PDA

View Full Version : fz1 ναι...αλλά όχι και ξεκράνωτη!!!



Jo.Da.
12/05/2006, 18:48
οδός κορίνθου ,πάτρα σήμερα μεσημέρι.ξανθιά δεσποινίδα καβάλα σε κίτρινο-μαύρο fz-1 γυμνό μοντ.06!καλή φάση,χάρηκα που την είδα.όμως...
ΞΕΚΡΑΝΩΤΗ...
είπα να πάω δίπλα της και να της δείξω το κράνος μου αλλά δεν το έκανα.ίσως θα'πρεπε. :nono:

jimmis77
12/05/2006, 19:56
ηταν καλο μωρο?:rotflmao: :rotflmao:

megatim
12/05/2006, 20:11
Τι είπες τώρα. Εδώ δεν φοράνε κράνος φαλακροί άντρες, θα φορέσει μακρομάλλα γυναίκα; Και μην ξεχνάς πως η Αγ. Νικολάου είναι ΜΟΝΟ λίγα τετράγωνα ποιο πέρα.

Jo.Da.
12/05/2006, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
ηταν καλο μωρο?:rotflmao: :rotflmao:

νορμαλ φαινόταν!τι σημασία έχει όμως?2 κοπέλες έχω δει τον τελευταίο καιρό πάτρα καβάλα σε μηχανή ,αυτή με το fz1 και άλλη μία με ένα μαύρο duke.κοινό σημείο και των δύο εκτός του ότι ανήκουν στο γυναικείο φύλο?απάντηση:...ΞΕΚΡΑΝΩΤΕΣ!!!

Jo.Da.
12/05/2006, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
Τι είπες τώρα. Εδώ δεν φοράνε κράνος φαλακροί άντρες, θα φορέσει μακρομάλλα γυναίκα; Και μην ξεχνάς πως η Αγ. Νικολάου είναι ΜΟΝΟ λίγα τετράγωνα ποιο πέρα.
σωστός...λέω για τις κυρίες αλλά κι εμείς δεν πάμε πίσω...τεσπά.

tools
12/05/2006, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
νορμαλ φαινόταν!τι σημασία έχει όμως?2 κοπέλες έχω δει τον τελευταίο καιρό πάτρα καβάλα σε μηχανή ,αυτή με το fz1 και άλλη μία με ένα μαύρο duke.κοινό σημείο και των δύο εκτός του ότι ανήκουν στο γυναικείο φύλο?απάντηση:...ΞΕΚΡΑΝΩΤΕΣ!!!

ρε αυτη με το δουκα την εχω πετυχει δυο φορες,μια πεζος κ μια καβαλα,με περασε κομματια σε πηγμενη κορινθου,2 το μεσημερι, γ@μημενη στη σφηνα!!!!!

ρε μπας κ ειναι η lilith?????????? :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis77
12/05/2006, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
νορμαλ φαινόταν!τι σημασία έχει όμως?2 κοπέλες έχω δει τον τελευταίο καιρό πάτρα καβάλα σε μηχανή ,αυτή με το fz1 και άλλη μία με ένα μαύρο duke.κοινό σημείο και των δύο εκτός του ότι ανήκουν στο γυναικείο φύλο?απάντηση:...ΞΕΚΡΑΝΩΤΕΣ!!!

δεν θα ηθελαν να χαλασουν την κουπ τους μαλλον:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

anf125
13/05/2006, 23:52
Αφού ήθελαν ισότητα... ας κάνουν και αυτές τώρα τις αντρικές μαλακίες (με τις συνέπειές τους) :eyepop:

mbjp
15/05/2006, 09:26
και εγω ειδα τις προαλλες καβαλα σε ενα KTM LC64 μια γκομενα, ξεκρανωτη, με κρεμασμενες τις σακουλες του σκλαβενιτη στα γκριπ και στους...καθρεφτες :cry:

Jo.Da.
15/05/2006, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool
ρε αυτη με το δουκα την εχω πετυχει δυο φορες,μια πεζος κ μια καβαλα,με περασε κομματια σε πηγμενη κορινθου,2 το μεσημερι, γ@μημενη στη σφηνα!!!!!

ρε μπας κ ειναι η lilith?????????? :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μάγκα όντως κι εγώ όσες φορές την έχω δει σφινάρει.κλασσικό δρομολόγιο κατεβαίνει αγ νικολάου και μετά στρίβει κορίνθου.
:lol: :rotflmao:

wild_cat/anima
15/05/2006, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
θα φορέσει μακρομάλλα γυναίκα; [/B]μήπως να μην ξαναφορεσω κράνος??????:D
\

Tigas
15/05/2006, 14:02
Εγώ είδα μια μακρυμαλλούσα με XT να κάνει φίδια ξεκράνωτη, τη παλιο αλητήρια , άμα την ξαναδώ θα τη ........ :lol:

Xlitos
15/05/2006, 14:57
Ξανθιά με γυαλί χθες το απογευματάκι με άσπρο μπλε κ6(τώρα 600?750?1000?δεν πρόσεξα).Πέρασε απ τη Βεϊκου γκαζώνοντας,χωρίς κράνος.Τι γίνεται ρε πούστη?Θα μας γ@μ... στο τέλος :lol:

--''Και του τα χώνω φιλενάδα που λες..'' :lol:

tools
15/05/2006, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
άμα την ξαναδώ θα τη ........ :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

(τι?παλι ψαρια?:mad: )

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
15/05/2006, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από tool

ρε μπας κ ειναι η lilith??????????

δεν ειπε ΞΩΤΙΚΟ ο ανθρωπος! :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
15/05/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xlitos
Ξανθιά με γυαλί χθες το απογευματάκι με άσπρο μπλε κ6(τώρα 600?750?1000?δεν πρόσεξα).Πέρασε απ τη Βεϊκου γκαζώνοντας,χωρίς κράνος.Τι γίνεται ρε πούστη?Θα μας γ@μ... στο τέλος :lol:

--''Και του τα χώνω φιλενάδα που λες..'' :lol:

Τήν άλλη φορά που θα την δείς πάρτην απο πίσω :winka: :rotflmao:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
15/05/2006, 20:44
ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ FZ1 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΖΑΠΑΝΤΗ!ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ Κ ΒΟΛΤΑ!ΚΑΛΗ Η ΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ ΚΑΛΗ Κ ΜΗΧΑΝΑΡΑ!:eyepop:

saki_tsan
15/05/2006, 20:48
Εδω η κοπελα το πηρε κιτρινο το μοτορι για να ταιριαζει με το μαλλι και θα βαλει κρανος??? :nono: :lol: Οτι να'ναι...

ledz
20/05/2006, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠ
ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ FZ1 ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΖΑΠΑΝΤΗ!ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ Κ ΒΟΛΤΑ!ΚΑΛΗ Η ΓΚΟΜΕΝΙΤΣΑ ΚΑΛΗ Κ ΜΗΧΑΝΑΡΑ!:eyepop:

Αν ζαπαντης = γιαμαχα τοτε ... +1

Μου προτεινε και μενα με το cbf να το παω μια βολτα το συγκεκριμενο fz1 ... "απιστευτα φιλικο" λεει... κατι θα ξερει. Απ την αλλη βεβαια μου'βγαλε πιο δυσκολο μια μεταχειρα τρανσαλπ...
Τι να πω...

EVI
24/05/2006, 15:13
καθιστε ρε παιδια


φοραμε κρανος

παει το μαλλι
παει το βαψιμο


παμε να πιουμε ενα γκαιφε και ολες οι γυναικες ειναι φτιαχμενες ωραιες και εμεις ειμαστε με πατικομενα-λαδωμενα μαλλια με μακιγιαζ που εχει κατσει πανω στα μαξιλαρακια του κρανους
με την πανοπλια


μας ρωτατε πως νιωθουμε? ε?ε?ε?

ΟΧΙ


απλως κοιτατε.. ΤΕΛΟς Το ΚΡΑΝΟς λεμεεεε παιρνω παραδειγμα

δεν το ξαναφοραω κακγουρας και εγω ασε που θα με κοιτανε και περισσοτεροι

τωρα αν πεσω και το ανοιξω

ε

μπρος τα καλη τι ειναι πονος δε λενε?



και αν παιθανω?

ε

θα εχω παιθανει ομορφη και περιποιημενη


ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ............................



ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕς ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΟΥ


πως θα κανουν οικογενεια αυριο μεθαυριο αν δεν μπορουν να προστατεψουν τους εαυτους τους?


και δε βγαζω την ουρα μου απεξω....και εγω ολο μαγκιες ημουν και ειμαι

αλλα αρχιζω και καταλαβαινω καποια πραγματα

τωρα ποια.....................................


:wave2:

kiki-prestige
24/05/2006, 15:23
Σωστή.....

:beer: :beer: :beer:

lampros_fazer
24/05/2006, 15:32
Το FZ1 δεν πρέπει να είναι δικό της,έχω δει κι άλλους απο το μαγαζί να κυκλοφορούν μ'αυτό..Η συγκεκριμένη,όπως και οι περισσότεροι από την αντιπροσωπεία κυκλοφορούν ξεκράνωτοι..:rolleyes:

Την άλλη κοπελιά με το Δούκα που λέτε δεν την έχω πετύχει ποτέ,θα τη στήσω ένα μεσημέρι Αγ.Νικολάου & Κορίνθου να την πετύχω..

Εγώ πετυχαίνω συνέχεια μία μονίμως ξεκράνωτη με ένα CS 650 Scarver γαλάζιο..

morpheus
24/05/2006, 16:09
!!!


49247

sotpag
24/05/2006, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
ηταν καλο μωρο?:rotflmao: :rotflmao:


καλο αλλα αδειανό όπως και ο γκομ…



τι να λεει ολο μουρη και κακο ειναι τα τυπακια και το κρανος στη ζελατινα.....

sotpag
24/05/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
δεν ειπε ΞΩΤΙΚΟ ο ανθρωπος! :winka: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


σωστός ο IDI αλλά όπως βλέπεις ξέρουμε ποια είναι με τι και που πάει....


αλλά μου έκανε εντύπωση πόσοι Πατρινοί απάντησαν, την επόμενη συνάντηση (Λαμπρινή) θα την κάνει γυναίκα ... να δούμε συμμετοχές
:rotflmao: :rotflmao:

πάντως είναι πολλές και αρκετές σωστές .... εγώ σαν ποιο παλιός να σας θυμίσω αυτή με το cbr 400 πριν 10-12 χρόνια ή αυτή που πείρε ο αδελφός μου το xt 600 του 86 που το είχε από τότε και μάλιστα στην Πρέβεζα πριν έρθει Πάτρα...

bloody_angel
02/06/2006, 06:14
ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ DUKE ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ PRACTICER ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ,ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΑ,ANYWAY ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ MONSTER ME ΜΑΥΡΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ,ΧΑΡΜΑ ΟΦΘΑΛΜΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΜΟΥ.

tools
02/06/2006, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bloody_angel
ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣΒΙΑ,


α,γι'αυτο δεν χρησιμοποιει κρανος,δεν το χρειαζεται ρε...:winka:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
δεν υπαρχουμε ρε...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bloody_angel
02/06/2006, 18:19
ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ DUKE ΑΜΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΩ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ FORUM ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ...:smokin:

Jo.Da.
28/06/2006, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
!!!

τι να κάνω ρε συ μορφέα?να οδηγώ και να τραβάω φωτό, ή να στήσω μπλόκο?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: