PDA

View Full Version : Συναντηση Στο Σπιτι......



LINA
29/04/2004, 09:25
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 8:00 . ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ. ΣΤΟ POST " ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΑΖΙΑΡΙΚΟ ΑΝΤΙΟ..." ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

jimbar
29/04/2004, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 8:00 . ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΕΙ. ΣΤΟ POST " ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΑΖΙΑΡΙΚΟ ΑΝΤΙΟ..." ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Λίνα είμαστε μέσα. Μικρή θα τα πούμε εκεί το Σάββατο.

Adventure-R
29/04/2004, 11:46
-

bikersonly
30/04/2004, 11:30
Φέρνω και αυτό το ποστ στην επιφάνεια!Μήπως θα ήταν καλύτερο να συναντιόμασταν κάπου και να πηγαίναμε όλοι μαζί παρέα? Μια πρόταση κάνω.Επειδή προσωπικά από εκείνη την περιοχή δεν ξέρω τίποτα και σίγουρα δεν θα είμαι ο μόνος.

Αν είναι πείτε ώρα και που γιατί μέχρι σήμερα θα έχω πρόσβαση στο net.

GyPsy
30/04/2004, 12:40
ειμαι Αθηνα σιγουρα μεσα...

THEOD
30/04/2004, 13:00
Μέσα εκτός απροόπτου

Capo_Di_Capi
30/04/2004, 13:57
Κι εγώ μέσα.....

THEOD
01/05/2004, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Μέσα εκτός απροόπτου

LINA χίλια sorry μιας και όπως θα κατάλαβες δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στην συνάντηση.

Δεν έτρωγα την γλώσσα μου καλύτερα... Ένα μικροατύχημα καθήλωσε την μητέρα μου στο κρεβάτι με ένα σπασμένο πλευρό, και δεν υπάρχει κάποιος να κρατήσει τα παιδιά ώστε να ελευθερωθώ...

Ελπίζω η συνάντηση να έγινε όπως προγραμματίστηκε.

Προσδοκώ γρήγορα σε κάποια επανάληψη γιατί θέλω πολύ να σε (σας) γνωρίσω και από κοντά.

Περιμένω να διαβάσω νέα σου...

warm up
02/05/2004, 06:01
δυο μέρες εκτός Ιντερνέτ....
και δεν πείρα χαμπάρι τίποτα.:ZZZ:

Λίνα λυπάμαι που δεν παρευρέθηκα......

Να ξέρεις όμως η σκέψη μου είναι μαζί σου.
Ελπίζω στο άμεσο μέλλων να είμαι συνεπής.

LINA
03/05/2004, 08:11
THEOD & WARM UP ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.....

Capo_Di_Capi
03/05/2004, 09:01
ΛΙΝΑ σόρρυ αλλά κι εγώ έφυγα εκτός Αθηνών σε ταξίδι - αστραπή και δεν μπόρεσ να παρευβρεθώ. Θα τα πούμε όμως κάποια άλλη στιγμή.....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
03/05/2004, 09:19
θα ηθελα να ζητησω συγνωμη που δεν μπορεσα να ερθω στην συναντηση σας/μας ειχα μηληση με τον τζιμη και του ειχα πη οτι θα ερχομουν και εγω με την κατερινα. τελικα ομως ειχε κανωνηση απο νωριτερα με τον ξαδερφο της και την αδελφη της να ερθουν γιατι ειχε γενεθλια. οχι οτι το ειχα ξεχαση αλλα δεν περιμενα να ερθη κανεις. παντως θα βρεθουμε καποια στηγμη δεν χανομαστε.
γιωργος:wave2:

jimbar
03/05/2004, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
θα ηθελα να ζητησω συγνωμη που δεν μπορεσα να ερθω στην συναντηση σας/μας ειχα μηληση με τον τζιμη ... Γιώργο μην αγχώνεσαι διότι μετέφερα στην Λίνα το ότι δεν μπορούσατε να έρθετε με την Κατερίνα. Άλλωστε δεν ήσασταν οι μόνοι που δεν μπορέσατε να έρθετε.

Πάντως, σας μεταφέρω τις απόψεις μου.

Πρέπει όπως[και]δήποτε να κάνω δυο ιούς διότι «ζαχάρωσα» τις κόρες της Νεφέλης και της Λίνας.

Πρέπει να βιαστώ για να τις παντρέψω με τους δυο παίδαρούς μου [!!!].

LINA
03/05/2004, 11:30
Πρέπει όπως[και]δήποτε να κάνω δυο ιούς διότι «ζαχάρωσα» τις κόρες της Νεφέλης και της Λίνας.

Πρέπει να βιαστώ για να τις παντρέψω με τους δυο παίδαρούς μου [!!!].[/B] [/B][/QUOTE]

__________

XA XA JIMMY ΛΟΙΠΟΝ ΑΣΕ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΝΣΛΑΠ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ!!! ΙΣΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΡΑΚΛΕΣ...!!!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΟΥΚΛΟΙ!!!

jimbar
03/05/2004, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA XA XA JIMMY ΛΟΙΠΟΝ ΑΣΕ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΝΣΛΑΠ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ!!! ΙΣΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΡΑΚΛΕΣ...!!!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΟΥΚΛΟΙ!!! Το εύχομαι διότι αν πάρουν από μένα … ζήτω που καήκαμε …

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
03/05/2004, 11:52
ααααα!!!!!!!!! αν ειναι ετσι τοτε να φερω το διγματολογιο μου ( τους 3 γιους μου ) να διαλαξουν οι συμπεθερες.. .:lol: :rotflmao: :beer:

Capo_Di_Capi
03/05/2004, 16:39
Να μπώ στο μούσκιο τότες.........:wacko: :rotflmao: :lol: