PDA

View Full Version : Τα νευρα μου! Τα χαπια μου! Και...την μηχανή μου να φυγω!!!



almalibera
29/04/2004, 08:58
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΡΟΣΟΧΗ!!

Στην Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας,αμεσως μετα τα φαναρια του Λαϊνόπουλου, προσοχή, μειώστε ταχυτητα, ριξτε τις στροφες σας διτοτι φτιαχνουν το δρομο! Και ποιο?? Την μεσαια λωρίδα κιόλας! (3 εχει ολες και ολες).
Ή τερμα δεξια θα πας, κανοντας σφηνες αναμεσα στα ατελειωτα αυτοκινητα και τις εργοταξιακες μπαρες-πινακιδες-σημανσεις ή τερμα αριστερα με μια απο τα ιδια!
Αν θες πας και στο κεντρο μονο που σε καποιο σημειο καλο θα ειναι να εχεις τρακτερωτα λαστιχα (α, ρε ελαφινα μου! :p ) διοτι ο δρομος ειναι γεματος απο σκαμματα και χωματα (αλλα πολυ χωμα βρε παιδι μου..λοφίσκοι σχηματιζονται..:rolleyes::) και να εχεις κατα νου οτι μπορει μεν να γλυτωσες τα αυτοκινητα απο δεξια σου και αριστερα σου αλλα ετοιμασου να κανεις σφηνες αναμεσα σε τρακτερ-οδοστρωτηρες και αλλου ειδους τετοια οχήματα...:p

Αααααααφουυυυυυ!!!!!! Και ετσι θα ναι και αυριο, και μεθαυριο....

Μα πραγματικα καθε φορα που παω στην δουλεια είναι μια μικρη περιπετεια..:eek: :look:

Αισθανομαι οτι ειμαι σε ηλεκτρονικό παιχνίδι και παιζω:

Πεσιμο πανω σε αυτο/το -50 βαθμους
Περνοντας σβαρνα μια πινακιδα -100 β.
Περνοντας μαζι σου εναν καθρεφτη -40β

.......

:lol: :lol:

(τα χαλια μας)

bikersonly
29/04/2004, 09:34
Αντί να ευχαριστείς το Κράτος :wacko: που και σε εγρήγορση σε κρατά, και εμπειρίες οδηγικές σε γεμίζει, και Enduroβολτα κάνεις σε Εθνική, και την καθημερινή μετακίνηση δουλειά-σπίτι στην κάνει περιπετειούλα να ξεσκάς, :sick: εσύ λοιπόν αντί να το ευχαριστείς το χλευάζεις! :look: :alien:

Ε όχι λοιπόν!!!Βγες τώρα έξω και φώναξε " ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ!!!!! ΖΗΤΩ!!!ΖΗΤΩ!!!ΖΗΤΩ!!!! :dizzy:

almalibera
29/04/2004, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Αντί να ευχαριστείς το Κράτος :wacko: που και σε εγρήγορση σε κρατά, και εμπειρίες οδηγικές σε γεμίζει, και Enduroβολτα κάνεις σε Εθνική, και την καθημερινή μετακίνηση δουλειά-σπίτι στην κάνει περιπετειούλα να ξεσκάς, :sick: εσύ λοιπόν αντί να το ευχαριστείς το χλευάζεις! :look: :alien:

Ε όχι λοιπόν!!!Βγες τώρα έξω και φώναξε " ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ!!!!! ΖΗΤΩ!!!ΖΗΤΩ!!!ΖΗΤΩ!!!! :dizzy:


:confused: εεεεεε.......ναι.......αμα το δεις απο μια αλλη οπτική γωνία....πιο openmind...ναι....εχεις δικιο......

danaos75
05/05/2004, 15:21
παιδια κατι τετοια λετε και με εχετε εθισει στο forum
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

almalibera δεν ξερω που δουλευεις αλλα ισως να σε βολευει ο παραδρομος της Εθνικης, αρκετα καλος δρομος (σιγουρα οχι χωματινος) και συνηθως δεν εχει κινηση, και εχει εξοδους στην Εθνικη σε πολλα σημεια, αν θες οδηγιες πως να βγεις σ'άυτον πεσ'το.