PDA

View Full Version : τροχαιο με zx10 πρασινο



monstermind
15/05/2006, 11:45
μολις εγινε στην πειραιως, νεαρος κοντοκουρεμενος οδηγος, με φανελα του ολυμπιακου και ανοιγομενο μαυρο κρανος.

:(

wild_cat/anima
15/05/2006, 11:49
ζει?????????

DULAPIS
15/05/2006, 22:45
Μακάρι να είναι καλά το παιδί...

Αν και απ'ότι κατάλαβα δε φόραγε κράνος :(

DULAPIS
15/05/2006, 22:48
Το άκουσα από κάποιο γνωστό και μου είπε ΄χαρακτηριστίκα για ένα παιδί με φανέλα του Ολυμπιακού που χτύπησε Πειραιώς και το κράνος το είδε στην άσφαλτο...

Τωρα το φόραγε στο κεφάλι ή στο χέρι, προς το παρών που δε ξέρουμε αν είναι καλά δεν έχει σημασία........

adam_tsouk
16/05/2006, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DULAPIS
Το άκουσα από κάποιο γνωστό και μου είπε ΄χαρακτηριστίκα για ένα παιδί με φανέλα του Ολυμπιακού που χτύπησε Πειραιώς και το κράνος το είδε στην άσφαλτο...

Τωρα το φόραγε στο κεφάλι ή στο χέρι, προς το παρών που δε ξέρουμε αν είναι καλά δεν έχει σημασία........

δεν παιζει να το φοραγε στο κεφαλι και να βρεθει (αδειο) στο δρομο... :(



Ας ειναι καλα......

cityfly
16/05/2006, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δεν παιζει να το φοραγε στο κεφαλι και να βρεθει (αδειο) στο δρομο... :(


παίζει αν δεν είναι δεμένο μπορεί να φύγει με την πρόσκρουση, τώρα για τη συγκεκριμένη περίπτωση καλύτερα να μην κάνουμε υποθέσεις στον αέρα

μακάρι να είναι καλά

Nostra
16/05/2006, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
δεν παιζει να το φοραγε στο κεφαλι και να βρεθει (αδειο) στο δρομο... :(



φίλε adam_tsouk,

δυστυχώς παίζει κάτι τέτοιο.... ο πατέρας μου σε ατύχημα που είχε ΄το 2000 φόραγε κράνος και ήταν δεμένο (Clip όχι d-rings). Η σύγρουση ήταν τόσο σφοδρή που κόπηκε (!) το λουράκι από τη σύνδεση του με το κράνος...

οπότε όλα είναι πιθανά... απλά κάποια πράγματα είναι πιο πιθανά από κάποια άλλα...

Τώρα, αν ο οδηγός του ZX το είχε στο χέρι ή δεμένο με κάνα χταπόδι στο τανκ... ε, τι να πει κανείς για το ... της αλληνής

adam_tsouk
16/05/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
φίλε adam_tsouk,

δυστυχώς παίζει κάτι τέτοιο.... ο πατέρας μου σε ατύχημα που είχε ΄το 2000 φόραγε κράνος και ήταν δεμένο (Clip όχι d-rings). Η σύγρουση ήταν τόσο σφοδρή που κόπηκε (!) το λουράκι από τη σύνδεση του με το κράνος...

οπότε όλα είναι πιθανά... απλά κάποια πράγματα είναι πιο πιθανά από κάποια άλλα...

Τώρα, αν ο οδηγός του ZX το είχε στο χέρι ή δεμένο με κάνα χταπόδι στο τανκ... ε, τι να πει κανείς για το ... της αλληνής

καλα, μιλατε για απιστευτες περιπτωσεις! (οκ, συμβαινουν κ αυτες...) δεν ειναι το θεμα μας...

naxiotis
16/05/2006, 16:11
ΔΥΣΤΥΧΩΣπρέπει να ήταν θανατηφόρο γιατί σήμερα έμαθα ότι ένα παιδί(καλό του ταξίδι) από το φιλότι ΝΑΞΟΥ που είχε ένα kawasaki πράσινο σκοτώθηκε στην ΑΘΗΝΑ:a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35: :a35:

adam_tsouk
16/05/2006, 23:04
συλληπητηρια στην οικογενεια......


:sad:

Alx 84
16/05/2006, 23:57
Κρίμα...:( :( :sad:

Καλό του ταξίδι.

DULAPIS
17/05/2006, 14:42
ΟΧΙ ρε γαμώτο....

:(

naxiotis
17/05/2006, 14:56
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ? 22 χρόνων:eek: :sad: :bawl: :a35: προσέχετε:sad:

TheOneAB
17/05/2006, 15:05
μεγάλο κρίμα....καλό του ταξίδι και παιδιά...προσοχές!!!!είδικα όσοι έχετε μηχανές για εμένα...λάθος!street, naked...είμαστε πολύ ποιο γρήγοροι όλοι...εσείς όμως οι κατοχοι τέτοιων "γυναικών"2πλα 3πλα ποιο όριμοι απο όλους εμάς τους υπολοίπους. Συλλυπητήρια για τον αδικοχαμένο Βασιλη:bigcry: :bigcry: :( :(