PDA

View Full Version : Για αγορά κάγκελα Givi, πού πάμε ;



Bil
10/05/2006, 17:20
Επειδή θα ήθελα να τοποθετήσω τα προστατευτικά κάγκελα της GIVI (τα καινούρια, με την ενισχυτική μπάρα ανάμεσά τους), μήπως γνωρίζετε σε τι τιμές παίζουν στην Αθήνα και αν υπάρχει κάποιο κατάστημα που κάνει καλύτερες τιμές από τους άλλους.
Μια πρώτη ερώτηση που έκανα (τοπικά) έλαβε μια βαριεστημένη απάντηση (αφού νομίζω έβλεπα τα γράμματα να βγαίνουν ενα ενα από το στόμα του Μαγαζάτορα...:lol: ) του στύλ " Μικρέεεεεε, γύυυυρωωωω στα....130" :eyepop: !!!

costas81
11/05/2006, 09:05
Μην βαλεις givi προσωπικη μου γνωμη τρεμουν τριζουν κ μεταφερουν ολο τον συντονισμο στο πλαισιο!
Βαλε τα καγκελακια της suzuki που ειναι διακρητικα και λειτουργικα!!!

braingd
11/05/2006, 09:41
Συμφωνώ με τον costas81 και ακόμα έχω να προσθέσω ότι τα κάγκελα της Suzuki είναι ίδια με αυτά της sw-motech.
Απλός εκεί που λένε Suzuki λένε sw-motech.

:wave2:

Bil
11/05/2006, 16:49
Καλώς !
Ακόμα κοιτάω ποστ από V-strommers.it και V-Strom forum και το ψάχνω. Πιθανον να έχετε πολυ δίκιο...;)

integrale
11/05/2006, 17:48
Βάλε suzuki και από εμένα!'Ασε που άαααμα θελήσεις να βάλεις καμμιά καρίνα μεταλλική της suzuki θέλει πατέντες στα Givi!(Πέρα από το σημαντικότερο πρόβλημα του συντονισμού,είναι και μεγαλύτερα από τα "μαμά" που "χαλάνε" την μηχανή)

suzukimaniac
12/05/2006, 14:00
Η επιλογη ειναι δικη σου...Σιγουρα παντως τα καγκελα της GIVI εμενα με εχουν βοηθησει παρα πολυ σε στατικα πλαγιασματα.....μου σωσανε το ρεζερβουαρ. Και ας ειναι λιγο μεγαλα. Αν ενδιαφερεσαι ακομη, αν δεν κανω λαθος, καπου στην ηλιουπολη υπαρχει μαγαζι με καλες τιμες...Καλη αγορα...:D