PDA

View Full Version : Ξενοδοχεία στις Σέρρες



stako
18/05/2006, 09:50
Επειδή σκέφτομαι να ανέβω Σέρρες, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες τι παίζει από ξενοδοχεία? Δλδ:

1. Τιμές.
2. Parking για αυτοκίνητο-τρέιλερ-μηχανή. Ανοιχτό parking ή κλειστό? Με φύλακα ή χωρίς?
3. Κανά τηλεφωνάκι αν προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο θα ήταν πολύ χρήσιμο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?

sapila racing
18/05/2006, 10:32
Ξενοδοχείο Ελπίδα.
2321059311

Σ αυτό πάμε με το CSS, και είναι μια χαρά και κοντά στην πίστα.
Εχει κι άλλα πάντως.
Παρκινγκ, χύμα μπροστά στο ξενοδοχείο, κλειστό παρκινγκ σε ξενοδοχείο δεν νομίζω να βρείς.
Αν πας με τουτου και τρειλερ, αφήνεις το τρειλερ με την μηχανή στην πίστα, είναι safe απ΄οτι ξέρω.
Οι κολλητοί μου πάντως έτσι κάνανε.

Θα πάθεις πλάκα!!!! Αλλη φάση οι Σερρες :smokin:

sapila racing
18/05/2006, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako

PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?

Κλειδώνεις τη μηχανή πάνω στο τρειλερ, το αφήνεις στην πίστα και κυκλοφορείς με το αυτοκίνητο.
Αλλιώς πως θα πας, με τα πόδια? Δεν είναι και τόσο κοντα το ξενοδοχείο απ την πίστα.

stako
18/05/2006, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Ξενοδοχείο Ελπίδα.
2321059311

Σ αυτό πάμε με το CSS, και είναι μια χαρά και κοντά στην πίστα.
Εχει κι άλλα πάντως.
Παρκινγκ, χύμα μπροστά στο ξενοδοχείο, κλειστό παρκινγκ σε ξενοδοχείο δεν νομίζω να βρείς.
Αν πας με τουτου και τρειλερ, αφήνεις το τρειλερ με την μηχανή στην πίστα, είναι safe απ΄οτι ξέρω.
Οι κολλητοί μου πάντως έτσι κάνανε.

Θα πάθεις πλάκα!!!! Αλλη φάση οι Σερρες :smokin:

Δεν το ήξερα ότι μπορώ να το αφήσω και στην πίστα. Βέβαια είμαι λίγο παρανοϊκός με την ασφάλεια της μηχανής αλλά οκ, θα δούμε. Αν δεν παίζει πάρκινγκ σε κανένα ξενοδοχείο τότε νομίζω καλύτερα στην πίστα παρά να το αφήσεις στο δρόμο.

Ελπίδα ε? Αυτό μου είχαν πει παλιότερα και κάτι φίλοι, από ότι φαίνεται είναι στάνταρ επιλογή. Θυμάσαι καμιά τιμή στο περίπου για δίκλινο?

Αν ξέρει κάτι ακόμα κανένας ας το ποστάρει. :)

road spirit
18/05/2006, 11:24
Απέφυγε το Galaxy, όπου έχω μεινει. ή άστο για τελευταία επιλογή, σε περίπτωση που δεν βρίσκεις αλλου. Ήταν ψιλοχαλια.

jarv
18/05/2006, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Επειδή σκέφτομαι να ανέβω Σέρρες, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες τι παίζει από ξενοδοχεία? Δλδ:

1. Τιμές.
2. Parking για αυτοκίνητο-τρέιλερ-μηχανή. Ανοιχτό parking ή κλειστό? Με φύλακα ή χωρίς?
3. Κανά τηλεφωνάκι αν προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο θα ήταν πολύ χρήσιμο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?

Το ξενοδοχείο ΕΛΠΙΔΑ έχει και parking στα 50μ.

takistrigonis
21/08/2006, 07:19
Εγώ πηγαίνω στο Έλενα που είναι φτηνότερο σχεδόν από όλα και έχει και aircondition και την μηχανή την αφήνω κάτω δίπλα στην είσοδο κολλητά στο τζάμι και επειδή τόσες φορές που έχω πάει με ξέρουν, φυσικά την έχουν το νου τους.Το δίκλινο το έχει 45euro
και το μονόκλινο 30euro. Είναι ένα στενό πίσω από τον κεντρικό πολλύ κοντά στο Ελπίδα οδός Μεραρχείας.τηλ.23210-63103-62184