PDA

View Full Version : Πρόταση για εκδρομίδιο Κυριακή 2.5.04



Adventure-R
29/04/2004, 12:43
Παίδες για την Κυριακή σας προτείνω τα εξής:

α) να ξαναπάμε στα μέθανα και να τα γυρίσουμε πάνω κάτω τούμπαλιν και να ξεσκιστούμε στις φωτογραφίες (να πιούμε και κανα καφέ γιατί μας έλλιψε!)

β) να πάμε στην Ραφήνα και να πάρουμε το καραβάκι για Ανδρο. Είναι σούπερ κοντά, σούπερ γαμάτα και σούπερ συχνά δρομολόγια. Παίζει μπάνιο στην ομορφότερη παραλία της μεσογείου - φαγητό - καφές.

Σε όλες τις διαδρομές θα έχει λίγο χώμα (θα το επιδιώξω!!) αλλά όχι φοβερά πράγματα, cool βατός χωματόδρομος. Εξάλλου μην ανησυχείτε, με έχετε ιχνιλάτη.

Θα είμαι με την eleneitor-r μου.

Μαρκέλλος (ειδικός στις gay εκδρομες), 693 6882562

almalibera
29/04/2004, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Adventure-R
Παίδες για την Κυριακή σας προτείνω τα εξής:

α) να ξαναπάμε στα μέθανα και να τα γυρίσουμε πάνω κάτω τούμπαλιν και να ξεσκιστούμε στις φωτογραφίες (να πιούμε και κανα καφέ γιατί μας έλλιψε!)

β) να πάμε στην Ραφήνα και να πάρουμε το καραβάκι για Ανδρο. Είναι σούπερ κοντά, σούπερ γαμάτα και σούπερ συχνά δρομολόγια. Παίζει μπάνιο στην ομορφότερη παραλία της μεσογείου - φαγητό - καφές.

Σε όλες τις διαδρομές θα έχει λίγο χώμα (θα το επιδιώξω!!) αλλά όχι φοβερά πράγματα, cool βατός χωματόδρομος. Εξάλλου μην ανησυχείτε, με έχετε ιχνιλάτη.

Θα είμαι με την eleneitor-r μου.

Μαρκέλλος (ειδικός στις gay εκδρομες), 693 6882562



Καλημερα Μαρκελλο!!

ψηφίζω Β γιατι δεν έχω παει και γιατι λεω να παρω και την ελαφίνα μου!!!

Θα ειμαι μαζι με τον BikersOnly μου.

:) :wave2:

bikersonly
29/04/2004, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera

ψηφίζω Β γιατι δεν έχω παει και γιατι λεω να παρω και την ελαφίνα μου!!!

Θα ειμαι μαζι με τον BikersOnly μου.

:) :wave2:

Και εγώ Β ψηφίζω δαγκωτό κι όλας!!!!

Να αλλάζουμε και λίγο!!Και τι πιο καλύτερο από το νησάκι!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!! :sun:

ΟΛΟΙ ΑΝΔΡΟΣ.......ΟΛΟΙ ΑΝΔΡΟΣ!!!!!

Υ.Γ Και μεταξύ μας επειδής άκουσα κάτι για χώματα κτλ λέω να ξεκουράσω το ΧΧ και να έρθω και εγώ με την ελαφίνα του μωρού μου!!Άντε να με πάς και μένα καμιά βόλτα!Τι όλο εγώ? :smokin: :wave2:

Simos
29/04/2004, 13:29
και εγω Β λεω ... και ειμαι μεσα ....Αλκη ερχεσαι παρεα ?
θα φερω και κωδικα :wave2:

kalgeorge
29/04/2004, 13:30
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΛΕΩΦΟΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΕΡΜΠΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟ.

sas
29/04/2004, 13:41
Στο βιτάλη δεν έχει μια γαμάτη παραλία με ένα και μόνο ταβερνάκι????

petridist
29/04/2004, 14:05
καλά να περάσετε:cry:

θα μπορούσα να είμαι απο σάββατο αθήνα και να ξεκινήσουμε παρέα την κυριακή.. αλλά το σάββατο έχω κανονίσει πρωτομαγιάτικη εξόρμηση μπάρμπεκιου κλπ κλπ οπότε δεν μπορώ!!! :bigcry:

αν τελικά πάτε να γουστάρετε και να βαλετε πολλες φωτό!!

hornet
29/04/2004, 15:21
μπα για το 2 χλωμο εως απιθανο εγω.

afrotwin
29/04/2004, 15:50
kala leo ego oti exoume fantasmata sto foroum
:lol: :lol: :lol:

tatoo23
29/04/2004, 18:16
oraia etoimazomaste pali irthe i ora na vgo kai alles photo :D emena vasika de me noiazei poy tha pame alla afoy lene oloi b kai go tote b pame na piasoyme to mai sto nisi

bikersonly
30/04/2004, 12:22
Το ξαναφέρνω στην επιφάνεια μπας και μάθουμε τελικά θα γίνει η εκδρομή?Εκτός του ότι συμμετοχές δεν βλέπω δεν υπάρχει και ενημέρωση!

Και επειδή αύριο ΔΕΝ δουλεύουμε και προσωπικά ΔΕΝ θα έχω πρόσβαση στο Internet ερωτώ!Θα γίνει η εκδρομή? Και αν ναι που θα συναντηθούμε, ώρα κτλ?Αν και προσωπικά έτσι όπως πάει χλωμό το κόβω!

Τέσπα!Ελπίζω στις επόμενες ώρες να μάθουμε κάτι! Γιατί μετά θα είναι αργά!

Adventure-R
30/04/2004, 14:25
Ραφήνα - Άνδρος : 8.05

Άνδρος - Ραφήνα : 5.00, 8.50, 9.30

Οπότε το ραντεβού γενικά είναι στο λιμάνι της Ραφήνας.






Απόσταση Πειραιά - Ραφήνας (περίπου) είναι 1 ώρα & 30 min.
Φροντίστε να είστε νωρίτερα γιατί τα καράβια δεν περιμένουν, και το επόμενο δρομολόγι είναι πολύ αργότερα.
Πάρτε μπικινάκι ή topless αν γουστάρετε και αδιάβροχα βρέξει-χιονίσει. Μήν πιείτε καφέ γιατί όλη τη μέρα εκει αυτό θα κάνουμε!
Υπόψιν ότι θα υπάρχει και λίγο χωματάκιο (χαλαρό).

Μαρκέλλος, ΚΤΜ Adventure, 693 6882562

KliorisTM
30/04/2004, 18:38
Γεία σας,
έχω ξαναβρεθεί στην Άνδρο με βροχή και δεν ήταν άσχημα,έχει προσεγμένα καφέ και εστιατόρια αλλά τηρούν το ωράριο, θέλει προσοχή αυτό!Υπάρχει το μουσείο ΓΟΥΛΑΝΔΡΗ που πάντα κάτι έχει να παρουσιάσει.Προσφέρεται για φωτογράφιση,χρησιμοποιούν ακόμη για τη μεταφορά εμπορευμάτων κάτι ξύλινα καρότσια.Ελπίζω το λίγο χωματάκι που λέει ο Μαρκέλλος να μην τρομάξει τον JIM.Επειδή συνηθίζεται τελευταία,θα είμαι με το άλογό μου!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΑΙ ΤΟ ΧΩΜΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η ΑΣΦΑΛΤΟΣ ΠΟΤΕ!

kosdros
30/04/2004, 20:02
Δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ γιατί η μηχανή δεν θα είναι έτοιμη και έτσι δεν θα σας κάνω συντροφιά.

Ετοιμάζω διαδρομή on-off σε πολύ βατούς χωματόδρομους, αλλά όποιος θέλει να ακολουθήσει πρέπει να έχει ελεύθερες τουλάχιστον 1 1/2 εβδομάδα!

:wave2:

KliorisTM
30/04/2004, 20:46
Κώστα,αν θες σε παίρνω,θα βάλω μαρσπιέ,πιστεύω ότι θα έχουμε πολύ κέφι και διάθεση .

NLS
30/04/2004, 20:52
σας ζηλεύω

ΕΙΔΙΚΑ επειδή δουλεύω ΣΚ... (όχι απλά δεν έρχομαι)

almalibera
03/05/2004, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από KliorisTM

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟ ΧΩΜΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η ΑΣΦΑΛΤΟΣ ΠΟΤΕ!

Σωστόοοοος......

(αν εχεις παει με τον αναλογο εξοπλισμό οχι τουριστας οπως εγω......:blush: )

KliorisTM
04/05/2004, 14:25
ΕΕΕ......εσείς από την Άνδρο γιατί τέτοια βουβαμάρα?
Ούτε ένα σχόλιο, τόσο βαρύ έπεσε το ολίγο χωματάκιο?
Κάποια φωτογράφια,κάτι ρε παιδί μου.Μαρκέλλε έχω μία καλή φωτογραφία που την ονόμασα Μarkelleitor-R!Να βρούμε ένα τρόπο να τις δείτε και έσείς!

almalibera
04/05/2004, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KliorisTM
ΕΕΕ......εσείς από την Άνδρο γιατί τέτοια βουβαμάρα?
Ούτε ένα σχόλιο, τόσο βαρύ έπεσε το ολίγο χωματάκιο?
Κάποια φωτογράφια,κάτι ρε παιδί μου.Μαρκέλλε έχω μία καλή φωτογραφία που την ονόμασα Μarkelleitor-R!Να βρούμε ένα τρόπο να τις δείτε και έσείς!


Βρε Κωστα παροπιδες φορας......??:)

Μπες στις Γενικες και διαβασε το "Δευτερα 3/5/2204"
...εκει ειναι οι εντυπωσεις μας....

Υ.Γ: Αν εχεις φωτο βαλτες στο φορουμ, εγω θα αργήσω λιγο καθ'οτι το φιλμ μου δεν εχει τελειωσει ακομα.

:beer: :wave2:

hornet
04/05/2004, 15:01
Μωρε σωστα το εψαχνε ο ανθρωπος εδω,εγω δεν το μαζεψα απο εκει που το ............σπειρατε:wacko:

τεσπα ηρθε τελικα στη θεση του