PDA

View Full Version : anolokliroto



tatoo23
28/04/2004, 19:04
opos katalavainetai to taksidi tis 25/4 den oloklirothike gia ayto apaito ti kyriaki poy mas erxetai oi ypeythinoi toy moto na organosoyn tin ekdromi na ksanaginei ean den mporoyn na kanoyn kati gia to idio meros na kanonisoyn gia kapoio allo allios toys apeilo oti emeis ta apla meloi toy moto tha provoyme se pio sklires energeies opos apergia peinas ,katalipsi toy wild thing ktl

yg1na parete me to zori kai ton kalgeorge giati apo mixanovios exei ginei saravakos :wave2: :eyepop: :beer: :sun: :alien:

KliorisTM
28/04/2004, 19:56
Γειά σου Μιχάλη,
χαιρετώ επίσης όλους ήταν στην εκδρομή στα Μέθανα!
Μιχάλη έκανες την πιο εύστοχη παρατήρηση από ότι έχω διαβάσει και έχω φρίξει-πλήξει,για αυτή την εκδρομή.Μάλλον φταίει το ότι μερικοί παρουσίασαν τα πράγματα λίγο πιο τραγικά και ότι οι απέχοντες έχουν λίγο δηκτική διάθεση.Άλλη μια φορά ομολογώ ότι μου αρέσουν οι φωτογραφίες του Μαρκέλλου!Με μεγάλη μου έκπληξη παρατήρησα ότι κανένας δεν θυμήθηκε ότι το ερχόμενο Σάββατο είναι ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ,παγκόσμια απεργία και γιορτή που γιορτάζεται στη φύση!Παρακαλώ τους διοργανωτές να σταθούν στο ύψος τους! Περιμένω να ακούσω προτάσεις!
Φιλιά σε όλους και μην ξεχνάτε ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΧΩΜΑ!

Κ.ΛΙΩΡΗΣ

petridist
28/04/2004, 20:14
Θα συμφωνήσω παιδιά μαζί σας!!!

(μα να βάλω καινούρια λάστιχα και τα μην τα χαρώ καθόλου...με 70 πηγαίναμε...)

Όσο για το άλλο θέμα Κώστα, και εγώ έχω χαλαστεί με την όλη συζήτηση περί έπρεπε ή δεν έπρεπε κλπ κλπ... ο καθένας ξέρει τον εαυτό του και είναι υπεύθυνος των πράξεων του... και χαλάζι να ρίχνει ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για το χώμα ρε παιδιά απο τις φωτό που είδα δεν είχε καμία σχέση με την ναυπακτία έτσι?? ένα καλο πατημένο χωματάκι ήταν !! εδώ πήγε το cbr λέμε!!!

όχι που με χώσατε κ#$#λοπαιδα μέσα στα ρέματα!!!!!:cry: :rotflmao:

λοιπόν να επαναληφθεί σύντομα και βέβαια με καλό καιρό για να το χαρούμε περισσότερο και όχι για να αποφασίσουμε αν πρεπει να ερθουμε η όχι!!:beer: :wave2:

KliorisTM
28/04/2004, 23:04
Θόδωρε, δυστυχώς καμμία ανταπόκριση στις παροτρύνσεις για πρωτομαγιάτικη βόλτα! Φαίνεται όλοι είναι πολύ κουρασμένοι ή επηρεασμένοι από τα γραφόμενα όλες αυτές τις ημέρες! Επίσης ο Kosdros που πετάει την σκούφια του για βόλτα έχει κάποιο πρόβλημα.Τελευταία προσπάθεια για βόλτα το Σαββατοκύριακο,που θα μπορούσε να είναι ένα κοντινό νησί (ΤΖΙΑ,ΑΝΔΡΟΣ,ΚΥΘΝΟΣ,ΣΕΡΙΦΟΣ,ΣΙΦΝΟΣ),κάνω έκκλιση στο γυναικείο δυναμικό του FORUM,να ασκήσει την επιρροή του στους διοργανωτές.
καληνύχτα!

hornet
29/04/2004, 09:06
Παιδια μην μου ανυσηχειτε ουτε κουρασμενοι ειμαστε ουτε εχουμε πτοηθει απο τις κουβεντες για την εκδρομη.Απλα ειναι καποια θεματα που πρεπει να διευθετηθουν και το επομενο Σ/Κ θα κανονισουμε για βολτα που και ο καιρος θα μας κανει τη χαρη καλυτερα ισως.Ηδη ειμαι υπο σκεψη για καποια σημεια που θα σας αρεσουν οποτε κρατατε τα αλογα σας για το επομενο.

kalgeorge
29/04/2004, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από tatoo23

yg1na parete me to zori kai ton kalgeorge giati apo mixanovios exei ginei saravakos :wave2: :eyepop: :beer: :sun: :alien: [/B]

Mηχαλαρα εχεις χιλια δικια ρε φιλε.Τι να πω, επιφυλασσομαι....:wave2:

petridist
29/04/2004, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από KliorisTM
Θόδωρε, δυστυχώς καμμία ανταπόκριση στις παροτρύνσεις για πρωτομαγιάτικη βόλτα! Φαίνεται όλοι είναι πολύ κουρασμένοι ή επηρεασμένοι από τα γραφόμενα όλες αυτές τις ημέρες!

Κώστα για πρωτομαγιά λίγο χλωμό γιατί πάιζει ψήσιμο- σχάρα στη φύση με παρέα μη-μοτοσυκλετιστες κλπ κλπ κάπου εδω κοντά

αλλά για την κυριακή αν κανονιστεί κάτι μέσα!!!!!

:beer:

kosdros
29/04/2004, 21:58
Πράγματι ο kosdros έχει ένα πρόβλημα (γενικότερο)
Αλλά δεν έχει πρόβλημα (δεν έχει μηχανή)
Έχει πρόβλημα Σαββάτου (προσφέρθηκε φίλος να με πάει βόλτα)
Έχει πρόβλημα Κυριακής (προλαβαίνει να μαζέψει το DR για να μπορεί να κινείται και να τρέξει στο trail ride του 0-300 στην Βαρυπόμπη χωρίς πλαστικά, φώτα και με βαθουλομένο ντεπόζιτο)

Νεότερα για Σάββατο θα έχει την Παρασκευή το βράδυ
Νεότερα για Κυριακή δεν θα έχει