PDA

View Full Version : Gsr 600...



BILLY FILTH
15/05/2006, 19:30
ή fz6 naked ή hornet 600. Eπειδή μια από αυτές σκέφτομαι να πάρω παρακαλώ βοηθήστε με. Αλλά χωρίς κόντρες του στυλ ααα είναι Honda δεν παθαίνουν τίποτα μην το σκέφτεσαι κτλ. Με ενδιαφέρουν ειδικότερα οι γνώμες των κατόχων από τις παραπάνω moto και γενικά αυτών που έχουν οδηγήσει κάποια από αυτές ή γενικότερα είναι γνώστες. Thanx.

Sabre
15/05/2006, 20:15
Και για να προλάβω πρίν αρχίσει και βρέχει αίμα (βλέπε : πάρε αυτό δεν σπάει-πάρε το άλλο τα σπάει κλπ) δές ποιά σου αρέσει εμφανισιακά δές αν έχεις τα γκαφρά και καλού κακού κάνε και ένα test ride.Στα ίδια επίπεδα είναι μεταξύ τους με μικρές διαφορές.Και να δείς που λίγο πιό κάτω θα σου προτίνουν και ένα τέταρτο μοντέλο.....:rotflmao: :rotflmao:

Θέμα γούστου είναι φίλε μου αυτά:wave2:

stavrobeis
16/05/2006, 14:34
Γεια φιλε,

Ειμαι κατοχος FZ6 οχι το γυμνο (εχει διαφορα...) αλλα το Hornet δεν το εχω οδηγησει...μονο το εχω δει και παρατηρησει...

Το FZ6 το εχω σχεδον χρονο με 8.000 χλμ

Συντομη κριτικη, βεβαια εξαρταται απο τη χρηση που το θελεις...

Το καλο ειναι οτι το μηχανακι τα κανει ολα
1. Ταξιδι, εγραψα αρκετα χλμ διπλος απο Μακεδονια - Πελοπονησο και πισω, ολα καλα, η ζελατινα κανει δουλεια, το αφρωδες υλικο στην αρχη σκληρο αλλα στρωνει...
Μεγαλο + το οτι μπορει να πονεσε ο κωλος μου, αλλα ποτε η μεση μου (1,87, 85 κιλα)
2. Μεστη πολη αρκετα βολικο και ευελικτο χωρις μεγαλη καταναλωση
3. Στροφες - πιστα, χωρις να ειμαι και η οδηγαρα, μπορεις να βγαλεις καλα γουστα, φυσικα με πολλη προπονηση

Στα - , η ελλειψη ροπης στα χαμηλα, και η γνωστη τρυπα 7000-8000 στροφες που ορισμενες φορες γινεται ενοχλητικη, αλλα οχι κατι για να σε αποθαρυνει απο την αγορα...

- Πλαστικα μετριας ποιοτητας
- Καλα φρενα
- Καλος κινητηρας σε αντοχες (ελπιζω...)

Με λιγα λογια, τα κανει ολα και συμφερει!

Τωρα για την εμφανιση, οτι γουσταρεις παιρνεις, απλα εμενα το Hornet μου φαινεται καπως παλιο σε σχεδιασμο, και σιγουρα εχει καπως ξεπερασμενη (αλλα εγγυημενη) τεχνολογια (βλεπε πλαισιο)
Ιδιως το φαναρι και τα οργανα του Hornet ...
Βεβαια τα οργανα του FZ6 δεν ειναι και οτι καλυτερο, ιδιως το στροφομετρο αλλα εχεις την επιλογη να το βλεπεις σαν αριθμο και να αγνοησεις τη "μπαρα" που δε φαινεται καθολου.


Οποτε για μενα , μαλλον η εμφανιση θα παιξει ρολο σε μια τετοια αγορα μιας και τα τεχνικα και οι δυνατοτητες ειναι πανω κατω οι ιδιες....

Ελπιζω να βοηθεισα...


:wave2:

devil's animal
16/05/2006, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
ή fz6 ή hornet 600. Eπειδή μια από αυτές σκέφτομαι να πάρω παρακαλώ βοηθήστε με. Αλλά χωρίς κόντρες του στυλ ααα είναι Honda δεν παθαίνουν τίποτα μην το σκέφτεσαι κτλ. Με ενδιαφέρουν ειδικότερα οι γνώμες των κατόχων από τις παραπάνω moto και γενικά αυτών που έχουν οδηγήσει κάποια από αυτές. Thanx.

δεν εχω οδηγησει κανενα απο τα προαναφερθεντα...

αλλα καθαρα εμφανισιακα προτιμω το fz6...
να υπογραμμισω οτι παραδοσιακα δεν μου αρεσουν τα suzuki και γενικα δεν τα εχω σε υποληψη...ειτε λεγεται κ6 ειτε κ26...

αλλα διαβασα οτι το gsr εχει καλο στησιμο σαν μηχανακι και καλο γκαζι..

το fazer τοθεωρω πολυ πιο αλητικο στην εμφανιση και απ'οτι ξερω ο κινητηρας του και γενικα τα περιφερειακα του δεν εχει βγαλει προβλημα!!

η αποφαση ειναι βεβαια καθαρα δικη σου...

το hornet δεν το σχολιαζω...:wacko:

:wave2:

BILLY FILTH
16/05/2006, 19:37
1) θα σκεφτόμουνα το er-6n αλλά δε μου αρέσει εμφανισιακά όσο φουτουριστικό και αν είναι και από την άλλη το Ζ είναι 750 και όχι 600 που θέλω (ξέρω ότι έχει περίπου τα ίδια λεφτά με αυτά που ανέφερα).

2) Εμφανισιακά γουστάρω το Hornet (και είμαι ήδη κάτοχος του cbf 250) αλλά με προβληματίζει η παλαιότητα του μοτερ (1998).

3) το GSR 600 μου αρέσει εμφανισιακά (όχι όσο το Hornet) έχει πάνω του μοτέρ 2005 αλλά δεν είναι δοκιμασμένο από άλλους για καιρό ώστε να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες.

4) το fz6 naked με "χαλάει" λίγο η μούρη του και γενικά είναι πιο άσχημο από αύτο με τη μάσκα χωρίς όμως να το απορρίπτω.

5) Ξέρει κανείς τι προδιαγραφές πληρούν τα παραπάνω μηχανάκια (euro 2 ή euro 3 ...)

Με αυτά που συμπλήρωσα ελπίζω όποιος έχει όρεξη και χρόνο να μου πει δυο παραπάνω πραγματάκια για τα εν λόγω μηχανάκια και ευχαριστώ όσους ήδη έχουν απάντήσει.

as_pino
16/05/2006, 20:06
Hornet 600 2005 το πηρα τελη αυγουστου.
Μεχρι στιγμής 15.000 χλμ.
80 καθημερινα πηγαινε ελα δουλεια (εκτος αν βρεχει καρεκλες).
μονο προβλημα μια μπαταρια που αλλαχτηκε εγγυηση τον Ιανουαριο αν θυμαμαι καλα.
κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενος, για τη δουλεια που το πηρα.

BILLY FILTH
16/05/2006, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από as_pino
Hornet 600 2005 το πηρα τελη αυγουστου.
Μεχρι στιγμής 15.000 χλμ.
80 καθημερινα πηγαινε ελα δουλεια (εκτος αν βρεχει καρεκλες).
μονο προβλημα μια μπαταρια που αλλαχτηκε εγγυηση τον Ιανουαριο αν θυμαμαι καλα.
κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενος, για τη δουλεια που το πηρα.



ξέρεις αν έχει προδιαγραφές euro2 ή euro3

adam_tsouk
16/05/2006, 22:59
γιατι κολας τοσο πολυ στις προδιαγραφες;

αν δε κανω λαθος ολα ειναι euro 2 αλλα δε πιστευω να εχει κανεις προβλημα.

:wave2:

Sabre
17/05/2006, 07:52
Που το πήγαμε που το φέραμε ,εμφανίστηκε και το τέταρτο μοντέλο που έλεγα πρίν......
Δηλαδή αν μας εξηγήσει (που σε καμία περίπτωση δεν είναι υποχρεωμένος να το κάνει ) γιατί δέν θέλει 750, θα αλλάξει τπτ?
Για 3 μηχανήματα ρώτησε ο άνθρωπος συγκεκριμένα.
Φίλε Bill στο είπα απο την αρχή.Πάρε αυτό που σου κάνει καλύτερα εμφανισιακά.Καλύτερα να πάρεις κάτι που σου αρέσει και χαίρεσαι να το οδηγάς παρά να το βλέπεις και να το φτύνεις επειδή σε παρέσυρε η γνώμη κάποιου άλλου.Γιατί στο τέλος εσύ το έχεις πληρώσει.

Tigas
17/05/2006, 12:21
Εάν θέλεις να νιώθεις ένα μοτέρ και όχι τρακτερ κάτω απο τα πόδια σου Honda.

Η suzuki να ασχολείτε με τα τροπέτα της :lol:

alex14
17/05/2006, 12:36
GSR δαγκωτο.

Δοκιμασμενος κινητηρας 2005 οχι του '98 του Χονδα.

:wave2:

Sabre
17/05/2006, 13:09
Ο κινητήρας είναι η μηχανή δεν είναι (ακόμα).

idi
17/05/2006, 13:27
ολα αυτα που γραφεις ειναι καλα και δοκιμασμενα μηχανακια

εγω λεω να τα κανεις ολα test ride

θα γλυτωσεις απο αγορα που ισως μετανιωσεις και το φορουμ απο spam :wave2:

alex14
17/05/2006, 13:28
Τι δεν ειναι η μηχανη ?

Λες να της φυγει κανενας τροχος ?:D

:wave2:

RαNd
17/05/2006, 14:50
Τελικα δεν ειμαι ο μονος που αλλαξε μπαταρια στα 6000χλμ στο Hornet . . .:sick:

Κατα τα αλλα ισως να επερνα το GSR αν ειχε βγει νωριτερα αλλα παρόλα αυτα δεν μετανιωσα καθολου που πηρα το Hornet ( Iουλιος 05, 13000 μεχρι τωρα και πολλες μα παρα πολλες "καγκουριες" (Wheelies endo klp) και δεν πει κιχ!

AFTER
17/05/2006, 23:04
Λοιπον κοιτα φιλε, επειτα απο ωριμη σκεψη, πιστευω πως εισαι ο κλασικος Hoνδακιας

Παρε hornet, η συμβιωση μαζι του θα ειναι απολαυστικη

Θα καμαρωνεις πανω στην μηχανη σου(ονοματος Hoνδα γαρ), θα χαιρεις ακρας αξιοπιστειας(ονοματος Hoνδα γαρ),θα εχεις και απσα'ι' νταουν ναουμ, και θα πληρωνεις μια ζωη τα κερατα σου για ανταλακτικα(Σαρακακης γαρ)

Καλες βολτες
:wave2: :beer:

cbf600sa
18/05/2006, 17:43
ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΟΧΟΣ Ζ750 ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΟΧΟΣ GSR600 ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΤΟ Ζ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ UPSIDE DOWN ΠΙΡΟΥΝΙ ΤΟΥ ΗΟΝDA ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΟΦΟΡΤΙΣΗΣ.ΤΟ GSR600 ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΝ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΤΕΤΡΑΠΙΣΤΟΝΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΜΑΤΟ ΜΟΤΕΡ ΥΨΗΛΟΣΤΡΟΦΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΤΗΣΙΜΟ.ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΡΙΒΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΣΥΝΑΓΩΝΙΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ FAZER ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΨΟΦΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤO HORNET ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΟ ΛΙΓΟ.ΚΑΛΜΠΙΡΑΤΕΡ ΤΟ 2006 ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.

AFTER
18/05/2006, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από cbf600sa
ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΟΧΟΣ Ζ750 ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΟΧΟΣ GSR600 ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΤΟ Ζ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ UPSIDE DOWN ΠΙΡΟΥΝΙ ΤΟΥ ΗΟΝDA ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΟΦΟΡΤΙΣΗΣ.ΤΟ GSR600 ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΝ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΤΕΤΡΑΠΙΣΤΟΝΕΣ ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΜΑΤΟ ΜΟΤΕΡ ΥΨΗΛΟΣΤΡΟΦΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΤΗΣΙΜΟ.ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΡΙΒΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΣΥΝΑΓΩΝΙΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ FAZER ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΨΟΦΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤO HORNET ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΑΙΟ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΟ ΛΙΓΟ.ΚΑΛΜΠΙΡΑΤΕΡ ΤΟ 2006 ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.


Πρεπει να εισαι ο μοναδικος ανθρωπος στον κοσμο που εκανε τετοια κινηση!!!

Ακου εκει παλιο μηχανακι :lol:

Zbandit750
18/05/2006, 18:55
Το Ζ εκτος απο 750 στα ιδια λεφτα,καλα αν δεν το οδηγησεις για να δεις την διαφορα δεν θα καταλαβεις, ειναι και το μονο που εχει ΓΩΝΙΕΣ σα τον ΚΙΤ ενα πραγμα.

Αυτα που λενε για το τραβηγμα του GSR ειναι θεμα γραναζοματος , αν ειναι πολυ κοντο θα τραβαει καλα , αλλα θα καιει παραπανω και θα ειναι και νευρικο , θα πρεπει να αλλαζεις συνεχεια ταχυτητες , ενω στο Ζ βαζεις μια 6η και το ξεχνας.

BILLY FILTH
18/05/2006, 19:10
το καλύτερο είναι αυτό που είπε ο idi δηλαδή να πάω να κάνω test ride αλλά έλα που είμαι φαντάρος και δε βρίσκω το χρόνο.

για να είμαι απόλυτα ειλικρινής το hornet το γουστάρω άγρια.Φοβάμαι όμως τώρα με την κίνηση της suzuki να χρησιμοποιήσει κινητήρα 2005 μην τυχόν και κάνει κάτι αντίστοιχο και η honda και πέσει η αξία του παρόντος hornet κατακόρυφα.

apatsi02
18/05/2006, 19:36
:wave2: geia se olous
eimai katoxos gsr 600 apo ton martio kai exo grapsei 2300km
to mixanaki einai poly sosta stimeno,stous dromous gyali tis thessalonikis glystraei apolytos elegxomena kai den me exei tromaksei poythena kai as min eixo kai tin terastia empeiria.
to oti einai gemato xamila ofeilete kai en merei sto poly konto toy granazoma eno meta tis 8000 ksesalonei.poiotita kataskeyis aristi kai optika toylaxiston polu kaluteri toy z750-se bathos xronoy blepoyme.ean to theleis gia taksidakia thelei oposdipote ena ferigkaki kai oxi aparaitita mikro giati ta organa einai para poly xamila topothetimena kai ena mikro ferigk tha stelnei ton aera akribos kato apo to kranos.kaiei sigoura ena 30% parapano apo hornet kai fazer kai o psekasmos stis 1000-2000 strofes kanei noymera.kai na eisai sigouros oti an den itan oles aytes oi paparies gia toys rypoys oloi tha eixan karmpyrater.makran kalytero.prosopiki apopsi bebaia kapoioy poy megalose me julia 1750.telos kalo tha itan na kaneis ena test ride se ola prin agoraseis.:beer:

doken
19/05/2006, 07:28
ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΤΟΥ GSR ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΤΗΡΟ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟN-OFF,ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ ΒΟΥΤΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ,ΔΕ ΤΑΙΡΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΧΤΗΡΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΤΡΑΠΙΣΤΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ,ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΠΟ ΤΟ 750 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

alex14
19/05/2006, 09:22
30% παραπανω καταναλωση απο Hornet, fazer ???:hypnotize

Δηλαδη με normal οδηγηση ποσο καιει στα 100 χλμ ?

idi
19/05/2006, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Πρεπει να εισαι ο μοναδικος ανθρωπος στον κοσμο που εκανε τετοια κινηση!!!


το Ζ του φιλου κλαπηκε απο οτι θυμαμαι...

apatsi02
19/05/2006, 10:14
elaxisti katanalosi 7lt se taksidi kai xalara,se mikti xrisi poli periferiako klp 9-10 lt

Zbandit750
19/05/2006, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από apatsi02
elaxisti katanalosi 7lt se taksidi kai xalara,se mikti xrisi poli periferiako klp 9-10 lt

Υπερβολικο για 600.........εμενα το Ζ μου καει 7 μεσα στην πολη και του κανω και ανοιγματα. Χαλαρα παει και 6. Αν το σκιζεις δεν νομιζω να υπαρχει ανω οριο...........

AFTER
19/05/2006, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
το Ζ του φιλου κλαπηκε απο οτι θυμαμαι...


After sets +mode απολογειται on

cbf600sa
22/05/2006, 17:56
to z to diko mou klapike.to pirouni tou gsr exei kai rithmisi profortisis,an sas leei kati auto.alla parolauta to kalitero mixanaki einai auto pou goustareis na odigas kai oxi auto pou exoun oi perisoteroi i auto pou einai pio grigoro...

dirtbird
22/05/2006, 18:56
Σήμερα το πρωί πηγαίνοντας στην δουλειά, στη Χαμοστέρνας στο προτελευταίο φανάρι πριν την ανισόπεδη της Πειραιώς, ένα GSR τόλμησε να ανοίξει δίπλα μου....:rotflmao: :rotflmao: :winka:

Giorgos19
23/05/2006, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από doken
ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΤΟΥ GSR ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΤΗΡΟ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟN-OFF,ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ ΒΟΥΤΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ,ΔΕ ΤΑΙΡΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΧΤΗΡΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΤΡΑΠΙΣΤΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ,ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΠΟ ΤΟ 750 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ
Εισαι σιγουρος για αυτο που λες???Βουταει με την μια και γλυστραει...........:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: .Αν ειναι δυνατον,.,,,

oulas
30/05/2006, 23:50
psekasmos stis 1000-2000 strofes kanei noymera

MAs to eksigis ligo auto?

apatsi02
31/05/2006, 14:36
sta anoikse kleise toy gkazioy me 10-20 xiliometra mesa se poly kinisi einai poly dyskolo na to kaneis omala ektos an xrisimopoiiseis ton symplekti.koinos kanei ekneyristika tinagmata kai exei mia aisthisi on-off.apo oti exo diabasei se dokimes ofeilete stis euro 3.bebaia mikro to kako sinithizete poly grigora kai zeis me ayto:beer:

idi
31/05/2006, 14:45
οκ θα βαλω τα μεγαλα μεσα.... :lol: :lol: :lol:


50263

sapila racing
31/05/2006, 15:02
idi Τα μεγάλα μέσα τά έχεις idi βάλει στο avatar σου.


Τα άλλα είναι ψιλά.... :wave2:


ps. Αν ήταν 20 κιλά πιο κάτω θα ήταν το μηχανάκι μου τώρα....


σορρυ για το spam...

idi
31/05/2006, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
idi Τα μεγάλα μέσα τά έχεις idi βάλει στο avatar σου.


:beer: θα παρω ενα τετοιο σε 5-6 χρονια... εχω φαει σο-κολλημα μεγαλο!:smokin:

sapila racing
31/05/2006, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:beer: θα παρω ενα τετοιο σε 5-6 χρονια... εχω φαει σο-κολλημα μεγαλο!:smokin:

Αχχχχχχ.....

Κι εγώ ψηνόμουνα άγρια, αλλα είναι λίγο μαούνα με τα σημερινά δεδομένα, και κλάνουν και τα αμορτισσέρ και θέλουν 1000 γιουρια μετά και και ....

Ψαλιδάρα YAGURA !!!!

Τεσπα, το καβάλησα πάλι στην έκθεση και το λυπόμουνα, ούτε να το πλύνουν δεν είχαν αξιωθεί, μες στα χώματα το φέρανε.......

Δεν έχουν μείνει και πολλά κομμάτια....πολλά πήγαν στην Κρήτη απ ότι έμαθα.