PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ R6....



TWINGEORGE
09/05/2006, 21:52
:a3:

takistrigonis
12/06/2006, 19:38
Φίλε μάλλον υπάρχει από εκεί και πέρα πρόβλημα από τα 40.000χλμ και μετά στα R6 θα πρέπει να το αλλάξει. Έχω και εγώ ένα R6 2003 ψεκαστό και θέλω να το δώσω είναι κόκκινο μαύρο
με 15.000 περίπου το έχω βάλει πίστα πολλές φορές το έχω με πλήρες πολυεστερικό κουστούμι και τα μαμίσια τα έχω φιλαγμένα για αν το πουλήσω άθηκτα, full Arrow εξάτμηση γρανάζια αλυσίδα Afam 520 στιμένο για αγώνες με ελατήρια WP μπροστά το δίνω 7.500e καλλά δεν είναι? Αν το θέλει κανείς μπορούμε να τα βρούμε. Εγώ θέλω να πάρω ανάμεσα στο R6 2006 και στο gsx-r 600 2006 ένα από τα δύο. Ανά 2 χρόνια περίπου αλλάζω μηχανή.
Αυτά. Πάντως τα R6 καλλά είναι μέχρι 46.000 χλμ από'κει και πέρα αρχίζουν να ζητάνε.

kalant
12/06/2006, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από takistrigonis
Φίλε μάλλον υπάρχει από εκεί και πέρα πρόβλημα από τα 40.000χλμ και μετά στα R6 θα πρέπει να το αλλάξει. Έχω και εγώ ένα R6 2003 ψεκαστό και θέλω να το δώσω είναι κόκκινο μαύρο
με 15.000 περίπου το έχω βάλει πίστα πολλές φορές το έχω με πλήρες πολυεστερικό κουστούμι και τα μαμίσια τα έχω φιλαγμένα για αν το πουλήσω άθηκτα, full Arrow εξάτμηση γρανάζια αλυσίδα Afam 520 στιμένο για αγώνες με ελατήρια WP μπροστά το δίνω 7.500e καλλά δεν είναι? Αν το θέλει κανείς μπορούμε να τα βρούμε. Εγώ θέλω να πάρω ανάμεσα στο R6 2006 και στο gsx-r 600 2006 ένα από τα δύο. Ανά 2 χρόνια περίπου αλλάζω μηχανή.
Αυτά. Πάντως τα R6 καλλά είναι μέχρι 46.000 χλμ από'κει και πέρα αρχίζουν να ζητάνε.

Γιατι δεν το βαζεις στις αγγελιες ρε φιλε?

GIXXERAKIAS
13/06/2006, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από TWINGEORGE
KALISPERA SAS. EXTES ENA FILOS STI MYTILHNH KAI KATOXOS R6 2001. ARXISE I MIXANI NA YPOLEITOYRGEI BGAZONTAS POLOYS ASPROYS KAPNOYS APO TIN EXATMISI KAI KATI XTIPOYSE MESA STO MOTER. XEREI KAPIOS NA MAS PEI TI PEXTIKE XAFNIKA?
PANTOS PREPEI NA EXEI KATI SOBARO IPOTHETO:sad:

EYXARITO GIA TI PROSOXI SAS.. :eyepop: :eyepop: Ξαφνικα το εκανε η απλα δεν ειχε δωσει και πολυ προσοχη για κατι που ακουγοταν πολλες μερες πριν πχ μετα απο ενα καλο κοφτη/καψιμο/καφριλα του οδηγου?ασπροι καπνοι ειναι πολυ κακο που σημαινει λαδια,ηχοι απο το μοτερ μπορει να ειναι απο μπιελα μεχρι και ελατηριο πιστονιου σπασμενο,εξου και οι ασπροι καπνοι αν δεν το δω η ακουσω δεν μπορω να εκφερω γνωμη και επειδη εγω ειμαι μακριαααααα,πηγαινετε το σε εναν μηχανικο στο νησι να το δει/ακουσει.GIXXERAKIAS

tassosrr
23/10/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από TWINGEORGE
KALISPERA SAS. EXTES ENA FILOS STI MYTILHNH KAI KATOXOS R6 2001. ARXISE I MIXANI NA YPOLEITOYRGEI BGAZONTAS POLOYS ASPROYS KAPNOYS APO TIN EXATMISI KAI KATI XTIPOYSE MESA STO MOTER. XEREI KAPIOS NA MAS PEI TI PEXTIKE XAFNIKA?
PANTOS PREPEI NA EXEI KATI SOBARO IPOTHETO:sad:

EYXARITO GIA TI PROSOXI SAS..

min anisixeis apo to karbouno einai:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

X_NR750
23/10/2006, 10:53
Ελα ρε πατριωτη

λαδια καιει φιλε μου
Μαλον σπασμενο ελατηριο πιστονιου
στον μαστορα αμεσως
προτεινω τον Μαμωλη της Suzuki πηγαινοντας για Παγανη