PDA

View Full Version : Ακόμα στη ζελατίνα είναι...



Nostra
10/05/2006, 09:36
Είναι ο Τοτός και ετοιμάζεται να βγει ραντεβου με την Αννουλα...
Εχοντας ετοιμαστει για να φυγει απο το σπιτι,τον ρωταει ο πατερας του
"Τοτε, προφυλακτικο μαζι σου πηρες??"
και απανταει ο Τοτος "Εχω παρει μπαμπα και αμα γινει τιποτα με
την Αννουλα θα το βαλω"

Μπαμπας "Και που ξερω εγω οτι θα το φορεσεις??? Αν δεν το βαλεις εδω, εξω δεν βγαινεις!!!"

Τοτος "Ελα ρε μπαμπα, τι βλακειες ειναι αυτες που λες...!!"
Μπαμπας "Οχι παιδι μου. Ξερεις τι γινεται στις μερες μας πια?? Αν δεν το βαλεις απο εδω να ειμαι σιγουρος, εξω δεν βγαινεις"
Τοτος "Ε, καλα τοτε ρε μπαμπα, Για να μην με ζαλιζεις και περιμενει και η Αννουλα, θα το βαλω τωρα"

....και ετσι ο Τοτος φοραει το προφυλακτικο απο σπιτι και βγαινει εξω να παει να παρει την Αννουλα.

Την παει την Αννουλα λοιπον στην παραλια και αρχιζουν τα φιλια, τις αγκαλιες κτλ κτλ

Αφου εχει περασει καμποση ωρα ,ο Τοτος περνει την αποφαση και ρωταει την Αννουλα "Αννουλα, θες να κανουμε ερωτα???"

....και απανταει η Αννουλα " Τοτε, νομιζω οτι τωρα ειναι η καταλληλη ωρα"
....και ετσι την περνει ο Τοτος και πανε σε ενα δωματιο ξενοδοχειου να ολοκληρωσουν.
Αφου εχουν μεινει μονο με τα εσωρουχα, αρχιζει η Αννουλα να βγαζει σιγα σιγα και τα εσωρουχα και να λεει στον Τοτο

"Τοτε, τα βλεπεις αυτα τα ζουμερα ζυζακια;; , μονο ο καυτος ηλιος του καλοκαιριου τα εχει νιωσει,

αυτο το τουρλωτο λωλαρακι το βλεπεις;; , μονο ο ανεμος κατω απο τη φουστα το εχει αγγιξει,

αυτο το τρυφερο νουνακι το βλεπεις;; ,μονο το τρεχουμενο νερο του μπανιου το εχει αγγιξει"

κατεβαζει και ο Τοτος το μποξερακι και λεει
" Αυτο εδώ το βλεπεις ? Ακομα στη ζελατινα ειναι!!!!!!"



Nostra
Sosta? :smokin:


PS: ελπίζω να μην έχει ξαναμπεί το ανέκδοτο αυτό εδώ. Θα ψάξω και αν ναι θα το σβήσω. :D

Λεωνίδας
10/05/2006, 10:09
Προλαβαίνεις ...

booZe
10/05/2006, 10:16
Μα γιατί τόση ανεκτικότητα πια;; Πάνε οι εποχές της αμείλικτης και άμεσης ανακύκλωσης; :rolleyes:

gerodim
10/05/2006, 10:17
Έτσι... Μετά από το τελευταίο τρομοκρατικό χτύπημα, ΝΑ τα αποτελέσματα. Οι αντιδραστικοί και αδιάλλακτοι RCTήδες πλέον έχουν αρχίσει να πισωπατούν.

Ας προστατεύσουμε όλοι λοιπόν αυτό το κεκτημένο δικαίωμα που με πολύ κόπο αποκτήσαμε.

Λεωνίδας
10/05/2006, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από gerodim
Έτσι... Μετά από το τελευταίο τρομοκρατικό χτύπημα, ΝΑ τα αποτελέσματα. Οι αντιδραστικοί και αδιάλλακτοι RCTήδες πλέον έχουν αρχίσει να πισωπατούν.

Ας προστατεύσουμε όλοι λοιπόν αυτό το κεκτημένο δικαίωμα που με πολύ κόπο αποκτήσαμε. sotpag μου φαίνεται βρέθηκε κάποιος στα μέτρα μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sub_zero
10/05/2006, 10:30
καλα....

Περασε μία ώρα και ακόμα τιποτις??? :eyepop: :eyepop:

Τελείως ντεφορμέ το team...


:p :p :p

Nostra
10/05/2006, 10:31
ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΜΠΕΙ;

:confused: ΟΚ είμαι νέος εδωνά και δε ξέρω το RCT and stuff. γουστάβρει κάποιος-α να μου το εξπλικάρει; Thanks... ;)


Nostra
Sosta? :smokin:

idi
10/05/2006, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

"Τοτε, τα βλεπεις αυτα τα ζουμερα ζυζακια;; , μονο ο καυτος ηλιος του καλοκαιριου τα εχει νιωσει,

αυτο το τουρλωτο λωλαρακι το βλεπεις;; , μονο ο ανεμος κατω απο τη φουστα το εχει αγγιξει,

αυτο το τρυφερο νουνακι το βλεπεις;; ,μονο το τρεχουμενο νερο του μπανιου το εχει αγγιξει"


τι μας κ@@@@@@νεις μεσιμεριατικα ρε φιλε! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
10/05/2006, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΜΠΕΙ;

:confused: ΟΚ είμαι νέος εδωνά και δε ξέρω το RCT and stuff. γουστάβρει κάποιος-α να μου το εξπλικάρει; Thanks... ;)


Nostra
Sosta? :smokin: Ανέκδοτα που έχουν ξαναμπεί ανακυκλώνονται από το RCT (recycle team).
Παρατίθεται το σχετικό link (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22317) και επισυνάπτεται το αντίστοιχο σηματάκι...
(αν δεν το κατάλαβες, μόλις ανακυκλώθηκες) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


47468

Nostra
10/05/2006, 10:48
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά..... :look:


:beer: Καλημέρα λέμεεεεεεε....



Nostra
Sosta? :smokin:

Λεωνίδας
10/05/2006, 10:49
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

tifoefs
10/05/2006, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά..... :look:


:beer: Καλημέρα λέμεεεεεεε....



Nostra
Sosta? :smokin:

Υπαρχει και το ΑΡΨΑΜ και η 13Φ που εκδικειται τους RCTιτες !!!

:smokin: :smokin: :smokin:

Nostra
10/05/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Υπαρχει και το ΑΡΨΑΜ και η 13Φ που εκδικειται τους RCTιτες !!!

:smokin: :smokin: :smokin:



Δηλαδής????? :confused:


System overload... Too much information... :a45: Danger :a45: Danger :a45: Danger



Nostra
Sosta? :smokin:

FestoNero
10/05/2006, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Δηλαδής????? :confused:
System overload... Too much information... :a45: Danger :a45: Danger :a45: Danger
Nostra
Sosta? :smokin: Η αντισταση χρυσο μου η αντισταση..
Σε καιρους χαλεπους σα οτυς τωρινους, μονο σ'εμας μπορεις να στηριχθεις..
Καποτε ηταν ο (τ)Ρομπεν των Δασων και η συμμορια του..
Σημερα, ειμαστε εμεις..
Προστατευουμε τους αδυνατους απο το Καραφλο και τον Αξυριστο:rotflmao:
Δυο γλοιωδη υποκειμενα των οποιων το ηθος μειωνεται γεωμετρικα καθε μερα (αν ειχαν βεβαιως στην αρχη, αλλα αυτο αποτελει μαθεματικο προβλημα..)..
Καθε φορα ψαχνουν και διαφορετικο τροπο να επιτεθουν υπουλα στα μελη της αντιστασης.. :evil:
Καποτε μου εστησαν ενεδρα σε χωρο ανακωχης :rotflmao:
αλλα το πιο προσφατο ειναι που καταναλωσαν ολη τη διαθεσιμη τροφη στην εκδρομη της κυριακης αφηνοντας τις δυναμεις μας χωρις εφοδια για το γυρισμο.. :yuck:

Λεωνίδας
10/05/2006, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Η αντισταση χρυσο μου η αντισταση..
Σε καιρους χαλεπους σα οτυς τωρινους, μονο σ'εμας μπορεις να στηριχθεις..
Καποτε ηταν ο (τ)Ρομπεν των Δασων και η συμμορια του..
Σημερα, ειμαστε εμεις..
Προστατευουμε τους αδυνατους απο το Καραφλο και τον Αξυριστο:rotflmao:
Δυο γλοιωδη υποκειμενα των οποιων το ηθος μειωνεται γεωμετρικα καθε μερα (αν ειχαν βεβαιως στην αρχη, αλλα αυτο αποτελει μαθεματικο προβλημα..)..
Καθε φορα ψαχνουν και διαφορετικο τροπο να επιτεθουν υπουλα στα μελη της αντιστασης.. :evil:
Καποτε μου εστησαν ενεδρα σε χωρο ανακωχης :rotflmao:
αλλα το πιο προσφατο ειναι που καταναλωσαν ολη τη διαθεσιμη τροφη στην εκδρομη της κυριακης αφηνοντας τις δυναμεις μας χωρις εφοδια για το γυρισμο.. :yuck:

Τι μλκ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
10/05/2006, 11:56
Ηπιαν και τις μπυρες εμαθα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

troulis
10/05/2006, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Η αντισταση χρυσο μου η αντισταση..
Σε καιρους χαλεπους σα οτυς τωρινους, μονο σ'εμας μπορεις να στηριχθεις..
Καποτε ηταν ο (τ)Ρομπεν των Δασων και η συμμορια του..
Σημερα, ειμαστε εμεις..
Προστατευουμε τους αδυνατους απο το Καραφλο και τον Αξυριστο:rotflmao:
Δυο γλοιωδη υποκειμενα των οποιων το ηθος μειωνεται γεωμετρικα καθε μερα (αν ειχαν βεβαιως στην αρχη, αλλα αυτο αποτελει μαθεματικο προβλημα..)..
Καθε φορα ψαχνουν και διαφορετικο τροπο να επιτεθουν υπουλα στα μελη της αντιστασης.. :evil:
Καποτε μου εστησαν ενεδρα σε χωρο ανακωχης :rotflmao:
αλλα το πιο προσφατο ειναι που καταναλωσαν ολη τη διαθεσιμη τροφη στην εκδρομη της κυριακης αφηνοντας τις δυναμεις μας χωρις εφοδια για το γυρισμο.. :yuck:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
10/05/2006, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από booZe
Μα γιατί τόση ανεκτικότητα πια;; Πάνε οι εποχές της αμείλικτης και άμεσης ανακύκλωσης; :rolleyes:




Έχει αρχίσει πια να πιάνει τόπο η δράση της RCT και δεν κουράζει:hypnotize :hypnotize τους ανακυκλωτές…..


Έχουν αρχίσει πια να ψάχνουν μέλη με επί πληρωμής
:lol: :lol:

Λεωνίδας
10/05/2006, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Έχει αρχίσει πια να πιάνει τόπο η δράση της RCT και δεν κουράζει:hypnotize :hypnotize τους ανακυκλωτές…..


Έχουν αρχίσει πια να ψάχνουν μέλη με επί πληρωμής
:lol: :lol: :a13: :a13: :a13:

sotpag
10/05/2006, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
Έχει αρχίσει πια να πιάνει τόπο η δράση της RCT και δεν κουράζει:hypnotize :hypnotize τους ανακυκλωτές…..


Έχουν αρχίσει πια να ψάχνουν μέλη με επί πληρωμής
:lol: :lol:



καραφλα μη παραποιείς τα λεγόμενα μου


Όχι σαν μοντ να μας βγάλεις και τρελούς


γιατί αν κάνεις το λάθος και έρθεις στην Πάτρα θα γίνεις όντως Κινέζος από το πολύ σφίξιμο .....
:rotflmao: :rotflmao:



13Φ είπα εγώ

bartlal
10/05/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
καραφλα μη παραποιείς τα λεγόμενα μου


Όχι σαν μοντ να μας βγάλεις και τρελούς


γιατί αν κάνεις το λάθος και έρθεις στην Πάτρα θα γίνεις όντως Κινέζος από το πολύ σφίξιμο .....
:rotflmao: :rotflmao:



13Φ είπα εγώ

μη ξεχνας οτι ειμαι ο μοντ των τρελλων/καμμενων/αρρωστων... αρα δεν νομιζω οτι θελω να σε βγαλω τρελλο, αφου εισαι! :evil: :a22: :a22: :a22:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

13Φ λες εσυ, RCT λεω εγω παλι, ο καθενας τα δικα του λεει! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
10/05/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μη ξεχνας οτι ειμαι ο μοντ των τρελλων/καμμενων/αρρωστων... αρα δεν νομιζω οτι θελω να σε βγαλω τρελλο, αφου εισαι! :evil: :a22: :a22: :a22:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

13Φ λες εσυ, RCT λεω εγω παλι, ο καθενας τα δικα του λεει! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:



και εσύ μη ξεχνάς πως έχουμε τον άρρωστο τον καμένο και το γιατρό(τρελογιατρό)


πρόσεχε λοιπόν τη δακτυλοσκόπηση γιατί και εγώ ότι θέλω κάνω
:rotflmao: :rotflmao:

bartlal
10/05/2006, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
και εσύ μη ξεχνάς πως έχουμε τον άρρωστο τον καμένο και το γιατρό(τρελογιατρό)


πρόσεχε λοιπόν τη δακτυλοσκόπηση γιατί και εγώ ότι θέλω κάνω
:rotflmao: :rotflmao:

ποιος ειναι ο τρελλο-psycho-γιατρος?
...δεν επιτρεπω στην κλινικη μου δηθεν γιατρους! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: