PDA

View Full Version : Trackday 16 Μαιου θα ειναι κανεις;



gcrook
16/05/2006, 22:05
Λαθος, Τεταρτη 17 Μαιου......

Κατα πασα πιθανοτητα θα παω αυριο στου Ζαφειροπουλου, (ελπιζω να ειναι σωστες οι ημερομηνιες στο σαιτ των Μεγαρων)...

Για να μην παω μονος μου αφ΄ενος, και για να μιλησω και με καποιον εμπειρο αφ'ετερου, μιας και θα ειναι η πρωτη μου επαφη με την πιστα και θα ηθελα να δω και καποια γνωστη φατσα να διωξουμε και λιγο το αγχος....

Λογικα ξεκιναει το προγραμμα κατα τις 2, οποτε θα ειμαι εκει και κανα μισαωρο νωριτερα.:wave2:

kostom
16/05/2006, 22:27
Τι έγινε ρε Γιώργη????
Πήγες???
:confused:

gcrook
16/05/2006, 22:34
Εκανα λαθος στην ημερομηνια Κωστα, ειναι για ΑΥΡΙΟ στις 17 του μηνος.
Λεω να παω.....

Tropeas
16/05/2006, 23:47
Κουφάλα, για να μας ξεμπροστιάσεις την άλλη εβδομάδα, εεε? μονο εγω θα μαι "παρθένος"...?

zephyr1
17/05/2006, 00:23
Τι ωρα θα φυγεις και απο που ?

Αν ειναι να παμε παρεα.
Εγω για να φωτογραφισω εαν θελεις και να γνωριστω με την πιστα.(Οσο ειναι εφικτο σαν θεατης.)
Δεν θελω να μπω αν δεν εχω δει καθολου την πιστα.

Δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα θα το ηθελα πολυ.(Αναλογα τη δουλε ι α).

Τα ειχαμε πει μια φορα Δελεαρ (computerοσυζητηση).

gcrook
17/05/2006, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι ωρα θα φυγεις και απο που ?

Αν ειναι να παμε παρεα.
Εγω για να φωτογραφισω εαν θελεις και να γνωριστω με την πιστα.(Οσο ειναι εφικτο σαν θεατης.)
Δεν θελω να μπω αν δεν εχω δει καθολου την πιστα.

Δεν ειμαι 100% σιγουρος αλλα θα το ηθελα πολυ.(Αναλογα τη δουλε ι α).

Τα ειχαμε πει μια φορα Δελεαρ (computerοσυζητηση).

Ωραια θες να πουμε κατα τις 13:00 περιπτερο Χαιδαριου;
Ουτε εγω ξερω αν θα μπω, μπορει να μην εχω ορεξη αυριο, να εχει πολυ κοσμο κτλ και να το μετανιωσω, αλλα θα παω ετσι και αλλιως για να αραξω εκει και να δω.:wave2:

gcrook
17/05/2006, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Κουφάλα, για να μας ξεμπροστιάσεις την άλλη εβδομάδα, εεε? μονο εγω θα μαι "παρθένος"...?

Μπα κομπλε θα ειμαστε Λαμπρο.
Θα παω με ψυχολογια "ποδηλατη", μονο και μονο για να διαπιστωσω κανα-δυο πραγματακια που θελω, ασε που μπορει και να μην μπω, εχουμε και μαθημα στις πεντεμιση γμτ....