PDA

View Full Version : 13 Μαιου



iLia
11/05/2006, 13:49
Καπου ειδα αφισα ..Ημερα Μοτοσυκλετας..συγκεντρωσεις πανελλαδικα ( εδω μαζευονται στις 6μμ)
Διοργανωση ΜΟΤΟΕ.

Τι ακριβως ειναι? Πορειες? Μαζωξεις?

sniper
11/05/2006, 14:32
Κανένας καφές στο The Mall θα είναι....

:smokin:

adam_tsouk
11/05/2006, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κανένας καφές στο The Mall θα είναι....

:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

με ρυθμους καμπιας και συνδιασμο με μερικα ψωνακια για τη κΕρα!


:lol: :lol: :lol:

iLia
11/05/2006, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κανένας καφές στο The Mall θα είναι....

:smokin:

Καναν The Mall στην Ηγουμενιτσα??:eyepop:

sniper
11/05/2006, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
Καναν The Mall στην Ηγουμενιτσα??:eyepop:


Όχι; καλά....

έχετε ΜΟΤΟΕ δλδ? :confused:

:smokin:

FestoNero
11/05/2006, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Όχι; καλά....

έχετε ΜΟΤΟΕ δλδ? :confused:

:smokin: Πολυ καπνιζεις εσυ.. :mad: :mad: :D





με το μπαν μου τι γινεται;;

xanoutas
11/05/2006, 17:10
Το είδα και εδώ στα Γιάννενα.Ξέρει κανείς τι παίζει;

pantiorix
11/05/2006, 19:23
κάθε χρόνο κάπου στις 13-5 γίνετε η πανελλήνια συγκέντωση μοτοσυκλετιστών.Φέτος πρέπει να είναι στην θεσσαλονίκη.
πάξτε το λίγο παραπάνω γιαατί δεν είμαι σίγουρος ούτε για την ημερομηνία ούτε για την ακριβή τοποθεσία!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

xanoutas
11/05/2006, 19:56
Η αφίσα που είδα έλεγε,αν είδα καλά, για τοπικές συγκεντρώσεις στις 13 αυτού του μήνα.Αλλά δεν έλεγε ούτε συγκεκριμένη ώρα, ούτε συγκεκρινένο τόπο για την κάθε πόλη(να είχε μέρος για κάθε πόλη της Ελλάδας λίγο χλωμό,αλλά λέμε τώρα... :))

afrotwin
11/05/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από pantiorix
κάθε χρόνο κάπου στις 13-5 γίνετε η πανελλήνια συγκέντωση μοτοσυκλετιστών.Φέτος πρέπει να είναι στην θεσσαλονίκη.
πάξτε το λίγο παραπάνω γιαατί δεν είμαι σίγουρος ούτε για την ημερομηνία ούτε για την ακριβή τοποθεσία!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

ENTAKSI EGO 8A TO PAKSTO.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sotpag
12/05/2006, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από pantiorix
κάθε χρόνο κάπου στις 13-5 γίνετε η πανελλήνια συγκέντωση μοτοσυκλετιστών.Φέτος πρέπει να είναι στην θεσσαλονίκη.
πάξτε το λίγο παραπάνω γιαατί δεν είμαι σίγουρος ούτε για την ημερομηνία ούτε για την ακριβή τοποθεσία!!!!
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


εδω και 25 χρονια γινετε του Αγ. Πνευματος (αναλογα με τη ημερομηνια πεφτει μεσα στον Ιουνιο)


αλλα η Ilia λεει για μια νεα συγκεντρωση που γινετε στη Δυτικη Ελλαδα ....

iLia
12/05/2006, 11:43
Οχι Sot..

Δεν μιλαμε για την συγκεντρωση την ετησια ( που ειχε γινει και εδω 1-2 χρονιες). Μιλαμε για κοινη αφισα της ΜΟΤΟΕ (γιατι αναφερει οτι την διοργανωση την εχει η ΜΟΤΟΕ) οπου συμπληρωνει η καθε πολη και αλλη ωρα. Απλα η ημερα ειναι ιδια πανελλαδικα γιατι και καλα η ολη φαση ειναι πανελλαδικα ( οχι μονο Δυτ. Ελλαδα, η αφισσα εχει ολο τον χαρτη της Ελλαδας με σημειωμενες πολεις και γυρω γυρω τα αντιστοιχα logo απο διαφορες λεσχες) Το θυμαμαι γιατι αναρωτιομασταν γιατι η Ροδος δεν εχει λεσχη ( δεν αναφεροταν πουθενα στην αφισσα)

Ηταν κατι του στυλ ' 13 ΜΑΙΟΥ ΗΜΕΡΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ'