PDA

View Full Version : ΓΥΡΙΣΑ.....



motomaniac
15/05/2006, 17:05
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε]

costas81
15/05/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε]



:a06: :a06: :a06: :a06: :a06: :a06: :a06: :a06: :a06:

Bil
15/05/2006, 17:31
Καλώς γύρισες.

Για τα υπόλοιπα :confused: :a31: :a56:

bartlal
15/05/2006, 17:47
καλως γυρισες, και κατσε λιγο παραπανω εδω μεσα μπας και σου μεινει καμμια συμβουλη... δεν τα λεμε απο κακια αλλα απο σωστη οδικη συμπεριφορα προς εσενα και ολους. δεν νομιζω να σε τιμαει (τουλαχιστον εδω μεσα) να λες οτι "υπεγραψες παντου με το μαρσπιε" σου, ουτε οτι θελεις να βαλεις καποιο "φτηνο λαστιχο" ισα ισα για να το πουλησεις (μιας και προφανως δεν σε ενδιαφερει η σωματικη ακεραιοτητα του επομενου κατοχου, αλλα ουτε και η δικη σου μεχρι να πουληθει...)


ΥΓ: για να προλαβω την παρεξηγηση απεναντι μου, ολοι εχουμε κανει βλακειες/καγκουριες, αλλα δεν το διατυμπανιζουμε κιολας. ισα ισα, που με τον καιρο καταλαβαινουμε οτι ηταν λαθη αυτα... :winka:

:beer: :beer: :beer:

:wave2:

dirtbird
15/05/2006, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε]

Πρέπει να θέλουν φούσκωμα (τα μαρσπιέ σου, από μυαλά καλή πίεση σΕ βλέπω):D

zoropatra
15/05/2006, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε] :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a20: :a20:

zolotas
15/05/2006, 23:02
ΒΑΣΙΛΛΗΣ ΚΑΡΡΑΣ RULEZZZZZZZZ..............ΓΥΡΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:bigcry:

alximistis
15/05/2006, 23:37
Συμβουλές δεν έχει...

απλώς... ελπίζω να ξέρεις ακριβώς ΤΙ αλλά και ΠΟΥ το κάνεις...

κατά τα άλλα καλώς γύρισες και πάντα όρθιος

Και μία παρατήρηση:

"ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε] "

Αυτό δεν είναι καλό γι' αυτόν που θα την πάρει αλλά πολύ περισσότερο δεν είναι ΑΣΦΑΛΕΣ για σένα...

SUPERMARIO
16/05/2006, 00:08
με kawasaki ER-5 πρεπει να εβαλες φωτια στην ''αλφαστρο'' που λενε και οι Α.Μ.Α.Ν :D

adam_tsouk
16/05/2006, 08:54
πσσσσσ.........

εσυ ησουν σε εκεινη τη πυρκαϊα;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
16/05/2006, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε]

Καλά φίλε μου εσύ ησουν αυτός ο τέλειος οδηγός που έξηνε τα μασπιέ του και χάλασε το μισό οδικό δίκτυο της Δ.Στερεας, θα μας πείς και εμάς το μυστικό πώς το κάνεις ????
:smokin:

Tigas
16/05/2006, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
πσσσσσ.........

εσυ ησουν σε εκεινη τη πυρκαϊα;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ω ζωτώ συγνώμη, δέν είδα ότι ανήκετε στην οικογένεια
των cheesepipes :rotflmao:

Ονομα ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επώνυμο ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ
Ειναι κάτοχος MOTO: KAWASAKI ER-5

adam_tsouk
16/05/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ω ζωτώ συγνώμη, δέν είδα ότι ανήκετε στην οικογένεια
των cheesepipes :rotflmao:

Ονομα ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επώνυμο ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ
Ειναι κάτοχος MOTO: KAWASAKI ER-5


ουστ ρε!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αφου δε κρατιονται τα ατιμα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
16/05/2006, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
ουστ ρε!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αφου δε κρατιονται τα ατιμα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κόψτα σε χαλάνε :lol:


48077

Nostra
16/05/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΧΑΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΩ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΟΔΗΓΩ......ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟ ΚΟΖΑΝΗ ΕΩΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΜΕΣΩ ΚΑΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΜΟΥ......ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΣΤΙΧΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΦΟΛΑ-ΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΤΗΝΙΑΡΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΛΙΝΑ ΤΟΥ. [ΘΕΛΩ ΕΝΑ CBR 600 ΕΩΣ 5000Ε]


ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ...


ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΤΡΙΓΥΡΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΡΣΠΙΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΑ...

ΠΩ ΠΩ ΠΩ... ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ε;;;

ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ ...

ΤΟ ΦΟΛΑ ΛΑΣΤΙΧΟ ΤΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΣΟΥ;;; ΓΕΡΟ ΣΧΟΙΝΙ ΕΧΕΙΣ;;;


ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΟΣ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΗΣ Δ.ΕΛΛΑΔΑΣ








:alien:

petridist
16/05/2006, 10:24
αν γεννήθηκες πριν το 1980 τότε απλά αποτελείς ντροπή και ξευτιλα για το κονωνικό σύνολο και πρότυπο ανωριμότητας! Αν όμως γεννήθηκες μετα το 1980 τότε υπομονή... θα σου περάσει αν καταφέρεις να ζήσεις αρκετά ακόμα και να μας λες και τα επόμενα κατορθώματά σου.....


υ.γ. Θα συμφωνήσω με το bart που είπε ότι όλοι κάναμε καγκουριές αλλά δεν το φωνάξαμε γιατί καταλάβαμε ότι ήταν καγκουριά.....


:wave2:

motomaniac
19/05/2006, 16:32
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΗΧΑΝΗ.....ΤΕΡΜΑ ΟΙ (ΠΟΛΛΕΣ) ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ....ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ??????ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΧΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.........ΚΑΙ SCBR ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΕΠΙ (ER).

xtrm600
19/05/2006, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΗΧΑΝΗ.....ΤΕΡΜΑ ΟΙ (ΠΟΛΛΕΣ) ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ....ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ??????ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΧΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.........ΚΑΙ SCBR ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΕΠΙ (ER).

Ούτε service να κάνεις,ούτε αλυσίδα να λαδώνεις.Γιατί να τα χαρεί ο άλλος?
Έτσι κιαλλιώς η τιμή δεν θα αλλάξει-τι να του πεις: "και 50 ευρώ επιπλέον για τα λαδώματα"? (σωστόκ???)
Όταν το αποφασίσεις να το δώσεις ρίξε κανα σύρμα πάντως.:dizzy:
Έεερε κάτι μερακλήδες......

zolotas
19/05/2006, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
πσσσσσ.........

εσυ ησουν σε εκεινη τη πυρκαϊα;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

νατος.........


48588