PDA

View Full Version : τελικα ποσο κοστιζει?



transalpakias
18/05/2006, 02:10
στο site suzuki.com εχει το dl 650 στην τιμη των 6699$ δηλαδη 5250€ !!!!!και αναρωτιμαι αμα μπορουμε με καποιο τροπο να αγορασουμε σε αυτη την τιμη η τελος παντων σε παραπλισια τιμη και οχι στα 7959€ που ζητανε εδω.

transalpakias
18/05/2006, 02:16
ποιο συγκεκριμενα στο site http://www.suzukicycles.com/Products/DL650K6/Default.aspx

Mototaxidiotis
18/05/2006, 11:49
φιλαράκι μακαρι να ηταν ετσι....
και το 1000 στην Αμερική εχει 7000ευρώπουλα.... αλλα για να το φέρεις Ελλάδα θα πληρώσεις πολλά στον εκτελωνισμο ,στις πινακιδες μεταφορικά κλπ οποτε θα σου ερθει μια η αλλη....και δεν ξερω αν θα ισχυει και η εγγυηση( πονεμενη ιστορια)
η φθηνη λυση ειναι να το παρεις παραεισαγωγης αλλα και παλι δεν θα σου το προτεινα.... η καλυτερη περιοδο ειναι να το παρεις τωρα που το δινουν με εξτρα(βαλιτσα,χουφτες,μπαρες συναγερμο) ..... απο την σουζουκι....ασε που ακουγετε οτι θα ανεβει η τιμή του λογο abs....

beholder
21/05/2006, 19:26
Για οσους ψαχνονται τωρα να αγοράσουν V STROM σας γραφω τις τιμες που τη βρηκα εγω σε διαφορους την εβδομαδα που πέρασε (μεχρι και 20/5) Εαν εχετε και εσεις κατι συμπληρωστε τη λίστα.
Σημαντικο ειναι να τονισω οτι καλο ειναι να εχετε προσωπικη επαφη και με το μπλα μπλα κατεβαινουν Αρκετοι με ξεκινησαν απο 7.900 και οταν ειδαν οτι ειχα ενημερωθει για το νεο μοντελλο και με λιγο ψηστηρι επεσαν στις τιμες που γραφω
Οι μονοι που δεν προσπαθησαν να με παραμυθιάσουν στην αρχη και μου ειπαν ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι λόγω εισαγωγης του νεου μοντέλλου κανουν oτι καλυτερο μπορουν με τη τιμη ηταν ο ΧΑΒΕΛΛΑΣ και το MOTO CLUB 63
* Σε ενα μαγαζι μου είπαν ότι εαν εχω κανενα παλιο μηχανακι για πεταμα μπορουν να μου κανουν αποσυρση για 300 Ευρω
** Και αυτο που ειδα ειναι οτι υπάρχει ζητηση για το Μαύρο που σε καποια μαγαζια δεν υπάρχει

ΕΠΙΣΗΜΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ

SUZUKI ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 7,500
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ EXTRA ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ 60 ΕΥΡΩ

SUZUKI ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΥΓΓΡΟΥ 7.500
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ EXTRA ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ 60 ΕΥΡΩ

ΧΑΒΕΛΛΑΣ 7.300
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ EXTRA ΤΕΛΗ + ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ 80 ΕΥΡΩ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 7.960
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ EXTRA ΟΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ + ΤΕΛΗ (+ ΑΡΚΕΤΟ ΥΦΑΚΙ)

ΒΥΝΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 7.960
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ BUGSTER KRANOS ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΣΤΟΛΗ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛ

MOTO CENTER 7.950
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ EXTRA ΤΑ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦ

ΓΚΟΥΝΤΟΥΦΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 7.700
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΠΟΔΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ EXTRA ΤΑ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

ΜOTO CLUB 63 (ΑΧΑΡΝΩΝ 63) 7.500 :lol:
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΜΕΤΑ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦ ΚΑΙ ΜΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΥΚΟΛΙΕΣ ΑΤΟΚΑ (5Χ400 ΕΥΡΩ)

ΜΑΚΡΑΚΗΣ (ΑΧΑΡΝΩΝ Κ. ΠΑΤΗΣΙΑ) 8.000!!! :yuck:
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΞΤΡΑ

ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ
ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ dvavoul ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ

25/5/06
ΒΥΝΙΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 7.500
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
(ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΛΕΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ -BUGSTER -KRANOS -ΜΠΟΥΦΑΝ -ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΣΤΟΛΗ ΠΗΓΑΙΝΕΙ 7.960)

26/5/06
ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ (Πειραιως 65) 7.300
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ extra +70 EURO ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ & ΤΕΛ ΚΥΚΛΟΦ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ 1 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΟ



ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ

SOULTATIS ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 7.000
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΜΕΤΑ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ

GLOBAL MPC ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 6.850 ΓΥΜΝΗ
ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ 7.200 ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ

MOTO JAPAN Καλιρροης 6.950 ΓΥΜΝΗ
ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ bugster ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ 7.500

25/5/06 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-Ν ΗΡΑΚΛΕΙΟ 7.100
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ

Πιστευω να βοηθησα λιγο τη κατασταση
Αλλα ρε παιδια δεν υπαρχει κανενας αλλος να ψαχνει τωρα εκει εξω να αγορασει να μας πει κι αυτος τιμες?

beholder
29/05/2006, 08:38
ΕΠΙΣΗΜΗΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ
27/5/06 TSETSELIS TEAM Θηβων Περιστερι 7.500
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦ

05/06/06 ARAOUZOS χαιδαρι 7.100
ΔΩΡΟ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΓΚΕΛΛΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΕΧΤΡΑ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΤΕΛΗ ΚΥΚΛΟΦ 80 Euro
ΑΛΛΑ Δεν εχει ετοιμοπαραδοτα Παραδοση σε 15-20 μερες μονο μαυρο χρωμα

x-rider
29/05/2006, 09:27
ωραιος

beholder , νομιζω οτι πρεπει να βοηθησες κοσμο με αυτο


:sun: :beer: :beer: :sun:

gcrook
29/05/2006, 11:04
Α-Ψ-Ο-Γ-Ο-Σ:a10:

Tropeas
29/05/2006, 11:45
Εγω την έχω πάρει απο Αρνόκουρο,
και ο Νίκος είναι πολύ σωστός ;) φθηνός, και χωρίς καμία έκπληξη...

athandim
29/05/2006, 11:46
Μπράβο beholder....έχει τη γοητεία του και το ψάξιμο.
:beer: :beer:

beholder
29/05/2006, 23:56
Ευχαριστω Να σας πω την αμαρτια μου τωρα πια εχω δει περιπου που παίζουν οι τιμές εχω κατασταλαξει και απο που θα τη παρω και δεν περιμενω να συναντησω τη μεγάλη εκπληξη πια
Αλλα γυρναω τα μαγαζιά και μπαινω μεσα απλώς για να χαζεψω τη καλή μου απο κοντά. :a8:

Κι ολα αυτα για μια ξεκ@!%&%$#ρα που περιμενω να γυρισει σε καμμια δεκαπενταρια μερες να υπογραψει ενα χαρτι για να παρω τα υπολοιπα χρηματα να την παρω. :a29:

Απλα σκεφτηκα παω που παω ρωταω που ρωταω ας το εκμεταλευτουν και οσοι άλλοι τυχον ψαχνουν.

Ναι ο Αρνοκουρος μου αφησε και μενα καλες εντυπώσεις άλλα δυστυχως εχει μονο ενα κομματι κοκκινο και δεν ειναι το χρωμα που θέλω.