PDA

View Full Version : το νοου ας μπετα



πανας
18/05/2006, 00:11
νομίζω πως έχει συζητηθεί πάλι αλλά δεν βλέπω να λειτουργεί.
παρατηρώ πως τα άτομα στο φόρουμ
αναπτύσουν αισθήματα(πλατωνικά) και σχέσεις(επεισης) αρκετά αληθινές (όχι λυκοφιλίες) με έντονο το αίσθημα της προσφοράς προς ετέρους (ημών)
πιστεύω πως θα ήταν αρκέτα χρήσιμο να υπάρχει ενας χώρος όπου ο καθένας θα αναφέρει με τη ασχολείται(οταν δεν κάθεται στην σέλα).
ώστε κι να γνωρίζουμε καλύτερα και να μπορούμε να βοηθήσουμε ουσιαστικότερα τους +φορουμιτες μας (όχι ρουσφέτια παρακαλώ).
αυτά ευχαριστώ

:wave2:

Tigas
18/05/2006, 08:03
Δέν νομίζω να γίνεται αυτό, προσωπικα δεδομένα κτλ κτλ.
Και στο φινάλε για σκέψου Πάναγιώτη να πείς ότι δουλευεις σε καμια αντιπροσωπεία με μηχανάκια να αρχίσουν να στα κάνουν τσουρέκια κάποια απο τα 14000 μέλη:D

Λεωνίδας
18/05/2006, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Δέν νομίζω να γίνεται αυτό, προσωπικα δεδομένα κτλ κτλ.
Και στο φινάλε για σκέψου Πάναγιώτη να πείς ότι δουλευεις σε καμια αντιπροσωπεία με μηχανάκια να αρχίσουν να στα κάνουν τσουρέκια κάποια απο τα 14000 μέλη:D Ο idi δε δουλεύει στην Kawasaki :confused: :confused: :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
18/05/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Ο idi δε δουλεύει στην Kawasaki :confused: :confused: :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ο idi δουλευει στον Πειραιά και η δουλεια του είναι να μαζευει παλαμάρια στο λιμάνι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Alexander
18/05/2006, 11:35
Βασικά ο idi πρήζει τα 14000 μέλη για την Kawasaki... :rotflmao:

Λεωνίδας
18/05/2006, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
Βασικά ο idi πρήζει τα 14000 μέλη για την Kawasaki... :rotflmao: Μια ζωή ανακρίβειες ρε Αλεξανδρε.....




Δε γίναμε ακόμα 14.000 :lol:

Θάνος
18/05/2006, 11:45
:a27: :nono:

πανας
18/05/2006, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Δέν νομίζω να γίνεται αυτό, προσωπικα δεδομένα κτλ κτλ.
Και στο φινάλε για σκέψου Πάναγιώτη να πείς ότι δουλευεις σε καμια αντιπροσωπεία με μηχανάκια να αρχίσουν να στα κάνουν τσουρέκια κάποια απο τα 14000 μέλη:D


θεωρητικά έχεις απόλυτο δίκιο ....
αλλά
δεν νομίζω να πιστεύει κανείς πως έχει την πολυτέλεια να μην γνωρίζουν(οι κακόβουλοι που ψάχνουν) ποιος είναι και τι απο την στιγμή που εχει κάτι στο ονομά του.
το να γνωρίζουμε με τη ασχολήτε ο καθένας ,εκτος οτι θα είναι θετικότερο για την ολοκληρωμένη εικόνα που σχηματιζουμε μπορει να αποτελέσει μια πολύ καλη λύση σε ένα σοβαρό προσωπικό πρόβλημα του καθενός.
θέλω να ελπίζω πως τα παιδιά του φόρουν είναι αρκετα σοβαρά και καλοπροαίρετα προς ετέρους.(τουλαχιστον αυτο έχω καταλάβει απο αυτούς που προσωπικα έχω συναστραφεί και απο τα ποστ αλληλεγύης που βλέπω στο φόρουμ.
το ότι υπάρχουν κάποιοι που θα στα πρήζουν σωστό κι αυτό .
αλλά νομίζω πωσ το κάνουν ήδη (για διαφορετικούς λόγους βέβαια)

Tigas
18/05/2006, 13:56
Άσχετο, πέρσι είχες δώσει μια υπόσχεση για κάτι, if u remember:winka:

Tropeas
18/05/2006, 13:57
Οποιοι γνωρίζονται απο κοντά καλύτερα μεταξύ τους ξέρουν την δουλειά των φίλων, ή αν ψάχνουν κάτι συγκεκριμένο ρωτάνε εδώ...
Υπήρχε ένα τόπικ με τίτλο "τι επαγγελμα κάνεις" και είχα γράψει και εγώ, αλλά πλέον είμαι της γνώμης να μην γραφω έτσι, ας ξέρουν οι γνωστοί και αυτοί που επιλέγω... ;) δεν είναι και λίγοι... :p :rolleyes:
Και άλλωστε κερδίζεις και την γνωριμία και βλέπεις και με ποιον κάνεις περισσότερο και με ποιον λιγότερο... αντι να ζητήσεις κάτι απο κάποιον που μπορεί να μην μπορείς να συνενοηθείς τελικά... :wave2:

SF
18/05/2006, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από πανας
το να γνωρίζουμε με τη ασχολήτε ο καθένας ,εκτος οτι θα είναι θετικότερο για την ολοκληρωμένη εικόνα που σχηματιζουμε μπορει να αποτελέσει μια πολύ καλη λύση σε ένα σοβαρό προσωπικό πρόβλημα του καθενός.



Moto.gr forum: περιοχή κοινωνικοποίησης μοτοσυκλετιστών, και ουχί επίλυσης σοβαρών προσωπικών προβλημάτων(!!) ...και μάλιστα με την προϋπόθεση γνώσης του CV του καθενός!

Αν κάποιος έχει πρόβλημα που πιστεύει ότι μπορούμε να βοηθήσουμε (εμείς οι υπόλοιποι), απλά ποστάρει.

To know us better, υπάρχει το Δέλεαρ και οι συχνές βολτούλες που κανονίζονται.

Χωρίς παρεξήγηση πάντα
:wave2:

πανας
18/05/2006, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Άσχετο, πέρσι είχες δώσει μια υπόσχεση για κάτι, if u remember:winka:

τα καρβουνα ακόμα σιγοκαίνε:beer: :beer:

πανας
18/05/2006, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Moto.gr forum: περιοχή κοινωνικοποίησης μοτοσυκλετιστών, και ουχί επίλυσης σοβαρών προσωπικών προβλημάτων(!!) ...και μάλιστα με την προϋπόθεση γνώσης του CV του καθενός!
συμφωνω απολυτα για το σκοπό του φόρουμ.αν κατάλαβες πως εννοώ οτι είναι το μοτο γρ ειναι ο ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ μάλλον δεν με κατάλαβες.σιγα μην κάτσω να διαβάσω τοσα βιογραφικά έλεος

Αν κάποιος έχει πρόβλημα που πιστεύει ότι μπορούμε να βοηθήσουμε (εμείς οι υπόλοιποι), απλά ποστάρει.
το να ποσταρω οτι εχει πρηστει η κατσίκα μου στο
φόρουμ δεν το βλέπω το ιδανικότερο
θα το μαμισουμε το φορουμ.
To know us better, υπάρχει το Δέλεαρ και οι συχνές βολτούλες που κανονίζονται.
αυτο ειναι οτι καλύτερο απλά για εμάς τουσ βλάχους πλήν τίμιους πληβίους δεν έχουμε κι πολλές ευκαιριες

Χωρίς παρεξήγηση πάντα
:wave2:
πάντα χωρίς [COLOR=orangered][COLOR=orangered][I][B]:wave2: