PDA

View Full Version : τρελο κοψιμο!!!



costas81
10/05/2006, 14:12
Ειναι ενα παλικαρι και ταξιδευει!Εκει που παει τον πιανει τρελο κοψιμο!Κοιταζει στο ντουλαπακι βλεπει οτι εχει τρια χαρντομαντηλα μαζι ωραια λεει να βρω καπου να σταματησω!Πιο κατω πετυχαινει μια λιμνουλα με κατι θαμνους!Λεει ωραια θα κρυφτω μεσα σε ενα θαμνο και δεν θα με δει κανεις!!
Παει πισω απο τον θαμνο λατεβαζει τα παντελονια και ξελαφρωνει!!Εκει που τα εκανε βλεπει ενα παπακι γεματο σκατα να περναει απο μπροστα του!Οχι λεει ρε γαμωτο κριμα το παπακι που επεσε ρε γαμωτο?Δεν μαμιετε ας χαλασω ενα χαρτομαντηλο να το καθαρισω μου φτανουν εμενα δυο!Πιανει το παπακι και το καθαριζει!Φευγει το παπακι ολο χαρα πλουπ μες την λιμνουλα!Εκει που παει να σκουπιστει αλλο ενα παπακι μες τα σκατα γεματο μεχρι αηδιας!Οχι ρε γαμωτο λεει που πηγε και επεσε και αυτο?Τι να κανει το λυπηθηκε ας χαλασω αλλο ενα χαρτομαντηλο καπως θα την παλεψω με ενα!Το καθαριζει κ φευγει ολο χαρα το παπακι για την λιμνουλα!Εκει που ειναι ετοιμος να σκουπιστε κι αλλο παπακι μες την αηδια να μην μπορει να αναπνευσει απο τα σκατα!Τον πιανουν οι τυψεις μιας κ αυτος μολις ειχε χεσει εκει λεει δεν μαμιετε κριμα το παπακι θα το καθαρισω κ ας μεινω εγω χαλια θα παω σπιτι να αλλαξω κ να πλυθω!Καθαριζει το παπακι και το αφηνει να παει στην λιμνουλα!
Σηκωνετε λοιπον ανεβαζει τα παντελονια του και ειναι ετοιμος να φυγει!!Εκει που παει να φυγει ακουει ενα "πσιιιτ""!Γυρναει κοιταει κανενας!Παει να φυγει παλι ""πσιτ"!!

-Ποιος ειναι?
-Φιλε εδω εγω ειμαι!!
-Ποιος εισαι και που εισαι?
-Εδω πισω απο τον θαμνο δεν με ξερεις!!
-Κ τι θελεις?
-Να ξερεις θελω......
-Τι θελεις?
-Να μηπως εχεις κανα χαρτομαντηλο γιατι μου τελειωσαν τα παπακια????

:lol: :lol: :lol:

evvou
10/05/2006, 14:14
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

geopitt
10/05/2006, 14:24
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Timberg
10/05/2006, 16:08
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sotpag
10/05/2006, 16:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


παει εχουμε καει .....

devil's animal
10/05/2006, 18:02
:rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

τι μλκ

jimmis77
10/05/2006, 18:58
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

makis206
11/05/2006, 07:09
Ά-πα-πα-πα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
11/05/2006, 08:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ά-πα-πα-πα !

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κάτσε να σου δώσω ένα χαρτομάντηλο