26
Αν εξαιρέσουμε την επιπλέον βόλτα (Λευκτρα-Μελισσοχώρι-Λεύκτρα :D ) κατά τα άλλα τα μεσαία SS πήγαμε καλά....

Ξέρω ότι ο ρυθμός ήταν σχετικά αργός αλλά ο σκοπός χθες δεν ήταν να πάμε γρήγορα αλλά να φτάσουμε ΟΛΟΙ και να απολαύσουμε μια ωραία διαδρομή....

Μια χαρά λοιπόν αφού όλα κύλισαν ομαλά

Και του χρόνου....

:smokin:

makis206
08/05/2006, 10:32
Αισθάνομαι κι εγώ την ανάγκη να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους αυτούς που έκαναν τόσα πολλά για να καταφέρω να βρίσκομαι κι εγώ εκεί και παρόλο που δεν τα κατάφερα, η ανάγκη να σας ευχαριστήσω παραμένει το ίδιο δυνατή γιατί πραγματικά με κάνατε να νιώσω σαν έναν δικό σας άνθρωπο !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους εσάς που είτε με τα λόγια σας, είτε με τις πράξεις σας (ποσταρίσματα και φωτό των διαδρομών, προσφορά χώρου φιλοξενίας, διάθεση από μέρους σας να με περιμαζέψετε απ'το λιμάνι του Πειραιά τις πρώτες πρωινές ώρες όταν ο ήλιος κάνει την εμφάνισή του κλπ.) μου δώσατε το στίγμα οτι ο μοτοκόσμος είναι γεμάτος αδέρφια σε όλο τον κόσμο !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι όλους εσάς που με την παρουσία σας και μόνο, γεμίσατε τόσο τις όμορφες εικόνες μιας μοναδικής μέρας !

Είναι μαγικό αυτό που μου προσφέρατε απλόχερα κι ας μην κατάφερα να το γευτώ από κοντά.

Ξέρω όμως πως ένας τόσο μεγάλος κόσμος απο ΑΔΕΡΦΙΑ βρίσκεται παντού τριγύρω, και μου το δείξατε εσείς αυτό !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

evvou
08/05/2006, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Στάθη εμείς ευχαριστούμε για την πανέμορφη διαδρομή,την οργάνωση και τους ομαδάρχες που οδήγησαν τα γκρουπ με ασφάλεια!!!!Επίσης ένα μεγάλο μπράβο σε όλους γιατί σεβάστηκαν του κανόνες και όλα πήγαν σούπερ!!!!

:beer: :beer:


Σταθη με καλυψε απολυτα η Λατρεια μας :D

Ευχαριστουμε για ολα!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

bartlal
08/05/2006, 11:55
εγω παλι θα ηθελα να ευχαριστησω:

1) τα μελη & mods που:

α) χαραξανε την συγκεκριμενη πορεια γραφοντας επιπλεον χιλιομετρα (οχι οτι τους χαλασε κιολας! :winka:) προκειμενου να την χαρουμε ολοι εμεις οι υπολοιποι.
β) καρδιοχτυπησανε μεχρι να ερθει εις περας η εκδρομη, αφου το extra αγχος τους για την συνολικα ομαλη εκβαση της εκδρομης μεχρι τα σπιτια μας ηταν επιπλεον δοση αγχους και ανασταλτικος παραγοντας για τετοιου ειδους ομαδικες αποδρασεις :a18:

2) τα μελη τα οποια, οπως καθρεπτιζονται μεσα στο moto.gr, ειναι χαβαλεδιαρικα εκει που πρεπει (καφεδες, φαγητο κλπ) και σοβαρα οταν πιανουν το τιμονι.:a23:

3) αρκετα μελη που παρατηρησα και ειχαν ενα κοινο οπως τη βραδια της κοπης πιτας: ηταν παροντα αλλα ντρεποντουσαν (υποθετω) να μιλησουν ή συστηθουν σε αλλα μελη. θα ηθελα να ανοιγοντουσαν περισσοτερο για να τα αγκαλιαζαμε πιο γρηγορα, εκτος αν το επελεγαν τα ιδια και να διασκεδασουν με την διαδρομη αλλα να θελουν να εμφανιζονται incognito, και να μην δακτυλοδειχνονται με εμας τους μαλλιαδες-αλητες! :lol:


περιληπτικα, Θα ηθελα να ευχαριστησω αυτη την ηρεμη δυναμη-παρεα:

σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ moto.gr!!!


:a18: :a20: :a19: :a54: :a08:



ΥΓ: και επειδη καποια μελη, ειτε απο αυτα που ηρθανε, ειτε που θελανε να ερθουν και οτιδηποτε τους παρουσιαστηκε και ΔΕΝ ηρθαν (γκουχουγκουχουγκουχουγκουχουγκουχουγκουχουsupermarioμα ηςnickmonstro κλπγκουχουγκουχουγκουχουγκουχουγκουχου), μηπως θα ηταν ιδεα προς σκεψη να επαναληφθει το ολο σκηνικο πριν χειμωνιασει?
λεεεεεεεεεεεεεω εγω τωρα φανταστικε μας super duper admin-μπαμπαΣτρουμφ! :blush:

Λεωνίδας
08/05/2006, 12:11
Ο makis σιγοψήνεται για το πότε θα ανέβει... (τον ψήνω εγώ :lol: )
Λογικά οι άλλοι δύο απόντες θα είναι έτοιμοι ως τότε και κανονίζουμε το ίδιο ή κάτι άλλο και όσοι θέλουν (ξανα)έρχονται :D

m1ke
08/05/2006, 12:26
Και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τα παιδιά που ήταν στο γκρουπ μου. Οδηγούσαν στρωτά και δεν είχα άγχος για το τι γίνεται πίσω μου. Ευτυχώς δεν χαθήκαμε πουθενά και γενικά όλα κύλισαν ομαλά.

Άντε και του χρόνου :wave2:

GST
08/05/2006, 12:27
εγω θελω να ευχαριστισω το μπιμπικο που δεν ηρθε και εμεινε και καμια γυναικα και για μας!!!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

tifoefs
08/05/2006, 13:12
Eκ μερους του ολλανδικου παραρτηματος σας ευχαριστουμε για την ελλαδα που μας δειχνετε και για τη χαρα που μας εχετε προσφερει !

Μας συγκινησατε ρε αλητισσες και αλητες !


:bawl: :bawl:



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


:a012: :a012: :a18: :a18: :a20:

Alelos
08/05/2006, 14:42
Ελπιζω να περασατε καλα παιδες!!

Δεν θα ταν κακη ιδεα να ξαναγινει βολτιτσα να ερθουμε και εμεις που δεν μπορεσαμε...
Ακου δουλεια Κυριακατικο...:( :( :(

J.R
08/05/2006, 15:26
Να ευχαριστησω και γω με τη σειρα μου αρχικα το moto.gr για την μοναδικη εμπειρια που μου προσφερε γιατι ηταν η πρωτη μου ομαδικη και πολυωρη εκδρομη και μαλιστα με τοσα πολλα μοτορια και καλα παιδια ολοι, γιατι ηταν ετοιμοι να σε βοηθησουν εστω και για το παραμικρο!!!! Τελος στον αψογο οδηγο μας τον m1ke που χωρις να μας ξερει δεθηκαμε οδηγηκα σχεδον αμεσως!!!!Αλλα δεν μπορουσε να γινει και αλλιως αφου ηταν το group με τα ΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ:lol: :rotflmao: :lol:

Αντε και του χρονου ολοι οσοι ηταν φετος και ακομα περισσοτεροι!!!:wave2: :sun: :wave2:

(ΑΑ ξεχασα οποιος απο το group ή εκτος θελει φωτο pm me για να σταλθουν με mail λογω μεγεθους)

periklisk
08/05/2006, 15:42
Και ναι φέτος σχεδόν το καταφέραμε! ..... είχαμε μόνο υλικές ζημιές!!!! Άντε και του χρόνου ούτε γρατσουνιά!

Ο παππούκας έκανε εξαιρετική δουλειά αφιερώνοντας πολύ χρόνο (από τον πολύ ελεύθερο που έχει χεχε) Οι υπόλοιποι ομαδάρχες και αυτοί συμμετέχοντας στις αναγνωριστικές (εγώ πήγα στη 2η) και ενεργώντας όπου ήταν απαραίτητο.

Η εκτέλεση ήταν επίσης πολύ καλή και ένα μπράβο σε όλους μας γιατί δεν κάναμε ταρζανιές και ήμασταν κόσμιοι!

Πάντα έτσι και καλύτερα!

powerphot
08/05/2006, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Τελος θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους συμμετεχοντες για την αψογη συμπεριφορα τους οπου εκαναν εφικτη την ομαλη διεξαγωγη της εκδρομης

Να είμαστε όλοι πάντα καλά,
και του χρόνου πάλι(κι όχι μόνο), ξαναπάμε.

Thanks :wave2: :wave2: :wave2:

Vasilis_Strom
08/05/2006, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
..................................................
ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια της αχλεμο που μας τιμησαν με τη παρουσια τους
..................................................
Αντε και του χρονου παιδια

Αν και οι περισσότεροι ήμασταν εκεί σαν μέλη του moto.gr και όχι της ΑΧ.ΛΕ.ΜΟ, ευχαριστούμε και εμείς για την παρέα και τις όμορφες στιγμές.

Ελπίζουμε η επόμενη να είναι κατά Σεπτέμβρη μεριά και όχι σε ένα χρόνο :wave2: :wave2:



Του χρόνου κρατήστε εσείς τον idi (τρώει πολύ) :lol: :lol: :lol:

sotpag
08/05/2006, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
.............

Υ.Γ καλο θα ειναι θαναση να ριξεις καμια ιδεα πως φευγουν!!!



συρματάκι και διαλυτό νίτρου με λίγο καλό τρίψιμο φεύγει όλο το χρώμα
Οι συμβουλές μου παρέχονται δωρεάν και δεν αναλαμβάνω ευθύνη για τα αποτελέσματα



Στάθη ένα ευχαριστώ και από εμάς για το ενδιαφέρον σου (το βραδινό τηλ. Κλπ) για το αν φτάσαμε καλά
Ένα μπράβο για την διοργάνωση σε όσους δούλεψαν γι' αυτό … ξέρω πολύ καλά πόσο δύσκολο είναι να βγει μια τέτοια διαδρομή και ας ήταν μικρή, ( εγώ κάποτε στο Κυριάκι του έβγαλα μέσα στο νεκροταφείο ,ο Timberg μου το θύμισε εχθές )

Και τέλος άσχετα με τη σχέση που έχουμε με την ΑΧΛΕΜΟ εχθές ήρθαμε σαν το team της Πάτρας του MOTO GR

tools
08/05/2006, 17:15
ευχαριστω ε???:confused:

λοιπον ευχαριστω,

το moto team που διοργανωσε ολο αυτο το ομορφο πανηγυρακι οσο καλυτερα γινοταν

ολο το πατρινο team,best roadmates ever...:wave2:

τον γιωργο που απο κοντα ειναι ακομα πιο ωραιος τυπος κ απεδειξε οτι εχει την απαιτουμενη τρελα για να συμπορευτει με μας τους πατρινους...:alien: (κ δεν εφαγε κ πολυ) κ την ευη που κανονιζε ποιος (δεν)θα φαει τι:nono: (για να το φαει ο ιντισ:D )

τον δημητρη-jtoro που ηταν ''πλοηγος'' μου σε ολη σχεδον την διαδρομη κ μου εδινε/εδειχνε ρυθμο κ πατηματα.μια φορα τον περασα κ μετα απο κανα δυο στροφες πηγα να το μετανιωσω...:sick:

τον σωτηρη-pag κ τον λαμπρο-fazer που μου εμαθαν τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σημαινει ''σκουπα''.(φευγουν φυτηλια,φτιαχνουν 5' διαφορα,αραζουν για τσιγαρο κ φωτο κ μολις περασουν οι τελευταιοι της αποστολης(βλεπε τα ον/οφ) ξεκινανε κ μας περνανε απο εσωτερικη,απο εξωτερικη,απο πανω απο κατω,απο παντου γενικα:eyepop: κανοντας μας να νιωσουμε ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ που μολις μας ΣΚΟΥΠΙΣΑΝ...:dizzy:

το φιλο μου το λαμπρο που δεν ειχε καμια σχεση με μοτο.γρ αλλα δεχτηκε να ερθει μαζι για παρθενικη μοτοβολτα κ δεν παραπονεθηκε σχεδον καθολου για πιασιματα(πασης φυσεως...) κτλ αλλα κ για τα γελια που ριχναμε καθε λεπτο της διαδρομης μεσα απο την 5-ευρω-λιντλ-ενδοεπικοινωνια που δουλευε θαυμασια.τρελα γελια ομως!!!!!!!!!!:beer:

κ τελος,τον γαμπρο μου,που χωρις την βοηθεια του απλα δεν θα ερχομασταν...:winka:

see ya'll next time...:beer: :beer: :beer:

Tropeas
08/05/2006, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και να μην δακτυλοδειχνονται με εμας τους μαλλιαδες-αλητες! :lol:
:blush:
αυτό το παραπάνω βέβαια που το πας???

Εγω να δώσω τα μεγάλα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ήδη σε αυτούς που δώσαν και οι υπόλοιποι, δηλαδή Hornet και σε όλους τους group leaders, στον SF και το άλλο παιδί που ελπίζω να έχει τραβήξει την πρώτη εν κινήση φωτό μου ...
ΑΛΛΑ κυρίως στον ομαδάρχη μου Gcrook που με όρισε σκούπα στην αρχή , αλλά κάτι περίεργα προβλήματα με την επαφή του καλωδίου της μίζας που μου δημιουργήσαν αρκετές ανασφάλειες ώστε να βγω (για να μην μείνω μόνος μου πίσω και να προσπαθώ) απο σκούπα και συνέχισε ο πολύ καλός συνάδελφος με το fazer και οι πάντα σε εγρήγορση GST, και Daemon!
Παρηγοριά να έχουμε και εμείς με τα πτωτικής συμπεριφοράς (απο μόνα τους σε σταντ είτε με ταχύτητα είτε χωρίς) μηχανάκια....:lol: :rotflmao: :wave2:

THEOD
08/05/2006, 18:35
Εγώ ευχαριστώ τους γονείς μου που με έκαναν ομορφάντρα.... :rotflmao:


Ρε δεν μαμιέστε λέω εγώ με τα "ευχαριστώ", "παρακαλώ", "μα τι λέτε", "μετά από εσάς" κλπ ????

Αι στα διάλα από εκεί, κοντέψαμε να πνιγούμε στα σορόπια...Γλύφτες και παλιορεμάλια του κερατά...:a27: :a27: :a27:

gixxerpap
08/05/2006, 18:49
αργησα????... δεν αργησα...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι εγώ λοιπόν με τη σειρά μου, τους διαργανωτές, και ειδικότερα εκείνον τον κυριούλη που χάραξε τη διαδρομή (Χρήστο αν δεν κάνω λάθος?:confused: )

ευχαριστώ που με εμπιστευθήκατε σαν group leader!

ευχαριστώ όλα τα παιδιά του γκρουπ, που ήταν άριστοι συνταξιδιώτες!

ευχαριστώ τον gcrook που μου εκανε παρεα και με βοήθησε (λέμε τώρα:p ), στην αναγνωριστική της Παρασκευής!

ευχαριστώ τον γιώργο (badboy) που μου εμπιστευθηκε το 950 supermoto του, το πραγμα κάνει εκπληκτικές σούζες...στους μηχανικούς της SUBARU πάντως αρέσανε!

ευχαριστώ τον Κώστα (SF), που μου έδωσε την ευκαιρία να οδηγήσω το πιο καλοσυντηρημένο CB των Βαλκανίων (και δαφνοστεφανωμένο παρακαλώ!!!!)

ευχαριστώ την VANDA που δε με έβρισε (φωναχτά τουλάχιστον),
όταν την τρόμαξα.....ακούω Άλκηστη ;)

ευχαριστώ το Θεό που με φώτισε και πήρα KTM!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑ.... :smokin:

BAD BOY
08/05/2006, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
[B]

-ευχαριστώ τον γιώργο (badboy) που μου εμπιστευθηκε το 950 supermoto του, το πραγμα κάνει εκπληκτικές σούζες...στους μηχανικούς της SUBARU πάντως αρέσανε!



-ευχαριστώ το Θεό που με φώτισε και πήρα KTM!!!!!!

- ΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΠΑΡΑΚΑΛΩ:a26: :a29:
(ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΔΕΙΧΝΑΝ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΑΝ...)
-ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:D
-ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ:beer:

DimChios
08/05/2006, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap

...ευχαριστώ το Θεό που με φώτισε και πήρα KTM!!!!!!



:a31: :a31: :a31: :a13:






Φίλε μου Γιώργο, πότε είπαμε θα κάνω βόλτα το ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ? Ε?

:a23: :a23: :a32: :a32:

:lol: :lol:

matsamitsou
08/05/2006, 20:09
Εκτός από τα αυτονόητα ευχαριστήρια στους mods/learders για την διοργάνωση, να ευχαριστήσω τον άρχοντα δημιουργό της έβδομης τέχνης nlevog για το εντυπωσιακό videακι.


Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog


http://media.putfile.com/Moto-67

Παίδες ... να μοιραστεί σε CD μαζί με τα μπλουζάκια ... για τους ταπεινούς συμφλορουμίτες που δεν την παλεύουν με το buffering.
Είμαι περίεργος να δω τι ετοιμάζουν οι gcrook και pokermon.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=22482

Ευχαριστώ όλους τους συμμετέχοντες ... μέχρι την επόμενη Κυριακή για αυτούς που την έχασαν. :wacko: (περαστικά supermario & nickmonstro)

Τον τρόπο πλέον τον ξέρουμε, το μόνο που μένει είναι να μαζευτούν ξανά 100+ μηχανάκια.

adam_tsouk
08/05/2006, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ντερτι-moto
για μενα,ουτε μια κουβεντα ετσι..??:( :(

εστω για τα ματια του κοσμου ρε γμτ....:sad: :sad: :sad:


περιμενω να πει και για μενα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
09/05/2006, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal


περιληπτικα, Θα ηθελα να ευχαριστησω αυτη την ηρεμη δυναμη-παρεα:

σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ moto.gr!!!


:a18: :a20: :a19: :a54: :a08:


:beer: :beer: :beer:
Έτσι ακριβώς. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!

gcrook
09/05/2006, 02:37
Ευχαριστιων συνεχεια....

Καταρχας ενα μεγαλο μπραβο στον Χριστο crs-k που μπορεσε και εφτιαξε μια διαδρομη πανεμορφη(και σχετικα αγνωστη για τους περισσοτερους), την οποια θα μπορουσαν να απολαυσουν μηχανακια διαφορου κυβισμου.

Μπραβο στον Σταθη που αφιερωσε χρονο και επωμιστηκε το μεγαλυτερο μερος του αγχους και της ευθυνης που γενναει μια τετοια κινηση, του να οδηγησεις καμια κατασταρια μηχανακια με εντελως διαφορετικους αναβατες με ασφαλεια στον προορισμο.

Στους υπολοιπους ομαδαρχες και στα παιδια των γκρουπ που ειχαν αναλαβει τον δυσκολο ρολο της σκουπας, και γενικα περιμεναν τους τελευταιους στις δυσκολες-τυφλες εισοδους και διασταυρωσεις, για να μην ακινητοποιηθει το γκρουπ και χαλασει η ροη και ο ρυθμος.

Στα παιδια του γκρουπ 7 που ηταν Α-Ψ-Ο-Γ-Ο-Ι ,αντε και λιγο γκρινιαρηδες ενιοτε:lol: :wave2: , και παρα την ατυχια που χτυπησε τον Αλεκο, και κανα-δυο μηχανακια ακομα που πηραν την κατηφορα χωρις τους αναβατες τους πανω, δεν χαλαστηκαν και συνεχισαν, και ειδικες ευχαριστιες στον Λαμπρο (tropea) που ανελαβε τον ρολο της σκουπας, στον Γιωργο(GST) και στον Αντρεα(Daemon), που εδιναν ρυθμο εκτελουσαν διαφορα χρεη (μονο καφε δεν μου εφεραν), και γενικα με βοηθησαν να απαλλαγω απο το αγχος στην αρχη ιδιως.

Σκηνες που θα μου μεινουν αξεχαστες:

-To περιπτερο Χαιδαριου που γεμιζε διαρκως με κοσμο και μοτορια οσο περνουσε η ωρα, μεχρι που εγινε το αδιαχωρητο.

-Το ειλικρινες (και μονιμο) χαμογελο ολων των παιδιων στην εκδρομη.

-Τον καιρο που ηταν λες και καποιος ειχε κανει συμφωνια, για να δημιουργηθουν οι τελειες κλιματολογικες συνθηκες για μοτοβολτα.

-Τα κατατρομαγμενα βλεμματα των αυτοκινητιστων που τους εφευγε το κακο οταν 15 μηχανακια τους προσπερνουσαν στον στενο επαρχιακο δρομο.

-Τον GST που καθοταν πισω μου, που με το φοβερο και τρομερο Ντουκατι του, με το απολυτο συστημα ειδοποιησης του μπροστινου που εμπαινε σε λειτουργια στα 10 μετρα, (κοινως γκλιγκι γκλιγκι ξηροκαμπανο):rotflmao: , με ειδοποιουσε να ανεβαζω ρυθμο(αλλα εγω ημουν κυριος ετσι;).

-Το μηχανακι του Λαμπρου με την σπεσιαλ μιζα που μαλλον με συμπαθησε:bigcry:

-Την χροια της φωνης του Αλεκου και τα λογια του οταν των ρωτησα πως νιωθει, που ηταν σαν να ακουγα τον εαυτο μου σε μαγνητοφωνο επαθα ΣΟΚ, και μπραβο του, που παρα την στεναχωρια του συνεχισε και αλοκληρωσε την βολτα.

-Τον Γιωργο (Μπαρτλαλ), εκτος Αθηνων.... :eek:

-Την σταση στην Αρβανιτσα:smokin:

-Τον απιστευτο μαστορα βασιλια της πατεντας Σταυρο (ΚαΤαΝα).Να σου φερνω το μηχανακι για σερβις φανταστικε μου φιλε;

-Το γεγονος οτι σε ολες τις φωτο ειμαι με τσιγαρο στο χερι, αν και ηταν ολα σχεδον ολα τα τσιγαρα που εκανα εκεινη την μερα.:smokin: (και να μην ακουσω μαλακιες...) :rotflmao:

-Τον τυπο με το ον-οφ με τα χωματινα λαστιχα, που περασε κατι στρηταδικα πανω σε στροφη φετες με το γονατο εξω:eek: :rotflmao:

-Τον καφε που προσπαθουσα να πιω απο το πρωι και τον ηπια το βραδυ....

-Τον αλητη με το ‘δανεικο‘ ΚΤΜ:rotflmao:

-Το φοβερο αυτο συναισθημα που καιρο ειχα να νιωσω, να γυρναω απο επαρχιακους δρομους με οδηγο τον Χριστο:bawl:

-Τον Γιωργο (Gixxerpap), που απο αλλου το περιμενε, οσον αφορα το αν θα χανομουν, και απο αλλου του ηρθε ονοματα δεν λεμε....

-Το οτι και αλλοι νιωθουν οπως εγω αυτη την στιγμη, και αυτο φανηκε σημερα στο Δελεαρ.Τετοιο γελιο λεμε ειχα καιρο να ριξω.Να ειστε ολοι καλα ρε αλητες τσαντακηδες:wave2: :wave2:

bartlal
09/05/2006, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ευχαριστιων συνεχεια....
Σκηνες που θα μου μεινουν αξεχαστες:...

-Τον Γιωργο (Μπαρτλαλ), εκτος Αθηνων.... :eek:


να ερχεσαι πιο συχνα σε βολτες να με γλεπεις πιο συχνα! :smokin:

:lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
09/05/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

-Τον τυπο με το ον-οφ με τα χωματινα λαστιχα, που περασε κατι στρηταδικα πανω σε στροφη φετες με το γονατο εξω:eek: :rotflmao:


Μα...

:confused: :confused: :confused:



















Ασφάλτινα φορούσα...

:look:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tropeas
09/05/2006, 10:03
Που να κανονίσει αυτός ρε... :a024:
αφου θα τον πάνε οι στρητάδες δεν θα μας πάει.... :a9:

(προσπαθώ και γω Γιώργο βλέπεις...):a13:


47368

mystique
09/05/2006, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal


περιληπτικα, Θα ηθελα να ευχαριστησω αυτη την ηρεμη δυναμη-παρεα:
[B]
σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ moto.gr!!!



Tous fadastikous, akourastous & padaxou parodes :eyepop:
SF + nlevog :a013:
pou ekanan ta kri-kri :lol:
k oti allo vazei o nous n' apothanatisoun tis yperoxes stigmes tis ekdromis gia logariasmo olou tou forum !!!
kai
oles/ous pou ekanan k kanoun afto to forum toso zodano k dynato !!!


:a19: :a46: :a46: :a46: :a46: :a18:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

tai
09/05/2006, 21:56
Δεν ξέρω τι λένε οι οδηγοί στο γκρουπ σου, :rolleyes:













































αλλά σίγουρα ΟΛΕΣ οι συνεπιβάτισσες, σε έχουν κάνει εικόνισμα. Δεν πρέπει να είχανε ξαναπάει βόλτα μόνο με δευτέρες και 50.!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






































Σταθ’, ‘σ ωραίος.
:a23: :a23: :a23:
:beer: :beer: