PDA

View Full Version : HELLO + κατοχοι GSXR1000



PALADIN
29/04/2004, 22:45
Kαλησπερα σε ολους..τι κανετε?... πως τα περνατε...εδω γενικοτερα ηρεμια..χορευουμε το χορο του ηλιου μπας και καταφερουμε και δουμε μια δυο καλες μερες.......

Ηθελα να ρωτησω τα παιδια που εχουν GSXR1000 κατα προτημιση Κ1 και Κ2 μοντελα αν γνωριζουν καποιο μαστορα αξιοπιστο και πραγματικα καλο στη δουλεια του..Εχω ακουσει τα χειριστα γενικοτερα, και μοιας και με τον δικο μου εδω αγγλια ειχαμε αψογη σχεση, παντα γρηγορος και σωστος και ποτε λαθος ..αναρωτιεμαι αν υπαρχει κατι αναλογο και στα πατρια...ρωταω μοιας και πλησιαζει το διαστημα της μετακομισης μας απο τας αγγλιας.....

dela?... τι λεει ο δικος σου? ευχαριστημενος?....

χαιρετισμους σε ολους....

DUKASII
30/04/2004, 10:02
XENITEMENO...:D

POU SE RE PALADRIN;

LOIPON..FILE..PAIZEI EDO ENAS POLLY KALOS MHXANIKOS GIA TO GIXER SOY KAI EINAI KAI KALO PAIDI..PSHLOS..EXEI EXOXIKO STH BARH ME THEA TH THALASA..KAI EINAI KAI POLLY OMORFO PALIKARI!

ELPIZO META TO XORISMO SOY ME TON ''AGLO ASTHENH'' KAI TH DIALYSH THS APSOGHS SXESHS ....NA KATAFEREIS NA BREIS TON EROTA ME TO PALIKARI AYTO!

GIA TO AN EINAI GRIGOROS DE XERO FILE MOY....ALA...THA TOY TA MATHEIS ESY AYTA TA KOLPA!




:rotflmao: :rotflmao:


SOBARA TORA....
THA SOY PO MOLIS KATEBEIS GIA TON MASTORA !

PALADIN
30/04/2004, 12:50
dukaki Μου...(τσατ φτιαξανε εδω μεσα 'η ακομα????) εγω ε θελω αλλο παλικαρι...εσυ μου φτανεις...εισαι αντρας αρρενωπος..οπως σε θελω....