PDA

View Full Version : Ektakto ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ



Anritsu
13/05/2006, 14:28
ΖΗΤΑΣ ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΑΓΗΤΟ . Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΖΗΤΑΣ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ...

ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Η ΝΑ ΚΛΑΨΩ ???

:D :bigcry:

sotpag
13/05/2006, 14:40
τι να πεις , εδω εχουν παρει οπλα και αυτοκινητα, την αλλη φορα ειχαν μπει στο τμημα και τους πειραν μεχρι και τα σωβρακα.


για ενα μηχανακι κανεις ετσι και μαλιστα με τα κλειδια:lol: :bawl:

Λεωνίδας
13/05/2006, 15:02
Καλά ως πού μπορείς να πας χωρίς να σε πιάσουν με μία μηχανή ομάδας Ζ ή ένα περιπολικό :confused: :confused: :confused:

kalesin
13/05/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Καλά ως πού μπορείς να πας χωρίς να σε πιάσουν με μία μηχανή ομάδας Ζ ή ένα περιπολικό :confused: :confused: :confused:

μπορει κ ως το επομενο στενο, μπορει κ ως την ακρη του κοσμου κ πισω παλι...


σιγουρα ομως θα κανεις πολυ καιρο να κατσεις ισια σε καρεκλα οταν σε πιασουνε

:lol: :lol:

catmaster
13/05/2006, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Καλά ως πού μπορείς να πας χωρίς να σε πιάσουν με μία μηχανή ομάδας Ζ ή ένα περιπολικό :confused: :confused: :confused:

Φανταζομαι μεχρι την κοντινοτερη τρυπα - γκαραζ για να αρχισει το κοψιμο...
Ασε που παιζουν και αλλα υποπτα πραγματα στην μεση...





:confused: :confused:

Anritsu
13/05/2006, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Καλά ως πού μπορείς να πας χωρίς να σε πιάσουν με μία μηχανή ομάδας Ζ ή ένα περιπολικό :confused: :confused: :confused:

Είμαι stand by για νεότερα .Πάντως θα έχουνε σκυλιάσει οι μπάτσοι ...:cool:

zephyr1
13/05/2006, 15:13
Το μηχανακι μπορει τωρα που συζηταμε να εχει <κοπει> κιολας.

κουκουρουκου
13/05/2006, 15:25
μη σκατε ρε παιδια του μπατσου ηταν καλα του κανανε να αγιαση το παιδι που το εκανε

kalesin
13/05/2006, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από κουκουρουκου
μη σκατε ρε παιδια του μπατσου ηταν καλα του κανανε να αγιαση το παιδι που το εκανε


κουκουρουκου κανονικα δηλαδη...

κουκουρουκου
13/05/2006, 15:41
σιγα βρε εσυ που παρεξηγηθηκες ψυχοπονιαρη

kalesin
13/05/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από κουκουρουκου
σιγα βρε εσυ που παρεξηγηθηκες ψυχοπονιαρη


ok οτι πεις

pipis
13/05/2006, 16:23
Λογικα αυτες οι μηχανες δεν εχουν gps εντοπισου?? Μαλλον αυτος που το εκανε ή ηταν πολυ καλα ψαγμενος με το θεμα ή απλα ηταν πολυ μ@λ@κ@ς!

pipis
13/05/2006, 16:31
κουκουρουκου πιστεψε με υπαρχουν και καλοι κ κακοι μπατσοι οποτε δεν ξερουμε αν του αξιζε! Π.χ. αν εκμεταλευοταν την "εξουσια" που εχει, αν λαδονοταν, η[...] καλα να παθει! Αλλα αν ο ανθρωπος ηταν μεροκαματιαρης και απλα εκανε την δουλεια του δεν νομιζω να του αξιζε!
Τωρα οσο για τον κλεφτη ο μονος λογος που θελω να αγιασει το χερι του ειναι για να του το κοψουν και να το κανουν Λαικο προσκυνημα! γιατι αυτο το τσογλανι με το αγιο χερι μπορει να ερθει αυριο στο δικο μου ή στο δικο σου μηχανακι.
Παντα με σεβασμο στον συμφορουμιτη μου.

Βαγγελας
13/05/2006, 17:02
Φιλε Κουκουρουκου καλα κανουν και στην ψιλοπεφτουν τα παιδια πιο πανω γιατι το σκεπτικο σου ειναι λαθος !!!!!

Αυτη τη στιγμη ενας ανθρωπος εμεινε χωρις δουλεια επειδη εκανε ενα λαθος στη δουλεια του ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!!!!!!

Αν οντως ο Αστυνομικος ηταν ενας απλος Ζητας που μπηκε στην αστυνομια απλα για μεροκαματο Δηλ, οχι απο Ευπορη οικογενεια τωρα θα του ζητανε και να πληρωσει κιολας ισως ......!!!!


λαθη κανουμε ολοι μας και σε καμια περιπτωση ο ανθρωπος δεν ηθελε να μεινει ανεργος και μαλιστα μ, αυτον τον εξευτελιστικο τροπο ......






ας μη βαζουμε ολους τους Αστυνομους σε ενα Σακι λεγοντας Αστυνομος ΙΣΟΝ ΚΑΘΗΚΙ !!!!

............αν και πολλες φορες μας αναγκαζουν οι χουντικες ενεργειες μερικων εξ, αυτων να βγαζουμε τετοια συμπερασματα !!

xtrm600
13/05/2006, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από pipis
κουκουρουκου πιστεψε με υπαρχουν και καλοι κ κακοι μπατσοι οποτε δεν ξερουμε αν του αξιζε! Π.χ. αν εκμεταλευοταν την "εξουσια" που εχει, αν λαδονοταν, η[...] καλα να παθει! Αλλα αν ο ανθρωπος ηταν μεροκαματιαρης και απλα εκανε την δουλεια του δεν νομιζω να του αξιζε!
Τωρα οσο για τον κλεφτη ο μονος λογος που θελω να αγιασει το χερι του ειναι για να του το κοψουν και να το κανουν Λαικο προσκυνημα! γιατι αυτο το τσογλανι με το αγιο χερι μπορει να ερθει αυριο στο δικο μου ή στο δικο σου μηχανακι.
Παντα με σεβασμο στον συμφορουμιτη μου.

Ωραίος :beer:

BAD BOY
13/05/2006, 17:51
Η ΜΟΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ζ.
ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ
ΜΑΥΡΟ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΜΕ
ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ.

zephyr1
13/05/2006, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
Η ΜΟΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ζ.
ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ
ΜΑΥΡΟ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΜΕ
ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ.



Και .........ξερετε τη παιδακια ειναι αυτα εεεεε ??:a020:

Μ' εχει σταματησει ασφαλιτικο (πολιτικο)GSXR 1100 και καλυτερα να μην πω, πως μου συμπεριφερθηκε.

Τωρα μαλλον προς κουκουρουκου μερια γερνω.:smokin:

George-3-
13/05/2006, 18:02
Παιδια δεν ξερω αν αναφερθηκε πιο πριν (διαβασα μονο την πρωτη σελιδα) αλλα το μηχανακι ηταν ενα μαυρο V-Strom της ασφαλειας δλδ μπορει να ειχε πολιτικες πινακιδες και το κλεφτρονι να το εκλεψε οσο απλα θα εκλεβε και ενα αλλο οποιοδηποτε V-Stromακι :wave2:

SF
13/05/2006, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Βαγγελας
Αν οντως ο Αστυνομικος ηταν ενας απλος Ζητας που μπηκε στην αστυνομια απλα για μεροκαματο Δηλ, οχι απο Ευπορη οικογενεια τωρα θα του ζητανε και να πληρωσει κιολας ισως ......!!!!





Αν κάποιος γίνεται αστυνομικός για να βγάζει απλά ένα μεροκάματο, τότε κάτι δεν πάει καλά με τις προτεραιότητές του. Άσε που την έχουμε βάψει εμείς οι υπόλοιποι!!

Βλ. λήμμα "Λειτούργημα"

tsoukas77
13/05/2006, 18:43
Οταν κανει λαθος διαγνωση ενας γιατρος,βγαινουν ολοι στα παραθυρα και ζητουν το κεφαλι του και τελικα μπορει να μπει και ισοβια!

Οταν κανουμε εμεις ενα λαθος στην δουλεια μας,το πληρωνουμε.
Δεν καταλαβαινω προς τι η συμπονοια;Τωρα ξαφνικα εγινε απλως ενα λαθακι.Ενα λαθακι που πληρωνουμε ολοι μας.

xtrm600
13/05/2006, 22:15
Το θέμα δεν είναι ποιανού είναι η μηχανή,και αν έκανε λάθος η όχι ο αναβάτης της.
Το θέμα ειναι οτι το τσόλι την ΈΚΛΕΨΕ!!
...Εκτός και αν ήξερε οτι ήταν της "υπηρεσίας" οπότε το σώνει κάπως επειδή φέρνει την "υπηρεσία" στη θέση οποιουδήποτε πολίτη, του οποίου μπορούν να του φάνε την μοτο,άνετα και ακίνδυνα.


Τα κλεφτρόνια έχουν ΠΑΝΤΑ άδικο.
(Εκτός απο τους άοπλους λησττές τραπεζών):lol:

alximistis
13/05/2006, 23:15
Λατρεύω αυτές τις συζητήσεις... γίνεται χαμός με το παραμικρό... χιχιχιχι...
Τεσπα για να πω τη γνώμη μου συμφωνώ ότι κινδυνεύει ένας άνθρωπος να μείνει χωρίς δουλειά. Και διαφωνώ κάθετα με λογικές του στυλ καλά του κάνανε, να αγιάσει το χέρι του, κ.λπ.
Είμαι όμως αναγκασμένος να πω κάτι άλλο.
Ότι κάνουμε έχει συνέπειες. Οτιδήποτε.
Δεν τίθεται θέμα μπάτσου ή μη μπάτσου τίθεται όμως θέμα οδηγού.
Αφού ήταν ηλίθιος και άφησε τα κλειδιά πάνω στο σουτζούκι του ε τι να του κάνουμε. Ας πρόσεχε...
Εκτός... αν παίζει κάτι άλλο...

Ζ109
13/05/2006, 23:18
Μεταξύ μας,πρέπει να συνυπολογίσουμε και το γεγονός οτι το συγκεκριμένο κρατικό εργαλείο είναι αγορασμένο απο τον ΕΛΛΗΝΑ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΛΙΤΗ! .Απο εμένα και εσάς δηλαδή... έπρεπε να ήταν λίγο πιο προσεκτικός...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΠΑΝΩ...!
Z...ee you later!

lampros_fazer
13/05/2006, 23:19
Κι 'αυτός ρε παιδιά γιατί άφησε τα κλειδιά πάνω στη μηχανή..;;Μήπως γιατί είναι του τύπου 'είμαι ο μαγκας Ζητάς/ασφαλίτης και σας μαμάω όλους'..;;

marios8
13/05/2006, 23:23
Ρε εδω κλεψανε απο το αστυνομικο τμημα Αμαλιαδος γυρω στα 50 χασισοδεντρα και εσεις μηλατε για ενα v-strom?:lol:

xtrm600
13/05/2006, 23:37
Από προσωπικές εμπειρίες και διηγήσεις γνωστων και φίλων, νομιζω οτι μεγάλο ποσοστό αναβατών,έχει κανει αυτήν την τεράστια μλκια να ξεχάσει το κλειδί στον διακόπτη.Δεν είναι καθόλου δύσκολο να συμβεί.
Αν ήταν φίλος μας, θα λέγαμε "ατυχία, ρε γαμώτη, ρε γαμώτο, γκαντεμιά" κλπ
Ας ευχηθούμε λοιπόν να βρεθεί η μηχανή,(μαζί με τον τσόγλανο),και ας αφήσουμε τις κατηγορίες που αφορούν ενα λαθος του πιθανότατα συμπαθεστάτου ασφαλίτη...

xtrm600
13/05/2006, 23:38
...Μακάρι να βρεθεί η μηχανή σου Φανταστικέ Ασφαλίτη...:smilea: :smilea: :lol:

Λεωνίδας
13/05/2006, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
Από προσωπικές εμπειρίες και διηγήσεις γνωστων και φίλων, νομιζω οτι μεγάλο ποσοστό αναβατών,έχει κανει αυτήν την τεράστια μλκια να ξεχάσει το κλειδί στον διακόπτη.Δεν είναι καθόλου δύσκολο να συμβεί.
Αν ήταν φίλος μας, θα λέγαμε "ατυχία, ρε γαμώτη, ρε γαμώτο, γκαντεμιά" κλπ
Ας ευχηθούμε λοιπόν να βρεθεί η μηχανή,(μαζί με τον τσόγλανο),και ας αφήσουμε τις κατηγορίες που αφορούν ενα λαθος του πιθανότατα συμπαθεστάτου ασφαλίτη... +1000
Και για του λόγου το αληθές... πρόσφατο είναι...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22348

NikosRR
14/05/2006, 11:36
Μ' εχει σταματησει ασφαλιτικο (πολιτικο)GSXR 1100 και καλυτερα να μην πω, πως μου συμπεριφερθηκε...
έχεις δίκιο σε αυτό μου έχει τύχει και εμένα με ένα μαύρο XX αν θυμάμαι καλά δίπλα σε ένα πολυτελέστατο κουτί.όμως δεν είναι όλοι έτσι,λίγοι θα έλεγα ότι είναι.

πανας
14/05/2006, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από κουκουρουκου
μη σκατε ρε παιδια του μπατσου ηταν καλα του κανανε να αγιαση το παιδι που το εκανε


λες ε?
παλι εσυ θα το πληρωσεις βρε.

AFTER
14/05/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
έχεις δίκιο σε αυτό μου έχει τύχει και εμένα με ένα μαύρο XX αν θυμάμαι καλά δίπλα σε ένα πολυτελέστατο κουτί.όμως δεν είναι όλοι έτσι,λίγοι θα έλεγα ότι είναι.

Δεν εχετε υποχρεωση να σταματησετε σε οχημα που δεν φερει αυτοκολλητα της ΕΛ.ΑΣ.

capo998
14/05/2006, 18:25
Εμένα πάντως όποτε με σταματήσανε ήταν ευγενέστατοι.
Και περιγράφω μία συζήτηση με Ζητά
Ζ: Τα χαρτιάς σας παρακαλώ
Γ: Ορίστε!
Ζ: Για δεν φοράς κράνος;
Γ: Το άφησα σπίτι!
Ζ: Καλέ ρε φίλε 35.000 το κράνος και 10.000 η πινακίδα (είχε αλλαχτεί με εμπορίου) 45.000! δεν ξέρεις να τα φας μόνος σου!!!!!!!!
Γ: εεεεεεεεεεε..............Κάγκελο

Για το λόγο αυτό αλλά και από κανα δυό άλλες περιπτώσεις έμαθα να μην γίνομαι απόλυτος κριτής.

Η μαλακία με τα κλειδιά μαλακία αλλά όχι και καλά να του κάνουνε. Οι περισσότεροι μεροκάματο βγάζουνε και μάλιστα δύσκολο.

AFTER
14/05/2006, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από capo998
Εμένα πάντως όποτε με σταματήσανε ήταν ευγενέστατοι.
Και περιγράφω μία συζήτηση με Ζητά
Ζ: Τα χαρτιάς σας παρακαλώ
Γ: Ορίστε!
Ζ: Για δεν φοράς κράνος;
Γ: Το άφησα σπίτι!
Ζ: Καλέ ρε φίλε 35.000 το κράνος και 10.000 η πινακίδα (είχε αλλαχτεί με εμπορίου) 45.000! δεν ξέρεις να τα φας μόνος σου!!!!!!!!
Γ: εεεεεεεεεεε..............Κάγκελο

Για το λόγο αυτό αλλά και από κανα δυό άλλες περιπτώσεις έμαθα να μην γίνομαι απόλυτος κριτής.

Η μαλακία με τα κλειδιά μαλακία αλλά όχι και καλά να του κάνουνε. Οι περισσότεροι μεροκάματο βγάζουνε και μάλιστα δύσκολο.

Γιατι δεν φοραγες κρανος?

BAD BOY
14/05/2006, 19:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γιατι δεν φοραγες κρανος? ΤΟ ΕΙΧΕ ...ΣΠΙΤΙ ΛΕΜΕ:a24:

zephyr1
14/05/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν εχετε υποχρεωση να σταματησετε σε οχημα που δεν φερει αυτοκολλητα της ΕΛ.ΑΣ.

Αμα σε διπλαρωσει χωρις κρανος(αυτος) και πει κανε δεξια ρε κ@λ@π@υστα και ταυτοχρονα σου δειχνει το gunι με τα ματια λες και εχει πιει ολα τα drugs του κοσμου εσυ ζητα του αυτοκολλητα.(Χωρις παρεξηγηση καλυτερα να μη σου τυχει γιατι και εγω οτι λες εσυ ελεγα.):wave2:

EKEINOS
14/05/2006, 20:22
H ολη φαση εχει 2 σκελη το πρωτο ειναι η κλοπη που αν υπαρχει ασφαλεια ολα ενταξει,αλλα το κρατος δεν ξοδευεται.Οποτε ο μπατσος θα την πληρωση απο την τσεπη του, εδω το κρατος πριν 4-5 χρονια οταν επεσε ενα στρατιωτικο αεροπλανο στο πηλιο εφυγε ενα C-130 για βοηθεια το οποιο επεσε και σκοτωθηκαν τα 4 μελη του νομιζω,ζητανε απο της χηρες και τα ορφανα να το πληρωσουν γιατι εφταιγαν οι πιλοτοι λενε.Συμπερασμα το κρατος δεν κανει επιλογες στον ποιον θα πηδηξη.Το δευτερο σκελος ειναι η αγαπη που θρεφουμε,στην αστυνομια κανενα αρνητικο σχολιο δεν θ'ακουγοταν αν ηταν πυροσβεστης 'η νοσηλευτης, η συμπαθεια και ο σεβασμος κερδιζονται.Αυτα τα γραφει καποιος που εχει την αστυνομια σε μεγαλη εκτιμηση την εχει γραμενη λιγο πιο κατω απο την καρδια του (και πιο κεντρικα )
Παντως ειναι φοβερο συναισθημα να σου την φανε,γιαυτο ΙΝΤΕΡΑΜΕΡΙΚΑΝ με 400 ευρω τον χρονο και εχετε και τους κλεφτες γραμμενους.

AFTER
14/05/2006, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αμα σε διπλαρωσει χωρις κρανος(αυτος) και πει κανε δεξια ρε κ@λ@π@υστα και ταυτοχρονα σου δειχνει το gunι με τα ματια λες και εχει πιει ολα τα drugs του κοσμου εσυ ζητα του αυτοκολλητα.(Χωρις παρεξηγηση καλυτερα να μη σου τυχει γιατι και εγω οτι λες εσυ ελεγα.):wave2:

Τοτε σε αυτην την περιπτωση θα βαλω σε εφαρμογη τα βυσματα μου.
Και πιστεψε με, θα ειναι η τελευταια φορα που σκεφτηκε να δειξει το εργαλειο του...

gavos
26/05/2006, 19:47
mou sinevei peristatiko pou de goustarw kan na diigithw giati me ksedftilisan..itan 2 zitades pou me kseftilisan.. kranos forousa kai eixa ksexasei taytotrites diplwma kai ta resta spiti mou.. eixe svismena 2 noumera i pinakida mou apo ton proigoumeno katoxo ki emena oute pou mou eixe perasei apto mialo poso sovaro to thewroun ayto oi zitades.. paidia please psaxnw sto net na vrw ta dikaiwmata mou apenadi sta malakismena kai de vriskw tipota.. an kserete kati tha me ipoxrewsete.. eyxaristw kai na thimaste oti den exei simasia ti kaneis pou douleyeis ti mixani odigas posa fraga vgazeis i poso megali tin exeis an prwta apola den eisai ΑΝΘΡΩΠΟΣ..

edit: o zitas prospathouse na me peisei oti me koroidepsan oloi osoi mou legane kai mou lene oti isxiei o nomos gia tin a1 katigoria me ta aloga kai oxi me ta kivika kai parolo pou exoun perasei 2 xronia apo tote pou to pira de isxiei i epektasi.. me liga logia mou ekane treli xari pou de me egrafe kai gia diplwma parolo pou to g@mw diplwma mou leei 25kw agramate amorfwte graikyle gay gamimene batse.. kai giati gamw ti trela mou (logw douleias odigw oti pio politeles tetratroxo kikloforei) otan odigw tis kalogialismenes cayenne oloi me exoun me to seis kai me to sas.. na to xesw to plithidiko ton typopoiimeno sevasmo.. thelw ta dikaiwmata mou edw kai twra... kai ean den iparxei oute mia pararagrafos mia grammi mia frasi estw ena gramma apo to sidagma pou na me diaffillasei kai na me prostateyei apo ta kompleks tou kathenos mizerou enstolou tote tha vgalw mia blouza pou na leei "eimai mixanovios.. ti paravasi ekana simera?"

FestoNero
26/05/2006, 20:57
Δοκιμασε αυτο
http://www.ydt.gr/main/Section.jsp?SectionID=13256
Αν θελεις να μας πεις και μας.
δεν προκειται να σε κοροιδεψει κανεις πιστευω.
Οι περισσοτεροι εδω μεσα εχουν υποστει διαφορα απο τα οργανα της ταξης..
Ελπιζω να εχεις κρατησει τα διακριτικα των αστυνομικων που εμπλεκονται.

:wave2:

gavos
27/05/2006, 02:24
seyxaristw alla den einai oti drepomai apla de thelw na to skeftomai.. oxi de kratisa tipota.. gia tin akriveia den iksera oti exoun diakritika..

blueblack
27/05/2006, 05:40
ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕ ΑΣΦΑΛΙΤΗ.........

Τί άλλο νά πεί κανείς.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όταν μπουκάρουν μέσα στά τμήματα................
δέν μού προκαλεί καθόλου έντύπωση αύτό τό περιστατικό....
Έδώ κλέβουν όπλα άπό τά τμήματα....θά φοβηθούν στό δρόμο.........???????.......μέ τό κλειδί στό χέρι.....?????
Ή άφηρημένος ήτανε ό τύπος.........ή.............
ΥΠΕΡΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ......!!!!!!!!
Όσο γιά τό καλοί καί κακοί .............
καί τό πόσο ΑΝΘΡΩΠΟΙ είναι καί αύτοί........
προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΕΤΑΖΩ.........
Παντού ύπάρχουν καλοί καί κακοί άνθρωποι.....σέ όλους τούς χώρους......!!!!!!
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΣΤΕΛΝΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..........πού τώρα είναι
στά δεκαέξι του.............
ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΦΑΩ.........!!!!!!!!!!!!
Νά ύπηρετήσει ΤΟ ΝΟΜΟ....χα...χα...
ΔΕΡΝΟΝΤΑΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ.......!!!!!!!!!
ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.....!!!!!!!!!!!
ΟΠΛΟΦΟΡΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΣ.....!!!!!!!!!
ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΚΟΣΜΟ.............!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΘΑΜΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΔΗΜΑΡΧΟΥ..........!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΣΟΙ ....λοιπόν άπό αύτούς είναι όντως...ΑΝΘΡΩΠΟΙ......καί τούς έριξε έκεί ή άνάγκη γιά τήν έπιβίωση........
σάς πληροφορώ ότι,πολλές φορές ύποφέρουν.....!!!!!!!!!!!
Έκεί όφείλονται καί οί.........
ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ.........πού συναντάμε........!!!!
Καί μένα πολλές φορές ΚΑΙ μέ ξευτέλισαν ΚΑΙ μού τή χάρισαν....
Άς μήν έπικεντρωνόμαστε όμως στόν ΑΝΘΡΩΠΟ....
άλλά σέ αύτό πού κάνει.....άσκεί έξουσία.......καί άν δέν έχεις...
ΠΑΙΔΕΙΑ..........καληνύχτα.....!!!!!!!!!
Η ΚΑΡΕΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

giorgosxt
27/05/2006, 10:23
Σε έναν έλεγχο με έναν ένστολο μπάτσο κάτι θα μπορέσεις να κρατήσεις από στοιχεία (τον αριθμό του στην επωμίδα του αν δεν τον έχει βάλει επίτηδες ανάποδα να μην διαβάζετε ή τον αριθμό οχήματος του)
Αν είναι ασφαλίτης είναι ζόρικα τα πράγματα γιατί ούτε επωμίδες έχει ΌΥΤΕ ΠΙΝΑΚΙΔΑ και άντε να βρεις άκρη μετά.