PDA

View Full Version : ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο



STOYBI
14/05/2006, 22:13
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ



Στην περιπτωση που σας διεφυγε μιας και εχει τελειωσει το πρωταθλημα πριν 5 αγωνιστηκες απλα να σας το θυμισω !!!

:lol: :lol: :lol:


47842

AFTER
14/05/2006, 22:14
ΕΙΝΑΙ Ο.....ΚΟΚΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

STOYBI
14/05/2006, 22:15
:D


47843

STOYBI
14/05/2006, 22:17
Ωπ το σηκωσε και γερος !! :D


47844

STOYBI
14/05/2006, 22:20
Η Συνηθες εικονα που θα βλεπουν οι υπολοιποι μεχρι να αποφασισουν να φιαξουν ομαδες !!!

:winka: :evil:


47845

la_villa
14/05/2006, 22:22
κορυφή


47847

la_villa
14/05/2006, 22:23
ο ναος που λέει πιο πάνω...


47848

STOYBI
14/05/2006, 22:23
AFTER
ΕΙΝΑΙ Ο.....ΚΟΚΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!

Ε.. Να μην σου χαλασουμε χατηρι !!!:D


47849

STOYBI
14/05/2006, 22:25
Κατσε ρε γμτ δεν το εβλεπα καλα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


47850

kalant
14/05/2006, 23:09
εεεεεεετσιιιιιιιιιιιι

:D

George-3-
15/05/2006, 01:23
:beer:
ΚΥΠΕΛΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ

JohnSpy
15/05/2006, 10:55
ΝΤΑΜΠΛ ΝΤΑΜΠΛΛ
ΝΤΑΜΠΛ ΝΤΑΜΠΛΛ
ΑΜΠΛ ΜΠΛΛ
ΑΜΠΛ ΜΠΛ
ΑΜΠΛ ΑΜΠ
ΑΜΠΛ ΑΜΠ
ΑΜΠΛ ΤΑΜ
ΑΜΠΛ ΝΤΑ
ΝΤΑΜΠΛΛΛ ΝΤΑΜΠΛΛΛ
ΝΤΑΜΠΛΛΛ ΝΤΑΜΠΛΛΛ





ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ)zzzzzzzzzzzz750!

idi
15/05/2006, 11:20
εγω μυαλο δε βαζω! :beer: :beer: :beer:


47934

EVI
15/05/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω μυαλο δε βαζω! :beer: :beer: :beer:



αυτο ξαναπες το

:lol: :lol: :lol:

ashton
15/05/2006, 15:46
Πρωτάθλημα μέσα στον Πειραιά, από όσο ξέρω η ΑΕΚ σήκωσε την βδομάδα που μας πέρασε


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

2006-05-10

Πανελλήνιο ανδρών: Η ΑΕΚ πολυνίκης σύλλογος

H AEK με πέντε μετάλλια (1-2-2) αναδείχθηκε πολυνίκης σύλλογος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών που ολοκληρώθηκε το πρωί στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Στους δύο τελικούς που διεξήχθησαν σήμερα, ο Γιώργος Γαζής του Εθνικού Κοζάνης επικράτησε 28-22 σημεία του Τάσου Μπερδέση (Παναθηναϊκός) και κατέκτησε την πρώτη θέση της κατηγορίας των 75 κιλών, ενώ στα +91 κιλά, ο Μιχαήλ Ασλανίδης νίκησε 24-17 σημεία του Βαλεντίνου Παπαλάμπρου (Παγκράτιο Θεσσαλονίκης).

Τα αποτελέσματα (πρώτοι οι νικητές):


75 κιλά

Γιώργος Γαζής (Εθνικός Κοζάνης)-Τάσος Μπερδέσης (Παναθηναϊκός) 28-22

3η θέση: Αντύπας Αρζουμανίδης (ΑΕΚ), Τάσος Μανωλάς (Ροδιακός)



+91 κιλά

Μιχαήλ Ασλανίδης (ΑΕΚ)-Βαλεντίνος Παπαλάμπρος (Παγκράτιο Θεσσαλονίκης) 24-17

3η θέση: Θανάσης Σταυρούδης (ΠΑΟΚ), Ηλίας Βρεττός (Άτρωτος)

Source: ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ


47994

AFTER
15/05/2006, 18:12
TA ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΚΟΜΑ


48004

la_villa
15/05/2006, 20:04
θέλω να ρωτήσω τους admin κάτι

επιτρ'επετε η διαφήμιση στα ποστ???

γιατι 2 παιδιά απο πάνω διαφημίζουν με αφίσες ένα τσίρκο

:lol: :lol: :lol: :wave2:

zoropatra
15/05/2006, 22:33
τωρα που ειπες τσιρκο........

χτες γυριζαμε με το club απο τον αγωνα με την ΑΕΚ και στα γκουντις σταματησαμε να φαμε..........μπαινουμε που λες μεσα στα γκουντις και τι να δουμε?:a53: :a53: :a53:

ηταν μεσα γαυροι που ετρωγαν!!!!αρχιζουμε και εμεις τα συνθηματα μεσα στα γκουντις μαμιεται ο θρυλος και ο πειραιας....κτλ......αλλα δεν ξερω κανενας δεν απαντησε........μηπως λεω λεω μηπως ειστε ΚΟΤΕΣ????


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

la_villa
15/05/2006, 23:44
μπααααα

μεταμφιεσμένοι αεκτζήδες ήταν

απο την πολύ ντροπή βλέπεις.....
αφου άμα τους βλέπουν με φανέλες της αεκ όλοι λύνονται στα γέλια και τους κοροιδεύουν

τι να κάνουν και τα παιδιά....

AFTER
15/05/2006, 23:47
Ελα ρε μικρα παιδια ειναι δεν ξερουν

Οταν μεγαλωσουν και καταλαβουν πως τους δουλευει κανονικα ο Κοκκαλης και τους τα παιρνει, θα σταματησουν να ασχολουνται και θα παραμεινουν γαυροι στα χαρτια οπως και το μεγαλυτερο ποσοστο των οπαδων του :lol:

Gandalf dr685sm
16/05/2006, 10:47
για την ΑΕΚ που γίνεται λόγος τώρα, παραθέτω το Link, για ενα κείμενο που κάτι λέει, αλλά καταλήγει ακόμα καλύτερα για τους οπαδούς "ζώα"..

http://www.contra.gr/Columns/Comment/119206.html


ο κόσμος της ΑΕΚ δεν έχει φύγει ποτέ. Εκεί είναι , αρκεί να δείξει κάποιος οτι η ΑΕΚ, πρέπει και μπορεί να παίξει καλή μπάλα και οχι σκοπιμότητες και ονειροπαγίδες.
Ενα "τσάκ" θέλει και φέτος ο κόσμος της (οχι τα "ζώα", αλλά οι αληθινοί φίλαθλοι) για να κάνουν 40-45000 παρουσίες σε κάθε αγωνιστική. Το ποδόσφαιρο είναι πολύ απλό , για να μπαίνουν διαφημιστικά κόλπα και άλλα τέτοια γελοία (βλ. Φοίβος και δεν συμμαζεύεται)

Παίξτε μπάλα, ιδρώστε φανέλα και θα είναι ο κόσμος εκεί.
Το ίδιο ισχύει για όλες τις ομάδες. Είτε είναι κόκκινοι , είτε πράσινοι , είτε λαχανί με βούλες.

Όταν πληρώνεις 20-30-40? για να δείς μπάλα, περιμένεις να δείς και κάτι.




Gandalf

Boxer
17/05/2006, 12:40
Για ακουστε λιγο.

Τετοιους παικτες δεν προκειται να δειτε ΠΟΤΕ να φορανε τη φανελλα της αγαπημενης σας ομαδας.:a9:

:a23: :a23:


48303

idi
17/05/2006, 13:23
ναι μονο οι μεγαλυτεροι ελληνες γκολτζιδες και πρωτοι σκορερ φορεσαν τη φανελα μας...

και το 1/3 της πρωταθλητριας ευρωπης Εθνικης Ελλαδας......

γμτ....

la_villa
17/05/2006, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoro
τωρα που ειπες τσιρκο........

χτες γυριζαμε με το club απο τον αγωνα με την ΑΕΚ και στα γκουντις σταματησαμε να φαμε..........μπαινουμε που λες μεσα στα γκουντις και τι να δουμε?:a53: :a53: :a53:

ηταν μεσα γαυροι που ετρωγαν!!!!αρχιζουμε και εμεις τα συνθηματα μεσα στα γκουντις μαμιεται ο θρυλος και ο πειραιας....κτλ......αλλα δεν ξερω κανενας δεν απαντησε........μηπως λεω λεω μηπως ειστε ΚΟΤΕΣ????


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δεν είπα και πολλά προχθές γι'αυτό γιατι περίμενα να ρωτήσω 2 φίλους μου που ήταν στο λεωφορέιο.

και απο ότι έμαθα [B]την πέσατε σε οικογενειαρχες ανθρώπους και στα μικρά παιδιά τους!!![B]

μπράβο ρε συγχαρητήρια

και επίσης έμαθα ότι όταν είδατε ότι ήταν οικογενειάρχες οι περισσότεροι,και μπράβο τους, σας μαζέψαν.

και υστερα απορείς γιατι δεν αντέδρασε κανεις????

εσύ άμα ήσουν με το παιδί σου και έμπαινε η θύρα 7 μέσα ή η θύρα 13 μέσα θα έπαιζες τσαμπουκά???

έτσι για αποκατάσταση της αλήθειας.

Y.G άλλη μια επιβεβαίωση της ποιότητας των οπαδών της ΑΕΚ που ισχυρίζεται ο idi

dez
17/05/2006, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
δεν είπα και πολλά προχθές γι'αυτό γιατι περίμενα να ρωτήσω 2 φίλους μου που ήταν στο λεωφορέιο.

και απο ότι έμαθα [B]την πέσατε σε οικογενειαρχες ανθρώπους και στα μικρά παιδιά τους!!![B]

μπράβο ρε συγχαρητήρια

και επίσης έμαθα ότι όταν είδατε ότι ήταν οικογενειάρχες οι περισσότεροι,και μπράβο τους, σας μαζέψαν.

και υστερα απορείς γιατι δεν αντέδρασε κανεις????

εσύ άμα ήσουν με το παιδί σου και έμπαινε η θύρα 7 μέσα ή η θύρα 13 μέσα θα έπαιζες τσαμπουκά???

έτσι για αποκατάσταση της αλήθειας.

Y.G άλλη μια επιβεβαίωση της ποιότητας των οπαδών της ΑΕΚ που ισχυρίζεται ο idi
Ακομα κι αν δεν ηταν οικογενειαρχες και παιδια, παλι κατακριτεο ειναι για να μην πω κατι πιο χοντρο! Προφανως, οι γαυροι ηταν λιγοτεροι, αρα οι εν λογω "αεκτζηδες" μονο ως ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΙ μπορουν να χαρακτηριστουν!

m1ke
17/05/2006, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoro
τωρα που ειπες τσιρκο........

χτες γυριζαμε με το club απο τον αγωνα με την ΑΕΚ και στα γκουντις σταματησαμε να φαμε..........μπαινουμε που λες μεσα στα γκουντις και τι να δουμε?:a53: :a53: :a53:

ηταν μεσα γαυροι που ετρωγαν!!!!αρχιζουμε και εμεις τα συνθηματα μεσα στα γκουντις μαμιεται ο θρυλος και ο πειραιας....κτλ......αλλα δεν ξερω κανενας δεν απαντησε........μηπως λεω λεω μηπως ειστε ΚΟΤΕΣ????


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπράβο μεγάλε δείχνεις το επίπεδό σου. :a04:

ΥΓ. Δεν ασχολούμε με ομάδες. Τους έχω όλους χεσμένους. :lol: :rotflmao:

Κορόιδα. :a06: :a31:

la_villa
17/05/2006, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
Ακομα κι αν δεν ηταν οικογενειαρχες και παιδια, παλι κατακριτεο ειναι για να μην πω κατι πιο χοντρο! Προφανως, οι γαυροι ηταν λιγοτεροι, αρα οι εν λογω "αεκτζηδες" μονο ως ΘΡΑΣΥΔΕΙΛΟΙ μπορουν να χαρακτηριστουν!

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.δεν ρώτησα αριθμό των φιλάθλων του ολυμπιακού.εξάλλου δεν είχε και κανένα νόημα.

αλλά περίμενα πρώτα να μάθω πραγματικά τι έγινε πριν γράψω οτιδήποτε.Και προπάντων αν έγινε στ'αλήθεια το γεγονός.

και τελικά πράγματι έγινε αλλά ΟΧΙ όπως μας τα είπε ο Zoro.
απο κει και πέρα δεν έχω να προσθέσω κάτι.

την άποψη μου γι'αυτά τα έχει εκφράσει ο μάγος με καλύτερα λόγια.
:nono:

zzr2005
17/05/2006, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.δεν ρώτησα αριθμό των φιλάθλων του ολυμπιακού.εξάλλου δεν είχε και κανένα νόημα.

αλλά περίμενα πρώτα να μάθω πραγματικά τι έγινε πριν γράψω οτιδήποτε.Και προπάντων αν έγινε στ'αλήθεια το γεγονός.

και τελικά πράγματι έγινε αλλά ΟΧΙ όπως μας τα είπε ο Zoro.
απο κει και πέρα δεν έχω να προσθέσω κάτι.

την άποψη μου γι'αυτά τα έχει εκφράσει ο μάγος με καλύτερα λόγια.
:nono:
μόνο και μόνο το ότι κάθησες να ψάξεις για να αποδείξεις ότι οι γαύροι δεν είναι κότες έχεις και εσύ ένα μείον.....προφανώς αυτό που έγραψε το ποστ είναι 15 χρονών (ελπίζω τουλάχιστον γιατί αν είναι πάνω από 15 και έχει αυτά τα μυαλά άστα να πάνε.....)
λες και υπάρχει τσαμπουκάς σε γήπεδο που να πλακώθηκαν οπαδοί επί ίσοις όροις....!!!
πάντα 10 την πέφτουν σε έναν ή 15 με μολότοφ την πέφτουν σε μηχανόβιους οι οποίοι δεν έχουν δυνατότητα αντίδρασης....:yuck:

la_villa
17/05/2006, 18:37
δεν κάθησα να το ψάξω φ΄ιλε μου...ξέρεις τυχαίνει να μιλάω με τους φίλους μου,ξέρεις λέμε και καμια κουβέντα

και σίγουρα ΟΧΙ για να αποδείξω ΑΝ οι γαύροι είναι κότες

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ δηλαδή
λες να μου κόψουν το χαρτζηλίκι ή την καλημέρα???ελεος

μακάρι να ήταν η 7 ή άλλο οργανωμένοι και να τους γράφαν στα @@ τους

la_villa
17/05/2006, 18:40
[...

zzr2005
17/05/2006, 19:32
οκ αποσύρω την ένστασή μου....:wave2: