PDA

View Full Version : Nέος δικτυακός χώρος για ολους τους φίλους της χόντα



HSB.GR
17/05/2006, 10:40
Με μεγάλη μου χαρά ανακοινώνω οτι άνοιξε ενας χώρος για όλους εμάς που αγαπάμε και καβαλάμε τις μηχανές της Χόντα.Στόχος μας δεν είναι να είμαστε άλλο ενα φόρουμ.Στόχος μας είναι να παρέχουμε πληροφορίες, τεχνικά θέματα να φτιάξουμε σιγά σιγά μια χρήσιμη βάση δεδομένων, και πάνω απ όλα να γνωριστούμε και να περνάμε όμορφα.

Το πρώτο ελληνικό φόρουμ για χόντα λοιπόν είναι γεγονός..Και βρίσκεται εδω! :D

Το όνομα του είναι HONDA SPORT BIKES
η διεύθυνση του είναι
www.hsb.gr

Απλά να ενημερώσω όλους αυτούς που θα μας τιμήσουν με τη παρουσία τους οτι το φόρουμ είναι καινούριο και ενδέχεται να υπάρχουν κάποιες ατέλειες.Δουλεύουμε καθημερινά όμως επι του θέματος.

Χοντάκηδες σας περιμένουμε στην παρέα μας:beer:

Tigas
17/05/2006, 12:13
Καλή η προσπάθεια αλλά σέρνεται μιλάμε :rolleyes:

Pokermon
17/05/2006, 12:16
:( :( :( :( :( :(

Tigas
17/05/2006, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
:( :( :( :( :( :(

Είναι καινούργιο ακόμα μήν στενοχωριέσαι, θα φτιάξει μάλλον :look:

Pokermon
17/05/2006, 12:18
Μωρέ εγώ στεναχωριέμαι για αυτό που έγραψες και περιμένω τώρα κανένα Αδαμάντιο η κανένα ντιντι να βγάλουνε χολή για την Honda

:lol: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :lol:

kachius
17/05/2006, 12:24
Εγώ που γράφτηκα...
έκανα ενεργοποίηση..

...και τώρα δε μου αναγνωρίζει τον κωδικό; :eyepop: :uplate:

HSB.GR
17/05/2006, 13:16
@kachius

Καταρχάς συγνώμμη για το προβληματάκι που αντιμετώπισες! Σου απάντησα στο mail σου. Τώρα θα πρέπει να είναι οκ ;)

@CBR1000RR

Οταν μπαίνεις για πρώτη φορά πρέπει ο υπολογιστής σου να κάνει cache τα γραφικά, γι'αυτό και αργεί. Αλλα αυτό γίνεται μονο την πρώτη φορα. :beer:

adam_tsouk
17/05/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Μωρέ εγώ στεναχωριέμαι για αυτό που έγραψες και περιμένω τώρα κανένα Αδαμάντιο η κανένα ντιντι να βγάλουνε χολή για την Honda

:lol: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :lol:


:evil:

συ ειπας....

εγω δε λεω....


καλη αρχη......


:wave2:

Μικρή Λουλού
17/05/2006, 15:59
ωραια...

τωρα το μονο που μενει,ειναι να αξιωθει να κανει καποιος και ενα φορουμ για τα χωματινα της Χοντας...

οποτε ,ας αναβαλλω την αγορα σκουτερ Χοντα,γιατι το βλεπω να γινεται σε τρια τερμινα...:smokin:

HSB.GR
26/05/2006, 00:42
:lol: :lol: :rotflmao: :sun:

makis206
26/05/2006, 05:49
Καλή αρχή και καλή επιτυχία !!

:beer: :beer: :beer:

Kortenaer
26/05/2006, 08:31
Καλη επιτυχια και καλη υπομονη, ενα site ειναι μεγαλη ευθυνη και χρειαζεται πααααααααααααααααρα πολυ χρονο καθημερινα.

Ευχομαι οτι καλυτερο :beer: